Fototapety skandynawskie

Charakteryzuje się przede wszystkim prostotą, jasnymi barwami i w dużej mierze odwołuje się do natury, Skandynawowie na co dzień otaczają się bowiem tym co mogą znaleźć w swoim otoczeniu. Kolorem, który króluje w tej konwencji, jest biały. Mimo wszechobecności bieli, jest to styl raczej chłodny. We wnętrzach bardzo często znajdują się piece kaflowe lub kominki.

Fototapety skandynawskie
Kolor
Styl
Klasyczny
Skandynawski
Nowoczesny
Abstrakcyjny
Industrialny
Japoński
Współczesny
Minimalistyczny
Francuski
Kolonialny
Skandynawskie [wyników: 27]
Fototapety skandynawskie

Delikatne skandynawskie fototapety

Skandynawska tapeta zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ trend Scandi podbił świat architektury wnętrz. Skandynawski design znany jest z minimalistycznej estetyki, która pojawiła się w latach 30. w Danii, Finlandii, Islandii, Norwegii i Szwecji. Wnętrza zainspirowane tą estetyką często zawierają dużo bieli i chłodnego błękitu i szarości. To tutaj skandynawskie tapety to świetna opcja, którą można następnie uzupełnić subtelnymi, eleganckimi tkaninami i ciepłym drewnem na szafki i meble. Główną zasadą projektowania nordyckiego trendu jest „mniej znaczy więcej”, dlatego skandynawska tapeta to fantastyczny sposób na pokazanie wyrafinowanych upodobań projektowych bez przesadzania. Zawsze wybieraj subtelne, zamiast dużych, odważnych wzorów i kolorów, jeśli chodzi o styl skandynawski. 

Modne tapety w stylu skandynawskim

Szykowne, subtelne wzory w chłodnych odcieniach to najlepsza droga, pozostawiając resztę przestrzeni wszechstronną do wystroju i mebli. Styl nordycki jest „cichym posiadaczem” trendów w projektowaniu, oferując domom spokojną, ale wyrafinowaną atmosferę. Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!