fototapety zielone

Zielony to kolor, który zawsze warto wprowadzić do wnętrza. Jest znany z tego, że uspokaja, pomaga zebrać myśli oraz sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne i chętniej w nim przebywamy. Soczysta zieleń nadaje charakteru pastelowym wnętrzom, butelkowa zieleń pasuje do stylu retro.

fototapety zielone [wyników: 180]
fototapety zielone

Zielone fototapety - świetny pomysł na wiosenną przemianę wnętrza

Zieleń odświeży przestrzeń, wprowadzając do wnętrz nową energię. Jeśli macie pracownię we własnym domu z pewnością przyda Wam się kolor, który rozbudzi Waszą kreatywność. Zielone fototapety korzystnie wpływają na koncentrację i pomysłowość. Zielony to także odprężenie dla oczu po wielogodzinnej pracy przed ekranem monitora. Jeśli Wasz salon nawiązuje swoim stylem do botanicznych ogrodów, zielone fototapety będą idealnym uzupełnieniem roślinnej kompozycji. Nasze tapety wykonane są z materiału odpornego na brud i przedarcia. Łatwy i szybki montaż sprawia, że samoprzylepne tapety są łatwiejszą opcją na zmianę wystroju niż malowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Stylistyka botaniczna, czyli zielone wnętrze z usuwalną fototapetą", w którym zaprezentowaliśmy atrakcyjne pomysły na aranżację wnętrz w zielonym klimacie.