Fototapety tulipany

Jest to jeden z najłatwiej rozpoznawalnych i lubianych kwiatów na świecie. Nie są zbyt eleganckie, zbyt romantyczne, zbyt duże, zbyt małe ani zbyt jasne. Tulipan jest zawsze w sam raz. Są jak ulubiona para dżinsów lub świeżo upieczone ciasteczka mamy, ponieważ znaczenia tulipanów wyrażają prawdziwą przytulność i wygodę w każdy właściwy sposób.

Fototapety tulipany
Kolor
Styl
Współczesny
Etniczny
Kolonialny
Barokowy
Orientalny
Klasyczny
Francuski
Angielski
Wiktoriański
Skandynawski
zobacz wszystkie
Prowansalski
Abstrakcyjny
Wiejski
Eklektyczny
Tulipany [wyników: 52]
Fototapety tulipany

Tapeta z motywem tulipanów

Znaczenie tulipanów to ogólnie idealna miłość. Podobnie jak wiele kwiatów, różne kolory tulipanów również często mają swoje znaczenie. Czerwone tulipany najsilniej kojarzą się z prawdziwą miłością, a fiolet symbolizuje królewskość. Znaczenie żółtych tulipanów ewoluowało nieco, od niegdyś reprezentujących beznadziejną miłość, po teraz będące powszechnym wyrazem radosnych myśli i słońca. Białe tulipany służą do stwierdzenia godności lub przesłania przebaczenia. Różnobarwne tulipany, niegdyś najpopularniejsze odmiany ze względu na uderzające wzory kolorystyczne, reprezentują piękne oczy. Mnogość ich kształtów oraz barw pozwoliła na stworzenie unikalnej serii tapet z motywem tulipanów, które znajdują się w naszej ofercie.

Udekoruj swoje wnętrze fototapetą z tulipanami

Tapeta w tulipany pasuje tak naprawdę do każdego wnętrza. Jako jedne z pierwszych wiosennych kwiatów świetnie nadadzą się do rozświetlania ciemnych pomieszczeń – jasne tapety z wizerunkiem delikatnych, pastelowych tulipanów optycznie je powiększą i naniosą światła. Dobrze sprawdzą się też jako wystrój pokoi dziecięcych, są delikatne i nie przytłaczają otoczenia. Natomiast folklorystyczne motywy tulipanów dobrze wpiszą się w mieszkania rustykalne oraz w stylu angielskim. Natomiast duże i lekko abstrakcyjne wzory tulipanów pasują do stylu boho i przestrzeni zamieszkanych przez kobiety. Natomiast bardzo delikatne tapety dwukolorowe dobrze sprawdzają się w mieszkaniach minimalistycznych i nowoczesnych.