Fototapety z lisami

Jest stare uzasadnienie starego powiedzenia: „sprytny jak lis”. W rzeczywistości te stworzenia są niezwykle sprytne i zaradne. Lis jest znany z wkradania się do domów i ucieczki bez przyłapania. Ze względu na to, że cechuje go spryt, zwierzę to zyskało wizerunek oszusta w wielu kulturach, ale może również stać się nauczycielem zapewniającym wskazówki, jak szybko znaleźć drogę przez przeszkodę.

Fototapety z lisami
Lisy [wyników: 19]
Fototapety z lisami

Ozdoby ścienne z lisem

Wiele mitów określa lisa jako błazna lub oszusta. Natomiast w Chinach symbolika lisa obracała się wokół zaświatów. Mówi się, że zauważenie lisa to sygnał od duchów zmarłych. Symbolika lisów wymaga zmiany spojrzenia, ponieważ Celtowie wierzyli, że lis jest przewodnikiem i został uhonorowany za swoją mądrość. Celtowie zrozumieli, że lis dobrze zna lasy, i polegaliby na nim jako swoim przewodniku w świecie duchów. Kiedy lis pojawia się w twoim życiu, może to oznaczać, że musisz zwracać uwagę na ludzi lub okoliczności, które mogą cię oszukać lub poprowadzić cię ścieżką, która niekoniecznie ci służy. Może być jednak równie dobrze przewodnikiem, który poprowadzi Cię poprzez zawiłe ścieżki życia. Dlatego też uhonorowaliśmy go specjalną linią tapet z motywem lisa, które nadadzą wnętrzu twojego domu unikalnego klimatu.

Tapeta z lisem - gdzie się sprawdzi?

Tapeta z liskami w delikatnych kolorach oraz z nienachalną kreską jest idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego, gdzie przyniesie mnóstwo radości oraz obejmie nad dzieckiem opiekę. Świetnie sprawdzi się także w przestrzeni do wyciszenia – kąciku do czytania czy medytacji. Natomiast tapety z fotorealistycznymi wzorami łączącymi lisy oraz motywy leśne będą przepiękną ozdobą salonu. Na tapety minimalistyczne, w połączeniu bieli i czerni powinny zdecydować się osoby, które urządzają przestrzeń związaną z wyborem drogi życiowej – nowe biuro lub gabinet, lis poprowadzi ich bowiem przez nieznane szlaki życia.