Fototapety liście bananowca

Tapeta z liści bananowca to klasyczny, ale nowoczesny trend tapet. Lejące kwiaty i ciemne kolory są ponadczasowe i stanowią świetny sposób na wprowadzenie natury do swojej przestrzeni. Jeśli nie masz czasu, aby zająć się roślinami i utkniesz w środku betonowej dżungli, malowidła ścienne z liści bananowca mogą zabrać Cię prosto do tropików!

Fototapety liście bananowca
Bananowiec [wyników: 18]
Fototapety liście bananowca

Modne wzory z liśćmi bananowca

Trend tapet z motywem egzotycznych widoków, palm czy liści bananowca to koncepcja nie tylko żywa, ale i modna, a dla osób bez dostępu do ogrodu jest to świetny sposób na ucieczkę od betonu. Prawdziwemu koneserowi dżungli i tropików chodzi nie tylko o odkrywanie pięknych liści tropików, ale też o wprowadzenie radosnego klimatu. Kołyszące się palmy przywołują wspomnienia z plaży, hipnotyzujące rośliny wprowadzają nutkę egzotyki, a liście bananowca przenoszą nas do ciemnych głębin lasów tropikalnych, gdzie rosną tak intensywnie. Jeśli istnieje jeden trend botaniczny, za którym warto pożądać, to właśnie trend liści bananowca, który jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej symbolicznych nadruków liści w aranżacji wnętrz. Przez lata w kulturze hinduskiej i buddyjskiej liście te były wykorzystywane jako materiały dekoracyjne na festiwalach i imprezach, a do dziś są używane do pakowania i serwowania jedzenia w wielu krajach. 

Fototapety z bananowcem - perfekcyjna dekoracja w salonie, biurze czy sypialni

Teraz pokorny liść banana przenika do naszych salonów. W połączeniu z palmami, paprociami i tropikalnymi kwiatami istnieje wiele sposobów, aby stworzyć tropikalny raj w domu. Nasze tapety dodadzą odrobiny koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszych botanicznych fototapet na oryginalnym i innowacyjnym samoprzylepnym płótnie, które nazywamy technologią MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze fototapety i tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby.