Fototapety pomarańcze

Unikalne i zabawne tapety z motywem pomarańczy pomogą ożywić wnętrze, a subtelne jednolite tła naprawdę pozwalają im wyskoczyć i stworzyć efekt WOW! Połączenie ciepłego koloru pomarańczy i ciemnymi meblami jest zdecydowanie dobrym wyborem do wnętrza, jeśli chcesz stworzyć ciepłe i przyjazne otoczenie, a pomarańcze z pewnością zachęcą do radosnej atmosfery, gdziekolwiek się znajdują.

Fototapety pomarańcze
Fototapety pomarańcze

Pobudź zmysły - udekoruj wnętrze tapetą z pomarańczami 

Pomarańczowy łączy energię czerwieni i szczęście żółci. Kojarzy się z radością, słońcem i tropikami. Kolor pomarańczowy reprezentuje entuzjazm, fascynację, szczęście, kreatywność, determinację, pociąg, sukces, zachętę i stymulację. Dla ludzkiego oka kolor pomarańczowy jest bardzo gorący, więc daje wrażenie ciepła. Niemniej jednak pomarańczowy nie jest tak agresywny jak czerwony. Kolor pomarańczowy zwiększa dopływ tlenu do mózgu, działa pobudzająco i stymuluje aktywność umysłową. Jest to bardzo akceptowane wśród młodych ludzi, dlatego tapety z motywem pomarańczy idealnie nadają się do pokoi nastolatków. Pomarańczowy kolor cytrusowy kojarzy się ze zdrową żywnością i stymuluje apetyt, dlatego też świetnie sprawdzi się w kuchni lub jadalni. 

Wyciśnij jak najwięcej energii ze swojego wnętrza

Pomarańczowy ma bardzo dobrą widoczność, więc możesz go użyć, aby zwrócić uwagę i podkreślić najważniejsze elementy twojego mieszkania. Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!