Fototapety z cytrynami

Unikalne i zabawne tapety z motywem cytryny pomoże ożywić wnętrze, a subtelne jednolite tła naprawdę pozwalają cytrynom wyskoczyć i stworzyć efekt WOW!. Żółty jest zdecydowanie dobrym wyborem do wnętrza, jeśli chcesz stworzyć ciepłe i przyjazne otoczenie, a cytryny z pewnością zachęcą do radosnej atmosfery, gdziekolwiek się znajdują.

Fototapety z cytrynami
Cytryny [wyników: 13]
Fototapety z cytrynami

Ożyw wnętrze dzięki fototapecie z cytrynami

Słoneczna, żółta cytryna jest silnie orzeźwiającym składnikiem i jest natychmiast rozpoznawalna przez każdego. Na całym świecie była używana na wiele sposobów, w tym do zwiększania poziomu witaminy C w dietach, jako składnik wielu substancji zapachowych i jako składnik podnoszących na duchu mieszanek olejków eterycznych. Cytryna stała się symbolem wielu - czasem sprzecznych - pomysłów, w zależności od kulturowego punktu odniesienia. Czasami jest uważana za symbol długowieczności, oczyszczenia, miłości i przyjaźni, a innym razem symbolizuje gorycz i rozczarowanie. Tradycja katolicka łączyła owoc z wiernością. Ponieważ była importowana kosztownie do niektórych krajów, stała się też symbolem bogactwa. 

Tapety z cytrynami idealnie sprawdzą się w Twojej kuchni 

Jednak nie ważne, z której strony będziemy chcieli na nią spojrzeć jest po prostu żółta i radosna. Dlatego też rozświetli każde pomieszczenie i przyniesie odrobinę szczęścia każdego dnia! Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!