Fototapety żyrafy

Żyrafa oznacza majestatyczne piękno i królewską aurę. Nazwana także „delikatnym gigantem Afryki”, symbolizuje łaskę, pokój, indywidualność, ochronę i komunikację. Delikatna żyrafa z długą szyją sięgającą niebios symbolizuje zdolność patrzenia w przyszłość i uzyskiwania rzeczy, które normalnie byłyby poza zasięgiem.

Fototapety żyrafy
Żyrafy [wyników: 6]
Fototapety żyrafy

Dlaczego fototapeta z motywem żyrafy to dobry pomysł?

Żyrafy dorastają do pięciu i pół metra wysokości, jedyną wrażliwością żyrafy jest konieczność opuszczenia głowy, aby napić się wody. Na szczęście to stworzenie wytrzymuje brak wody przez ponad miesiąc. W tym aspekcie przesłanie żyrafy staje się mądrym wykorzystaniem naszych zasobów, a także utrzymaniem stóp na ziemi bez utraty wyższej perspektywy i wskazówek. Podczas gdy żyrafa może nie wyglądać groźnie, jedno szybkie kopnięcie może zabić drapieżnika. W ten sposób chroni siebie i swoje cielęta. Ta umiejętność nadaje żyrafie dodatkowe znaczenie bezpieczeństwa i siły w razie potrzeby. Żyrafa nie atakuje bez powodu, ale kiedy to stworzenie wyczuwa niebezpieczeństwo, działa z wielką siłą. Dlatego też projektując nasze tapety z motywem zwierząt postanowiliśmy uczcić to niezwykłe zwierzę.

Wprowadź afrykański klimat do wnętrza

W naszej kolekcji znajdują różne tapety z przedstawieniem żyrafy. Wśród nich można znaleźć piękne i pełne żywych kolorów tapety inspirowane gorącą Afryką, które staną się idealną ozdobą każdego pomieszczenia salonu, sypialni a nawet łazienki! Do pokoi dziecięcych polecamy zaś delikatniejsze tapety w bardziej stonowanych barwach oraz o delikatniejszej kresce, która od razu przywodzi na myśl tę delikatną stronę natury żyrafy. Natomiast czarno-białe minimalistyczne tapety sprawdzą się w mieszkaniach nowoczesnych oraz w prostym, skandynawskim stylu.