Fototapety kaktus

Gdy słyszysz kaktus – widzisz charakterystyczny zarys, który od razu przywodzi Ci na myśl Meksyk i bezgraniczne pustynie Arizony. Jednak kaktusy to cała rodzina sukulentów, która łączy w sobie prawie dwa tysiące różnych gatunków! Różnią się one od siebie, wielkością, kształtem i kolorem. A co więcej – występują w całej Ameryce południowej, większości Ameryki północnej i… w Afryce!

Fototapety kaktus
Kolor
Styl
Rustykalny
Eklektyczny
Minimalistyczny
Prowansalski
Klasyczny
Industrialny
Abstrakcyjny
Wiejski
Skandynawski
Etniczny
zobacz wszystkie
Orientalny
Nowoczesny
Angielski
Kolonialny
Współczesny
Kaktusy [wyników: 81]
Fototapety kaktus

Tapety z kaktusami – nie tylko jeden wzór

Nasze tapety zainspirowane całą rodziną kaktusowatych nie skupiają się tylko na jednym – najczęściej kojarzonym wzorze, wręcz przeciwnie! Pełnymi garściami czerpaliśmy z każdego możliwego gatunku. Dzięki temu wśród naszych tapet można znaleźć te z delikatnymi pastelowymi kaktusami w komiksowej odsłonie, które świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych – ich delikatne kolory nie będą przytłaczać dziecka a delikatna kreska nada wnętrzu przyjemnego charakteru. Proponujemy także tapety inspirowane wzorami etnicznymi – łączące w sobie motywy kaktusa oraz meksykańskich wierzeń czy indiańskich znaków plemiennych, które świetnie sprawdzą się we wnętrzu inspirowanym właśnie stylem etnicznym. Natomiast dla osób uwielbiających styl boho polecamy tapety inspirowane kaktusami kwitnącymi, przedstawiające realistycznie odzwierciedlone kwiaty kaktusów.

Tapety z kaktusami – motywy powtarzające się

Wśród naszych tapet posiadamy zarówno tapety z motywami powtarzającymi się, które na całej ścianie tworzą jednolity wzór. Jest to klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jednak dla osób, które preferują nietypowe rozwiązanie polecamy tapety, które tworzą jeden – unikalny obraz bez powtarzania. Nada to każdemu wnętrzu nietypowego i intrygującego wyglądu. Tapety z kaktusami w naszej kolekcji można znaleźć w dwóch tonacjach kolorystycznych: jasnych, rozświetlających wnętrze oraz klimatycznie ciemnych i kontrastujących.