Fototapety monstera

Z dużymi, okrągłymi, zielonymi liśćmi - wszyscy znają monsterę. Dziury nadają mu dodatkowy stylowy akcent i nic dziwnego, że roślina ta jest źródłem inspiracji w świecie mody i sztuki. Ten pokaźny gość doskonale sprawdza się również jako dekoracja pokoju. Jeśli nie masz zielonych palców, Monstera jest twoim nowym najlepszym przyjacielem!

Fototapety monstera
Kolor
Styl
Kolonialny
Prowansalski
Skandynawski
Eklektyczny
Klasyczny
Współczesny
Orientalny
Rustykalny
Wiejski
Minimalistyczny
zobacz wszystkie
Abstrakcyjny
Nowoczesny
Angielski
Etniczny
Monstera [wyników: 76]
Fototapety monstera

Królowa wśród liści - monstera

Monstera jest członkiem rodziny Arum i można ją znaleźć w Panamie i południowym Meksyku, gdzie rośliny wspinają się po drzewach na wysokość około 20 metrów. Przymocowują się także do pni drzew, skał lub gleby swoimi mięsistymi korzeniami powietrznymi w lasach Azji Południowo-Wschodniej. Mówi się, że Monstera deliciosa z powodu szybko rosnących liści winorośli i korzeni powietrznych symbolizuje uduszenie. Dlatego wolimy trzymać się chińskiej symboliki, w której Monstera jest symbolem długiego życia i uhonorowania starszych i szanowanych ludzi. To jest o wiele bardziej wesołe i pożądane! Nasze wyjątkowe tapety z motywem liści monstery sprawdzą się w każdym wnętrzusalonie, sypialni a nawet łazience.

Modny motyw monstery na fototapetach - zadbaj o swoje ściany

Dodadzą mu unikalnego wyglądu, który spowoduje, że każdy będzie nimi zachwycony. Już dziś zaproś tego olbrzyma do swojego domu! Nasze tapety dodadzą odrobinę koloru i będą idealnie komponować się z każdym rodzajem wystroju. Możesz użyć naszej tapety na naszych oryginalnych i innowacyjnych samoprzylepnych tapetach w systemie MagicStick. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które zmieni wygląd ścian i wystrój pokoju, jesteś we właściwym miejscu! Nasze tapety są niezwykle łatwe w instalacji i można je łatwo usunąć w razie potrzeby i przenieść w inne miejsce!