Fototapety z motywem łąki

Łąka pełna kwiatów przywodzi na myśl beztroski czas dzieciństwa, gdy można było się na niej wybierać, narwać kwiatów i upleść wianek, pograć w piłkę, albo leżeć na kocu cały dzień i czytać książkę. Dlatego też jej widok napawa nas nostalgią, ale też optymizmem. Na to, że każdego dnia możemy dążyć do szczęścia.

Fototapety z motywem łąki
Kolor
Styl
Barokowy
Rustykalny
Abstrakcyjny
Etniczny
Współczesny
Orientalny
Wiejski
Prowansalski
Nowoczesny
Wiktoriański
zobacz wszystkie
Francuski
Eklektyczny
Japoński
Klasyczny
Angielski
Skandynawski
Łąka [wyników: 240]
Fototapety z motywem łąki

Ponadczasowa dekoracja ścienna z łąką

Tapety z motywem kwiatów przynoszą nam właśnie do naszego mieszkania to poczucie szczęścia i beztroski. Kwietna łąka będzie idealnym dopełnieniem salonu, który stanowi centrum naszego życia i odpoczynku. Zarówno realistyczne tapety przedstawiające łąkę w pełnej krasie, jak i symbolicznie – jako bukiet kwiatów wyrastających nam z podłogi pozwolą nam się każdego dnia przenieść wspomnieniami do tego beztroskiego czasu. Znów będziemy mogli wśród kwiatów poczytać książkę i zapomnieć o smutkach dnia codziennego. Natomiast delikatne kwiatowe kompozycje sprawdzą się świetnie w sypialni, gdzie będziemy mogli przy nich odpocząć i zrelaksować się przed snem. Warte uwagi są także tapety z kwiatami odwzorowanymi niczym ze starych zielników – jak szkice malowane starym ołówkiem – będą pasować idealnie do stylu minimalistycznego a także do domów w stylu angielskim.

Bądź bliżej natury 

Natomiast tapety z powtarzającym się kwiatowym motywem będą idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. W ten sposób wprowadzimy do niego harmonię, niezbędną do prawidłowego rozwoju dziecka. Również niejedna nastolatka ucieszy się z delikatnego, pastelowego motywu kwiatów boho czy etnicznych. Natomiast fotorealistyczne tapety kwiatowe tworzące kompozycję na cała ścianę świetnie sprawdzą się w mieszkaniach typu studio – będzie je widać z każdego możliwego punktu – stworzą miejsce, w którym znajdzie się serce domu, przy którym będzie można odpocząć lub spotkać się z gośćmi, których będziemy mogli obdarować częścią swojego szczęścia.