Fototapety imitujące beton

Beton może wydawać się zimny i nieprzyjemny na pierwszy rzut oka, jednak jest w stanie stworzyć niesamowity efekt, który będzie dopełnieniem każdego wnętrza. Samo jednak kładzenie betonu jest niezwykle uciążliwe. Dlatego też postanowiliśmy odtworzyć najpiękniejsze możliwości wykorzystania betonu architektonicznego na naszych tapetach, byś mógł cieszyć się jego pięknem w kilka chwil.

Fototapety imitujące beton
Beton [wyników: 14]
Fototapety imitujące beton

Fototapety w betonowych, surowych odcieniach

W naszej ofercie znajdziesz niesamowite tapety z wykorzystaniem wzoru betonu architektonicznego, który tworzy niesamowitą, marmurkową mozaikę wypełnioną kolorami szarości, błękitu i zieleni. Takie tapety świetnie sprawdzą się w mieszkaniach nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych. Natomiast charakterne tapety z motywem brudnego betonu, pomazanego farbą świetnie sprawdzą się we wnętrzach, w których mieszkają osoby z artystyczną duszą, ponieważ będą odzwierciedleniem ich nietuzinkowej natury. Taka tapeta będzie pięknie sprawdzała się zarówno w salonie, biurze czy pracowni. Natomiast Tapety z surowym betonem wzbogacone o elementy architektoniczne wyjęte wprost ze szkicowników architekta sprawdzą się… u niego samego. 

Oryginalne tapety z motywem i kolorem betonu

Fototapety z motywem betonu będą idealnym dopełnieniem biura architektonicznego, które będzie przyciągało wzrok klientów i zapadnie na długo w ich pamięć. Nasze tapety oferujemy w dwóch technologiach – klasycznej tapety klejonej oraz w technologii MagicStick, która pozawala na odlepienie tapety i przeniesienie jej w inne miejsce. Dzięki temu możesz zabrać swoją tapetę w każde inne miejsce, nawet zmieniając mieszkanie. Dlatego też nie wahaj się i już dziś zamów nietypową tapetę, która urzeknie wszystkich twoich znajomych!