Fototapety Trendy 2022

Trendy dekoratorskie roku 2022 skupione będą wokół nieco cieplejszych barw. Kolorem roku wg Pantone został Very Peri, który na pewno rozbudzi wyobraźnię i stanie się wyrazistym elementem dekoracyjnym. W tym roku ten optymistyczny fioletowy będzie dobrze widziany nie tylko na ścianach, ale także w dodatkach do wystroju wnętrz.

Fototapety Trendy 2022
Kolor
Styl
Barokowy
Nowoczesny
Francuski
Abstrakcyjny
Kolonialny
Współczesny
Prowansalski
Wiejski
Industrialny
Eklektyczny
zobacz wszystkie
Minimalistyczny
Rustykalny
Skandynawski
Klasyczny
Angielski
Fototapety Trendy 2022 [wyników: 42]
Fototapety Trendy 2022

Kolory ziemi

Rok 2022 to zdecydowanie kolory ziemi, od spalonej słońcem pustyni, po ciepły cynamon i piaskowy beż. Zielenie – khaki i oliwka. Bezowy total-look również będzie jednym z hitów sezonu, już nie tylko jako dodatek przełamujący biel.

Vinage i Boho

Zeszłoroczne aranżacje wnętrz pełne roślin, kwiatów i wiklinowych mebli, wciąż będą miały się dobrze. Miejska dżungla wyrosła we wnętrzach i zakorzeniła się w nich na dobre. Powodzeniem wciąż będą się cieszyły motywy tropikalne, kwiatowe i leśne. Im więcej zieleni we wnętrzu, tym lepiej! Oprócz kolorów ziemi, warto też wprowadzić do pomieszczenia trochę optymistycznego fioletowego – Kolor roku 2022 wg Instytutu Pantone to: Veri Peri. Postaw też na pastele i dodatki w kolorze metalicznym. Modne będą także nietypowe połączenia takie jak bambus-korek-kamień. W roku 2022 otocz się żywymi roślinami, ale również suszonymi kłosami zbóż, czy bukietem polnych kwiatów. Rok 2022 to zdecydowanie rok stylów vintage i boho!