Fototapety Trendy 2021

Trendy dekoratorskie roku 2021 skupione będą wokół nieco cieplejszych barw. Kolorem roku wg Pantone została Uspokajająca Szarość oraz optymistyczna Słoneczna Żółć, która na pewno rozbudzi wyobraźnię i stanie się wyrazistym elementem dekoracyjnym. W tym roku szary i żółty będą dobrze widziane nie tylko na ścianach, ale także w akcesoriach i dodatkach do wystroju wnętrz.

Fototapety Trendy 2021
Kolor
Styl
Prowansalski
Abstrakcyjny
Klasyczny
Wiejski
Współczesny
Angielski
Eklektyczny
Francuski
Rustykalny
Barokowy
zobacz wszystkie
Kolonialny
Nowoczesny
Industrialny
Minimalistyczny
Skandynawski
Fototapety Trendy 2021 [wyników: 42]
Fototapety Trendy 2021

Kolory ziemi

Rok 2021 to zdecydowanie kolory ziemi, od spalonej słońcem pustyni, po ciepły cynamon i piaskowy beż. Zielenie – khaki i oliwka. Bezowy total-look również będzie jednym z hitów sezonu, już nie tylko jako dodatek przełamujący skandynawską biel.

Loft i Boho – czas wikliny i metalu

Zeszłoroczne aranżacje wnętrz pełne roślin, kwiatów i wiklinowych mebli, wciąż będą miały się dobrze. Miejska dżungla wyrosła we wnętrzach i zakorzeniła się w nich na dobre. Powodzeniem wciąż będą się cieszyły motywy tropikalne, kwiatowe i leśne. Im więcej zieleni we wnętrzu, tym lepiej! Oprócz kolorów ziemi, warto też wprowadzić do pomieszczenia trochę słońca – Kolory roku 2021 wg Instytutu Pantone to: Słoneczna Żółć i Uspokajająca Szarość. Postaw też na pastele i dodatki w kolorze metalicznym. Modne będą także nietypowe połączenia takie jak wiklina-szkło-metal. W roku 2021 otocz się żywymi roślinami, ale również suszonymi kłosami zbóż, czy bukietem polnych kwiatów.

Chcieć wiedzieć więcej? W takim razie sprawdź nasz wpis na blogu o trendach wnętrzarskich w 2021 roku!