Fototapety Trendy 2020

Trendy dekoratorskie roku 2020 skupione są wokół chłodnych barw. Kolorem roku wg Pantone został Klasyczny Niebieski, głęboki odcień niebieskiego, który uspokaja, przywraca wewnętrzną równowagę i rozbudza wyobraźnię. W tym roku niebieski jest dobrze widziany nie tylko na ścianach, ale także w akcesoriach i dodatkach do wystroju wnętrz.

Fototapety Trendy 2020
Fototapety Trendy 2020 [wyników: 21]
Fototapety Trendy 2020

Miętowy zawrót głowy

Drugim kolorem, który chętnie wykorzystuje się we wnętrzach w tym roku jest pastelowa zieleń,określana jako mięta, w połączeniu z szarością. Razem tworzą miętową szarość, która dodaje wnętrzu unikalnego charakteru.

Kwiatowe inspiracje

Do najpopularniejszych motywów roku 2020 należą kwiaty. Zarówno drobne, delikatne łączki, jak i ogromne, pastelowe pąki kwiatów. Rok 2020 jest kobietą, która lubi się stroić na każdą okazję. Kwiatowe tapety dobrze wyglądają w salonie i sypialni. Z powodzeniem można nimi ozdobić również pokój dziewczynki.

Ombre i sombre w pełnej gotowości

Motywy ombre niepostrzeżenie zagościły w naszych wnętrzach. Najpierw w modzie były fryzury ombre i sombre, które z dumą nosiłyśmy przez kilka sezonów. Teraz motyw ombre wskoczył na wyższy poziom, stając się oryginalną dekoracją wnętrz. Cieniowane samoprzylepne tapety to idealna opcja do sypialni i pokoju dziennego. Przełamią surowy charakter bieli i beżu, wprowadzając mocny akcent do wnętrza.

Nie bój się eksperymentować z kolorami

Rok 2020 to to ro eksperymentów. Nie bój się zestawiać ze sobą losowych wzorów i kolorów, często z tej niepozornej plątaniny powstają oryginalne kompozycje. O to chodzi w modzie - baw się trendami, zrób to po swojemu.