1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. Przeznaczenia
  6. /
  7. Sypialnia

Obrazy do sypialni

Czy aranżacji sypialni ma duże znaczenie, skoro jest to miejsce, w którym przede wszystkim śpimy? Oczywiście, że tak. Jest to najbardziej prywatna przestrzeń w domu. To tutaj można się zrelaksować, odpocząć w ciągu dnia, uciąć drzemkę lub po prostu poczytać książkę. Mamy w naszej kolekcji wiele ciekawych pomysłów. Co na ścianę w sypialni? 

Obrazy do sypialni
Sypialnia [wyników: 2196]
Obrazy do sypialni

Obraz na płótnie czy na szkle?

Wybierając dekorację ściany, zastanów się, jak wygląda Twoja sypialnia. Ściana za łóżkiem jest przeznaczona do dekoracji, czy może ta po przeciwnej stronie. Zwróć również uwagę na to, jaką powierzchnią dysponujesz. Może się ona pomniejszyć, jeżeli np. przed łóżkiem chcesz zawiesić ekran lub telewizor do oglądania filmów. Zarówno gdy bierzemy pod uwagę reprodukcje szklane, jak i obrazy drukowane na płótnie, duże rozmiary wchodzą w grę. Dzięki temu Twoja grafika do sypialni może być głównym elementem aranżacji wnętrza. To od niej zależeć będzie w dużym stopniu klimat, jak panuje w miejscu Twojego odpoczynku. Zwykle zakłada się, że powinny tu być głównie jasne kolory lub ciemne odcienie, zawsze w stonowanej palecie, bez krzykliwych kolorów lub zbyt kontrastowych wzorów. Są jednak wyjątki od reguły. Może okazać się, że świetnie wysypiasz się w pokoju, w którym dominuje czerwień lub dekoracje w stylu pop artowym. Idź za swoim przeczuciem - obrazy nowoczesne mogą zawisnąć także w twojej sypialni - z Andym Warholem oraz Banksym na czele.

Nowoczesne obrazy do sypialni

Masz już wyobrażenie na temat swojej sypialni, ale czujesz, że jej urządzenie może kosztować zbyt wiele? U nas znajdziesz tanie obrazy, które jednocześnie stanowią piękną dekorację wnętrza o tym charakterze. Dobry design nie musi kosztować wiele. Nowoczesne obrazy do sypialni nadrukowane na szkle lub płótnie mają cenę dostępną dla każdego. Jednocześnie cieszy nas, że daje to możliwość naszym Klientom, czyli również Tobie, posiadania we wnętrzu własnego domu, reprodukcji arcydzieł największych mistrzów malarstwa i rysunku.

A może szukasz czegoś do pokoju swojego dziecka? Pomysł na ścianę w sypialni młodszych dzieci również może uwzględnić obrazy nadrukowane na płótnie lub szkle. Najlepiej postawić na łagodne kolory, które pozwolą dziecku wyciszyć się, kiedy nadchodzi pora snu, opowieści i czytania bajek. Dekoracja sypialni może zawisnąć nad łóżkiem malucha, warto jednak pamiętać, aby nie znajdowała się w zasięgu ręki malucha. Wystarczy chwila, by ozdoba została strącona przez dziecko.

Prosty sposób na zróżnicowanie

Ciekawym pomysłem na aranżację sypialni może być umieszczenie różnorodnych obrazów w zróżnicowanych miejscach pokoju. Jeżeli znajduje się tam również przestrzeń do zabawy, oddziel ją chociażby w sposób wizualny. Obrazy do sypialni mogą wtedy być bardziej łagodne i stonowane, natomiast te w drugiej części pokoju, dynamiczne, zachęcające do eksplorowania przestrzeni luz z walorami edukacyjnymi. Masz kilka opcji do wyboru. Sięgnij po jeden duży obraz lub po kilka mniejszych, które pasują do siebie tematyką i wspólnie stworzą minigalerię w pokoiku dziecka. Jeżeli chcesz, by Twój wybór cieszył oczy przez lata, sięgnij po ponadczasowe reprodukcje, których urok nie mija wraz z upływem czasu.