Obrazy szklane - reprodukcje

Czy połączenie klasycznego malarstwa i nowoczesnych dekoracji ściennych jest możliwe? Zdecydowanie odpowiadamy, że tak! Reprodukcje obrazów znanych malarzy nadrukowane na szkle pozwolą Ci mieć we własnym wnętrzu prace największych mistrzów bez konieczności sięgania po tradycyjne płótno.

Obrazy szklane - reprodukcje
REPRODUKCJE [wyników: 168]
Obrazy szklane - reprodukcje

Dzieła słynnych malarzy w Twoim domu

Oczywiste jest, że najbardziej znane malunki można powiesić w swoim domu wyłącznie w formie reprodukcji. Pokazujemy, że doskonale prezentują się nie tylko na płótnie canvas, ale także jako obrazy szklane. Taka minimalistyczna forma, która jest bardzo neutralna, wypada bardzo dobrze w połączeniu z klasycznym malarstwem, ale też grafikami współczesnych twórców. W naszych galeriach znajdziesz bowiem propozycje reprodukcji obrazów Claude Moneta, Van Gogha, Mariano Rossi, Hokusai Katsushika, Vasily’ego Kandinsky’ego, Paula Cezanne’a, Jean’a Bernarde’a, Marimoto Toko oraz Banksy’ego.

Reprodukcje na szkle

To szerokie spektrum twórców, którzy tworzyli dzieła klasyczne, impresjonistyczne, tradycyjne japońskie grafiki, a nawet street art. Jesteśmy zatem przekonani, że pośród tak wielu dzieł sztuki znajdziesz to, które idealnie trafi w Twoje gusta. Znajdziesz dla nich miejsce w salonie, sypialni, kuchni i jadalni. Wiele obrazów sprawdzi się także w pokoju dziecięcym. Zwłaszcza wtedy, gdy chcesz postawić na ponadczasowe dekoracje, a nie te typowo dziecięce. Szkło, ze względu na swoje właściwości i prostotę czyszczenia, doskonale sprawdza się także w roli dekoracji w łazience lub salonie kąpielowym.

Sprawdź także reprodukcje obrazów na płótnie canvas.