Obrazy szklane - Van Gogh

Obrazy Van Gogha możesz oglądać nie tylko w muzeum, ale również w zaciszu własnego domu. Zobacz najsłynniejsze prace jednego z artystów, na których ogromne piętna odcisnął impresjonizm. Reprodukcje dzieł Van Gogha to propozycja dla osób, które lubią nie tylko kolory we wnętrzach, ale też ciekawe, wieloznaczne motywy.

Obrazy szklane - Van Gogh
Van Gogh [wyników: 36]
Obrazy szklane - Van Gogh

Słynne obrazy Van Gogha we własnym domu

Z pewnością najbardziej rozpoznawana pracą artysty są „Słoneczniki”. Często sięga się po nie w celu wprowadzenia do wnętrza jasnych kolorów lub ożywienia aranżacji. Pasują tak samo dobrze do salonu, jak i do kuchni czy jadalni. Pamiętajmy jednak, że na początku swojej drogi artystycznej Van Gogh sięgał często także po ziemiste barwy i ciemne odcienie. Jeżeli zatem preferujesz takie kolory, któraś reprodukcja obrazów Van Gogha także może Cię zainteresować. 

 

Malarz niestety za życia nie zyskał sławy, jednocześnie zmagał się z problemami natury psychicznej. Widać to wyraźnie w jego twórczości, która jest czasem bardzo niepokojąca. Takie propozycje również znajdziesz, przeglądając nasze obrazy drukowane na szkle. Van Gogh jest zdecydowanie wart uwagi, nie tylko ze względu na „Słoneczniki”.

Sprawdź także reprodukcje Van Gogha na płótnie canvas.