Obrazy na płótnie - reprodukcje

Odkryj naszą kolekcję reprodukcji obrazów znanych malarzy. Jeżeli podoba Ci się klasyczne malarstwo, a jednocześnie wolisz postawić na nowoczesne dekoracje ścienne, jest to doskonała opcja. Poza tym, na posiadanie słynnych dzieł sztuki w oryginale i tak nie możemy sobie pozwolić, gdyż ich miejsce znajduje się w największych muzeach. Sięgając po obrazy z naszej kolekcji, będziesz mógł cieszyć się nimi na co dzień. 

Obrazy na płótnie - reprodukcje
REPRODUKCJE [wyników: 167]
Obrazy na płótnie - reprodukcje

Reprodukcje dzieł sztuki na płótnie canvas

Sięgnęliśmy po artystów, którzy cieszą się uznaniem na całym świecie. Są tu zarówno twórcy z Europy, jak i chociażby Japonii. Odnajdziesz tu najbardziej znane reprodukcje obrazów oraz te, które nie są aż tak słynne, jednak znajdują uznanie wśród odbiorców. W naszej galerii obrazów reprodukcji znajduje się: Claude Monet, Banksy, Van Gogh, Henri Matisse, Hokusai Katsushika, Vasily Kandinsky, Paul Cezanne, Jean Bernard oraz Marimoto Toko. Zwróć uwagę na to, że wybraliśmy nie tylko klasycznych twórców. Najlepszym przykładem tego są prace Banksego, który jest współczesnym artystą – cały czas działa w przestrzeni miejskiej, manifestując swoje poglądy na ścianach i murach. Z tego powodu nie sposób zdobyć je w oryginale. Obrazy drukowane są zatem idealną opcją na to, by posiadać dzieła Banksego w swoich czterech kątach.

Obrazy słynnych malarzy w nowoczesnym wydaniu

Płótno canvas jest zbliżone do klasycznego stosowanego przez malarzy. Dlatego materiał ten idealnie nadaje się do tego typu zastosowań - nanoszenia reprodukcji znanych dzieł. Jest on jednak bardziej minimalistyczny, ponieważ obraz nie posiada klasycznej ramy. Płótno jest tu naciągnięte na ramę, zatem prezentuje się w nieco inny sposób, niż oryginalne dzieło. Dzięki temu reprodukcje dzieł sztuki są nie tylko doskonałą kopią oryginału, ale również same w sobie podejmują z nim dyskusję oraz interpretują je na nowo. To doskonałe połączenie tradycji ze współczesnością, które idealnie sprawdza się właśnie w minimalistycznych wnętrzach lub o eklektycznym wyrazie.

Zachęcamy także do zapoznania się z reprodukcjami na obrazach szklanych.