Obrazy szklane szkice

Szkice drukowane na szkle w formie obrazów to ciekawa opcja dla tych osób, które szukają dekoracji oszczędnych w wyrazie, ale jednocześnie interesujących. Przyciągają wzrok bogactwem detali oraz dają pole do interpretacji. Czasem są wykonane wyłącznie ołówkiem, innym razem z wykorzystaniem kolorów.

Obrazy szklane szkice
Szkice [wyników: 608]
Obrazy szklane szkice

Szklane dekoracje ścienne – szkice

Wśród naszych propozycji odnajdziesz różnorodne obrazy szkicowane – od zwierząt, przez różne motywy inspirowane naturą, po ludzi. Dopasujesz je zatem idealnie do swojego wnętrza, które ma określony styl lub starannie dopasowane dodatki. Niektóre z nich są bardzo minimalistyczne, inne cechuje wielość szczegółów i bardzo drobiazgowe oddanie tematu podejmowanego przez artystę. Jeżeli szukasz czegoś subtelnego, co będzie stanowić tło dla Twojego wnętrza, to dobry pomysł. 

Obrazy szkice - uniwersalna dekoracja ścienna

Obrazy szkice nie rzucają się w oczy, a jednocześnie zaznaczają swoją obecność. W naszej ofercie znajdują się również reprodukcje szkiców nadrukowane na płótnie. Masz zatem więcej niż jedną opcji do wyboru. Każda z nich ma swoje zalety. Szkło z pewnością jest ponadczasowe, a przy tym łatwe w kwestii utrzymania czystości. Poza tym pasuje do nowoczesnych wnętrz oraz tych bardziej tradycyjnych. Zadecyduj, który szkic będzie najbardziej pasować do Twojego mieszkania oraz w którym pomieszczeniu znajdzie się dla niego miejsce.