Obrazy na płótnie - owoce

Owoce to temat, który jest przyjemny dla oczu i przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia. Obrazy z owocami znajdziemy w malarstwie klasycznym oraz u współczesnych twórców. Sięgnij po grafikę z soczystymi pomarańczami, jabłkami z jesiennych zbiorów lub po owoce, które jeszcze nie zostały zerwane z krzewów lub drzew.

 

Obrazy na płótnie - owoce
Owoce [wyników: 144]
Obrazy na płótnie - owoce

Nowoczesne obrazy - owoce

Martwa natura z owocami to ciekawa propozycja nie tylko do kuchni i jadalni, choć tam z pewnością przede wszystkim znajdzie swoje miejsce. Wielcy malarze często podejmowali ten temat, realizując go w bliskim sobie stylu. Zupełnie inne owoce zobaczymy na pracach Van Gogha, a inne u Moneta. Gra światłem i cieniem, wykorzystanie barw, wierne odwzorowanie szczegółów lub tylko granie z rzeczywistością - jak wiele jest artystów, tak wiele różnorodnych podejść możemy zobaczyć.

Obrazy z owocami do kuchni 

Obrazy z owocami do kuchni to wybór, który jest ponadczasowy. Sprawdzają się również w jadalni lub salonie z nim połączonym. Znajdziesz u nas soczyste kolory i stonowane odcienie, zatem z łatwością sięgniesz po najlepiej pasujący do Twojego domu obraz. Owoce na stole to częsty motyw u artystów, jednak przekonasz się, jak wiele różnorodnych propozycji można znaleźć u każdego z nich. Wydruki wykonujemy na płótnie canvas rozciągniętym na ramie - całość posiada minimalistyczne wykończenie. Dzięki temu otrzymujesz możliwości dekoracyjne, które możesz dobrać zarówno do nowoczesnego wnętrza, jak i do tego w tradycyjnym stylu.

 

Sprawdź także obrazy na szkle z owocami.