Obrazy szklane - jeziora

Szklane obrazy jeziora to jedne z tych dekoracji ściennych, które są uniwersalne i ponadczasowe. Zwłaszcza te z zachodzącym słońcem, które za każdym razem w rzeczywistości zachwyca paletą barw i mnóstwem odcieni. Obrazy z motywem jeziora wykorzystasz w każdym pomieszczeniu – od korytarza, przez sypialnię, po łazienkę.

Obrazy szklane - jeziora
Jeziora [wyników: 62]
Obrazy szklane - jeziora

Szklane obrazy z jeziorem

Jezioro, podobnie jak inne motywy zaczerpnięte z natury, ma niejedno oblicze, które prezentuje obraz. Widok na jezioro o poranku jest zupełnie inny, niż w ciągu dnia, podczas zachodu słońca lub nocą. Zmienia się także wraz z porami roku. Na wielu pracach artystów jest też jedynie tłem do przedstawienia głównego tematu z nim związanego. 

 

Tym sposobem znajdziesz tu takie motywy, jak łódka na jeziorze, ptaki zamieszkujące jego okolice, a nawet ludzi, którzy przyszli ochłodzić się nad wodą. Żywioł ten idealnie pasuje do łazienek i wszelkich pomieszczeń tego typu. Szklany obraz z jeziorem z powodzeniem wykorzystasz również w salonie czy kuchni. Sięgnij jedynie po pasującą do aranżacji paletę kolorystyczną.

Sprawdź także obrazy canvas z jeziorem.