Obrazy na płótnie z miastami

Szukasz niebanalnego pomysłu na dekorację ścienną, na której ujęty będzie temat miasta? Zobacz propozycje, które umieściliśmy w naszej galerii. Obrazy z panoramą miasta nie muszą być wypełnione światłami miejskiej dżungli, zgiełkiem ulicznym i tłumem ludzi. To temat, który artyści i malarze ujmują również z zupełnie innej, nawet romantycznej strony.

Obrazy na płótnie z miastami
Miasta [wyników: 133]
Obrazy na płótnie z miastami

Krajobraz z miastem w tle

Pejzaż, w którym natura odgrywa główną rolę, może również nawiązywać do miasta. Nie musi ono jednak wychodzić na pierwszy plan. Wystarczą zaznaczone delikatnie kontury budowli czy gdzieniegdzie palące się w oknach światła. Często pomaga to uchwycić odpowiednią perspektywę i pokazać otoczenie, w jakim żyją ludzie. Sięgnęliśmy po dzieła, które w nastrojowy sposób podejmują tę tematykę. Odnajdziesz tu zatem obrazy miasta położonego na górskim zboczu, zlokalizowanego w sąsiedztwie wody czy otoczonego drzewami i lasami. Zobacz, w jakiej harmonii może żyć człowiek z przyrodą dostępną niemal na wyciągnięcie ręki.

Obrazy z miastami - świetny pomysł na prezent!

Obrazy z miastami pokazują zarówno wiernie odwzorowaną rzeczywistość, jak i grają z nią, w abstrakcyjny sposób ujmując ten temat. W naszym sklepie otrzymujesz opcję wydruku reprodukcji na płótnie canvas. Płótno jest bardziej zbliżone do tradycyjnego malarstwa, jednak jest to bardziej minimalistyczna propozycja, gdyż nie jest ono oprawione w klasyczną ramę, a płótno naciągnięte jest na ramę ukrytą pod spodem. 

Sprawdź także obrazy z miastem na szkle.