Obrazy szklane - morze

Widok na morze nigdy nie jest taki sam. W tym samym miejscu będziemy oglądać spokojny zachód słońca, wypełniony feerią barw. Innym miejscu rozegra się tam prawdziwa bitwa fal, wiatru i żywiołu wody, który to zdecydowanie dominuje. Morskie krajobrazy z pewnością znajdują swoje miejsce w sztuce, a także w naszych domach.

Obrazy szklane - morze
Morze [wyników: 274]
Obrazy szklane - morze

Szklane obrazy z morzem

W malarstwie i grafikach morze zajmuje szczególne miejsce. Znajdziemy tu obrazy, których ramy wypełniają detale, jak pojedyncza fala z pieniącą się krawędzią. Są także spektakularne widoki ze statkami unoszącymi się na falach. To z pewnością klasyczne, marynistyczne obrazy. Morze jest na nich jednym z głównych bohaterów, niosącym na swoim grzbiecie marynarzy, którzy muszą być mu podporządkowani.

Udekoruj łazienkę dekoracjami ściennymi z motywem morza

Motyw wody sprawdza się na tradycyjnych malunkach, ale też wtedy, gdy chcesz sięgnąć po obrazy na szkle. Morze to dobra tematyka do łazienki, zatem jest to materiał idealny do tego typu przestrzeni. Szkło łatwo oczyścisz z zabrudzeń i nie będziesz mieć problemu, gdy zachlapie się wodą.

Sprawdź także obrazy canvas z morzem.