Obrazy na płótnie - rzeki

Krajobrazy z rzeką w roli głównej są bardzo zróżnicowane. W naszej galerii znajdziesz spokojne rzeki rozlewające się pośród łąk oraz wzburzone potoki, które zamieniają się w wodospady. Jeżeli lubisz motywy wody w wystroju mieszkania, postaw właśnie na taki obraz. Rzeka wniesie do twojego wnętrza ciekawe spojrzenie na ten żywioł. 

Obrazy na płótnie - rzeki
Rzeki [wyników: 96]
Obrazy na płótnie - rzeki

Motyw rzeki w domu

Często tematykę związaną z wodą wykorzystuje się podczas dekorowania łazienek, strefy prysznicowej czy kąpielowej. Naturalnie pasuje do takiego wnętrza, niezależnie od kolorystyki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by również w salonie czy jadalni umieścić taki obraz. Wodospady są bardzo dynamiczne, spokojnie rozlane rzeki wprowadzają spokój. Możesz również sięgnąć po reprodukcję obrazu, w którym rzeka jest tylko tłem dla sceny, która została uwieczniona na pierwszym planie. Znajdziesz u nas wiele ciekawych propozycji - momenty z codziennego życia oraz idylliczne sceny z nagimi kobietami zanurzającymi swoje ciała w wodzie. 

Relaksujące obrazy z rzeką

Jeżeli lubisz obcować ze sztuką, ale zależy Ci na nowoczesnej ozdobie ściennej, jest to propozycja idealna dla Ciebie. Nasze reprodukcje obrazów nadrukowane są na płótnie canvas. Uzyskujesz zatem klasyczny malunek, ale w wersji bardziej odpowiadającej współczesnemu wystrojowi Twojego mieszkania. Dodatkową zaletą naszych dekoracji jest to, że z łatwością ściera się z nich kurz i zabrudzenia. Z tego względu doskonale nadają się do ozdabiania również takich miejsc, jak łazienka, kuchnia czy pokój dziecięcy