Obrazy szklane czarno-białe

Jeżeli szukasz minimalistycznej dekoracji na ścianę, to obrazy czarno białe nowoczesne będą dla Ciebie świetną propozycją. Znajdziesz na nich wiele motywów – od zupełnie abstrakcyjnych, po naturę przedstawioną w monochromatycznym wydaniu. Możesz zatem sięgnąć po temat, który jest Ci najbliższy.

Obrazy szklane czarno-białe
Czarno białe [wyników: 21]
Obrazy szklane czarno-białe

Czarno-białe obrazy na ścianę

Zwróć uwagę na szeroką rozpiętość stylów i tematów. Obrazy szklane czarno–białe mogą ukazywać zdjęcia w stylu vintage, portrety, grafiki i tradycyjne ryciny. Oszczędność kolorów nie jest przy tym jednoznaczna z prostotą przekazu. Często pozwala na podkreślenie tematu i przekazu, jaki miał na myśli twórca. Zauważ, jak elegancko prezentuje się czerń i biel na szkle. Możesz umieścić ją w salonie, gabinecie, a nawet w łazience. W tym ostatnim pomieszczeniu obrazy szklane są szczególnie praktyczne, gdyż z łatwością utrzymuje się je w czystości za pomocą ściereczki i płynu do mycia szyb. 

Odmień swoje wnętrze dzięki czarno-białym obrazom

Jednocześnie wilgoć nie działa na nadruk destrukcyjnie, więc z powodzeniem zawiesisz taką dekorację także w kuchniEleganckie obrazy czarno–białe to doskonały wybór do nowoczesnego mieszkania, gdzie dominują materiały takie jak beton, metal i surowe drewno. W ciekawy sposób je uzupełni i podkreśli charakter aranżacji, o czym przeczytasz też m.in. w naszym artykule "Czarno-biały salon - porady, aranżacje, inspiracje". Wydruk o dużym rozmiarze może zostać głównym elementem dekoracyjnym, a gdy jest niewielki, uzupełni inne, już umieszczone na ścianach obrazy.

Sprawdź także obrazy canvas czarno białe.