Obrazy na płótnie - krajobrazy

Mamy ogromny wybór propozycji dekoracji ściennych, w których głównym tematem są piękne krajobrazy. Jeżeli szukasz obrazu, który wprowadzi do twojego wnętrza naturalne motywy oraz będzie pomagał Ci zrelaksować się, to propozycja właśnie dla Ciebie. Zobacz, jak wiele różnorodnych motywów przygotowaliśmy w naszych galeriach.

Obrazy na płótnie - krajobrazy
KRAJOBRAZY [wyników: 845]
Obrazy na płótnie - krajobrazy

Obrazy na ścianę - krajobrazy

Tematyka związana z krajobrazami jest tak szeroka, że zdecydowaliśmy się podzielić ją na kilka kategorii. Dzięki temu możesz lepiej zorientować się w tym, co jest dostępne w zasobach naszego sklepu. Są tu zatem majestatyczne góry, rwące potoki i spokojne rzeki, lasy przedstawione o różnych porach roku, pola i łąki, morze ze spienionymi falami i ze spokojną tonią, jeziora, swojskie wiejskie widoki oraz tętniące życiem miasta. Dzięki temu, że krajobrazy do druku są tak szeroko ujęte, masz szansę znaleźć u nas właśnie ten, który idealnie trafi w Twoje potrzeby oraz gust.

Postawiliśmy na stylowe i eleganckie grafiki, które są w doskonały sposób odzwierciedlone w druku najwyższej jakości. Pejzaże mają dokładnie takie kolory, jak w oryginale, ponieważ obrazy drukowane na płótnie bardzo dobrze oddają detale, które zostały w nich ujęte. Są bardziej zbliżone do tradycyjnego malarstwa, choć nie posiadają typowej dla niego ramy.

Nowoczesne obrazy - krajobrazy w twoim domu

Zobacz, jak różnego rodzaju efekty można uzyskać sięgając po obraz z krajobrazem. W zależności od wybranej grafiki, świetnie sprawdzi się w salonie, pokoju dziecięcym bądź sypialni. Często motywy związane z wodą są wykorzystywane w łazienkach lub salonach kąpielowych. Pejzaż o stonowanych barwach to dobry wybór do sypialni, ponieważ właśnie tam szukamy ciszy i staramy się zrelaksować po męczącym dniu.

W pokoju dziennym, w którym zazwyczaj jesteśmy aktywni i spotykamy się z innymi domownikami, można postawić na coś bardziej wyrazistego. Jeżeli jednak szukasz neutralnego tła dla bardziej dynamicznych dodatków we wnętrzu, wśród różnorodnych krajobrazów znajdziesz obraz o neutralnym wyrazie, w którym kolory i bogactwo detali ustępują prostej formie i oszczędnie wykorzystanym barwom. A może na Twojej ścianie doskonale sprawdzają się tu grafiki, w których wykorzystane zostały jedynie piórko lub ołówek, dzięki czemu uwagę zwraca przede wszystkim temat pracy, a nie forma, jedno jest pewne. Wybór należy do Ciebie.