Obrazy na płótnie z górami

Krajobrazy z widokiem na góry dają niesamowicie odprężające wrażenie. Przestrzeń, natura i majestat gór sprawiają, że z przyjemnością patrzy się na nie i przebywa w ich otoczeniu. Motywy gór obecne są na wielu naszych obrazach. Postaraliśmy się, aby dostępne były różnorodne style, kolorystyka oraz podjęta na nich tematyka.

Obrazy na płótnie z górami
Góry [wyników: 78]
Obrazy na płótnie z górami

Obrazy na ścianę - góry

Jeżeli szukasz dekoracji ściennej, która powiększy optycznie pomieszczenie i da wrażenie przestrzeni, krajobraz górski jest propozycją dla Ciebie. Masz wiele możliwości do wyboru. Jeżeli gustujesz w japońskich minimalistycznych grafikach, sięgnij po pejzaże górskie właśnie w tym stylu. Doskonale współgrają z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Mamy również impresjonistyczne reprodukcje, gdzie góry na ścianę wypełnione są mnóstwem barw, odcieni i refleksów świetlnych. Oczywiście nie zabrakło naszych rodzimych widoków. Jeżeli szukasz czegoś mniej oczywistego niż fotografie, postaw na nadrukowany na płótnie obraz. Tatry w takim wydaniu nadal zachwycają, a jednocześnie pozwalają Ci obcować z wysokiej jakości sztuką.

Krajobraz górski dla dzieci

Jeżeli jesteś miłośnikiem gór, z pewnością swoją pasją pragniesz zarazić również swoje dziecko. Góry w pokoju dziecięcym? Jesteśmy na tak! Postaw na kolory, które będą współgrać z innymi barwami we wnętrzu i przekonaj się, jak niesamowity daje to efekt. Krajobraz będzie pobudzać wyobraźnię malucha i sprawi, że być może i w nim zrodzi się pasja do zdobywania górskich szczytów! Zdecyduj, jaki obrazek w przygotowanej przez Ciebie aranżacji bardziej pasować  najbardziej. Płótno naciągnięte na ramę cechuje doskonała jakość i odwzorowanie detali. Bez problemu ściera się z nich kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dlatego jest to nie tylko estetyczny, ale i praktyczny wybór zarówno do pokoju malucha, jak i salonu czy sypialni.

Sprawdź także szklane obrazy z motywem gór.