Obrazy na płótnie - drzewa

Symbolika, jaką niosą drzewa, jest bardzo bogata. Może symbolizować życie, połączenie nieba i ziemi, zmienność pór roku lub wieczną odnowę. Jest ona o wiele bogatsza. Obrazy z drzewami z naszej kolekcji przedstawiają te rośliny w różnych fazach. Są to jesienne widoki, zimowe pejzaże i zupełnie samotne drzewa. 

Obrazy na płótnie - drzewa
Drzewa [wyników: 361]
Obrazy na płótnie - drzewa

Drzewa i lasy w wystroju domu

Znajdziesz u nas wiele różnorodnych obrazów, na których są zarówno pojedyncze drzewa, jak i całe lasy. Jeżeli fascynuje Cię zmienność pór roku, z pewnością przypadną Ci do gustu jesienne pejzaże z drzewami ozdobionymi liśćmi w różnorodnej palecie barw. Może z kolei jesteś fanem zimy i szukasz dekoracji na ścianę, która będzie Ci przypominać o przyjemnych chwilach spędzonych na stoku, górskim szlaku czy nad zamrożoną taflą jeziora? Drzewa obsypane śniegiem to coś zdecydowanie dla Ciebie - w naszej kolekcji ujęliśmy również takie obrazy.

 

Drzewa są niejednoznaczne i stanowią nieodłączny element pejzaży i krajobrazów. Znajdziesz je na dziełach najsłynniejszych mistrzów malarstwa oraz grafików. Jeżeli chcesz wybrać coś minimalistycznego, postaw na jednobarwny rysunek lub monochromatyczny obraz drzewa. Czarno białe grafiki sprawdzają się jako dekoracja wielu mieszkań. Z łatwością wkomponujesz je we wnętrze, w którym wykorzystanych zostało już wiele kolorów. Obrazy drukowane na płótnie canvas cechuje bogactwo detali i idealne odwzorowanie kolorów, zatem pozostaje jedynie wybrać ten motyw graficzny, który bardziej do Ciebie przemawia oraz pasuje do Twojego wnętrza.