Obrazy na płótnie - Vasily Kandinsky

Vasily Kandinsky był rosyjskim malarzem, który urodził się w Rosji, jednak jego twórczość wybiegała daleko poza granice tego kraju. Nie tylko tworzył dzieła abstrakcyjne, ale był również jednym z twórców i przedstawicieli tego nurtu. W naszej galerii znalazły się znane obrazy Wassiliego Kandinskego oraz mniej popularne dzieła, które doskonale odnajdują się jako ozdoba domu. 

Obrazy na płótnie - Vasily Kandinsky
Vasily Kandinsky [wyników: 9]
Obrazy na płótnie - Vasily Kandinsky

Reprodukcje dzieł - Kandinsky

W naszej ofercie staramy się, by propozycje obrazów drukowanych były zróżnicowane. Dlatego sięgamy po różnorodne style oraz twórców z różnych epok. Dlatego nie mogło tu zabraknąć Kandinskyego, który był prekursorem abstrakcjonizmu. Choć jego korzenie są rosyjskie, większą część swojego życia spędził on w Europie Zachodniej. Umarł we Francji, której obywatelstwo otrzymał na kilka lat przed śmiercią. W naszej galerii zobaczysz barwne i działające na wyobraźnię obrazy. Wassily Kandinsky sięgał po intensywne kolory, kontrastowe połączenia i stawiał na wiele geometrycznych detali. Dlatego koło jego twórczości trudno przejść obojętnie. 

Nadaj wnętrzu niepowtarzalny charakter - postaw na reprodukcje dzieł Wassiliego Kandinskiego

Jeżeli zatem szukasz spektakularnej ozdoby do swojego salonu lub chcesz nadać wnętrzu nowego wyrazu, najsłynniejsze obrazy tego twórcy z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. Realizacje reprodukcji obrazów z wykorzystaniem nadruków na płótnie canvas są nowoczesną i gustowną formą dekoracji ścian. Są to obrazy z płótnem naciągniętym na stelaż (blejtramę), bez klasycznej oprawy. Dzięki temu doskonale połączona jest tu tradycja ze współczesnością. Zobacz propozycje dzieł Kandinskyego, które dla Ciebie przygotowaliśmy i sprawdź, która działa najbardziej na Twoją wyobraźnię.

Sprawdź także reprodukcje Kandinskiego na szkle.