Obrazy na płótnie botaniczne

Obrazy botaniczne mogą stanowić uroczy dodatek do każdego typu wnętrza. Naturalne motywy są ponadczasowe i chętnie wybierane są jako dekoracja salonu czy gabinetu. Pięknie tworzą także w większe kompozycje razem z innymi obrazami w podobnym stylu. Zobacz również nasze obrazy z motywem botanicznym. 

Obrazy na płótnie botaniczne
Botaniczne [wyników: 64]
Obrazy na płótnie botaniczne

Obrazy do druku - rośliny na rycinach

Czasem mniej znaczy więcej. Dowodem na to są ryciny botaniczne, które w wierny sposób oddają wygląd roślin. Pięknie rozrysowane łodygi, liście i kwiaty ukazują piękno natury w całej jej złożoności. Takie motywy roślinne zachwycają jednocześnie swoim minimalizmem i doskonałym przedstawieniem tego, co często jest w zasięgu naszej ręki, jednak nie przyglądamy się temu z należytą starannością. Umieszczając je w roli dekoracji na ścianie dajemy sobie możliwość bliższego obcowania z naturą. Taka ozdoba może mieć również walory edukacyjne, ponieważ spodoba się także dzieciom i nastolatkom, które interesują się przyrodą. Może inspirować je do poznawania świata i uważnego spoglądania na wszystko, co je otacza.

Obrazy botaniczne na płótnie lub szkle

Możesz wybrać, czy zechcesz postawić na motywy roślinne nadrukowane na płótnie canvas, czy też na obraz nadrukowany na szkle. Obydwie realizacje prezentują się niezwykle elegancko, choć dają nieco odmienne wrażenie. Jeżeli zatem skłaniasz się w stronę minimalizmu i nowoczesności, szkło powinno Cię w pełni zadowolić. Jeśli z kolei szukasz czegoś bliższego tradycyjnym obrazom, nadruk na płótnie spełni Twoje oczekiwania.