Obrazy szklane vintage

Szklane obrazy retro nigdy nie wychodzą z mody. Odwołania do przeszłości są ponadczasowe i zawsze wzbudzają w nas nutkę nostalgii. Styl vintage można delikatnie wprowadzać do wnętrza lub w 100% zagłębić się w niego, tworząc miejsce niemal wyjęte z kroniki historycznej. To sposób nie tylko na dekorację mieszkania, ale i innego typu lokalu.

Obrazy szklane vintage
Vintage [wyników: 10]
Obrazy szklane vintage

Vintage – szklane fotoobrazy na ścianę

Zainteresowanie stylem retro pokazuje, że doceniamy elementy przeszłości, które przetrwały do naszych czasów. Chętnie sięgamy po meble stylizowane na stare lub kupujemy antyki w sklepach ze starociami. Szklane obrazy vintage w ciekawy sposób łączą nutę tradycji z nowoczesnością. Znajdziesz tu zdjęcia starych samochodów, codzienne sceny oraz ludzi ubranych w retro stroje. W których pomieszczeniach najlepiej umieścić takie obrazy dekoracyjne? To już zależy od Twojej inwencji. 

Szklane obrazy w stylu retro

To ciekawa dekoracja do salonu, ale też sypialni lub miejsca przeznaczonego do pracy. Sprawdzą się też jako niewielkie obrazki do kuchni retro. Świetnie wyglądają w towarzystwie drewna i innych naturalnych materiałów. Popularne są również tego typu stylizacje w lokalach usługowych, np. kawiarniach lub restauracjach. Szklany obraz z nadrukiem w stylu retro jest ciekawym połączeniem nowoczesności z vintage. Z pewnością zostanie dostrzeżone przez klientów.

Sprawdź także obrazy na płótnie w stylu vintage.