Obrazy szklane vintage

Szklane obrazy retro nigdy nie wychodzą z mody. Odwołania do przeszłości są ponadczasowe i zawsze wzbudzają w nas nutkę nostalgii. Styl vintage można delikatnie wprowadzać do wnętrza lub w 100% zagłębić się w niego, tworząc miejsce niemal wyjęte z kroniki historycznej. To sposób nie tylko na dekorację mieszkania, ale i innego typu lokalu.

Obrazy szklane vintage
Vintage [wyników: 10]
Obrazy szklane vintage

Vintage – szklane fotoobrazy na ścianę

Zainteresowanie stylem retro pokazuje, że doceniamy elementy przeszłości, które przetrwały do naszych czasów. Chętnie sięgamy po meble stylizowane na stare lub kupujemy antyki w sklepach ze starociami. Szklane obrazy vintage w ciekawy sposób łączą nutę tradycji z nowoczesnością. Znajdziesz tu zdjęcia starych samochodów, codzienne sceny oraz ludzi ubranych w retro stroje. W których pomieszczeniach najlepiej umieścić takie obrazy dekoracyjne? To już zależy od Twojej inwencji. 

 

To ciekawa dekoracja do salonu, ale też sypialni lub miejsca przeznaczonego do pracy. Sprawdzą się też jako niewielkie obrazki do kuchni retro. Świetnie wyglądają w towarzystwie drewna i innych naturalnych materiałów. Popularne są również tego typu stylizacje w lokalach usługowych, np. kawiarniach lub restauracjach. Szklany obraz z nadrukiem w stylu retro jest ciekawym połączeniem nowoczesności z vintage. Z pewnością zostanie dostrzeżone przez klientów.

Sprawdź także obrazy na płótnie w stylu vintage.