Obrazy na płótnie Vintage

Mamy pomysł na stylowe obrazy do salonu! To vintage, który nigdy nie wychodzi z mody. Inspirowanie się przeszłością zawsze było jednym ze sposobów na dekorowanie mieszkania oraz urządzania różnego typu lokali usługowych. Obraz retro potrafi dodać szyku, elegancji oraz podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza.

Obrazy na płótnie Vintage
Vintage [wyników: 10]
Obrazy na płótnie Vintage

Styl retro w domu

Wiele osób decyduje się na urządzenie mieszkania w stylu retro. Sięgają po stylizowane meble lub antyki, które posiadają ciekawą historię. Obrazy vintage mogą wpisać się właśnie w taką aranżację podkreślając ją, a jednocześnie wprowadzając nutę nowoczesności. Te wydrukowane na płótnie canvas mają minimalistyczną formę (płótno naciągnięte na ramę, z zadrukowanymi bokami), a jednocześnie nawiązują do pozostałych tradycyjnych elementów i dekoracji, które znajdują się we wnętrzu. Inna opcja to fotoobrazy na ścianę stylizowane na retro. Mogą to być starodawne samochody w odpowiedniej scenerii, ludzie w ubraniach vintage lub codzienne sceny. Pozwalają na chwilę przenieść się oczami wyobraźni do czasów, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej i rządził się innymi prawami. Może wywołać to tęsknotę za czasami, które niestety nie wrócą. To również ogromne źródło inspiracji - w strojach, zachowaniach i aranżacjach w domowej przestrzeni.

Obrazy dekoracyjne w stylu vintage

Czy styl vintage pasuje jedynie do salonu? Jesteśmy przekonani, że nie. Obrazki do kuchni retro również mogą mieć ten temat za przewodni. Sięgnij po pasujące barwy i spraw, by miejsce, w którym przygotowujesz i jadasz posiłki wyglądało wyjątkowo. Możesz postawić jedynie na niewielki obrazek, który subtelnie podkreśli charakter wnętrza. Inna opcja to wydruk w wersji maxi, który będzie stanowić główną ozdobę we wnętrzu. Płótno canvas jest w tym wypadku szczególnie praktyczne, ze względu na to, że świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest wilgoć i podatność na zabrudzenia. Kiedy zajdzie taka konieczność, wystarczy, że przetrzesz go wilgotną ściereczką. Możesz mieć pewność, że nie ucierpią na tym kolory, które znajdują się na płótnie. Jeżeli nie wiesz, na jaki wzór postawić, sięgnij po grafikę w kolorach, które współgrają z barwami wykorzystanymi w aranżacji kuchni i jadalni.

 

Sprawdź także szklane obrazy vintage.