NAKLEJKI TRENDY

Naklejkowe trendy wnętrzarskie 2021 to przede wszystkim kolory ziemi: piaskowy, beżowy, głęboki pomarańczowy, karmelowy, oliwkowy i khaki. Te kolory będą obok bieli, dominowały w tegorocznych aranżacjach. Powrót do natury, który mocno zaznaczył się w projektach wnętrz w zeszłym sezonie, przerodził się w podróż do wnętrza ziemi. 

NAKLEJKI TRENDY
NAKLEJKI TRENDY [wyników: 8]
NAKLEJKI TRENDY

W roku 2021 stawiamy na naklejki na ścianę z motywem tropikalnych lasów i kwiatów, motywem gór i wszystkiego, co nawiązuje do natury. Ten naturalny trend ma szansę utrzymać się na dłużej w naszych wnętrzach, ale także w mniej konsumpcyjnym, bardziej świadomym stylu życia.

Kolorami roku 2021 wg Instytutu Pantone będą spokojna szarość i słoneczna żółć, obie barwy zestawione ze sobą tworzą przepiękną, pastelową kombinację, która będzie świetnie kontrastowała z bielą, a także wprowadzi kolor do wnętrz utrzymanych w loftowym klimacie. Słoneczna żółć optycznie rozświetli i ociepli wnętrze, pastelowa szarość nada wnętrzu lekkości.  Pastele szybko nie wyjdą z mody, dlatego warto również pomyśleć o różowych, niebieskich dodatkach do pokoju dziecięcego. W naszej ofercie naklejek znajdziecie również naklejki dedykowane serii IKEA KALLAX, IKEA MALM, IKEA DUKTIG oraz IKEA KURA BED, dzięki którym Wasze meble będą mogły przejść metamorfozę, bez konieczności wymiany.