Obrazy na płótnie akwarelowe

Obrazy malowane na płótnie za pomocą akwareli chętnie są wybierane do dekorowania domów. Podobnie rzecz się ma z naszymi wydrukami na płótnie canvas, które w bardzo realistyczny sposób ukazują piękno tego typu malarstwa. Zobacz, jakie dzieła wielkich malarzy przygotowaliśmy w naszej galerii oraz reprodukcje mniej znanych prac, które chętnie zobaczyłbyś również w swoim domu.

Obrazy na płótnie akwarelowe
Akwarele [wyników: 1115]
Obrazy na płótnie akwarelowe

Pejzaże i portrety

Dzieła, które powstawały przy wykorzystaniu akwareli w bardzo umiejętny sposób ukazywały, w jak ciekawy sposób można łączyć kolor i światło. Odszukaj obraz, który zawiera paletę barw bliską tej, jaką posiadasz w swoim domu. Pozwoli to na dokonanie spójnej aranżacji. Akwarele często możemy zobaczyć u słynnych malarzy, jak Matisse, który chętnie po nie sięgał, nim stracił władzę w rękach i podjął się wykonywania kolaży z papieru. W kolekcji umieściliśmy jednak również mniej znane akwarele. Obrazy, które powstały współcześnie, również zachwycają sposobem, w jaki pracuje pędzel i nakładane są kolejne warstwy farby. Tematyka jest bardzo rozległa. Możesz sięgnąć po krajobrazy, wiejskie pejzaże i sceny z życia. Interesującą propozycją są także portrety wykonane w technice akwareli. Zapoznaj się z naszymi propozycjami w galerii i zastanów, który obraz przemawia do Ciebie najbardziej.

Akwarele - obraz abstrakcyjny

Jeżeli nie chcesz postawić na żadną konkretną tematykę, a coś bardziej abstrakcyjnego, również znajdziesz u nas wiele propozycji. Takie obrazy często pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że nawet po długim czasie nie nudzą i skłaniają do refleksji. Sprawdzają się świetnie, gdy szukasz kolejnego dzieła do swojej domowej galerii obrazów. Wystarczy, że odpowiednio dobierzesz kolorystykę dzieła. Obrazy malowane na płótnie, przeniesione za pomocą druku również na płótno, zachwycają odwzorowaniem kolorów i detali, zatem zachwyci Cię z pewnością efekt końcowy, który będzie niesamowicie zbliżony do oryginału. Jednocześnie może ucieszy Cię cena, która jest dużo bardziej przystępna, w porównaniu z oryginalnymi dziełami malarskimi.

 

Sprawdź także obrazy akwarele drukowane na szkle.