Bestsellery

Nasze samoprzylepne tapety budzą spore zainteresowanie, dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam wyszukiwanie i zebrać wszystkie bestsellery w jednym miejscu. Jakie motywy są najbardziej popularne?

Bestsellery
Kolor
Styl
Nowoczesny
Wiejski
Angielski
Industrialny
Japoński
Wiktoriański
Prowansalski
Rustykalny
Współczesny
Barokowy
zobacz wszystkie
Francuski
Eklektyczny
Klasyczny
Minimalistyczny
Kolonialny
Skandynawski
Abstrakcyjny
Bestsellery [wyników: 100]
Bestsellery

Kwiatowe kompozycje - piękne, ulotne, delikatne

Tym, co najbardziej was oczarowało, są kwiaty. Trudno się temu dziwić, to właśnie one są najpiękniejszymi darami matki natury. Do najbardziej chwytliwych wzorów należą pastelowe, różane kompozycje, które chętnie wybieracie do dziecięcych pokoi. To właśnie kwiaty sprawiają, że wnętrze nabiera naturalnego uroku. Ogromne, kwiatowe murale zdobią Wasze sypialnie i salony. Róże są piękną ozdobą pokoju dziewczynek.

Gwiezdne konstelacje - dobry wybór dla przyszłego naukowca

Dzieci są ciekawe świata, dlatego warto podtrzymywać ich zainteresowanie. Z naszymi samoprzylepnymi tapetami, Twoja pociecha odkryje kosmiczne planety i gwiazdy, nauczy się rozpoznawać leśne zwierzęta, być może sama zapragnie wziąć udział w prawdziwej, górskiej przygodzie. Jednym z często wybieranych motywów do pokoju chłopca są Konstelacje. Motywy kosmiczne to świetny pomysł, by zainteresować Twoje dziecko zjawiskami przyrody i nauką.

Znajdź swój idealny wzór

Dużą popularnością cieszą się również motywy botaniczne, takie jak rozłożyste liście monstery czy bananowca. Dużym zainteresowaniem cieszą się wzory utrzymane w stylu vintage i retro. Często również pytacie o skandynawskie, minimalistyczne tapety do kuchni czy łazienki. Nieograniczony wybór wzorów i kolorów sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.