Obrazy na płótnie szkice

Interesują Cię szkice jako dekoracja ścienna? Znajdziesz u nas wiele propozycji reprodukcji wykonanych w tym stylu. Są tu jednobarwne szkice w oryginale wykonane ołówkiem, jak również wypełnione kolorami obrazy, które ukazują wiele wymiarów narysowanych postaci czy obiektów. Zobacz, jak w prosty sposób udekorować ścianę w swoim domu.

Obrazy na płótnie szkice
Szkice [wyników: 608]
Obrazy na płótnie szkice

Wydruki ze szkicami na ścianie

Dużą część obrazów, które posiadamy w naszej kolekcji, stanowią obrazy szkicowane, które podejmują tematykę botaniczną oraz zwierzęcą. Rysunki roślin, ptaków i różnego rodzaju zwierząt ukazują ich piękno w bardzo oszczędny, a jednocześnie realistyczny sposób. Możesz zatem podziwiać detale, na które na co dzień nie zwróciłbyś uwagi. Delikatne przejścia tonalne, drobne szczegóły i cienie sprawiają, że na obrazie na dłużej zatrzymuje się wzrok, szukający kolejnych ciekawych elementów. Szkice drukowane w formie obrazów na płótnie canvas cechuje wierne odwzorowanie detali i barw. Ich zaletą z pewnością jest to, że z czasem nie bledną i nie tracą swoich kolorów, co niestety jest częste w przypadku oryginalnych szkiców wykonanych na papierze. Są na to narażone zwłaszcza wtedy, gdy są bezpośrednio wystawione na działanie promieni słonecznych. Jeżeli zatem posiadasz bardzo jasny salon lub gabinet, a chcesz cieszyć na co dzień oczy widokiem ulubionego szkicu, warto sięgnąć po właśnie takie obrazy. Szkice przez bardzo długi czas zachowają swój urok i oryginalne barwy.

Dekoracje ścienne - szkice z ludźmi

Bardzo subtelne i jednocześnie ciekawe są szkice, których głównym tematem są ludzie. Są to zarówno postaci antyczne, jak i wizerunki osób współczesnych. Oszczędne w środkach, z delikatnymi światłocieniami, wykonane z wykorzystaniem wielu barw. To dobra propozycja, gdy interesują Cię delikatne, nie nazbyt rzucające się w oczy dekoracje ścienne. Szkice wydrukowane na płótnie canvas na pierwszy rzut oka nie odbiegają wizualnie od oryginałów. Nasze realizacje pozbawione są tradycyjnych opraw, jedynie płótno naciągnięte na ramie. Są zatem uniwersalną dekoracją zarówno do nowoczesnego wnętrza, jak i zaaranżowanego w stylu klasycznym. Doskonale sprawdzają się jako element większej aranżacji obrazów, grafik i innych dzieł sztuki. Postać ludzka jest jak najbardziej naturalna, zatem wypadnie dobrze w towarzystwie reprodukcji z górzystym krajobrazem i ryciny z górą Fuji. Pamiętaj przy tym, że jeżeli decydujesz się na przygotowanie własnej domowej galerii, w przemyślany sposób zaplanuj ułożenie wszystkich prac na ścianie. Jeżeli możesz, wykonaj wizualizację w programie graficznym. Pozwoli Ci to zawczasu dostrzec, które prace najlepiej ze sobą sąsiadują, a które najlepiej będzie oddzielić innym obrazem.

 

Sprawdź także obrazy szkice na szkle.