Obrazy na płótnie - portrety

Portrety są ciekawym sposobem na dekorację ściany. Jeżeli chcesz sięgnąć po klasyczne malarstwo, mamy w naszej kolekcji słynne obrazy. Portrety Gauguina czy Van Gogha mogą zdobić również Twoją ścianę. Sprawdzają się jako pojedyncza ozdoba na ścianie oraz jako element większej kompozycji czy domowej galerii z reprodukcjami obrazów.

Obrazy na płótnie - portrety
Portrety [wyników: 219]
Obrazy na płótnie - portrety

Portret na domowej ścianie

Jeżeli chcesz w ciekawy sposób urozmaicić wygląd swojego wnętrza, proponujemy Ci portrety na ścianę. Mogą być wykonane w niewielkim formacie lub dominować w pomieszczeniu, tworząc główny element dekoracji. To częsty wybór podczas urządzania salonu, którego właściciele chcą sięgnąć po coś niebanalnego. Z pomocą przychodzą przygotowywane przez nas obrazy. 

 

Portrety, jakie oferujemy nadrukowane, są na wytrzymałym płótnie canvas. Realizacje mają minimalistyczne wykończenie, przy czym płótno jest bliższe obrazom pojmowanym w tradycyjny sposób, choć nie posiada klasycznej ramy. Zadruk obejmuje także boki obrazu, przez co nabiera on lekkości i bardziej nowoczesnego stylu w porównaniu do obrazów tradycyjnych.

Sprawdź także portrety na szkle