Array
( [product_id] => 22109 [photo_id] => [motive_id] => pw00135 [add_date] => 2020-04-25 00:00:00 [visible] => 1 [is_custom] => 0 [number] => 0 [default_category] => 249 [product_code] => coloraydecor-f-pw-0135 [shipping_group_id] => 1 [weight] => 0 [title] => Fototapeta Flamingi [subtitle] => [descr_short] => [descr] => 

FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo. Jeśli chcesz, aby otulił Cię obłok różowego pierza, otocz się tłumem flamingów. Te piękne, pełne dostojeństwa ptaki, stłoczyły się na naszej fototapecie, aby dotrzymać Ci towarzystwa. Mało kto wie, że flamingi z natury nie są różowe, a ubarwienie ich piór zależy od rodzaju pożywienia. Są to zwierzęta bardzo towarzyskie, w związku z tym, mając na ścianie fototapetę Flamingi z pewnością nie będziesz czuł się samotnie. Przepełniona różem fototapeta wypełni pomieszczenie pozytywnymi wibracjami. Niespotykany motyw uczyni wnętrze oryginalnym i będzie przyciągać uwagę. Skrzydlaci współlokatorzy równie chętnie zamieszkają w sypialni, salonie, jak i łazience, gdzie bliskość wody na pewno będzie im odpowiadała. Fototapeta Flamingi to sposób na niepowtarzalną dekorację ściany, z przymrużeniem oka.

[prod_size] => [order_count] => 0 [view_count] => 134 [main_photo_num] => 3 [rank_avg] => 0.0 [meta_title] => Fototapeta Flamingi - Coloray.pl [meta_descr] => Unikatowe tapety samoprzylepne. Fototapeta Flamingi nada elegancji i stylu Twojej przestrzeni. Tysiące modnych i nowoczesnych fototapet online. [meta_keywords] => Fototapeta, Flamingi [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi [price] => 0.00 [discount] => 0.00 [discount_date_to] => [width] => 0 [height] => 0 [material_id] => 12 [tags] => Array ( [0] => Array ( [tag] => Fototapety [link_rewrite] => /fototapety ) [1] => Array ( [tag] => Fototapety ze zwierzętami [link_rewrite] => /fototapety/zwierzeta ) [2] => Array ( [tag] => Fototapety z flamingami [link_rewrite] => /fototapety/zwierzeta/flamingi ) [3] => Array ( [tag] => Ekskluzywne tapety do wnętrz [link_rewrite] => /fototapety/destynacja ) [4] => Array ( [tag] => Fototapety do sypialni [link_rewrite] => /fototapety/destynacje/sypialnia ) [5] => Array ( [tag] => Fototapety do salonu [link_rewrite] => /fototapety/destynacje/salon ) [6] => Array ( [tag] => Fototapety do pokoju dziecka [link_rewrite] => /fototapety/destynacje/pokoj-dziecka ) [7] => Array ( [tag] => Bestsellery [link_rewrite] => /fototapety/bestsellery ) [8] => Array ( [tag] => fototapety różowe [link_rewrite] => /decor-fototapety-rozowe ) ) [cattags] => fototapety różowe, fototapety zwierzęta [photos_count] => 5 [is_index] => 1 [is_loop] => 1 [is_xml] => 0 [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [material] => Array ( [material_id] => 12 [photo_id] => [add_date] => 2020-04-25 00:00:00 [visible] => 1 [isolated] => 0 [number] => 0 [default_category] => 233 [product_code] => [sizes] => [default_size] => 1000x1000 [size_round] => 10 [min_width] => 1000 [min_height] => 1000 [max_width] => 0 [max_height] => 0 [is_user_size] => 0 [density] => 0 [shipping_group_id] => 1 [production_days] => 2 [multiple] => 0 [ppi] => 40 [default_align] => 0 [rotate] => 0 [unit] => cm [units] => mm,cm,in [margins] => 0 [shipping_size] => n [title] => Fototapeta [subtitle] => [descr_short] => [descr] =>
Materiał

Magic Stick

 

Fototapeta MagicStick to innowacyjny materiał do zadań specjalnych z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania. Nie brudzi się, nie drze, jest szybka i łatwa w montażu. Nie nadaje się do naklejania na powierzchniach pokrytych farbą akrylową i lateksową. Łatwo ją zdjąć i przykleić w dowolne miejsce, a sama instalacja nie zajmuje więcej niż 30-60 minut. Fototapetą na materiale MagicStick możesz udekorować każde wnętrze!

 Tapeta winylowa

 

 

Fototapeta Winylowa - trwałość i wytrzymałość. Winyl to materiał odporny na wysokie temperatury i wilgoć, a dzięki podkładowi z flizeliny także na rozciąganie i odkształcanie, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w kuchni czy w łazience. Tapecie winylowej niestraszne są także odciski palców, wystarczy przetrzeć ją od czasu do czasu wilgotną ściereczką. Montaż wymaga użycia kleju do tapet winylowych!

Tapeta laminowana

 

 

Fototapeta Laminowana cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić, podobnie jak jej siostra - fototapeta winylowa - jest odporna na wilgoć i temperaturę, dzięki czemu może stać się oryginalną ozdobą kuchni i łazienki, a jej kolory zachowają swoją intensywność przez lata. Montaż nie wymaga użycia kleju do tapet, materiał jest samoprzylepny.

 Tapeta lateksowa

 

 

Fototapeta Lateksowa - materiał lateksowy dzięki gładkiej, satynowej powierzchni pozwala uzyskać efekt fotograficzny. Ten rodzaj fototapety świetnie sprawdzi się w salonie, biurze, pokoju dziecięcym i w łazience. Trwały materiał i żywe kolory gwarantują efekt wow przez długi czas użytkowania. Montaż wymaga użycia kleju do tapet lateksowych. 

Flizelina

 

 

Fototapeta Flizelinowa - materiał flizelinowy to klasyka sama w sobie. Dzięki nowoczesnym technologiom tapeta flizelinowa jest w pełni ekologiczna, bez sztucznych materiałów. Podkład flizelinowy jest grubszy niż w pozostałych materiałach, co pozwoli zmniejszyć i wygładzić nierówności na powierzchni ściany. Tapeta flizelinowa to rozwiązanie łączące w sobie klasykę i nowoczesność, z powodzeniem można ją wykorzystać jako ozdobę dowolnego wnętrza. Montaż wymaga wcześniejszego przygotowania ściany (klejem smarujemy ścianę, nie tapetę). 

 

Montaż

Fototapety MagicStick

Ściana powinna być sucha, gładka i czysta - nawet minimalna tekstura może sprawić, że fototapeta spadnie. Zalecamy nie malować ściany co najmniej 3 tygodnie przed montażem fototapety. Pamiętaj również, że stan farby na ścianie powinien być w dobrej kondycji, aby uniknąć ryzyka odklejenia się fototapety razem z farbą. Nie zalecamy również umieszczania fototapet na ścianach pomalowanych lateksem lub akrylem. Materiał MagicStick można wielokrotnie naklejać i ściągać, w związku z tym zachowaj folię transportową, na której była przyklejona fototapeta. Upewnij się, że ściana jest odpowiednio przygotowana, ponieważ fototapeta może rozerwać stare lub źle przygotowane powierzchnie podczas ponownego nakładania. Materiał nie zawiera papieru, dlatego może z łatwością być czyszczony mokrą szmatką bez użycia detergentów W przypadku pojawienia się pęcherzyków powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą rakli.

Fototapety flizelinowe i winylowe na podkładzie flizelinowym

Ściana powinna być sucha i czysta. Tapeta musi być przyklejona do ściany za pomocą specjalnego kleju do tapet, który można znaleźć w każdym sklepie budowlanym (polecamy KLEJ METYLAN SPECIAL INSTANT do tapet flizelinowych). Klejem smarujemy ścianę i od razu kładziemy tapetę - nie trzeba smarować materiału przed montażem, jak w przypadku tradycyjnych tapet. 

Fototapety laminowane

Ściana powinna być sucha i czysta. Jeśli montujesz naklejkę na powierzchni pionowej, zacznij montaż od góry. W innych przypadkach nie ma znaczenia, z której strony zaczniesz naklejać wydruk. Rozwiń naklejkę na czystej, suchej powierzchni zadrukowaną stroną do góry. Jeżeli naklejka składa się z kilku elementów, rozwiń je wszystkie. Przyłóż naklejkę równio do powierzchni. Odklej 20-50 cm materiału, a następnie papier podkładowy zwiń pod spód. Wygładzaj raklą klejony fragment, wypychając pęcherzyki powietrza. Do montażu naklejki o większym rozmiarze potrzebne są dwie osoby: jedna z nich powinna wygładzać raklą naklejony fragment, druga natomiast powinna naciągać bryt naklejki, podwijając papier podkładkowy.

Fototapety lateksowe

Ściana powinna być sucha i czysta. Świeżą i gładką ścianę (pokrytą gładzią lub płyta gipsowo-kartonową) zagruntuj specjalnym środkiem gruntującym lub rozwodnionym klejem. Pozostaw do wyschnięcia - po zagruntowaniu ścian zaleca się odczekać 2 tygodnie, aby ściany były idealnie suche. Przygotuj bezpieczne miejsce do rozłożenia fototapety, kładąc ją zadrukowaną stroną do ziemi. Najlepiej zrobić to na czystym i suchym materiale- np. prześcieradło. Nanieś klej na fototapetę, dokładnie go rozsmarowując i kryjąc równomiernie. Bardzo ważne jest, by nanieść klej na wszystkie krawędzie. Odczekaj ok. 5 minut w celu nasiąknięcia tapety. Pomimo iż materiał jest wysokiej jakości, to namoczony w największym stopniu jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Bądź ostrożny!

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej informacji o naszych materiałach oraz jak je montować zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi instrukcjami montażu fototapet.

Standardy bezpieczeństwa

Używamy najnowocześniejszej drukarki HP LATEX 310 z certyfikatem GreenGuard, aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale także zagwarantować, że zakupiony produkt jest przyjazny dla środowiska i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Pakowanie

Nasza fototapeta zostanie dostarczona w częściach o jednakowych rozmiarach. Nasze produkty pakujemy w bezpieczne, kartonowe tuby, dlatego nie musisz martwić się o ich zniszczenie podczas wysyłki. Do każdej tuby dołączamy instrukcję montażu tapety krok po kroku.

Próbki

Czy podoba Ci się któryś ze wzorów z naszej oferty, ale nie jesteś pewien, czy będzie pasował do Twojego wnętrza? Chcesz zobaczyć i dotknąć materiał, na jakim drukujemy nasze fototapety? Nic prostszego! Oferujemy Ci możliwość zamówienia próbek. Uwaga! Próbki są przeznaczone do sprawdzenia materiału w rzeczywistości i przetestowania go na ścianie, a nie do porównywania kolorów! Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od danej partii wydruku.

[descr_size] => [meta_title] => [meta_descr] => [meta_keywords] => [link_rewrite] => /wallpapers/wallpaper [price_descr] => [h_prices] => [] [price] => 0 [price_value] => 0 [m2_price] => 0 [mb_price] => 0 [mb_prices] => [] [min_price] => 0 [m2_prices] => [] [w_price] => 0 [w_prices] => [] [h_price] => 0 [discount] => 0.00 [discount_date_to] => [shipping_cost] => [shipping_info] => [parameters] => Array ( [0] => Array ( [group_id] => 23 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:30:06 [number] => 10 [name] => Materiał [hidden] => 0 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 51 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta MagicStick [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 24 [m2_price] => 114.45 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 52 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta Vinyl 350g [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 25 [m2_price] => 99.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [2] => Array ( [param_id] => 588 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta laminowana [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 225 [m2_price] => 61.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [3] => Array ( [param_id] => 596 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta flizelinowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 227 [m2_price] => 47.25 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [4] => Array ( [param_id] => 599 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta lateksowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 228 [m2_price] => 68.75 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [1] => Array ( [group_id] => 24 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:34:33 [number] => 8 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 53 [group_id] => 24 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 715.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => size [value] => 2500x2500 ) ) ) [2] => Array ( [group_id] => 227 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:47:36 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 597 [group_id] => 227 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 295.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) [3] => Array ( [group_id] => 228 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:54:39 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 600 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 429.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 601 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => 2 [name] => Bezpłatne Próbki [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [4] => Array ( [group_id] => 25 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-11 14:29:34 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 55 [group_id] => 25 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 624.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [5] => Array ( [group_id] => 225 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-06 13:12:58 [number] => 1 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 589 [group_id] => 225 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 374.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) ) [motive] => Array ( [id] => 2293 [photo_id] => pw00135 [url] => https://www.coloraydecor.com/media/ph/galeria_specials/3689.jpg [is_load] => 1 [attempts] => 0 [width] => 1200 [height] => 720 [photo_url] => https://coloray.pl/images/motives/.jpg ) [photos] => Array ( ) [files] => Array ( [0] => Array ( [file_id] => 2 [material_id] => 12 [number] => 1 [ext] => mp4 [add_date] => 2020-11-26 13:38:09 [size] => 12.69 MB [file_name] => coloray [code] => 956478c388054a3950db4d482632646bf9631c1b [catalog] => [name] => [descr] => [download] => /download/956478c388054a3950db4d482632646bf9631c1b ) ) ) [photos] => Array ( [0] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/l/fototapeta-flamingi.jpg ) [1] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/1/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/1/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/1/l/fototapeta-flamingi.jpg ) [2] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/4/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/4/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/4/l/fototapeta-flamingi.jpg ) [3] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/5/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/5/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/5/l/fototapeta-flamingi.jpg ) [4] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/6/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/6/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/6/l/fototapeta-flamingi.jpg ) ) [files] => Array ( ) [parameters] => Array ( [0] => Array ( [group_id] => 178 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-28 15:10:47 [number] => 10 [name] => Materiał [hidden] => 0 [is_sample] => 0 [sample_link] => [product_id] => 22109 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 454 [group_id] => 178 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta Magic Stick [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 179 [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 455 [group_id] => 178 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta flizelinowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 180 [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [1] => Array ( [group_id] => 179 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-28 15:11:10 [number] => 8 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 1 [sample_link] => [product_id] => 22109 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 456 [group_id] => 179 [shipping_group_id] => [name] => 360 cm x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 981.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [2] => Array ( [group_id] => 180 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-28 15:11:31 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 1 [sample_link] => [product_id] => 22109 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 457 [group_id] => 180 [shipping_group_id] => [name] => 360 cm x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 405.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) ) [attributes] => Array ( [0] => Array ( [attribute_id] => 20 [photo_id] => [attribute_group_id] => 3 [name] => Różowy [color] => #f14d80 [number] => 13 [group_name] => Kolor ) [1] => Array ( [attribute_id] => 6 [photo_id] => 456 [attribute_group_id] => 3 [name] => Biały [color] => #ffffff [number] => 4 [group_name] => Kolor ) [2] => Array ( [attribute_id] => 30 [photo_id] => [attribute_group_id] => 5 [name] => Współczesny [color] => [number] => 0 [group_name] => Styl ) ) [uri] => https://coloray.pl/fototapeta-flamingi [shipping] => Array ( [from] => 1620806900 [to] => 1620893300 ) [descr_mini] => FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo. [section1] => Array ( [section_id] => 7 [visible] => 1 [is_head] => 1 [is_main] => 1 [type] => slider2 [number] => 11 [name] => Bestsellery [descr] => [products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [product_id] => 22300 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnace-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu. W przyrodzie występuje w kilku barwach, podobnie jak na naszej samoprzylepnej fototapecie KWITNĄCE PIWONIE. Niestety, w naszych ogrodach możemy cieszyć się jej wdzięczną obecnością jedynie w maju i czerwcu. Dlatego warto pomysleć o zaproszeniu jej do wnętrza na dłużej w postaci pięknego wzoru na usuwalnej fototapecie. Samoprzylepna fototapeta KWITNĄCE PIWONIE jest wspaniałą ilustracją kwiatów piwonii w zbliżeniu. Stylem nawiązuje do barokowego przepychu, jednak delikatność płatków piwonii nie przytłacza mieszkańców domu udekorowanego tą tapetą. Kwiaty te kryją w sobie dużo romantycznego ducha i cudownie urozmaicoą każde wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/s/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/m/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/l/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnace-piwonie [alt_title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [link] => /fototapeta-kwitnace-piwonie ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [product_id] => 23445 [link_rewrite] => /fototapeta-dyskretne-jaskry [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0113 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności. Żaden mężczyzna nie uwierzyłby, że róż może mieć tyle odcieni. Eteryczna fototapeta Dyskretne Jaskry to opowieść o delikatności, o ulotnej urodzie kwiatów, o niewinności. Różowe, jakby przezroczyste płatki i szarawe liście na fototapecie sprawiają wrażenie, jak gdyby za moment miały się rozpłynąć, wtopić w powietrze, w białe tło. A może są tylko złudzeniem, porannym snem, z którego powoli przebudzamy się, by zacząć nowy dzień? Fototapeta Dyskretne Jaskry będzie piękną dekoracją wnętrz kobiecych i dziewczęcych, wprowadzając do pomieszczeń spokój i harmonię. Łagodne, zamglone barwy i delikatny wzór sprzyjają wyciszeniu, w związku z czym fototapetę z powodzeniem można umieścić w sypialni.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/s/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/m/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/l/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [formattitle] => fototapeta-dyskretne-jaskry [alt_title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [link] => /fototapeta-dyskretne-jaskry ) [3] => Array ( [subtitle] => Obraz na Płótnie [title] => Obraz na Płótnie drzewa woda [product_id] => 139959 [link_rewrite] => /obraz-na-plotnie-drzewa-woda-176376358 [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 84 [descr_short] => [product_code] => och-176376358 [material_id] => 13 [prod_size] => [descr] =>

Szukasz idealnego dopełnienia wnętrza? W sklepie Coloray odkryjesz zapierające dech w piersiach ilustracje drukowane na płótnie canvas, które sprawią, że każda kompozycja nabierze barw. Obraz na Płótnie drzewa woda to unikatowa ozdoba artystyczny charakter i bogactwo kolorów w jednym. Obrazy dostępne w Coloray.pl to znakomity sposób na uwydatnienie charakteru przestrzeni i metoda na wniesienie czegoś nowego do aranżacji. Obraz na Płótnie drzewa woda nie jest odstępstwem od tej reguły. To obraz znakomitej jakości. Może być idealnym dopełnieniem wizji na estetykę aranżacji. Gdy chcemy wybrać dekoracje, powinniśmy kierować się sercem, daltego warto odkryć wewnętrzną chęć komponowania to prosta droga do tego, by nasze wnętrze stało się spójne i przytulne.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Szukasz idealnego dopełnienia wnętrza? W sklepie Coloray odkryjesz zapierające dech w piersiach ilustracje drukowane na płótnie canvas, które sprawią, że każda kompozycja nabierze barw [photo_s] => /images/cd/och-176376358/1/s/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [photo_m] => /images/cd/och-176376358/1/m/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [photo_l] => /images/cd/och-176376358/1/l/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [formattitle] => obraz-na-plotnie-drzewa-woda [alt_title] => Obraz na Płótnie drzewa woda [link] => /obraz-na-plotnie-drzewa-woda-176376358 ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [product_id] => 23438 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiaty-vintage [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 695 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0106 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>
Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno.
Potrafią rozświetlić ciemność, rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. Kwiaty przez wieki zachwycają, nie poddają się modom, zawsze są pożądaną ozdobą. Budząca skojarzenia z minionymi epokami, z malarstwem holenderskich artystów, czasem romantyzmu, gdzie piękno i mrok szły w parze, fototapeta Kwiaty Vintage z całą pewnością zachwyci osoby, które lubią zwracać się w stronę przeszłości i czerpią z niej inspirację.
Oryginalny wzór ogromnych,pastelowych kwiatów na kontrastującym, czarnym tle fototapety, jest przeznaczony dla odważnych, którzy nie obawiają się, że taka ozdoba ściany zagarnie całą przestrzeń, stając się głównym punktem wnętrza. Fototapeta Kwiaty Vintage to niebanalna, niezwykła dekoracja, która diametralnie zmieni Twoje mieszkanie, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/s/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/m/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/l/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiaty-vintage [alt_title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [link] => /fototapeta-kwiaty-vintage ) ) [link] => [products_count] => 5 [products_sort] => bestsellers ) [section2] => Array ( [section_id] => 8 [visible] => 1 [is_head] => 1 [is_main] => 1 [type] => slider2 [number] => 10 [name] => Nowości [descr] => [products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [product_id] => 22300 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnace-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu. W przyrodzie występuje w kilku barwach, podobnie jak na naszej samoprzylepnej fototapecie KWITNĄCE PIWONIE. Niestety, w naszych ogrodach możemy cieszyć się jej wdzięczną obecnością jedynie w maju i czerwcu. Dlatego warto pomysleć o zaproszeniu jej do wnętrza na dłużej w postaci pięknego wzoru na usuwalnej fototapecie. Samoprzylepna fototapeta KWITNĄCE PIWONIE jest wspaniałą ilustracją kwiatów piwonii w zbliżeniu. Stylem nawiązuje do barokowego przepychu, jednak delikatność płatków piwonii nie przytłacza mieszkańców domu udekorowanego tą tapetą. Kwiaty te kryją w sobie dużo romantycznego ducha i cudownie urozmaicoą każde wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/s/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/m/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/l/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnace-piwonie [alt_title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [link] => /fototapeta-kwitnace-piwonie ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Naklejki na kafelki Czarno-białe Maroko [product_id] => 16685 [link_rewrite] => /naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 75 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-td-as-140073033 [material_id] => 6 [prod_size] => [descr] =>

Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest bardzo zaskakująca. Dlaczego? Kiedy mówi się o Maroku, to na myśl od razu przychodzi bogactwo kolorów, zapachów i smaków. W tym przypadku, kompozycja ma klasyczną czarno-białą kolorystykę. Pomimo tego, że elementy są w stylu marokańskim, to użycie klasycznej kolorystyki sprawia, że kompozycja wygląda nowocześnie i zarazem orientalnie. Naklejka usuwalna CZARNO-BIAŁE MAROKO z pewnością jest bardzo efektowna i stylowa. Chciałbyś coś zmienić w wystroju swojej kuchni bądź łazienki, ale nie chcesz pakować się w czasochłonne remonty? Wypróbuj naklejkę samoprzylepną CZARNO-BIAŁE MAROKO, która pozwoli Ci przeprowadzić szybką metamorfozę Twoich starych płytek. Orientalne, różnorodne wzory i klasyczne połączenie czerni i bieli sprawia, że naklejka wygląda wyjątkowo i oryginalnie. naklejka usuwalna CZARNO-BIAŁE MAROKO ukazuje styl marokański w nowoczesnej wersji. Jeśli jesteś fanem takich innowacji w wystroju wnętrz, to naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest czymś co Cię zachwyci.

[photo_photo_id] => 1218 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => png [photo_name] => [photo_file] => naklejki-na-kafelki-39 [photo_file_name] => naklejki-na-kafelki-39 [photo_descr] => [photo_code] => 9140de594c79a1dd9ff0d1e224df0bfe331c2cdd [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-09-14 13:59:08 [descr_mini] => Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest bardzo zaskakująca [photo_s] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_s.png [photo_m] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_m.png [photo_l] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_l.png [formattitle] => naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko [alt_title] => Naklejki na kafelki Czarno-białe Maroko [link] => /naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [3] => Array ( [subtitle] => Obraz na Płótnie [title] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie [product_id] => 141585 [link_rewrite] => /obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie-675404668 [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 84 [descr_short] => [product_code] => och-675404668 [material_id] => 13 [prod_size] => [descr] =>

Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie to świetny pomysł na ozdobienie dowolnego pomieszczenia. Warto go wybrać gdziekolwiek, gdzie potrzebne są unikatowe obrazy. Bogactwo kolorów pozwala stworzyć niespotykany klimat. Piękno to klucz do stworzenia każdego wnętrza. Wybierając zakupy w Coloray.pl, mogą Państwo liczyć na niezwykle estetyczne oraz świetnie prezentujące się kompozycje. W Coloray.pl dysponujemy sporym wyborem obrazów canvas i zapewniamy wysokiej klasy dekoracji, które wpisują się w wiele rozmaitych stylów aranżacji. Wybierając Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie, na zawsze zmienisz charakter każdego wnętrza. Odkryj unikatowe ilustracje na płótnie w naszym sklepie, które zachwycą każdego gościa. Zachęcamy do skorzystania z oferty Coloray.pl.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie to świetny pomysł na ozdobienie dowolnego pomieszczenia [photo_s] => /images/cd/och-675404668/1/s/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [photo_m] => /images/cd/och-675404668/1/m/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [photo_l] => /images/cd/och-675404668/1/l/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [formattitle] => obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie [alt_title] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie [link] => /obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie-675404668 ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [product_id] => 23061 [link_rewrite] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-562806100 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej. Zwłaszcza, gdy mowa o tworzeniu wystroju wnętrza. Przepych zmusza do częstego sprzątania drobiazgów, wprowadza pozorny chaos w pomieszczeniu. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE należy do tych elementów, które nie zajmą wiele miejsca, ale stworzą zupełnie nową atmosferę pokoju. Naszym zdaniem ten busz w stylu glamour jest świetnym dekoratorskim rozwiązaniem. Złoto, biel i czerń to bardzo eleganckie zestawienie kolorystyczne. Sprawdzi się w otoczeniu glamourowych mebli i dodatków. Ta fototapeta może zagościć w kawiarni czy kwiaciarni, gdzie na pewno ożywi pomieszczenie. Biały kolor wizualnie powiększy pokój, a palmowe liście dodadzą uroku nawet najbardziej surowemu wnętrzu. Czerń nada charakternego kontrastu. Ta plątanina barw i faktur to prawdziwa gratka dla koneserów wykwintnych wnętrz. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE jest dokładnie tym, czego potrzeba współczesnemu mieszkaniu. Klasyka o niecodziennym klimacie – tak można by ją opisać w najprostszych słowach

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/s/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/m/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/l/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [formattitle] => fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [alt_title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [link] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie ) ) [link] => [products_count] => 5 [products_sort] => popular ) [similar_products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Odpoczynek Wśród Flamingów [product_id] => 19485 [link_rewrite] => /fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-169665777 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW - optymistyczna strona świata Jeżeli pragniemy czuć się w swoim mieszkaniu przyjemnie, nabierać energii do walki z trudami życia codziennego i nabywać w nim pozytywny nastrój, musimy go odpowiednio urządzić. Jak to zrobić? Porad z pewnością jest wiele. Nasza jedna, a właściwie dwie. Nie zagracajmy swojej przestrzeni zbędnymi bibelotami, milionem figurek, muszelek i kamyczków. Nasza samoprzylepna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW pomoże Ci stworzyć energetyzującą aranżację wnętrza. Mnogość barw, ciepłe akcenty i egzotyczne flamingi dobrze będzie połączyć ze stonowaną bazą, np. w postaci jasnej podłogi i białych mebli. Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni, a także w gabinecie. Wzór ten zyskał miłośników także wśród dzieci, ale czy można się temu dziwić? Fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW napawa optymizmem i tysiącami szalonych pomysłów. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW - optymistyczna strona świata Jeżeli pragniemy czuć się w swoim mieszkaniu przyjemnie, nabierać energii do walki z trudami życia codziennego i nabywać w nim pozytywny nastrój, musimy go odpowiednio urządzić [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/s/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/m/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/l/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [formattitle] => fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow [alt_title] => Fototapeta Odpoczynek Wśród Flamingów [link] => /fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Gwieździste Niedźwiedzie [product_id] => 22083 [link_rewrite] => /fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0108 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE. Lubicie patrzeć w gwiazdy? My też i to bardzo. W odróżnieniu od wpatrywania się w chmury i zabawy w wymyślanie co tam widać to zasady gry są dosyć proste i znane od wieków. I chodź w rzeczywistości mała i duża niedźwiedzica wyglądają odrobinę inaczej, to i tak nasza samoprzylepna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE jest dowodem na to, że jak się bardzo chce to wszystko można. Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE polecana jest oczywiście przede wszystkim do pokojów dziecięcych, w których swoim kolorem i tematyką wprowadzi małych poszukiwaczy przygód w magię wszechświata. Drodzy rodzice, sami też mamy dzieci i wiemy jak dociekliwe potrafią być, gdy coś nowego pojawia się w ich otoczeniu. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość użytych materiałów zarówno w postaci papieru jak i kleju. Przy realizacji zamówienia na usuwalną fototapetę GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Po Państwa stronie leży jedynie zawieszenie fototapety i odpowiadanie na tysiące pytań na temat zasad funkcjonowania wszechświata.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/s/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/m/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/l/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [formattitle] => fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie [alt_title] => Fototapeta Gwieździste Niedźwiedzie [link] => /fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie ) [3] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jelonek Bambi [product_id] => 23132 [link_rewrite] => /fototapeta-jelonek-bambi [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-614689496 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta JELONEK BAMBI – dziecięcy świat marzeń, miłe leśne zwierzątka.Pośród pięknego lasu, hen daleko za górami, za lasami żyje piękny jelonek, który jest bardzo łagodny i kocha wszystkie dzieci. Jest tak miły, tak radosny, że nie sposób oderwać od niego oczu, każde dziecko pragnie go zobaczyć, dotknąć i pobyć z tym kochanym zwierzaczkiem. Sympatyczny jelonek żyje pośród lasu, gdzie grzybki kłaniają się podnosząc dumnie swe kapelusiki. Gdy wybierzemy się w odwiedziny do Bambi, będziemy podziwiać bajkowy świat wraz z naszymi pociechami, samoprzylepna tapeta Jelonek Bambi da wiele radości naszemu dziecku. Mały brązowy jelonek, z malutkimi różkami, pośród grzybków i leśnych owoców, usuwalna tapeta Jelonek Bambi zachęci twoje dziecko do zabawy, do odkrywania lasu, wspaniale zagości na ścianie pokoju twojego malucha. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta JELONEK BAMBI – dziecięcy świat marzeń, miłe leśne zwierzątka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/s/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/m/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/l/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [formattitle] => fototapeta-jelonek-bambi [alt_title] => Fototapeta Jelonek Bambi [link] => /fototapeta-jelonek-bambi ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Safari i Dziki Zwierzęta [product_id] => 23341 [link_rewrite] => /fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0008 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta SAFARI I DZIKIE ZWIERZĘTA – dzikie koty, drapieżniki w leśnym gąszczu, zew południowej Afryki. Oderwij się od codzienności i wyrusz w podróż w zupełnie inny świat, zobacz z bliska jak żyją dzikie zwierzęta. Przygotuj się na to, że staniesz się częścią porywającego widowiska. Będziemy świadkami odpoczywających na słońcu gepardów, oraz wielu innych zwierząt, które dumnie prezentują się w dzikiej sawannie. W południowej Afryce zobaczymy również Kanion rzeki Blyde, spotkamy się na boma braami, by pod gołym niebem przy akompaniamencie ryków lwów, pisków hien zjeść wspólnie kolację. Ta samoprzylepna tapeta Safari i dzikie zwierzęta wprowadzi cię w niecodzienny świat pełen wrażeń. Wyrusz razem z nami do innego świata, wyrusz w podróż do Safari w RPA, ta usuwalna fototapeta Safari i dzikie zwierzęta, zachęci cię i zainspiruje do dzikich wypraw w obszary południowej Afryki. Jej dziki przekaz wspaniale zagości na ścianach twojego domu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SAFARI I DZIKIE ZWIERZĘTA – dzikie koty, drapieżniki w leśnym gąszczu, zew południowej Afryki [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/s/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/m/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/l/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [formattitle] => fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta [alt_title] => Fototapeta Safari i Dziki Zwierzęta [link] => /fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta ) [5] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zaczarowany Las [product_id] => 19606 [link_rewrite] => /fototapeta-zaczarowany-las [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 859 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-204106292 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS - podróż do baśniowego świata. Kogo można spotkać w zaczarowanym lesie? Szary szczęśliwy królik, młoda figlarna łania, kolorowe ptaki ukryte w pięknie rosnących krzewach. Usuwalan tapeta ZACZAROWANY LAS wygląda jak wyjęta z bajki. Subtelne, pastelowe kolory i delikatne rysynku odmienią sypialnię dziecka w magiczną leśną krainę. Dzięki odporności na zabrudzenia Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS będzie świetnym rozwiązaniem dla pokoju malucha. Bardzo ważne jest rozwijanie wyobraźni dziecka od najmłodszych lat jego życia, aby dziecko uważało książki za interesujące i porywające. Nasza usuwalna tapeta ZACZAROWANY LAS rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zainteresowanie otaczającym go światem. Pastelowe kolory będą nowoczesnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ten przepiękny wzór będzie uwielbiany przez dzieci i dorosłych. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS - podróż do baśniowego świata [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/s/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/m/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/l/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [formattitle] => fototapeta-zaczarowany-las [alt_title] => Fototapeta Zaczarowany Las [link] => /fototapeta-zaczarowany-las ) [6] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Flamingi [product_id] => 22109 [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi [number] => 0 [main_photo_num] => 3 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0135 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo. Jeśli chcesz, aby otulił Cię obłok różowego pierza, otocz się tłumem flamingów. Te piękne, pełne dostojeństwa ptaki, stłoczyły się na naszej fototapecie, aby dotrzymać Ci towarzystwa. Mało kto wie, że flamingi z natury nie są różowe, a ubarwienie ich piór zależy od rodzaju pożywienia. Są to zwierzęta bardzo towarzyskie, w związku z tym, mając na ścianie fototapetę Flamingi z pewnością nie będziesz czuł się samotnie. Przepełniona różem fototapeta wypełni pomieszczenie pozytywnymi wibracjami. Niespotykany motyw uczyni wnętrze oryginalnym i będzie przyciągać uwagę. Skrzydlaci współlokatorzy równie chętnie zamieszkają w sypialni, salonie, jak i łazience, gdzie bliskość wody na pewno będzie im odpowiadała. Fototapeta Flamingi to sposób na niepowtarzalną dekorację ściany, z przymrużeniem oka.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/s/fototapeta-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/m/fototapeta-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0135/3/l/fototapeta-flamingi.jpg [formattitle] => fototapeta-flamingi [alt_title] => Fototapeta Flamingi [link] => /fototapeta-flamingi ) [7] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Przyjazne Koty [product_id] => 23033 [link_rewrite] => /fototapeta-przyjazne-koty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-540939403 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Przyjazne Koty – więcej pupili w Twoim domu Każdy, kto uwielbia koty czasem, ma ich w domu nawet kilka. Te stworzenia potrafią mieć zmienny nastrój, gryzą, drapią i syczą, ale też przytulają się i okazują miłość swojemu właścicielowi. Na tapecie białe tło pokrywają urocze główki kotów przeróżnych ras. To nie lada gratka dla ich wielbicieli. Usuwalna fototapeta Przyjazne Koty utrzymana została w bardzo realistycznej kolorystyce oraz wizerunku tych zwierząt. Dzięki tapecie możesz mieć więcej kotów, ale te nie podrapią już Twoich mebli. Prześliczny motyw tapety zestawisz z każdym jasnym i ciepłym kolorystycznie meblem oraz wiklinowymi dodatkami. Samoprzylepna fototapeta Przyjazne Koty będzie komponować się z pomieszczeniem nowoczesnym, klasycznym, designerskim lub skandynawskim. Możesz ją zamieścić na ścianie pokoju dziecka, w salonie, sypialni lub garderobie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Przyjazne Koty – więcej pupili w Twoim domu Każdy, kto uwielbia koty czasem, ma ich w domu nawet kilka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-540939403/1/s/fototapeta-przyjazne-koty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-540939403/1/m/fototapeta-przyjazne-koty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-540939403/1/l/fototapeta-przyjazne-koty.jpg [formattitle] => fototapeta-przyjazne-koty [alt_title] => Fototapeta Przyjazne Koty [link] => /fototapeta-przyjazne-koty ) [8] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Eleganckie Koty [product_id] => 18398 [link_rewrite] => /fototapeta-eleganckie-koty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-121671969 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Eleganckie Koty – poznaj kocią naturę Koty to zwierzęta o bardzo indywidualnym i niesamowicie wyrazistym charakterze. Niemal każdy z nich potrafi być nieco inny, mieć własne zwyczaje oraz kaprysy. Naturę kotów można określić również jako nadzwyczajnie wytworną, są one zwierzętami, które bardzo o siebie dbają. Samoprzylepna tapeta Eleganckie Koty ukazuje realistyczne szkice kotów na białym tle. Pośród zwierzątek znajdują się pasiaste kokardki, co odzwierciedla ich uosobienie. Koty bez wątpienia mogą uchodzić za eleganckie! Niebanalny wizerunek motywu będzie ślicznym elementem dekoracyjnym do pokoju dziecka, Twojej sypialni, salonu lub garderoby. Do tapety możesz dopasować każde meble w kolorze brązu, beżu lub bieli. Usuwalna tapeta Eleganckie Koty wpisze się w styl nowoczesny, klasyczny oraz designerski. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Eleganckie Koty – poznaj kocią naturę Koty to zwierzęta o bardzo indywidualnym i niesamowicie wyrazistym charakterze [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121671969/1/s/fototapeta-eleganckie-koty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121671969/1/m/fototapeta-eleganckie-koty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121671969/1/l/fototapeta-eleganckie-koty.jpg [formattitle] => fototapeta-eleganckie-koty [alt_title] => Fototapeta Eleganckie Koty [link] => /fototapeta-eleganckie-koty ) [9] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Słodkie Indiańskie Zwierzątka [product_id] => 23160 [link_rewrite] => /fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-633375167 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta Słodkie Indiańskie Zwierzątka – wesoła kompania W tej zwierzęcej ekipie nie brakuje nikogo. Są leśne lisy i sarny, ale też pandy, żółwie, krokodyle, słonie i różne inne urocze zwierzątka. Czy można przejść obojętnie obok tak słodkiego obrazka? Uśmiechnięte miny i śliczne ozdóbki na ich głowach nie poprawiają sytuacji. Obok samoprzylepnej fototapety SŁODKIE INDIAŃSKIE ZWIERZĄTKA naprawdę nie będzie się dało przejść bez zwrócenia na nią uwagi! Białe tło tapety będzie dobrze odbijać światło i doda każdej dziecięcej sypialni blasku. Ponadto ten kolor jest bardzo elastyczny – będzie pasował do każdego typu aranżacji. Zwierzątka otoczone są różnymi darami natury z odpowiadających im miejsc. To mieszanka kultur i klimatów. Warto pokazywać dzieciom różnorodność flory i fauny od najmłodszych lat. Z usuwalną fototapetą SŁODKIE INDIAŃSKIE ZWIERZĄTKA maluchy na pewno zainteresują się światem przyrody i zapragną poznawać jej więcej. Rozbudzanie ciekawości dziecka przyczynia się do lepszych efektów w nauce i ułatwia mu znalezienie jego życiowej pasji.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Słodkie Indiańskie Zwierzątka – wesoła kompania W tej zwierzęcej ekipie nie brakuje nikogo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-633375167/6/s/fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-633375167/6/m/fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-633375167/6/l/fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka.jpg [formattitle] => fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka [alt_title] => Fototapeta Słodkie Indiańskie Zwierzątka [link] => /fototapeta-slodkie-indianskie-zwierzatka ) [10] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Niedźwiedzia Rodzina w lesie [product_id] => 23412 [link_rewrite] => /fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0080 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta NIEDŹWIEDZIA RODZINA W LESIE – przepiękny element Twojej aranżacji Czas na niedźwiedzie! Któż ich nie kocha. We wszystkich kształtach i rozmiarach, od potulnej pandy po groźnego grizzly, każdy chociaż raz w swoim życiu pałał miłością do tych pięknych stworzeń. Te olbrzymy zamieszkują lasy i góry, przemieszczają kilometry w poszukiwaniu jedzenia i swojego miejsca w najdzikszych zakątkach. Nasza samoprzylepna tapeta NIEDŹWIEDZIA RODZINA W LESIE w doskonały sposób urozmaici każde wnętrze, stanowiąc niezwykle efektowny dodatek aranżacyjny. Jest zachwycająca i niezwykle wyjątkowa. Usuwalna tapeta NIEDŹWIEDZIA RODZINA W LESIE może przyozdobić ściany Twojej sypialni czy salonu. Stanie się również wyrazistym elementem biura. Ciemna kolorystyka nie zdominuje wystroju wnętrza, a jedynie nada mu nowy charakter. To idealne tło dla ciemnych modnych mebli i drewnianych dodatków. Zmień swój pokój w miejsce, gdzie będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć przy leśnej atmosferze. Dzięki użyciu samoprzylepnej tapety NIEDŹWIEDZIA RODZINA W LESIE będziesz mógł w szybki i łatwy sposób przeprowadzić metamorfozę, o której marzyłeś od dziecka. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta NIEDŹWIEDZIA RODZINA W LESIE – przepiękny element Twojej aranżacji Czas na niedźwiedzie! Któż ich nie kocha [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0080/1/s/fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0080/1/m/fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0080/1/l/fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie.jpg [formattitle] => fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie [alt_title] => Fototapeta Niedźwiedzia Rodzina w lesie [link] => /fototapeta-niedzwiedzia-rodzina-w-lesie ) [11] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie [product_id] => 18142 [link_rewrite] => /fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-102080918-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie – tętniąca życiem dżungla w Twoim domu Koty bez wątpienia należą do najbardziej intrygujących drapieżników. Ich zachowanie jest pełne gracji i zwinności. Uwielbiamy koty nie tylko za ich wygląd, czy też zachowanie, ale także indywidualny charakter. Te lamparty nie należą do słodkich, domowych kotów. Tapeta ukazuje przepiękny wizerunek dzikiej dżungli. Usuwalna fototapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie to pełna życia sceneria obrazująca dzikie zwierzęta, na której widok zainspirujesz się do stworzenia niesamowitego wnętrza. Lamparty mają wyraziste umaszczenia i są otoczone liśćmi pięknej monstery. Motyw tapety możesz wykorzystać jako niebanalną dekorację do sypialni, salonu, garderoby, a także kuchni lub łazienki. Samoprzylepna fototapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie doskonale komponować będzie się z jasnymi i ciemnymi meblami z drewna. Tapeta nada niepowtarzalności wnętrzu kolonialnemu, nowoczesnemu lub designerskiemu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie – tętniąca życiem dżungla w Twoim domu Koty bez wątpienia należą do najbardziej intrygujących drapieżników [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102080918-modyfikacja/6/s/fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102080918-modyfikacja/6/m/fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102080918-modyfikacja/6/l/fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie.jpg [formattitle] => fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie [alt_title] => Fototapeta Lamparty Wypoczywające na Drzewie [link] => /fototapeta-lamparty-wypoczywajace-na-drzewie ) [12] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Taniec Czapli [product_id] => 22593 [link_rewrite] => /fototapeta-taniec-czapli [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-346670915 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Taniec Czapli – Wschodnia nuta wnętrza Czaple to ptaki o niezwykłej gracji i urodzie. Na tej tapecie zostały uchwycone w sposób, który sprawia wrażenie żywej i pełnej radości scenerii. Całość motywu jest utrzymana w szarościach w formie szkicu ołówkiem, jednak na główkach czapli znajduje się akcent czerwieni. Usuwalna fototapeta Taniec Czapli to ptaki pośród bambusowego lasku, mają one ciekawe pozycje i ślicznie ułożone skrzydła. Przy pomocy tapety zaczarujesz swoje wnętrze odrobiną azjatyckiej aury. Wzór tapety będzie doskonała i inspirującą dekoracją do salonu, sypialni, garderoby, łazienki lub jadalni. Samoprzylepna fototapeta Taniec Czapli to kompozycja idealna dla mebli w kolorze białym lub beżowym z mocniejszymi akcentami brązu. Tapetę możesz zastosować w pomieszczeniu nowoczesnym lub klasycznym. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Taniec Czapli – Wschodnia nuta wnętrza Czaple to ptaki o niezwykłej gracji i urodzie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-346670915/1/s/fototapeta-taniec-czapli.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-346670915/1/m/fototapeta-taniec-czapli.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-346670915/1/l/fototapeta-taniec-czapli.jpg [formattitle] => fototapeta-taniec-czapli [alt_title] => Fototapeta Taniec Czapli [link] => /fototapeta-taniec-czapli ) [13] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Flamingi z Galapagos [product_id] => 22859 [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi-z-galapagos [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-457373386 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta FLAMING Z GALAPAGOS - zgodnie z egzotyczną modą. Dostojny, różowy ptak dumnie stąpa, prezentując swoją zgrabną figurę. Stawia długie, pełne gracji kroki, wysoko podnosząc kolana. Co jakiś czas, gdy zgłodnieje, wyciąga swą szczupłą szyję, by chwycić w dziób jakąś niewielką rybkę. I tak leniwie mija flamingowa codzienność, a nasza fototapeta ilustruje elegancję skrzydlatej piękności, zamieszkującej wyspy Galapagos. Tropikalny motyw fototapety podąża za najnowszymi trendami rządzącymi światem wystroju wnętrz. Fototapeta przeniesie Cię w egzotyczne miejsce, gdzie natura udowodniła swoją wirtuozerię w tworzeniu kolejnych gatunków fauny i flory. Obok takiej dekoracji ściany zdecydowanie nie można przejść obojętnie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta FLAMING Z GALAPAGOS - zgodnie z egzotyczną modą [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-457373386/1/s/fototapeta-flamingi-z-galapagos.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-457373386/1/m/fototapeta-flamingi-z-galapagos.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-457373386/1/l/fototapeta-flamingi-z-galapagos.jpg [formattitle] => fototapeta-flamingi-z-galapagos [alt_title] => Fototapeta Flamingi z Galapagos [link] => /fototapeta-flamingi-z-galapagos ) [14] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zebry na czerwonym tle [product_id] => 23469 [link_rewrite] => /fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0137 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna fototapeta ZEBRY NA CZERWONYM TLE - nie bój się oryginalnych wzorów. Kontrastowe zestawienia kolorów oraz abstrakcyjnie zaprojektowane wzory od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością przy urządzaniu wnętrz. Jeśli Ty również chcesz zaskoczyć gości oryginalną dekoracją swojego mieszkania, wybierz usuwalną fototapetę ZEBRY NA CZERWONYM TLE. To gwarancja stylowo i nowocześnie urządzonego pomieszczenia. Wiele osób obawia się mocnych, wyrazistych kolorów w domowych pomieszczeniach. Rezygnacja z nich to duża strata - silne odcienie nadają wnętrzu charakteru i przykuwają uwagę. Samoprzylepna fototapeta ZEBRY NA CZERWONYM TLE łączy w sobie stanowczość czerwieni z egzotycznymi wzorami, przedstawiającymi zebry oraz strzały. Ta oryginalna kombinacja idealnie nadaje się do salonów urządzonych w jasnych, stonowanych barwach. Nie musisz jednak bać się wykorzystania jej w innych pomieszczeniach, w których chcesz wprowadzić mocny, przyciągający wzrok akcent.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta ZEBRY NA CZERWONYM TLE - nie bój się oryginalnych wzorów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0137/1/s/fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0137/1/m/fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0137/1/l/fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle.jpg [formattitle] => fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle [alt_title] => Fototapeta Zebry na czerwonym tle [link] => /fototapeta-zebry-na-czerwonym-tle ) [15] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zoo, a w nim zwierząt sto [product_id] => 23308 [link_rewrite] => /fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-770124079 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ZOO, A W NIM ZWIERZĄT STO Zamieszkaj w pokoju pełnym zwierząt Jednym z najchętniej wybieranych sposobów na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie są wycieczki do zoo. Z chęcią wkraczamy do świata zwierząt mogąc podglądać je w niemal naturalnym środowisku. Oczywiście zwolenników zoologicznych ogrodów jest tyleż samo co i przeciwników. Niestety, wszystko ma swoje plusy i minusy, zoo także. Nasza samoprzylepna fototapeta ZOO, A W NIM ZWIERZĄT STO daje poczucie obcowania ze zwierzęcym światem przyrody, ale w niego nie ingeruje. Usuwalna fototapeta ZOO, A W NIM ZWIERZĄT STO jest oczywiście szczególnie polecana do pokoików dziecięcych, w których zarażać będzie młodego człowieka miłością i szacunkiem do świata fauny. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość użytych materiałów zarówno w postaci papieru jak i kleju. Przy realizacji Państwa zamówień dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Po Państwa stronie leży jedynie zawieszenie fototapety i odpowiadanie na tysiące pytań na temat zwierząt z tej rewelacyjnej dekoracji. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ZOO, A W NIM ZWIERZĄT STO Zamieszkaj w pokoju pełnym zwierząt Jednym z najchętniej wybieranych sposobów na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie są wycieczki do zoo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-770124079/1/s/fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-770124079/1/m/fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-770124079/1/l/fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto.jpg [formattitle] => fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto [alt_title] => Fototapeta Zoo, a w nim zwierząt sto [link] => /fototapeta-zoo-a-w-nim-zwierzat-sto ) [16] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zabawne Pieski [product_id] => 18305 [link_rewrite] => /fototapeta-zabawne-pieski [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-114491465 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Zabawne Pieski – urocza strona domowych pupili Zwierzęta domowe jak psy lub koty uwielbiają się bawić i psocić, co zostało perfekcyjnie uchwycone na tej tapecie. Białe tło pokrywają śmieszne motywy piesków, które stroją różne miny oraz mają na główkach urodzinowe czapeczki i korony. Usuwalna fototapeta Zabawne Pieski sprawi radość każdemu dziecku, ale nit tylko, gdyż dorośli odnajdą w motywie również wiele ciepła i uśmiechu. Stworzysz przy pomocy tapety niebanalną część swojego domu i pomieszczenie, w którym przyjemnie będzie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Śliczny wizerunek dekoracji będzie świetną ozdobą dla pokoju dziecka lub nastolatka, a także na ścianie Twojej sypialni, garderoby lub nawet łazienki. Samoprzylepna fototapeta Zabawne Pieski komponujesz wraz z jasnymi meblami i ciekawymi dodatkami. Tapeta pasuje do wszystkich nowoczesnych i designerskich wnętrz. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Zabawne Pieski – urocza strona domowych pupili Zwierzęta domowe jak psy lub koty uwielbiają się bawić i psocić, co zostało perfekcyjnie uchwycone na tej tapecie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114491465/1/s/fototapeta-zabawne-pieski.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114491465/1/m/fototapeta-zabawne-pieski.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114491465/1/l/fototapeta-zabawne-pieski.jpg [formattitle] => fototapeta-zabawne-pieski [alt_title] => Fototapeta Zabawne Pieski [link] => /fototapeta-zabawne-pieski ) [17] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Gigantyczne Wieloryby [product_id] => 18368 [link_rewrite] => /fototapeta-gigantyczne-wieloryby [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-119712058 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Gigantyczne Wieloryby – odkryj urok największych ssaków na ziemi Wieloryby są największymi ssakami, które można spotkać na naszej planecie. Zdecydowanie wzbudzają strach i fascynację. Te piękne i mądre stworzenia mogą zagościć na ścianie Twojego mieszkania. Tapeta jest biała, a na niej zostały umieszczone wizerunki niebieskich wielorybów w formie ciekawych szkiców. Samoprzylepna tapeta Gigantyczne Wieloryby sprawia wrażenie akwarium. Ssaki te występują na tapecie w dwóch różnych pozycjach, wyglądają tak, jakby właśnie spokojnie płynęły przed siebie. Na tapecie zdecydowanie nie są groźne, wyglądają sympatycznie. Tapeta udoskonali wizerunek każdej łazienki. Może być bardzo ciekawym dodatkiem do łazienek w jasnych oraz ciemnych barwach. Usuwalna tapeta Gigantyczne Wieloryby przyozdobi również pokój nastolatka, a także ciekawie urządzony salon lub sypialnię. Może być również charakterystycznym dodatkiem niebanalnie urządzonej restauracji. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Gigantyczne Wieloryby – odkryj urok największych ssaków na ziemi Wieloryby są największymi ssakami, które można spotkać na naszej planecie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119712058/1/s/fototapeta-gigantyczne-wieloryby.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119712058/1/m/fototapeta-gigantyczne-wieloryby.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119712058/1/l/fototapeta-gigantyczne-wieloryby.jpg [formattitle] => fototapeta-gigantyczne-wieloryby [alt_title] => Fototapeta Gigantyczne Wieloryby [link] => /fototapeta-gigantyczne-wieloryby ) [18] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wędrujące Słonie [product_id] => 19255 [link_rewrite] => /fototapeta-wedrujace-slonie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-133972073 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta WĘDRUJĄCE SŁONIE – fascynuje tymi dzikimi zwierzętami, zachęta do dalekich podróży. Afryka jest dzika, a w niej mieszkają dzikie zwierzęta, do jednych z nich należy słoń. Te ogromne w swej posturze zwierzęta pokonują olbrzymie odległości, spacerując gromadnie razem z całą rodziną, stada jednak nie oddalają się od wody. Słonie komunikują się ze sobą przy pomocy trąby, wydają różne dźwięki , kiedy tylko słoń dostrzeże niebezpieczeństwo , informuje o tym swoich towarzyszy nagle milknąc. Słonie to bardzo ciekawe stworzenia a ich wygląd jest specyficzny, wielkie uszy i trąba, które przedstawia ta samoprzylepna tapeta Wędrujące słonie, gdzie widzimy całą rodzinę na spacerze. Gdy zechcemy bliżej przypatrzyć się słoniom, to z całą pewnością zobaczyć je w ciemno, szarych barwach, gdy dumnie wędrują przez sawannę pośród drzew. Ta usuwalna fototapeta Wędrujące słonie przedstawia nam piękny widok słoni dumnie kroczących jeden za drugim, wspaniale ozdobi domową ścianę salony, pokoju czy kuchni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta WĘDRUJĄCE SŁONIE – fascynuje tymi dzikimi zwierzętami, zachęta do dalekich podróży [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-133972073/1/s/fototapeta-wedrujace-slonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-133972073/1/m/fototapeta-wedrujace-slonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-133972073/1/l/fototapeta-wedrujace-slonie.jpg [formattitle] => fototapeta-wedrujace-slonie [alt_title] => Fototapeta Wędrujące Słonie [link] => /fototapeta-wedrujace-slonie ) [19] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Leśni Przyjaciele Winnetou [product_id] => 23447 [link_rewrite] => /fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0115 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE WINNETOU - dla małego Indianina. Indianie żyli w nierozerwalnej więzi z naturą, pełni szacunku dla wszystkiego, co zrodziła Ziemia. Nauczyli się wsłuchiwać w głos przyrody, zwierzęta były ich przyjaciółmi. Fototapeta Leśni Przyjaciele Winnetou mogłaby być rysunkiem dziecka z indiańskiej wioski: tipi, strzały, elementy pióropusza, wizerunki niedźwiadka i liska- wszystkie fragmenty obrazka przedstawiają to, co ważne w życiu małego Indianina. Pełna uroku fototapeta, dzięki pomarańczowym i turkusowym elementom ożywi dziecięcy pokój, a w połączeniu z beżowym tłem i brązem niedźwiedziego futra, nada pomieszczeniu przytulności [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE WINNETOU - dla małego Indianina [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0115/1/s/fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0115/1/m/fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0115/1/l/fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou.jpg [formattitle] => fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou [alt_title] => Fototapeta Leśni Przyjaciele Winnetou [link] => /fototapeta-lesni-przyjaciele-winnetou ) [20] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tańczące Czaple [product_id] => 18374 [link_rewrite] => /fototapeta-tanczace-czaple [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-120071637 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Tańczące Czaple – orientalna nuta w Twoim domu Czaple należą do jednych z najbardziej okazałych ptaków, są pełne gracji i wdzięku. Na tapecie znalazły się w pięknej scenerii przedstawiającej je w cudownym, pełnym dynamiki tańcu. Białe tło tapety pokrywają bambusowe tyczki w kolorze błękitu oraz ptaki o tej samej barwie z akcentem pastelowego różu. Usuwalna fototapeta Tańczące Czaple jest uroczą dekoracją, dzięki której stworzysz niebanalna aranżację wnętrza inspirowanego azjatyckim klimatem. Motyw emanuje ciepłem i pozytywnymi uczuciami. Tapetę możesz wykorzystać do ozdobienia ścian salonu, sypialni, a także garderoby, kuchni, łazienki lub pokoju dziecka. Samoprzylepna fototapeta Tańczące Czaple doskonale pasuje do mebli w kolorze białym lub brązowym. Motyw jest propozycją dla wnętrz nowoczesnych, orientalnych oraz klasycznych. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Tańczące Czaple – orientalna nuta w Twoim domu Czaple należą do jednych z najbardziej okazałych ptaków, są pełne gracji i wdzięku [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120071637/1/s/fototapeta-tanczace-czaple.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120071637/1/m/fototapeta-tanczace-czaple.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120071637/1/l/fototapeta-tanczace-czaple.jpg [formattitle] => fototapeta-tanczace-czaple [alt_title] => Fototapeta Tańczące Czaple [link] => /fototapeta-tanczace-czaple ) [21] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Z wizytą u leśnych zwierząt [product_id] => 19562 [link_rewrite] => /fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-183718174 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta Z WIZYTĄ U LEŚNYCH ZWIERZĄT Poznaj świat leśnej fauny Fototapety ze zwierzętami są jednym z naszych najbardziej ulubionych motywów, a jeśli dodamy do tego fakt, że są przeznaczone głównie dla pokoików dziecięcych to już w ogóle komos, to znaczy las! Jasne tło samoprzylepnej fototapety Z WIZYTĄ U LEŚNYCH ZWIERZĄT znakomicie rozświetli wnętrza pokoju Twojego dziecka, a ikony przedstawiające leśne zwierzęta wprowadzą go lekkim krokiem w świat przyrody, fauny i flory polskich lasów. Czy istnieje sposób na piękniejsze wpojenie dziecku zasad szacunku i miłości do zwierząt? Oczywiście, najlepszym sposobem są regularne wycieczki do parku i uczenie się na tak zwanym żywym organizmie, ale po pierwsze nie zawsze jest to możliwe ze względów pogodowych, mieszkaniowych czy zwyczajnie nie do końca bezpieczne. Usuwalna fototapeta Z WIZYTĄ U LEŚNYCH ZWIERZĄT zachęci Twoje dziecko także do pieszych wycieczek, zapozna go z mieszkańcami lasów. Jeśli dołożysz do tego swoją cegiełkę w postaci ciekawych opowieści, to zwierzętach to sukces gwarantowany.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Z WIZYTĄ U LEŚNYCH ZWIERZĄT Poznaj świat leśnej fauny Fototapety ze zwierzętami są jednym z naszych najbardziej ulubionych motywów, a jeśli dodamy do tego fakt, że są przeznaczone głównie dla pokoików dziecięcych to już w ogóle komos, to znaczy las! Jasne tło samoprzylepnej fototapety Z WIZYTĄ U LEŚNYCH ZWIERZĄT znakomicie rozświetli wnętrza pokoju Twojego dziecka, a ikony przedstawiające leśne zwierzęta wprowadzą go lekkim krokiem w świat przyrody, fauny i flory polskich lasów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718174/7/s/fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718174/7/m/fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718174/7/l/fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat.jpg [formattitle] => fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat [alt_title] => Fototapeta Z wizytą u leśnych zwierząt [link] => /fototapeta-z-wizyta-u-lesnych-zwierzat ) [22] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Romantyczne Żurawie [product_id] => 19218 [link_rewrite] => /fototapeta-romantyczne-zurawie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-130070854 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ROMANTYCZNE ŻURAWIE krążące we mgle Czy wiesz, że żuraw to powszechnie znany symbol szczęścia? Pewnie tak. Może jednak zaskoczy Cię informacja, że żuraw to też ptak nadziei, budzącej się do życia wiosennej przyrody, a także nadchodzącej jesieni. Symbol wierności, nieśmiertelności, czujności. Nasza samoprzylepna fototapeta ROMANTYCZNE ŻURAWIE idealnie sprawdzi się jako tło do Twojej sypialni, salonu czy gabinetu. Jasne tło sprawia wrażenie mgły, błąkające się w niej żurawie wyglądają tajemniczo, eklektycznie i naturalnie. Przebywając w pomieszczeniu z taką usuwalną fototapetą możemy czuć się jak na pastwisku wśród ptaków. Jasne, mgliste tło optycznie powiększa wnętrze, a ptasi motyw wprowadza do niego odrobinę naturalności. Samoprzylepna fototapeta ROMANTYCZNE ŻURAWIE będzie świetnie wyglądała w towarzystwie jasnej podłogi i białych mebli, a także minimalistycznych dodatków. Zapewniamy najlepszą jakość wydruku oraz używanych materiałów. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ROMANTYCZNE ŻURAWIE krążące we mgle Czy wiesz, że żuraw to powszechnie znany symbol szczęścia? Pewnie tak [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130070854/1/s/fototapeta-romantyczne-zurawie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130070854/1/m/fototapeta-romantyczne-zurawie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130070854/1/l/fototapeta-romantyczne-zurawie.jpg [formattitle] => fototapeta-romantyczne-zurawie [alt_title] => Fototapeta Romantyczne Żurawie [link] => /fototapeta-romantyczne-zurawie ) [23] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kocia Kraina [product_id] => 18253 [link_rewrite] => /fototapeta-kocia-kraina [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-111193890 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KOCIA KRAINA- witaj w kocim mieście! Zawitajmy do kociego miasta, gdzie każdy kot znajdzie miejsce dla siebie. Syjamskie, dachowce, persy i bengalskie- bez względu na rasę, każdy kot jest tutaj mile widziany. Można bawić się, spać, miauczeć i mruczeć, każda kocia czynność jest tolerowana. Fototapeta Kocia Kraina jest portretem zbiorowym mieszkańców kociej społeczności. Utrzymana w komiksowym stylu, fototapeta będzie oryginalną ozdobą ściany dziecięcej przestrzeni. Zabawne wizerunki kotów wywołają uśmiech na twarzach milusińskich. Biało- czarna kolorystyka pozostawia duże pole do popisu w zakresie doboru pozostałych dodatków, które mogą mienić się wszystkimi barwami tęczy i w żaden sposób nie będzie to kolidowało pod kątem estetycznym z wzorem fototapety.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KOCIA KRAINA- witaj w kocim mieście! Zawitajmy do kociego miasta, gdzie każdy kot znajdzie miejsce dla siebie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-111193890/7/s/fototapeta-kocia-kraina.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-111193890/7/m/fototapeta-kocia-kraina.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-111193890/7/l/fototapeta-kocia-kraina.jpg [formattitle] => fototapeta-kocia-kraina [alt_title] => Fototapeta Kocia Kraina [link] => /fototapeta-kocia-kraina ) [24] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Z Flamingiem w Ogrodzie [product_id] => 23211 [link_rewrite] => /fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-675752383 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Z FLAMINGIEM W OGRODZIE Z optymizmem za pan brat Wielokrotnie mówicie nam, że chcielibyście stworzyć u siebie jakiś taki inny klimat, nieszablonowy, nie taki jak u wszystkich. Nasz chłodny, północny klimat ma to do siebie, że większość roku jest jakoś tak szaro, buro i nieprzyjemnie. Samoprzylepna fototapeta Z FLAMINGIEM W OGRODZIE wychodzi na przeciw nudzie i przygnębieniu. Jasne tło fototapety optycznie powiększa pomieszczenie, wprowadza do niego więcej światła i rozpromienia wnętrze. Jest to niezwykle ważne i pozytywnie wpływa na naszego odczucia, ale prawdziwa magia tkwi w szczegółach. Usuwalna fototapeta Z FLAMINGIEM W OGRODZIE emanuje feerią zielonych odcieni, kojąco wpływa na wzrok i uspokaja nasze skołatane nerwy, a fenomenalny różowy flaming wprowadza nutkę egzotyki i optymizmu. Samoprzylepna fototapeta Z FLAMINGIEM W OGRODZIE będzie rewelacyjnie wyglądała jako element wystroju salonu, sypialni, a także pokoju dziewczynki/nastolatki. W połączeniu z jasnymi meblami i różowo-zielonymi dodatkami pomieszczenie nabierze niebywale tropikalnego wystroju. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Z FLAMINGIEM W OGRODZIE Z optymizmem za pan brat Wielokrotnie mówicie nam, że chcielibyście stworzyć u siebie jakiś taki inny klimat, nieszablonowy, nie taki jak u wszystkich [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-675752383/1/s/fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-675752383/1/m/fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-675752383/1/l/fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie.jpg [formattitle] => fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie [alt_title] => Fototapeta Z Flamingiem w Ogrodzie [link] => /fototapeta-z-flamingiem-w-ogrodzie ) [25] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Balon [product_id] => 23158 [link_rewrite] => /fototapeta-balon [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-632951870-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta Balon - podróż do krainy marzeń Czy istnieje coś bardziej niesamowitego niż podniebna podróż balonem? Właśnie ze względu na bezgraniczny charakter takiej wyprawy samoprzylepna fototapeta BALON przypadnie do gustu niemal każdemu dziecku. Dzięki niej świat wspaniałych marzeń stoi przed najmłodszymi otworem. Wystarczy tylko chwilę popatrzeć i w jednej chwili można znaleźć się w pełnej barw, bajecznej krainie. Usuwalna fototapeta BALON to idealne połączenie wszystkiego, co uwielbiają najmłodsi. Znajdziesz na niej motyw odległej i tajemniczej wyprawy, swobodny lot wśród chmur, wesołego królika i delikatnie unoszące się na wietrze piórka. Wszystko to wykonane w przepięknej gamie kolorów, z dominującym charakterem pastelowych odcieni zieleni oraz różu. Ten baśniowy świat wciągnie Twoje dziecko i pozwoli mu w wyobraźni spełniać najskrytsze marzenia. To spokojny i perfekcyjnie wykonany motyw, odpowiedni nawet dla najmłodszych pociech.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Balon - podróż do krainy marzeń Czy istnieje coś bardziej niesamowitego niż podniebna podróż balonem? Właśnie ze względu na bezgraniczny charakter takiej wyprawy samoprzylepna fototapeta BALON przypadnie do gustu niemal każdemu dziecku [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-632951870-modyfikacja/1/s/fototapeta-balon.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-632951870-modyfikacja/1/m/fototapeta-balon.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-632951870-modyfikacja/1/l/fototapeta-balon.jpg [formattitle] => fototapeta-balon [alt_title] => Fototapeta Balon [link] => /fototapeta-balon ) [26] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Czarno Białe Psy [product_id] => 23382 [link_rewrite] => /fototapeta-czarno-biale-psy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0050 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta CZARNO BIAŁE PSY – radosne zwierzątka w twoim domuKochasz swoje psy i chcesz mieć swoje ulubione zwierzęta blisko siebie, a może dzieci chcą mieć pieski na ścianie, to może być dobra oprawa dziecięcej sypialni uatrakcyjni otoczenie i wniesie do niej euforię. Taka możliwość uprzyjemni dzieciakom zabawę i poszerzy w nich życzliwość dla zwierząt. Wśród różnorodnych deseni znajdziesz fotografie z psami w ekspresywnie kolorystyce oraz ilustracje w oldskulowej wersji. Łatwo dopasujesz akcent do tonacji i stylistyki wnętrza, które ozdabiasz. Motyw czworonogów możesz wykorzystać w sposóbpocieszający dla każdego dziecka a ono poczuje się wyjątkowo raźnie w swoim pokoju. Doskonale prezentująca się samoprzylepna tapeta Czarno białe psy ociepli pomieszczenie i nada mu przytulny wygląd.Ta usuwalna fototapeta Czarno białe psy może doskonale wypełnić przestrzeń dziecięcym sypialniom lub salonom [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta CZARNO BIAŁE PSY – radosne zwierzątka w twoim domuKochasz swoje psy i chcesz mieć swoje ulubione zwierzęta blisko siebie, a może dzieci chcą mieć pieski na ścianie, to może być dobra oprawa dziecięcej sypialni uatrakcyjni otoczenie i wniesie do niej euforię [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0050/1/s/fototapeta-czarno-biale-psy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0050/1/m/fototapeta-czarno-biale-psy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0050/1/l/fototapeta-czarno-biale-psy.jpg [formattitle] => fototapeta-czarno-biale-psy [alt_title] => Fototapeta Czarno Białe Psy [link] => /fototapeta-czarno-biale-psy ) [27] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Ograniczenia są tylko w naszych głowach [product_id] => 19581 [link_rewrite] => /fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 315 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-193117181 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta OGRANICZENIA SĄ TYLKO W NASZYCH GŁOWACH Tak na prawdę wszystko jest możliwe Bardzo lubimy w naszej pracy to, że możemy zestawiać ze sobą rzeczy nieoczywiste, próbować różnych rozwiązań i kreatywnie łączyć ze sobą różne światy. O tym, że niedźwiedzie lubią od czasu do czasu zjeść świeżą rybkę (no może dwie, a na pewno nie więcej niż 10 na raz) wie każdy, nawet małe dziecko. Nam, ludziom, też zajadanie ryb całkiem dobrze idzie. Są po pierwsze zdrowe, a po drugie bardzo smaczne. Jeśli sami łowimy to wiemy jak relaksujące potrafi być to zajęcie. Siadamy sobie wygodnie na brzegu, rozstawiamy sprzęt i do dzieła. Jeśli dysponujemy małą łódką to tym lepiej, jeszcze możemy sobie popływać. Bajka. A co ma powiedzieć taki biedny miś? Zimno, deszcz, czy śnieg trzeba wejść do wody i zmoczyć łapki. Nasza samoprzylepna fototapeta OGRANICZENIA SĄ TYLKO W NASZYCH GŁOWACH pokazuje nieco inną wersję tej historii. Pokazuje małemu człowiekowi, że jak się bardzo chce to wszystko się da, wszystko można i nic nas nie powstrzyma. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta OGRANICZENIA SĄ TYLKO W NASZYCH GŁOWACH Tak na prawdę wszystko jest możliwe Bardzo lubimy w naszej pracy to, że możemy zestawiać ze sobą rzeczy nieoczywiste, próbować różnych rozwiązań i kreatywnie łączyć ze sobą różne światy [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-193117181/1/s/fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-193117181/1/m/fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-193117181/1/l/fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach.jpg [formattitle] => fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach [alt_title] => Fototapeta Ograniczenia są tylko w naszych głowach [link] => /fototapeta-ograniczenia-sa-tylko-w-naszych-glowach ) [28] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Leśni Przyjaciele [product_id] => 19451 [link_rewrite] => /fototapeta-lesni-przyjaciele [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-165591819 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE Wprowadź do swoich przestrzeni leśny klimat Gdy pojawia się w domu małe dziecko razem z nim pojawia się gonitwa myśli. Jak zapewnić mu bezpieczeństwo, jak zapewnić mu właściwą opiekę, jak wychować go na dobrego człowieka, w jakim otoczeniu powinno dorastać. Nie mamy złotej recepty na wszystkie bolączki, ale pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, w jakiej i Ty i Twoje dziecko będziecie czuli się dobrze i bezpiecznie. Jedną z piękniejszych propozycji jakie dla Was mamy jest samoprzylepna fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE. Jasne tło fototapety rozświetli wnętrze pokoju małego szkraba, a leśne zwierzęta stworzą niepowtarzalny klimat. Usuwalna fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE jest przede wszystkim ciepła i miła dla oka, nie narzuca się i nie dominuje nad przestrzenią. Będzie idealnym rozwiązaniem zarówno w pokoju maleńkiego dziecka jak i w krainie kilkuletniego brzdąca, którego staramy się zarazić swoją pasją i miłością do natury. Samoprzylepna fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE wykonana jest z najwyższej jakości materiałów zapewniających spokój i bezpieczeństwo użytkowania. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta LEŚNI PRZYJACIELE Wprowadź do swoich przestrzeni leśny klimat Gdy pojawia się w domu małe dziecko razem z nim pojawia się gonitwa myśli [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591819/1/s/fototapeta-lesni-przyjaciele.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591819/1/m/fototapeta-lesni-przyjaciele.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591819/1/l/fototapeta-lesni-przyjaciele.jpg [formattitle] => fototapeta-lesni-przyjaciele [alt_title] => Fototapeta Leśni Przyjaciele [link] => /fototapeta-lesni-przyjaciele ) [29] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wiosenne Przebudzenie [product_id] => 19226 [link_rewrite] => /fototapeta-wiosenne-przebudzenie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-130628683 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Wiosenne Przebudzenie – oczaruj się pięknem lasu na wiosnę Czyż leśne zwierzęta nie są piękne i mądre? Tak też zostały ukazane na tej ślicznej tapecie, która na białym tle prezentuje pełne energii sarny, buszujące w trawie zajączki oraz wesołe ptaszki. Ten uroczy motyw ma w sobie wiele romantyczności i delikatności. Usuwalna tapeta Wiosenne Przebudzenie doskonale rozjaśni wnętrze i gustownie je przyozdobi. Możesz patrzeć na beztroskie życie zwierząt pośród barwnej roślinności i poczuć się zupełnie, jak gęstym i pachnącym lesie. Tapetą ozdobisz w subtelny sposób sypialnię, salon oraz kuchnię, łazienkę, pokój dziecka lub garderobę. Samoprzylepna tapeta Wiosenne Przebudzenie ma w sobie ciepło i otulającą aurę, motyw może być zatem częścią wystroju kawiarni lub też herbaciarni. Zdecydowanie do tapety pasują nowoczesne i klasyczne meble w kolorze biały, beżowym i szarym. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Wiosenne Przebudzenie – oczaruj się pięknem lasu na wiosnę Czyż leśne zwierzęta nie są piękne i mądre? Tak też zostały ukazane na tej ślicznej tapecie, która na białym tle prezentuje pełne energii sarny, buszujące w trawie zajączki oraz wesołe ptaszki [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628683/1/s/fototapeta-wiosenne-przebudzenie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628683/1/m/fototapeta-wiosenne-przebudzenie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628683/1/l/fototapeta-wiosenne-przebudzenie.jpg [formattitle] => fototapeta-wiosenne-przebudzenie [alt_title] => Fototapeta Wiosenne Przebudzenie [link] => /fototapeta-wiosenne-przebudzenie ) [30] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach [product_id] => 18210 [link_rewrite] => /fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-107731842 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach – wsłuchaj się w delikatny śpiew Ptaki i kwiaty to jeden z najpiękniejszych widoków, które zwykle można podziwiać wiosną i latem. Z tą tapetą widok będzie towarzyszył Ci przez cały rok. Wizerunek motywu to urocze gałązki pełne rozkwitłych, różowych kwiatów oraz siedzących na gałązkach niebieskich ptaszków. Usuwalna fototapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach jest bardzo romantyczna i pełna delikatności. Doskonale nada wnętrzu klimatu w stylu vintage, który słynie z subtelnego wyrazu emocji. Tak śliczny motyw może być niebanalną dekoracją do salonu, sypialni, pokoju dziecka lub nastolatka, jak również garderoby. Samoprzylepna fototapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach w otoczeniu jasnych barw mebli oraz pastelowych dodatków podkreśli wyjątkowy klimat wnętrza. Tapeta upiększy kącik w stylu vintage, klasycznym, romantycznym lub nowoczesnym. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach – wsłuchaj się w delikatny śpiew Ptaki i kwiaty to jeden z najpiękniejszych widoków, które zwykle można podziwiać wiosną i latem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107731842/1/s/fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107731842/1/m/fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107731842/1/l/fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach.jpg [formattitle] => fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach [alt_title] => Fototapeta Ptaszki na Ukwieconych Gałązkach [link] => /fototapeta-ptaszki-na-ukwieconych-galazkach ) [31] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Słoneczne Papugi [product_id] => 18370 [link_rewrite] => /fototapeta-sloneczne-papugi [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-119717572 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Słoneczne Papugi – zanurz się w tropikach Egzotyczne ciepło w domu zapewniają gustownie dobrane dodatki. Niektóre z nich nie zajmują żadnego miejsca, wymagają wyłącznie ściany. Tapeta z przepięknym wizerunkiem papug wprowadzi do mieszkania błogi nastrój gorącej wyspy. Papugi są żółte zupełnie jak słońce! Poczuj przyjemne ciepło emanujące z tej przyjaznej i urokliwej tapety. Mają upstrzone piórka zielonym akcentem, a dookoła znajdują się kwiaty o wyjątkowej liliowej barwie. Usuwalna tapeta Słoneczne Papugi zwróci uwagę i zachwyci swą jaskrawą kolorystyką. To doskonała opcja dla każdego, kto marzy o gorącym lecie lub dalekiej podróży w nieznane. Widok dzikiej przyrody we własnym domu inspiruje i poprawia nastrój. Połącz tę piękną tapetę z meblami z naturalnego drewna i białymi dodatkami. Styl klasyczny, kolonialny lub nowoczesny wydobędzie z tapety wszystko to, co najlepsze. Samoprzylepna tapeta Słoneczna Papugi to dobry pomysł dla restauracji lub kawiarni. W domu przyozdobi sypialnię, kuchnię, a nawet ekstrawagancką łazienkę, uprzyjemniając każdą długą, gorącą kąpiel. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Słoneczne Papugi – zanurz się w tropikach Egzotyczne ciepło w domu zapewniają gustownie dobrane dodatki [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119717572/1/s/fototapeta-sloneczne-papugi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119717572/1/m/fototapeta-sloneczne-papugi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119717572/1/l/fototapeta-sloneczne-papugi.jpg [formattitle] => fototapeta-sloneczne-papugi [alt_title] => Fototapeta Słoneczne Papugi [link] => /fototapeta-sloneczne-papugi ) [32] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jelenie i drzewa [product_id] => 23265 [link_rewrite] => /fototapeta-jelenie-i-drzewa [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-724298197 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta Jelenie i Drzewa – inspiracja dla dziecięcych zabaw Uniwersalny styl oraz kolorowe ilustracje sprawią, że samoprzylepna fototapeta JELENIE I DRZEWA idealnie sprawdzi się zarówno w chłopięcej, jak i dziewczęcej sypialni. Jest to dekoracja, która wprowadzi do każdego pokoju ciepły i spokojny nastrój. Zielone drzewa i pomarańczowe ilustracje zwierząt na szarym tle wprowadzą do każdego dziecięcego pokoju niebanalny motyw natury, który stanie się inspiracją do wielu zabaw. Usuwalna fototapeta JELENIE I DRZEWA idealnie sprawdzi pośród dodatków w podobnej kolorystyce. Jej bajeczne i skromne wzory pokocha zarówno każdy mały miłośnik indiańskich przygód, jak i fanka bajek Walta Disneya. Ta wyjątkowa dekoracja swoim wyglądem zachęci nawet rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi pociechami. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Jelenie i Drzewa – inspiracja dla dziecięcych zabaw Uniwersalny styl oraz kolorowe ilustracje sprawią, że samoprzylepna fototapeta JELENIE I DRZEWA idealnie sprawdzi się zarówno w chłopięcej, jak i dziewczęcej sypialni [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-724298197/1/s/fototapeta-jelenie-i-drzewa.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-724298197/1/m/fototapeta-jelenie-i-drzewa.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-724298197/1/l/fototapeta-jelenie-i-drzewa.jpg [formattitle] => fototapeta-jelenie-i-drzewa [alt_title] => Fototapeta Jelenie i drzewa [link] => /fototapeta-jelenie-i-drzewa ) [33] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Buszujące Małpki [product_id] => 22648 [link_rewrite] => /fototapeta-buszujace-malpki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-374229856 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta BUSZUJĄCE MAŁPKI Spraw radość swojemu dziecku Samoprzylepna fototapeta BUSZUJĄCE MAŁPKI to spełnienie marzeń każdego dziecka. Niebieskie liście na jasnym tle, a wśród nich BUSZUJĄCE MAŁPKI. Jasne tło pięknie rozświetli pokój Twojego dziecka, a kolorowe akcenty wprowadzą do niego niebanalne rozwiązanie. Fototapeta z motywem fauny i flory rozbudzi wyobraźnię małego poszukiwacza przygód, zaktywizuje go do działania i chęci poznawania świata. Mocne kolory dobrze rozwijają wzrok dziecka, a poszczególne elementy fototapety sprawiają, że mały człowiek zauważa pojedyncze szczegóły, analizuje je i porównuje. Usuwalna fototapeta BUSZUJĄCE MAŁPKI sprawdzi się nie tylko w naszych domach, ale także w obiektach użytku publicznego, np. w przedszkolach, salach zabaw czy nawet w przychodniach pediatrycznych. Świetnie będzie wyglądała w towarzystwie białych mebli i morza kolorowych zabawek umilających czas naszym pociechom. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta BUSZUJĄCE MAŁPKI Spraw radość swojemu dziecku Samoprzylepna fototapeta BUSZUJĄCE MAŁPKI to spełnienie marzeń każdego dziecka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374229856/1/s/fototapeta-buszujace-malpki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374229856/1/m/fototapeta-buszujace-malpki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374229856/1/l/fototapeta-buszujace-malpki.jpg [formattitle] => fototapeta-buszujace-malpki [alt_title] => Fototapeta Buszujące Małpki [link] => /fototapeta-buszujace-malpki ) [34] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Przyroda Sawanny [product_id] => 22136 [link_rewrite] => /fototapeta-przyroda-sawanny [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0162 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta PRZYRODA SAWANNY – przygoda na Safari Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży do Afryki? O podróżowaniu przez tajemnicze zakątki afrykańskiego buszu? Pierwszym krokiem do zbliżenia się do tych snów może być stworzenie odpowiedniej atmosfery w Twoim domu. Motywy zwierzęce coraz częściej zdobią nowoczesne wnętrza i świetnie wyglądają również jako dekoracje ścienne. Nie można przejść obojętnie obok naszej samoprzylepnej fototapety PRZYRODA SAWANNY! Znalazły się na niej niesamowite słonie i żyrafy wśród afrykańskiej roślinności. Ten wyjątkowy afrykański motyw może ozdobić salon, sypialnię, kuchnię lub łazienkę, ale jego wspaniałe i skromne wzory pokocha każdy mały fan przygód. Zielone liście i ilustracje zwierząt na jasnym tle wprowadzą do pokoju dziecka oryginalny motyw natury, który stanie się inspiracją do wielu zabaw. Dzieci z pewnością zainteresują się światem przyrody i będą chciały dowiedzieć się o nim więcej. Usuwalna fototapeta PRZYRODA SAWANNY to niesamowita dekoracja, która podkreśli wnętrze o egzotycznej atmosferze. Wprowadzi ciepłą i spokojną aurę do każdego pokoju. Dzięki niej możesz stworzyć cudowny klimat wiecznego lata i dalekich zakątków we własnym domu. Białe tło z brązowymi elementami tapety dobrze odbije światło i nada sypialni każdego dziecka blask. Ponadto kolory są bardzo uniwersalne - pasują do każdego rodzaju aranżacji. Nasza samoprzylepna tapeta PRZYRODA SAWANNY jest idealną dekoracją uzupełniającą dla drewnianych, jasnych i ciemnych, mebli. Możesz idealnie dopasować ją do akcesoriów w podobnych odcieniach. To świetna propozycja do wnętrz o minimalistycznym i nowoczesnym stylu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PRZYRODA SAWANNY – przygoda na Safari Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży do Afryki? O podróżowaniu przez tajemnicze zakątki afrykańskiego buszu? Pierwszym krokiem do zbliżenia się do tych snów może być stworzenie odpowiedniej atmosfery w Twoim domu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0162/1/s/fototapeta-przyroda-sawanny.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0162/1/m/fototapeta-przyroda-sawanny.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0162/1/l/fototapeta-przyroda-sawanny.jpg [formattitle] => fototapeta-przyroda-sawanny [alt_title] => Fototapeta Przyroda Sawanny [link] => /fototapeta-przyroda-sawanny ) [35] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta W sercu lasów wśród zwierząt i kwiatów [product_id] => 19563 [link_rewrite] => /fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-183718210 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta W SERCU LASÓW WŚRÓD ZWIERZĄT I KWIATÓW Dla dziewczynek małych i tych nieco większych Rewelacyjna fototapeta w iście leśnym stylu poleca się do pokoju małych wojowniczek. Kto powiedział, że mała dziewczynka, która na co dzień nosi sukienki, ma dwa słodkie warkoczyki i uwielbia różowy kolor nie może zostać leśną traperką? Odchodzimy od stereotypów i łączymy leśny świat z różowym tłem. Samoprzylepna fototapeta W SERCU LASÓW WŚRÓD ZWIERZĄT I KWIATÓW jest wprost idealna dla małych fanek leśnych wycieczek, pieczonych ziemniaków i herbaty w termosie. Znakomicie będzie pasowała do pokoju dziewczynek, ale równie pięknie prezentować się będzie jako tło dla przedpokoju, domowego biura czy pokoju dziennego. Świetnie wygląda w zestawieniu z białymi meblami, a także jasnymi dodatkami w stylu leśnym. Naszym zdaniem dobrze sprawdzi się jako tło dla niektórych obiektów komercyjnych jak np. biuro podróży organizujące m.in. letnie obozy W SERCU LASÓW WŚRÓD ZWIERZĄT I KWIATÓW, zupełnie jak z naszej usuwalnej fototapety. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta W SERCU LASÓW WŚRÓD ZWIERZĄT I KWIATÓW Dla dziewczynek małych i tych nieco większych Rewelacyjna fototapeta w iście leśnym stylu poleca się do pokoju małych wojowniczek [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718210/1/s/fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718210/1/m/fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-183718210/1/l/fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow.jpg [formattitle] => fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow [alt_title] => Fototapeta W sercu lasów wśród zwierząt i kwiatów [link] => /fototapeta-w-sercu-lasow-wsrod-zwierzat-i-kwiatow ) [36] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dobranoc Mój Misiu [product_id] => 19161 [link_rewrite] => /fototapeta-dobranoc-moj-misiu [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-125850936-as-93752619 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta DOBRANOC MÓJ MISIU Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato Samoprzylepna fototapeta DOBRANOC MÓJ MISIU jest jedną z najbardziej uroczych w naszym katalogu produktów. Perfekcyjnie sprawdzi się przede wszystkim w pokojach dziecięcych gdzie za sprawą rozkosznego misia w czapce nocnej wprowadzi magiczną atmosferę. Jasne tło fototapety rozpromieni przestrzeń, a motyw przewodni wprowadzi atmosferę komfortu i rozluźnienia. W takim pokoju łatwiej jest uspokoić i wyciszyć dziecko po dniu pełnym przygód. Styl minimalistyczny to nie tylko moda czy chwilowa zachcianka, jest to przede wszystkim stan ducha. Jeśli odczuwasz potrzebę osiągnięcia harmonii i porządku wokół siebie to ta fototapeta będzie dla Ciebie. Pokoje dziecięce zwykle emanują feerią barw i różnych faktur. Nie każdemu rodzicowi to odpowiada, a także nie każde dziecko czuje się w takim otoczeniu dobrze. Jeśli więc lubisz proste rozwiązania w aranżacji, które jednocześnie są gwarancją świetnego efektu, to styl minimalistyczny w pokoju dziecięcym jest właśnie dla Ciebie i dla Twojego dziecka. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta DOBRANOC MÓJ MISIU Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato Samoprzylepna fototapeta DOBRANOC MÓJ MISIU jest jedną z najbardziej uroczych w naszym katalogu produktów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125850936-as-93752619/1/s/fototapeta-dobranoc-moj-misiu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125850936-as-93752619/1/m/fototapeta-dobranoc-moj-misiu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125850936-as-93752619/1/l/fototapeta-dobranoc-moj-misiu.jpg [formattitle] => fototapeta-dobranoc-moj-misiu [alt_title] => Fototapeta Dobranoc Mój Misiu [link] => /fototapeta-dobranoc-moj-misiu ) [37] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Słodkie Króliczki [product_id] => 19312 [link_rewrite] => /fototapeta-slodkie-kroliczki [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-140515098 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta Słodkie Króliczki - czyli uszy do góry! Niektóre domowe ozdoby wywołują uśmiech zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Doskonałym tego przykładem jest samoprzylepna fototapeta SŁODKIE KRÓLICZKI, która swoją kolorystyką zachęci rodziców do codziennych zabaw ze swoimi pociechami. Uniwersalne kolory usuwalnej fototapety SŁODKIE KRÓLICZKI sprawiają, że jest do doskonała dekoracja dla maluszków bez względu na ich płeć. Ta ścienna dekoracja posiada różowe, białe i szare króliczki, które pasują do wystroju zarówno dziewczęcych, jak i chłopięcych pokoików. Jest to funkcjonalna tapeta, którą z łatwością można zdjąć, gdy dziecko podrośnie, bez żadnych obaw o uszkodzenia powierzchni ściany. Dodatkowo zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz ochrona przed plamami gwarantuje długi okres użytkowania fototapety. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Słodkie Króliczki - czyli uszy do góry! Niektóre domowe ozdoby wywołują uśmiech zarówno u dzieci, jak i u dorosłych [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-140515098/5/s/fototapeta-slodkie-kroliczki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-140515098/5/m/fototapeta-slodkie-kroliczki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-140515098/5/l/fototapeta-slodkie-kroliczki.jpg [formattitle] => fototapeta-slodkie-kroliczki [alt_title] => Fototapeta Słodkie Króliczki [link] => /fototapeta-slodkie-kroliczki ) [38] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Flamingi w Stylu Vintage [product_id] => 23216 [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-679349668 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Flamingi w Stylu Vintage – romantyczne uroki natury Połączenie kwiatów i ptaków to bardzo romantyczny wizerunek. Możesz tak piękny widok umieścić na ścianie swojego wnętrza. Tapeta w wyjątkowy i subtelny sposób ukazuje uroki przyrody. Usuwalna tapeta Flamingi w Stylu Vintage tworzy atmosferę przepełnioną wdziękiem klasycznych barw. Flamingi są w kolorze brązowym, otaczają je jasne, drobne kwiaty, natomiast tło to piękny, pastelowy odcień szarości. Motyw zainspiruje Cię do ponadczasowego udekorowania wnętrza. Tapeta emanuje harmonią, ciepłem i niesamowitym urokiem. Połączysz tę tapetę z meblami z drewna w kolorze beżowym lub brązowym. Kilka naturalnych dodatków z wikliny uświetni stylizację. Samoprzylepna fototapeta Flamingi w Stylu Vintage to dekoracja idealna dla salonu, sypialni oraz kuchni. Motyw współgra z wnętrzami klasycznymi oraz romantycznymi. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Flamingi w Stylu Vintage – romantyczne uroki natury Połączenie kwiatów i ptaków to bardzo romantyczny wizerunek [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-679349668/1/s/fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-679349668/1/m/fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-679349668/1/l/fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage.jpg [formattitle] => fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage [alt_title] => Fototapeta Flamingi w Stylu Vintage [link] => /fototapeta-flamingi-w-stylu-vintage ) [39] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Flamingi Brodzące w Dzikich Kwiatach [product_id] => 22989 [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-514334473 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta FLAMINGI BRODZĄCE W DZIKICH KWIATACH- majestatyczne ptaki pachnące dzikimi różami. Niezależnie od pogody daj się ponieść zmianom a radosne wnętrza, które lubisz wypełnią Twój dom pozytywną energią. Samoprzylepna tapeta flamingi brodzące w dzikich kwiatach dzięki swojej delikatności pasuje niemal do wszystkiego. Potrafi także rozjaśnić nasze sypialnie, nadaje się również do pokoju dziecięcego w naszym domu nadaje przestrzeniom pozytywnego wyglądu. Kwiaty jak i ptaki w delikatnych różowych barwach przynoszą subtelny i wyrazisty urokliwy swoja delikatnością akcent nowoczesności. Flamingi i kwiaty w kolorach róż to klasyczny design wiosenno - letni, dlatego nie może ich zabraknąć naszych sypialniach. Dotknij już teraz idealnego zestawu ptaków oraz kwiatów mogących zmienić szarość dnia w pełny słońca dzień. Ta usuwalna fototapeta Flamingi brodzące w dzikich kwiatach może przemienić zimne odcienie w róże przynosząc nam pocieszenie w czasie odpoczynku [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta FLAMINGI BRODZĄCE W DZIKICH KWIATACH- majestatyczne ptaki pachnące dzikimi różami [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514334473/1/s/fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514334473/1/m/fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514334473/1/l/fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach.jpg [formattitle] => fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach [alt_title] => Fototapeta Flamingi Brodzące w Dzikich Kwiatach [link] => /fototapeta-flamingi-brodzace-w-dzikich-kwiatach ) [40] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt [product_id] => 19480 [link_rewrite] => /fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-169182099 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt – czarujący motyw ciepłego wnętrza Dzikie zwierzęta bywają niebezpieczne, ale nie te, które znalazły swoje miejsce na tej pełnej uroku tapecie. Białe tło obfituje w urocze, śpiące liski, uśmiechnięta i białe niedźwiadki, a także z zaciekawieniem patrzące się sarenki. Usuwalna fototapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt to także mnóstwo detali w postaci chmurek, deszczu, gór i namiotów. Motyw przepełnia słodycz i radość, która z pewnością zaintryguje każdego malucha. Tapeta pobudzi wyobraźnię małego dziecka, które zapała miłością do zwierząt. Prześliczny wizerunek tapety stanie się częścią wystroju pokoiku dziecka. Możesz umieścić tapetę na jego łóżeczkiem, w kąciku z zabawkami lub każdym dowolnym miejscu. Samoprzylepna fototapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt doskonale wkomponuje się w białe lub beżowe umeblowanie nowoczesnego i klasycznego wnętrza. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt – czarujący motyw ciepłego wnętrza Dzikie zwierzęta bywają niebezpieczne, ale nie te, które znalazły swoje miejsce na tej pełnej uroku tapecie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169182099/5/s/fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169182099/5/m/fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169182099/5/l/fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat.jpg [formattitle] => fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat [alt_title] => Fototapeta Biwak w Lesie Pełnym Zwierząt [link] => /fototapeta-biwak-w-lesie-pelnym-zwierzat ) [41] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Sowia Mądrość [product_id] => 23422 [link_rewrite] => /fototapeta-sowia-madrosc [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 089 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0090 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta SOWIA MĄDROŚĆ – harmonia i subtelność wnętrza Artystyczne wizje natury zwykle wyrażają wiele emocji. Ta tapeta jest dekoracją pełną mądrości i niepowtarzalnego przesłania. Wzór ilustruje tajemnicze wzgórza, ciemne niebo i duże piękne sowy i orły na wzgórzach. Mniejsze ptaki patrzą na swoich nauczycieli. Usuwalna tapeta SOWIA MĄDROŚĆ została utrzymana w naturalnych kolorach, a niezwykle drobiazgowe szczegóły staną się ucztą dla twojego wzroku. Dzięki tej uroczej tapecie wprowadzisz do wnętrza elegancję i gustowną nutę. Za pomocą tej niesamowitej tapety możesz udekorować salon, sypialnię, biuro lub każdy inny pokój, który podpowiada wyobraźnia. Wzór samoprzylepnej tapety SOWIA MĄDROŚĆ będzie pasował do jasnych i ciemnych mebli i będzie idealny do nowoczesnych lub klasycznych wnętrz. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta SOWIA MĄDROŚĆ – harmonia i subtelność wnętrza Artystyczne wizje natury zwykle wyrażają wiele emocji [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0090/1/s/fototapeta-sowia-madrosc.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0090/1/m/fototapeta-sowia-madrosc.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0090/1/l/fototapeta-sowia-madrosc.jpg [formattitle] => fototapeta-sowia-madrosc [alt_title] => Fototapeta Sowia Mądrość [link] => /fototapeta-sowia-madrosc ) [42] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szalone Króliki [product_id] => 19820 [link_rewrite] => /fototapeta-szalone-kroliki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-84032207 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Szalone Króliki – spraw sobie uroczego królika Króliki są cudowne i wiele osób pasjonuje się w ich hodowli domowej. Ich futerko jest miękkie i delikatne to sympatyczne stworzenia w sam raz na przyjaciela całej rodziny. Samoprzylepna tapeta Szalone Króliki przedstawia je w zabawnej odsłonie, gdyż zwierzęta te mają okulary, szaliki, kapelusze i muszki. Te króliki zdecydowanie znają się na modzie! Być może zaczerpniesz od nich nieco pomysłu? Ponadto dookoła rosną choinki i zielona koniczyna. Wprowadź do pomieszczenia radosną atmosferę, a dzięki tej tapecie w kilka chwil wywołasz uśmiech na twarzy domowników. Motyw świetnie spisze się w pokoju dziecka i nastolatka, można nim przyozdobić także salon, sypialnię lub kuchnię. Usuwalna fototapeta Szalone Króliki wkomponuje się w styl nowoczesny i wszelkie designerskie wizje. Białe, beżowe i szare meble oraz dodatki będą współgrać z leśną atmosferą tapety. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Szalone Króliki – spraw sobie uroczego królika Króliki są cudowne i wiele osób pasjonuje się w ich hodowli domowej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84032207/1/s/fototapeta-szalone-kroliki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84032207/1/m/fototapeta-szalone-kroliki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84032207/1/l/fototapeta-szalone-kroliki.jpg [formattitle] => fototapeta-szalone-kroliki [alt_title] => Fototapeta Szalone Króliki [link] => /fototapeta-szalone-kroliki ) [43] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zajęcza Rodzina [product_id] => 22588 [link_rewrite] => /fototapeta-zajecza-rodzina [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-344941907 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta ZAJĘCZA RODZINA- zaproś ją do dziecięcego pokoju! Nawet podczas zimowych wieczorów, zające potrafią znaleźć sobie ciekawe zajęcia. Gdy na świecie ciemno i ponuro, a drzewa zgubiły wszystkie liście, zajęczy rodzice próbują umilić czas swym uszatym dzieciom. Fototapeta Zajęcza Rodzina to pełna uroku scenka z życia kicających zwierząt. Popielata sierść zwierzątek kontrastuje z granatowym tłem fototapety. Akcenty delikatnego błękitu i bieli rozjaśniają wzór, a brąz gałęzi go ożywia. Fototapeta doskonale skomponuje się z białymi mebelkami, nada dziecięcemu pokoikowi głębi i baśniowego klimatu

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ZAJĘCZA RODZINA- zaproś ją do dziecięcego pokoju! Nawet podczas zimowych wieczorów, zające potrafią znaleźć sobie ciekawe zajęcia [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941907/8/s/fototapeta-zajecza-rodzina.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941907/8/m/fototapeta-zajecza-rodzina.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941907/8/l/fototapeta-zajecza-rodzina.jpg [formattitle] => fototapeta-zajecza-rodzina [alt_title] => Fototapeta Zajęcza Rodzina [link] => /fototapeta-zajecza-rodzina ) [44] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Mamo!Tato! Tu jest wieloryb [product_id] => 19396 [link_rewrite] => /fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 315 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-158576233 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta MAMO, TATO! TU JEST WIELORYB Moby Dick wiecznie żywy Czytaliście w dzieciństwie "Moby Dicka"? Na pewno tak. Ku przypomnieniu: powieść amerykańskiego pisarza Hermana Melville’a, uznawana jest za jedno z arcydzieł literatury światowej i klasykę literatury amerykańskiej. Historia być może niekoniecznie wesoła, ale na pewno dająca do myślenia. Doczekała się wielu ekranizacji, w tym również na wersję bajkową. Biały wieloryb Moby Dick prosto z naszej samoprzylepnej fototapety MAMO, TATO! TU JEST WIELORYB zabierze Was i Wasze dzieci w cudowną podmorską przygodę. Zachęci do zabawi, rozśmieszy i ukoi do snu. Fototapeta ze względu na swój wygląd i motyw przewodni sprawdzi się przede wszystkim jako element wystroju dziecięcego pokoju, ale nie tylko. Naszym zdaniem świetnie sprawdzi się także w obiektach komercyjnych przeznaczonych dla dzieci jak np. biblioteki, sale zabaw czy salki urodzinowe. Patrząc przecież na roześmianego wieloryba nie sposób się nie uśmiechnąć. Samoprzylepna fototapeta MAMO, TATO! TU JEST WIELORYB będzie spełnieniem marzeń małego człowieka o podmorskich żeglugach. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta MAMO, TATO! TU JEST WIELORYB Moby Dick wiecznie żywy Czytaliście w dzieciństwie "Moby Dicka"? Na pewno tak [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-158576233/1/s/fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-158576233/1/m/fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-158576233/1/l/fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb.jpg [formattitle] => fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb [alt_title] => Fototapeta Mamo!Tato! Tu jest wieloryb [link] => /fototapeta-mamo-tato-tu-jest-wieloryb ) [45] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Majestatyczny Łabędź [product_id] => 22845 [link_rewrite] => /fototapeta-majestatyczny-labedz [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 859 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-452826805 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta MAJESTATYCZNY ŁABĘDŹ – czarująca dekoracja Twojego domu Łabędzie są jednym z najpiękniejszych i najmądrzejszych ptaków. Na tej tapecie zobaczysz łabędzia w bardzo dynamicznej pozie - ma rozpostarte skrzydła i otwarty dziób. Usuwalna tapeta MAJESTATYCZNY ŁABĘDŹ została utrzymana w naturalnych kolorach, aby przedstawić prawdziwą formę krajobrazu. Ta tapeta pomoże Ci stworzyć piękny kącik z akcentem dzikiej przyrody, w którym możesz usiąść i zrelaksować się po długim dniu pracy. Dzięki tej niesamowitej tapecie ozdobisz salon, sypialnię, garderobę, jadalnię, kuchnię, studio, łazienkę i wiele innych miejsc. Projekt będzie pasował do jasnych i ciemnych mebli. Samoprzylepna tapeta MAJESTATYCZNY ŁABĘDŹ doskonale będzie wyglądać w klasycznych przestrzeniach. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta MAJESTATYCZNY ŁABĘDŹ – czarująca dekoracja Twojego domu Łabędzie są jednym z najpiękniejszych i najmądrzejszych ptaków [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452826805/1/s/fototapeta-majestatyczny-labedz.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452826805/1/m/fototapeta-majestatyczny-labedz.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452826805/1/l/fototapeta-majestatyczny-labedz.jpg [formattitle] => fototapeta-majestatyczny-labedz [alt_title] => Fototapeta Majestatyczny Łabędź [link] => /fototapeta-majestatyczny-labedz ) [46] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Słodkie Babeczki [product_id] => 22849 [link_rewrite] => /fototapeta-slodkie-babeczki [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-454038424 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta Słodkie Babeczki – dziecięca kraina wyobraźni Czy niedźwiedzie jedzą ciastka? Czy potrafią jeździć na rowerze? Okazuje się, że w niektórych przypadkach jak najbardziej. Samoprzylepna fototapeta SŁODKIE BABECZKI wprowadza w magiczny świat dziecięcej wyobraźni, w której mogą dziać się rzeczy niemożliwe dla dorosłych. Ta piękna ozdoba ściany sprawdzi się zarówno w sypialniach pełnych energii chłopców, jak i w pokojach dziewczynek marzących o bajkowych krainach. Usuwalna fototapeta SŁODKIE BABECZKI przedstawia ciekawe ilustracje baloników, ciastek, niedźwiedzi i króliczków w sweterkach. Kolorystyka tej ściennej ozdoby utrzymana jest w ciepłych barwach, dzięki czemu dziecięcy pokój zawsze będzie pełen energii i inspirujących zabaw [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Słodkie Babeczki – dziecięca kraina wyobraźni Czy niedźwiedzie jedzą ciastka? Czy potrafią jeździć na rowerze? Okazuje się, że w niektórych przypadkach jak najbardziej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-454038424/6/s/fototapeta-slodkie-babeczki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-454038424/6/m/fototapeta-slodkie-babeczki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-454038424/6/l/fototapeta-slodkie-babeczki.jpg [formattitle] => fototapeta-slodkie-babeczki [alt_title] => Fototapeta Słodkie Babeczki [link] => /fototapeta-slodkie-babeczki ) [47] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Egzotyczne Koty [product_id] => 22229 [link_rewrite] => /fototapeta-egzotyczne-koty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-1442538209-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Egzotyczne Koty – przyjrzyj się naturze Koty towarzyszą w naszych domostwach od zarania dziejów. Potężne tygrysy i lamparty budzą strach i szacunek, są piękne i niebezpieczne. Tapeta przedstawia oba te osobniki w przepięknie uchwyconych pozach. Tygrys ma podniesioną łapę, przygląda się i zapewne coś obserwuje, lampart z kolei jest przyczajony, już widzi swoją ofiarę! Czy to zebra? Została ona ujęta w pozycji, która wyraźnie pokazuje, iż skubie trawę i jest mocno zajęta. Usuwalna tapeta Egzotyczne Koty to gratka dla wyobraźni. Nowoczesne odcienie czerni oraz szarości są niezwykle efektowne. Za zwierzęcym motywy kryją się lekkie, szare cienie Afrykańskich liści. Wizerunek ten stworzony jest do wnętrz w stylu kolonialnym, nowoczesnym oraz klasycznym, a z racji czerni i szarości styl retro również skomponuje rewelacyjną całość. Barwy tapety nie przytłumią kolorowych dodatków. Samoprzylepna tapeta Egzotyczne Koty stanowić będzie wielkie okno na sawannę, które z pewnością zaskoczy gości w salonie. Jej urok docenisz również w sypialni, a nawet kuchni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Egzotyczne Koty – przyjrzyj się naturze Koty towarzyszą w naszych domostwach od zarania dziejów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1442538209-modyfikacja/1/s/fototapeta-egzotyczne-koty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1442538209-modyfikacja/1/m/fototapeta-egzotyczne-koty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1442538209-modyfikacja/1/l/fototapeta-egzotyczne-koty.jpg [formattitle] => fototapeta-egzotyczne-koty [alt_title] => Fototapeta Egzotyczne Koty [link] => /fototapeta-egzotyczne-koty ) [48] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Puchacz Disco [product_id] => 18373 [link_rewrite] => /fototapeta-puchacz-disco [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-120069226 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta PUCHACZ DISCO - z przymrużeniem oka. Puchacz wygląda na ponuraka, lecz pozory mylą. W piątkowy wieczór, gdy nad lasem zapada mrok, ujawnia się jego pasja: puchacz jest królem disco! Jego giętka szyja porusza się w rytmie tanecznych dźwięków, a na jego dziobie spoczywają supermodne okulary. Fototapeta Puchacz Disco jest uwiecznieniem jego gwiazdorskiego wizerunku. Przezabawna fototapeta w odcieniach brązu i beżu z mocnym, tęczowym akcentem okularów ociepli wnętrze i nada mu przytulności. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach pełnych drewna, a także kolorowym pokoju nastolatka. Niebanalny motyw rysunku sowy na fototapecie będzie oryginalnym elementem wystroju, [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PUCHACZ DISCO - z przymrużeniem oka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120069226/1/s/fototapeta-puchacz-disco.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120069226/1/m/fototapeta-puchacz-disco.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-120069226/1/l/fototapeta-puchacz-disco.jpg [formattitle] => fototapeta-puchacz-disco [alt_title] => Fototapeta Puchacz Disco [link] => /fototapeta-puchacz-disco ) [49] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta W Zaczarowanym Lesie [product_id] => 19227 [link_rewrite] => /fototapeta-w-zaczarowanym-lesie [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-130628702 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta W Zaczarowanym Lesie – podejdź bliżej dzikich zwierząt Leśna przyroda oraz roślinność potrafi być naprawdę urzekająca. Tapeta doskonale odzwierciedla klimat ciemnego i głębokiego lasu. Na czarnym tle znajdują się śliczne ptaki, sarny oraz zające, a także delikatna i wielobarwna roślinność. Dzięki tapecie stworzysz niesamowity klimat wnętrza, w którym poczujesz spokój, ciszę i harmonię, daleką od szumu miasta. Samoprzylepna tapeta W Zaczarowanym Lesie ukazuje zwierzęta w ciekawych pozycjach, które świadczą o tym, iż sceneria jest pełna życia i radości. Piękny motyw zainspirowany lasem przyozdobi ścianę pokoju dziecka, sypialni, salonu, a także klimatycznej kuchni lub garderoby. Usuwalna tapeta W Zaczarowanym Lesie pasuje do mebli w kolorze białym lub beżowym, a także do elementów wyposażenia w odcieniach szarości. Tapeta zdecydowanie nada piękna wnętrzom klasycznym lub nowoczesnym.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta W Zaczarowanym Lesie – podejdź bliżej dzikich zwierząt Leśna przyroda oraz roślinność potrafi być naprawdę urzekająca [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628702/7/s/fototapeta-w-zaczarowanym-lesie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628702/7/m/fototapeta-w-zaczarowanym-lesie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-130628702/7/l/fototapeta-w-zaczarowanym-lesie.jpg [formattitle] => fototapeta-w-zaczarowanym-lesie [alt_title] => Fototapeta W Zaczarowanym Lesie [link] => /fototapeta-w-zaczarowanym-lesie ) [50] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dzień z Życia Lisa [product_id] => 23037 [link_rewrite] => /fototapeta-dzien-z-zycia-lisa [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-544669822 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta DZIEŃ Z ŻYCIA LISA – sympatyczne zwierzęta o chytrym usposobieniu. Na myśli przychodzi mi pewien wierszyk: „W lisiej norze pod bukszpanem, w mieście zwanym Zakopane, mieszkał sobie cwany lisek,co wciąż nowy knuł to spisek.Jak tu ukraść kilka kurek, potem z nich przyrządzić żurek,albo jak tu zdobyć jajka,by ciekawsza była bajka. Pod kurnikiem szedł ukradkiem,mogę przysiąc, byłam świadkiem,i udawał rudą kotkę,niosąc w pysku pyszną szprotkę.” Lis to wbrew pozorom całkiem sympatyczne zwierzę, które może zagościć w naszym domu. Samoprzylepna tapeta Dzień z życia lisa wprowadza nas w lisi świat pełen ciekawostek. Czarno-białe lisy, w rozmaitych pozach, polują, to znów siedzą wpatrując się w swoją zdobycz, ta usuwalna fototapeta Dzień z życia lisa doskonale nada się do młodzieżowego pokoju, jaki salonu czy sypialni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DZIEŃ Z ŻYCIA LISA – sympatyczne zwierzęta o chytrym usposobieniu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-544669822/1/s/fototapeta-dzien-z-zycia-lisa.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-544669822/1/m/fototapeta-dzien-z-zycia-lisa.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-544669822/1/l/fototapeta-dzien-z-zycia-lisa.jpg [formattitle] => fototapeta-dzien-z-zycia-lisa [alt_title] => Fototapeta Dzień z Życia Lisa [link] => /fototapeta-dzien-z-zycia-lisa ) [51] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Piękno Chińskich Żurawi [product_id] => 22584 [link_rewrite] => /fototapeta-piekno-chinskich-zurawi [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-342524828 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Piękno Chińskich Żurawi – zainspiruj się klimatem Wschodu Każdy zakątek na świecie ma swoje niezwykłe rośliny i zwierzęta, które są dla tej części charakterystyczne. Wschodnie kraje mogą poszczycić się urokiem żurawi. Ta cudowna tapeta na niebieskim i wzorzystym tle przedstawia majestatycznie wyglądające ptaki. Samoprzylepna fototapeta Piękno Chińskich Żurawi to pełna żywiołowości sceneria, która pomoże Ci w zaaranżowaniu nadzwyczajnego pomieszczenia. Motyw jest mocnym akcentem pomysłowego wnętrza. Piękno tapety przyozdobi ścianę Twojej sypialni, garderoby, salonu, a nawet łazienki. Kolorystyka motywu rewelacyjnie zaprezentuje się pośród mebli w kolorze białym lub beżowym wraz z kontrastowymi, orientalnymi dodatkami. Usuwalna fototapeta Piękno Chińskich Żurawi w niecodzienny sposób wyrazi wnętrze nowoczesne, designerskie oraz klasyczne. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Piękno Chińskich Żurawi – zainspiruj się klimatem Wschodu Każdy zakątek na świecie ma swoje niezwykłe rośliny i zwierzęta, które są dla tej części charakterystyczne [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-342524828/1/s/fototapeta-piekno-chinskich-zurawi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-342524828/1/m/fototapeta-piekno-chinskich-zurawi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-342524828/1/l/fototapeta-piekno-chinskich-zurawi.jpg [formattitle] => fototapeta-piekno-chinskich-zurawi [alt_title] => Fototapeta Piękno Chińskich Żurawi [link] => /fototapeta-piekno-chinskich-zurawi ) [52] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Nie chodzi o to, by złapać króliczka [product_id] => 19633 [link_rewrite] => /fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-213943776 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta NIE CHODZI O TO, BY ZŁAPAĆ KRÓLICZKA Ale by gonić go. Powiedzenie "nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale by gonić go" zna każdy. Tak właśnie skojarzyła nam się ta fototapeta, a jak Wam się kojarzy? Młodsza część naszych czytelników powie z pewnością, że z przygodami rodziny Rabatków. Ta niepowtarzalna, samoprzylepna fototapeta w minimalistycznym stylu znakomicie oddaje to czego poszukujemy do urządzenia minimalistycznego dziecięcego pokoju. Jasne tło pięknie rozświetla przestrzeń, a króliczy motyw zachęca do zabawy nie psując jednocześnie eleganckiego wyglądu pomieszczenia. Usuwalna fototapeta NIE CHODZI O TO, BY ZŁAPAĆ KRÓLICZKA najlepiej pasuje oczywiście do pokojów dziecięcych, ale świetnie sprawdzi się także jako tło do obiektów komercyjnych (np. do sklepów z wyposażeniem dla dzieci, sal zabaw czy sal przyjęć dla naszych milusińskich). Ze względu na swoją kolorystykę świetnie komponuje się z zarówno jasnymi jak i ciemnymi meblami i minimalistycznymi elementami wystroju wnętrza.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta NIE CHODZI O TO, BY ZŁAPAĆ KRÓLICZKA Ale by gonić go [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-213943776/1/s/fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-213943776/1/m/fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-213943776/1/l/fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka.jpg [formattitle] => fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka [alt_title] => Fototapeta Nie chodzi o to, by złapać króliczka [link] => /fototapeta-nie-chodzi-o-to-by-zlapac-kroliczka ) [53] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wiosenny Śpiew Ptaków [product_id] => 23273 [link_rewrite] => /fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-734722243 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta WIOSENNY ŚPIEW PTAKÓW nie tylko za oknem Wiosna to pora roku, którą z wielu przyczyn lubimy najbardziej. Budząca się do życia przyroda, drzewa które z dnia na dzień stają się bardziej zielone i ptaki, które wracają do nas z dalekiej podróży. Samoprzylepna fototapeta WIOSENNY ŚPIEW PTAKÓW jest właśnie taką zapowiedzią wiosny. Słoneczny żółty kolor tła przywodzi nam na myśl ciepłe dni, wiosnę i lato. Na ogołoconych gałęziach zaczynają pojawiać się pierwsze liście i kwiaty, a to daje nadzieję, że wkrótce świat znów będzie piękny. Ptaki z kolei są symbolem wolności, wolnego wyboru i nadchodzącego lata. Wiosną, po długiej zimie, otwieramy rano okna i wsłuchujemy się w WIOSENNY ŚPIEW PTAKÓW, a dzięki naszej usuwalnej fototapecie to uczucie może Ci towarzyszyć przez cały rok. Samoprzylepna fototapeta WIOSENNY ŚPIEW PTAKÓW będzie świetnie wyglądała w zestawieniu z drewnianymi elementami wystroju wnętrza Twojej sypialni, a także salonu.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta WIOSENNY ŚPIEW PTAKÓW nie tylko za oknem Wiosna to pora roku, którą z wielu przyczyn lubimy najbardziej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-734722243/1/s/fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-734722243/1/m/fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-734722243/1/l/fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow.jpg [formattitle] => fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow [alt_title] => Fototapeta Wiosenny Śpiew Ptaków [link] => /fototapeta-wiosenny-spiew-ptakow ) [54] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Romantyczne Flamingi [product_id] => 18401 [link_rewrite] => /fototapeta-romantyczne-flamingi [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-121834942 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Romantyczne Flamingi – poczuj ciepło miłości Ta urocza tapeta odzwierciedla barwę i naturę tych cudownych ptaków. Zostały one ukazane w formie przypominającej romantyczny malunek farbami. Bardzo bogata w detale sceneria tworzy bajeczny klimat. Usuwalna tapeta romantyczne Flamingi dla prawdziwych romantyków! Flamingi komponują się z całym tłem bardzo harmonijnie, ponieważ ich upierzenie jest biało-różowe, a tło w odcieniu beżu, pokryte ślicznymi i dużymi kwiatami również w barwach różowych i beżowych. Usuwalna fototapeta Romantyczne Flamingi to wizja spacerujących ptaków w dwóch ciekawych pozycjach. Romantyzm i ciepło roztaczane przez tapetę spełni marzenie o przytulnym domu. Beztroska przechadzka flamingów może być rewelacyjną ozdobą sypialni oraz salonu. Meble z drewna w jasnych barwach oraz kilka koszyków z wikliny dopełni elegancką, ale bliską przyrody aranżację. Flamingi są motywem odpowiednim także do kuchni. Styl nowoczesny, klasyczny, a nawet retro to klimat dla tej tapety. Samoprzylepna fototapeta Romantyczne Flamingi oczaruje swym urokiem i wypełni pozytywną energią całe mieszkanie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Romantyczne Flamingi – poczuj ciepło miłości Ta urocza tapeta odzwierciedla barwę i naturę tych cudownych ptaków [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121834942/1/s/fototapeta-romantyczne-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121834942/1/m/fototapeta-romantyczne-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-121834942/1/l/fototapeta-romantyczne-flamingi.jpg [formattitle] => fototapeta-romantyczne-flamingi [alt_title] => Fototapeta Romantyczne Flamingi [link] => /fototapeta-romantyczne-flamingi ) [55] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dzień z Alpakami [product_id] => 19619 [link_rewrite] => /fototapeta-dzien-z-alpakami [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-208066045 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Dzień z Alpakami – spędź trochę czasu z uroczymi stworzeniami Alpaki zdobyły serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Te stworzenia nie mają sobie równych, gdyż są urocze pod każdym względem. Puszyste, miękkie, a na dodatek niebywale delikatne i łagodne w swym uosobieniu. Usuwalna fototapeta Dzień z Alpakami sprawi radość każdemu, kto uwielbia te nadzwyczajne zwierzęta. Przy pomocy tapety można uzyskać klimat beztroskiej farmy. Alpaki na tapecie mają barwę kremową, jasno oraz ciemno-brązową. Motyw wprowadzi radość, ciepło i nietypową atmosferę. Te urocze alpaki rewelacyjnie zaprezentują się pośród jasnych oraz ciemnych mebli z drewna. Doskonałym pomysłem będą szare, kremowe oraz białe dodatki. Samoprzylepna fototapeta Dzień z Alpakami pasuje stylu klasycznego lub nowoczesnego. Stanowi cudowną dekorację pokoju dziecka, salonu lub sypialni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Dzień z Alpakami – spędź trochę czasu z uroczymi stworzeniami Alpaki zdobyły serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-208066045/1/s/fototapeta-dzien-z-alpakami.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-208066045/1/m/fototapeta-dzien-z-alpakami.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-208066045/1/l/fototapeta-dzien-z-alpakami.jpg [formattitle] => fototapeta-dzien-z-alpakami [alt_title] => Fototapeta Dzień z Alpakami [link] => /fototapeta-dzien-z-alpakami ) [56] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta W ptasim raju [product_id] => 19202 [link_rewrite] => /fototapeta-w-ptasim-raju [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-128645399 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta W PTASIM RAJU Zwiewnie, eterycznie i romantycznie Wielbiciele ptaków mają nie lada orzech do zgryzienia. Jeśli ktoś kocha psy, może mieć psa. Jednego, dwa, nawet 10 jeśli ma do tego odpowiednie warunki. Z kotami czy jaszczurkami podobnie. Z ptakami niestety gorzej. Niektórych gatunków ptactwa w ogóle nie da się hodować w warunkach domowych, inne się da, ale zwyczajnie szkoda patrzeć na ptaka, który zamiast fruwać wysoko ponad koronami drzew siedzi zamknięty w klatce. Pocieszeniem i rozwiązaniem dla tej patowej sytuacji są dekoracje z ptasimi motywami, jak np nasza samoprzylepna fototapeta W PTASIM RAJU. Bladoróżowe tło fototapety nie męczy wzroku, a ptasi motyw przenosi nas do zaczarowanego świata podniebnych zwierząt. Usuwalna fototapeta W PTASIM RAJU rewelacyjnie sprawdzi się jako dekoracyjne tło w sypialni, pokoju dziennym czy w przydomowym biurze. Najlepiej zestawia się z białymi meblami i jasnymi dodatkami. Równie pięknie będzie prezentowała się w niektórych obiektach komercyjnych, na pewno zostanie zapamiętana przez Państwa klientów. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta W PTASIM RAJU Zwiewnie, eterycznie i romantycznie Wielbiciele ptaków mają nie lada orzech do zgryzienia [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128645399/1/s/fototapeta-w-ptasim-raju.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128645399/1/m/fototapeta-w-ptasim-raju.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128645399/1/l/fototapeta-w-ptasim-raju.jpg [formattitle] => fototapeta-w-ptasim-raju [alt_title] => Fototapeta W ptasim raju [link] => /fototapeta-w-ptasim-raju ) [57] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kocie Psoty [product_id] => 18191 [link_rewrite] => /fototapeta-kocie-psoty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-106033376 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KOCIE PSOTY - zyskaj energię do zabawy! Czyżby w piwnicy zagościła mysz? Kotek z pewnością usłyszał mysie kroki czy popiskiwanie, ponieważ goni jak oszalały. A może to po prostu kocie psoty? Głodny uwagi zwierzak zaprasza nas do zabawy. Na naszej fototapecie kiwa się, biega, turla po podłodze, nastawia brzuszek, wymuszając pieszczoty. Kocie Psoty to przepełniona dynamiką i energią fototapeta. Pozy uroczego zwierzątka o niespotykanej, bo różowej, sierści, zapełniają granatowe czy też ciemnoszare tło fototapety. Milusińscy bez zastanowienia staną się kompanami kotka, zachęceni przez jego radosny pyszczek. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KOCIE PSOTY - zyskaj energię do zabawy! Czyżby w piwnicy zagościła mysz? Kotek z pewnością usłyszał mysie kroki czy popiskiwanie, ponieważ goni jak oszalały [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-106033376/1/s/fototapeta-kocie-psoty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-106033376/1/m/fototapeta-kocie-psoty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-106033376/1/l/fototapeta-kocie-psoty.jpg [formattitle] => fototapeta-kocie-psoty [alt_title] => Fototapeta Kocie Psoty [link] => /fototapeta-kocie-psoty ) [58] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Nieoczywiste Flamingi [product_id] => 22872 [link_rewrite] => /fototapeta-nieoczywiste-flamingi [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-462480070 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta NIEOCZYWISTE FLAMINGI w styku retro Kochasz flamingi, ale odcień różu nie pasuje do Twojego charakteru? A może zwyczajnie nie przepadasz za kolorowymi akcentami w Twoim mieszkaniu? Znamy to. Minimalizm, a także skandynawsko urządzonego wnętrza od dłuższego czasu królują we wnętrzarskim, designerskim świecie. Samoprzylepna fototapeta NIEOCZYWISTE FLAMINGI z czarno-białymi flamingami będzie pasowała idealnie! Jasne tło optycznie powiększa pomieszczenie, a czarno-białe grafiki mają to do siebie, że pasują do niemalże każdego wnętrza. Usuwalna fototapeta NIEOCZYWISTE FLAMINGI na ścianę z minimalistycznym motywem flamingów subtelnie podkreśli wystrój wnętrza, a delikatne barwy nie przytłoczą pomieszczenia. Samoprzylepna fototapeta NIEOCZYWISTE FLAMINGI znakomicie sprawdzi się w sypialni, a także w pokoju nastolatka. Świetnie będzie pasowała w zestawieniu z białymi bądź czarnymi meblami i minimalistycznymi dodatkami. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta NIEOCZYWISTE FLAMINGI w styku retro Kochasz flamingi, ale odcień różu nie pasuje do Twojego charakteru? A może zwyczajnie nie przepadasz za kolorowymi akcentami w Twoim mieszkaniu? Znamy to [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-462480070/1/s/fototapeta-nieoczywiste-flamingi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-462480070/1/m/fototapeta-nieoczywiste-flamingi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-462480070/1/l/fototapeta-nieoczywiste-flamingi.jpg [formattitle] => fototapeta-nieoczywiste-flamingi [alt_title] => Fototapeta Nieoczywiste Flamingi [link] => /fototapeta-nieoczywiste-flamingi ) [59] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Flamingi i piórka [product_id] => 22703 [link_rewrite] => /fototapeta-flamingi-i-piorka [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-394486699-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta FLAMINGI I PIÓRKA - odkrywamy piękno w oryginalności ptaków.Jeśli lubisz ptaki a między nimi przepiękne flamingi, masz w sobie tę ekspresję i pragnienie by świat natury wprowadzić w przytulny i ciepły dom, w którym lubisz przebywać, w którym czujesz się dobrze, a jednocześnie masz masę pomysłów na zagospodarowanie wnętrza, stale rozwijasz swoją wizję na zagospodarowanie przestrzeni ściennych, daj sobie pełną wolność działania. Możesz, zatem pójść dalej, ponieważ ta tapeta jest dla Ciebie przywołuje do konsekwentnego działania bez jakichkolwiek ograniczeń. Doskonale prezentująca się samoprzylepna tapeta Flamingi i piórka, daje nam możliwość do zmiany podejścia jednocześnie wzywa do podjęcia działania.Ptaki flamingi oraz ich piórka przywodzi na myśl lato, dlatego też usuwalna fototapeta Flamingi i piórka może doskonale wypełnić przestrzeń naszym sypialniom lub salonom. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta FLAMINGI I PIÓRKA - odkrywamy piękno w oryginalności ptaków [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-394486699-modyfikacja/1/s/fototapeta-flamingi-i-piorka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-394486699-modyfikacja/1/m/fototapeta-flamingi-i-piorka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-394486699-modyfikacja/1/l/fototapeta-flamingi-i-piorka.jpg [formattitle] => fototapeta-flamingi-i-piorka [alt_title] => Fototapeta Flamingi i piórka [link] => /fototapeta-flamingi-i-piorka ) [60] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Rude Liski na Polanie [product_id] => 19416 [link_rewrite] => /fototapeta-rude-liski-na-polanie [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-162489175 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Rude Liski na Polanie – świeża, leśna aura pomieszczenia Lisy to śliczne i mądre zwierzęta, jednak na co dzień nie możesz ich podziwiać w pełnej okazałości. Z tą tapetą jest to jak najbardziej możliwe. Białe tło pokrywa motyw lisów pośród owoców, liści i grzybów. Motyw jest inspirujący i nawiązuje do bliskości z naturą. Usuwalna fototapeta Rude Liski na Polanie będzie doskonałą ozdobą dla dziecka lub osoby dorosłej. Ten przepełniony radością delikatnością motyw, może stać się istotnym elementem dekoracyjnym dla Twojej wizji. Tapeta pasuje do mebli drewnianych oraz tych w kolorze naturalnym, które podkreślą leśną aurę. Samoprzylepna fototapeta Rude Liski na Polanie udekoruje pokoik dziecka lub Twoją sypialnię, garderobę, salon, a nawet kuchnię, jadalnię i łazienkę. Motyw natury i przyrody doskonale spisze się we wnętrzu nowoczesnym i klasycznym. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Rude Liski na Polanie – świeża, leśna aura pomieszczenia Lisy to śliczne i mądre zwierzęta, jednak na co dzień nie możesz ich podziwiać w pełnej okazałości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-162489175/5/s/fototapeta-rude-liski-na-polanie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-162489175/5/m/fototapeta-rude-liski-na-polanie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-162489175/5/l/fototapeta-rude-liski-na-polanie.jpg [formattitle] => fototapeta-rude-liski-na-polanie [alt_title] => Fototapeta Rude Liski na Polanie [link] => /fototapeta-rude-liski-na-polanie ) [61] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty [product_id] => 19237 [link_rewrite] => /fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-132156532 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty – radosna natura domowych pupili Koty to zwierzęta, które bez względu na swój wiek uwielbiają się bawić. Na tapecie zostały przedstawione w bardzo bajeczny i barwny sposób. W motywie tym każde dziecko odnajdzie wiele radości. Samoprzylepna tapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty to mocne kolory różowego, żółtego, niebieskiego oraz zielonego. Niektóre z nich są roześmiane, inne z kolei zdziwione, a jeszcze inne słodko śpią, wtulając się w swoich przyjaciół. Ta cudowna tapeta będzie rozjaśniającym akcentem dziecięcego pomieszczenia. Możesz umieścić dekorację na ścianie po stronie łóżeczka, kącika z półkami, gdzie maluch trzyma swoje zabawki lub w całym pokoiku. Usuwalna tapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty pasuje do mebli w jasnej i ciepłej kolorystyce. Tapeta wkomponuje się w styl nowoczesny i designerski. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty – radosna natura domowych pupili Koty to zwierzęta, które bez względu na swój wiek uwielbiają się bawić [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132156532/1/s/fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132156532/1/m/fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132156532/1/l/fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty.jpg [formattitle] => fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty [alt_title] => Fototapeta Szczęśliwe Tęczowe Koty [link] => /fototapeta-szczesliwe-teczowe-koty ) [62] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jamniki w Stylu Retro [product_id] => 23234 [link_rewrite] => /fototapeta-jamniki-w-stylu-retro [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-697444129 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna tapeta Jamniki w Stylu Retro – ekstrawagancka dekoracja każdego pasjonata zwierząt Każdy miłośnik psów lubi dekoracje związane z nimi w postaci ozdób w pomieszczeniu. Na tej tapecie możesz zaobserwować jamniczki w niecodziennym wydaniu. Białe tło pokrywa motyw czarnych piesków, które są ozdobione zygzakami oraz groszkami. Samoprzylepna fototapeta Jamniki w Stylu Retro to nadzwyczajny element pomieszczenia, z którego pomocą stworzysz ciekawą aranżację. Tapeta emanuje radością i pozytywną energią. Tapetę z pieskami możesz umieścić na ścianie pokoju dziecka, w swoim salonie, sypialni, a także garderobie. Motyw będzie komponować się z meblami białymi, czarnymi, szarymi oraz w naturalnym kolorze drewna. Usuwalna fototapeta Jamniki w Stylu Retro wyrazi wnętrze klasyczne, nowoczesne oraz designerskie.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Jamniki w Stylu Retro – ekstrawagancka dekoracja każdego pasjonata zwierząt Każdy miłośnik psów lubi dekoracje związane z nimi w postaci ozdób w pomieszczeniu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-697444129/1/s/fototapeta-jamniki-w-stylu-retro.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-697444129/1/m/fototapeta-jamniki-w-stylu-retro.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-697444129/1/l/fototapeta-jamniki-w-stylu-retro.jpg [formattitle] => fototapeta-jamniki-w-stylu-retro [alt_title] => Fototapeta Jamniki w Stylu Retro [link] => /fototapeta-jamniki-w-stylu-retro ) [63] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kolorowy Zawrót Głowy [product_id] => 22963 [link_rewrite] => /fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-500768710 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY flamingowo-kwiatowa wariacja salonowa Blade różowo-beżowe tło naszej samoprzylepnej fototapety KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY sprawia wrażenie ciepła, rozjaśnia pokój dodając mu nie tylko odrobinę większej przestrzeni, ale także przytulności. Usuwalna fototapeta KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY nie jest jednak tą z serii nudnych i bezpiecznych aranżacji salonu. Jest szalona, zwariowana i radosna. I właśnie taka też powinna być jej właścicielka. Samoprzylepna fototapeta KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY zaraża optymizmem, przenosi nas do miejsc tak dalekich od naszego surowego, chłodnego klimatu. Fototapeta ta rewelacyjnie będzie wyglądała w zestawieniu z drewnianymi meblami i elementami. Połączenie jej z odpowiednimi bibelotami stworzy w naszych pomieszczeniach niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Szczególnie polecana jest do pokojów dziennych, dziecięcych i dla nastolatków. Świetnie sprawdzi się także jako tło w obiektach komercyjnych, na pewno zapadnie w pamięci Waszych gości i klientów. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY flamingowo-kwiatowa wariacja salonowa Blade różowo-beżowe tło naszej samoprzylepnej fototapety KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY sprawia wrażenie ciepła, rozjaśnia pokój dodając mu nie tylko odrobinę większej przestrzeni, ale także przytulności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-500768710/1/s/fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-500768710/1/m/fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-500768710/1/l/fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy.jpg [formattitle] => fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy [alt_title] => Fototapeta Kolorowy Zawrót Głowy [link] => /fototapeta-kolorowy-zawrot-glowy ) [64] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage [product_id] => 19289 [link_rewrite] => /fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-138710867 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage – oczaruj się pięknem bajkowego klimatu Lisy lub zające to dzikie zwierzęta, które podziwiać nie zawsze można w pełnej okazałości. Szybko się płoszą i uciekają. Motyw tapety uchwycił obraz rudych lisków oraz białych zajączków pośród kwiatuszków, które nie tylko nie uciekają, ale nawet są uśmiechnięte. Usuwalna fototapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage to kolorystyka utrzymana w ponadczasowej tonacji. Tapeta może sprawić ogromną radość dziecku i osobie dorosłej. W kilka chwil zamienisz ścianę w zaczarowaną polanę, pełną uroczych zwierzątek. Ta śliczna tapeta stanowić może niebanalną dekorację dla pokoju malucha, Twojej garderoby lub sypiali. Samoprzylepna fototapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage dopasujesz do mebli w kolorze szarym, białym lub beżowym. Wzór tapety nada się dla każdego wnętrza nowoczesnego, romantycznego lub klasycznego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage – oczaruj się pięknem bajkowego klimatu Lisy lub zające to dzikie zwierzęta, które podziwiać nie zawsze można w pełnej okazałości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-138710867/1/s/fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-138710867/1/m/fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-138710867/1/l/fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage.jpg [formattitle] => fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage [alt_title] => Fototapeta Liski i Zajączki z Nutą Vintage [link] => /fototapeta-liski-i-zajaczki-z-nuta-vintage ) [65] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kabaret Le Chat Noir [product_id] => 23428 [link_rewrite] => /fototapeta-kabaret-le-chat-noir [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 600 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0096 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta KABARET LE CHAT NOIR – cofnij się w czasie Oryginalne i wyrafinowane dekoracje mają ogromny wpływ na wizerunek wnętrza. Ta niezwykła tapeta przedstawia oryginalny plakat XIX-wiecznego kabaretu, który powstał w Paryżu. Dekoracja przedstawia czarnego kota i imię założyciela tego wyjątkowego miejsca. Wyjmowana tapeta KABARET LE CHAT NOIR została utrzymana w autentycznych i niezmienionych kolorach. Urok tego motywu sprawi, że stworzysz niepowtarzalne wnętrze. Ta tapeta będzie zdecydowanie silnym akcentem dekoracyjnym. Za pomocą tej fototapety możesz ozdobić ściany salonu, sypialni, garderoby, jadalni lub studia. Samoprzylepna tapeta KABARET LE CHAT NOIR będzie świetnie wyglądać w towarzystwie jasnych lub ciemnych mebli. Temat pasuje do nowoczesnych, klasycznych i stylowych pokoi. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta KABARET LE CHAT NOIR – cofnij się w czasie Oryginalne i wyrafinowane dekoracje mają ogromny wpływ na wizerunek wnętrza [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0096/1/s/fototapeta-kabaret-le-chat-noir.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0096/1/m/fototapeta-kabaret-le-chat-noir.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0096/1/l/fototapeta-kabaret-le-chat-noir.jpg [formattitle] => fototapeta-kabaret-le-chat-noir [alt_title] => Fototapeta Kabaret Le Chat Noir [link] => /fototapeta-kabaret-le-chat-noir ) [66] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Królicze Zabawy [product_id] => 18236 [link_rewrite] => /fototapeta-krolicze-zabawy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-109483493 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KRÓLICZE ZABAWY - dla małej miłośniczki zwierzątek Króliczek wyraźnie zainteresował się fruwającym wokół niego motylem. Nic w tym dziwnego, skoro to taki zachwycający okaz. Fototapeta Królicze Zabawy z pewnością oczaruje małe miłośniczki słodkich zwierzątek. Typowo dziewczęce motywy oraz delikatna kolorystyka fototapety pięknie wkomponują się w domowe królestwa małych księżniczek. Nieoczywisty odcień różu wniesie do pokoju świeżość i doda mu słodyczy. W połączeniu z jasnym umeblowaniem i romantycznymi dodatkami fototapeta stworzy przestrzeń, w której każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KRÓLICZE ZABAWY - dla małej miłośniczki zwierzątek Króliczek wyraźnie zainteresował się fruwającym wokół niego motylem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109483493/1/s/fototapeta-krolicze-zabawy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109483493/1/m/fototapeta-krolicze-zabawy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109483493/1/l/fototapeta-krolicze-zabawy.jpg [formattitle] => fototapeta-krolicze-zabawy [alt_title] => Fototapeta Królicze Zabawy [link] => /fototapeta-krolicze-zabawy ) [67] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zwierzęta Sawanny [product_id] => 18430 [link_rewrite] => /fototapeta-zwierzeta-sawanny [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-123612162 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ZWIERZĘTA SAWANNY Wyprawa do świata zwierząt Nasze zamiłowanie do zwierząt i roślinnych motywów wystrojach wnętrz zaowocowało powstaniem samoprzylepnej fototapety ZWIERZĘTA SAWANNY, która rewelacyjnie sprawdzi się jako tło dla wielu pomieszczeń zarówno w użytku domowym jak i komercyjnym. Fototapeta usuwalna ZWIERZĘTA SAWANNY ma jasne tło, które świetnie rozświetli pomieszczenie, w którym się znajdzie. Białe tła w fototapetach optycznie dodają nieco więcej przestrzeni, dzięki temu ten model fototapety pięknie będzie się prezentował zarówno w tych większych, jak i tych nieco mniejszych pomieszczeniach. Kolorowy motyw liści palmowych, a także ZWIERZĘTA SAWANNY z naszej samoprzylepnej fototapety na pewno przypadną do gustu wielbicielom podróży, miłośnikom fauny i flory, a także fanom egzotycznych klimatów. Fototapety zawsze wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły w oparciu o doskonałej jakości materiały. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymają Państwo produkt, z którego będziecie zadowoleni i który posłuży Wam swoim pięknem przez wiele, wiele lat. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ZWIERZĘTA SAWANNY Wyprawa do świata zwierząt Nasze zamiłowanie do zwierząt i roślinnych motywów wystrojach wnętrz zaowocowało powstaniem samoprzylepnej fototapety ZWIERZĘTA SAWANNY, która rewelacyjnie sprawdzi się jako tło dla wielu pomieszczeń zarówno w użytku domowym jak i komercyjnym [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-123612162/1/s/fototapeta-zwierzeta-sawanny.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-123612162/1/m/fototapeta-zwierzeta-sawanny.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-123612162/1/l/fototapeta-zwierzeta-sawanny.jpg [formattitle] => fototapeta-zwierzeta-sawanny [alt_title] => Fototapeta Zwierzęta Sawanny [link] => /fototapeta-zwierzeta-sawanny ) [68] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Mądre Rude Liski [product_id] => 18208 [link_rewrite] => /fototapeta-madre-rude-liski [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-107622007 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Mądre Rude Liski – przyjrzyj się tym cudownym stworzeniom Lisy to cudowne zwierzęta o niebywałej inteligencji. Zwykle zachwycamy się nimi, gdyż mają miękkie i piękne futro. Któż by nie chciał lisa w domu? Możesz zachwycać się własnym lisem, a nawet wieloma dzięki tej przepięknej tapecie. Usuwalna fototapeta Mądre Rude Liski przedstawia je na białym tle pośród różowych serduszek. Lisy mają rude umaszczenie, siedzą, biegną, stoją i leżą, co też sprawia wrażenie bardzo żywego obrazu. Przyjrzyj się im z bliska i wprowadź do pomieszczenia trochę leśnego klimatu. Liski doskonale pasują do pokoju dziecka, sypialni, a także salonu. Tapetę zestawisz z jasnymi meblami i delikatnymi dodatkami. Samoprzylepna fototapeta Mądre Rude Liski może stać się częścią stylu nowoczesnego lub klasycznego. Kilka puszystych poduszek lub dywan dopełni aranżacji. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Mądre Rude Liski – przyjrzyj się tym cudownym stworzeniom Lisy to cudowne zwierzęta o niebywałej inteligencji [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107622007/1/s/fototapeta-madre-rude-liski.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107622007/1/m/fototapeta-madre-rude-liski.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-107622007/1/l/fototapeta-madre-rude-liski.jpg [formattitle] => fototapeta-madre-rude-liski [alt_title] => Fototapeta Mądre Rude Liski [link] => /fototapeta-madre-rude-liski ) [69] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Profesor Mruczek [product_id] => 19713 [link_rewrite] => /fototapeta-profesor-mruczek [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-58024892-2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta PROFESOR MRUCZEK- zapraszamy na koci uniwersytet! Uśmiechnięci studenci kociego uniwersytetu prawdopodobnie niebawem rozpoczną wakacje. Zdejmą okulary wetknięte na pyszczki i ruszą w świat, by pobuszować trochę na polanach i w przydomowych ogródkach. Już teraz, uwiecznieni na naszej fototapecie, wakacyjny klimat przemycili do swoich różnobarwnych strojów. Kiedyś wszyscy zostaną profesorami, lecz teraz jeszcze bez wyrzutów sumienia mogą oddawać się zabawie. Fototapeta Profesor Mruczek wywołuje uśmiech na twarzy. Urocze pyszczki pilnych kotków będą ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Wyrazisty wzór fototapety przykuje uwagę i stanie się centralnym elementem pomieszczenia. Ciekawa, rysunkowa forma i pastelowe, lecz jednocześnie słoneczne barwy sprawią, że dziecięca przestrzeń stanie się jedyna w swoim rodzaju.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PROFESOR MRUCZEK- zapraszamy na koci uniwersytet! Uśmiechnięci studenci kociego uniwersytetu prawdopodobnie niebawem rozpoczną wakacje [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-58024892-2/1/s/fototapeta-profesor-mruczek.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-58024892-2/1/m/fototapeta-profesor-mruczek.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-58024892-2/1/l/fototapeta-profesor-mruczek.jpg [formattitle] => fototapeta-profesor-mruczek [alt_title] => Fototapeta Profesor Mruczek [link] => /fototapeta-profesor-mruczek ) [70] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tatuaże w Stylu Pin Up [product_id] => 23153 [link_rewrite] => /fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-631818356-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Tatuaże w Stylu Pin Up – designerska dekoracja ściany Nowoczesne dekoracje obfitują w niesamowite motywy, które zachwycają, szokują lub relaksują. Urok tej tapety jest nadzwyczajny, ponieważ moty nawiązuje do stylu pin up. Ta niecodzienna ozdoba przedstawia na jasnym tle w niebieskim kolorze pieski, ptaszki, wisienki, kwiaty, gwiazdki, krople deszczu i mnóstwo innych detali, które zachwycą każdego miłośnika tego stylu. Usuwalna tapeta Tatuaże w Stylu Pin Up stworzy w pomieszczeniu niesamowity klimat. To mocny i odważny akcent dla wnętrz, w których nie brakuje wyobraźni. Tapetę wykorzystasz do udekorowania swojej sypialni, salonu, garderoby, a nawet łazienki. Kolorystyka motywu doskonale skomponuje się z białymi lub beżowymi meblami. Samoprzylepna tapeta Tatuaże w Stylu Pin Up rewelacyjnie dopełni aranżację wnętrza ponadczasowego, stylowego i designerskiego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Tatuaże w Stylu Pin Up – designerska dekoracja ściany Nowoczesne dekoracje obfitują w niesamowite motywy, które zachwycają, szokują lub relaksują [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-631818356-modyfikacja/1/s/fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-631818356-modyfikacja/1/m/fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-631818356-modyfikacja/1/l/fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up.jpg [formattitle] => fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up [alt_title] => Fototapeta Tatuaże w Stylu Pin Up [link] => /fototapeta-tatuaze-w-stylu-pin-up ) [71] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Odpoczynek w lesie [product_id] => 19452 [link_rewrite] => /fototapeta-odpoczynek-w-lesie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-165591860 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK W LESIE Przycupnij chwilę i odpocznij razem z nami Leśny odpoczynek kojarzy nam się przede wszystkim ze spacerem. Takim długim, podczas którego możemy odpocząć ale i zmęczyć się jednocześnie, a przede wszystkim takim podczas którego będzie możliwość nawdychać się dużo świeżego powietrza. Jeśli nam się poszczęści i będziemy zachowywali się dostatecznie cicho to być może uda nam się spotkać podczas tej pieszej wędrówki mieszkańców lasu. Sarny z reguły są dosyć płochliwe, wystarczy głośniejszy szept lub nadepnięcie na suchą gałąź, a już po zwierzynie, ani śladu. O tyle o ile osoba dorosła ma szansę na takie leśne spotkanie, o tyle dziecko z pewnością nie zachowa się na tyle cicho by móc podejść dostatecznie blisko. Samoprzylepna fototapeta ODPOCZYNEK W LESIE zaprasza nas na chwilę relaksu w towarzystwie saren i malutkich jelonków. Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK W LESIE doskonale sprawdzi się jako dekoracyjne tło do pokojów dziecięcych, w których będzie miała okazję zachęcić młodego człowieka do spaceru po prawdziwym lesie i cichego zachowania się w nim. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK W LESIE Przycupnij chwilę i odpocznij razem z nami Leśny odpoczynek kojarzy nam się przede wszystkim ze spacerem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591860/1/s/fototapeta-odpoczynek-w-lesie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591860/1/m/fototapeta-odpoczynek-w-lesie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-165591860/1/l/fototapeta-odpoczynek-w-lesie.jpg [formattitle] => fototapeta-odpoczynek-w-lesie [alt_title] => Fototapeta Odpoczynek w lesie [link] => /fototapeta-odpoczynek-w-lesie ) [72] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Leśni Indianie [product_id] => 19149 [link_rewrite] => /fototapeta-lesni-indianie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-125522671 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta LEŚNI INDIANIE - czas na zabawę! Jedną z ulubionych zabaw dzieciństwa jest zabawa w Indian: budowanie namiotów i noszenie pióropuszy na głowach to ogromna frajda! Sówki i liski również uwielbiają tą zabawę, a żeby stworzyć indiańską scenerię, używają materiałów, które znajdą w lesie: patyczków, piór zagubionych przez leśne ptactwo, opadłych liści. Fototapeta Leśni Indianie to ilustracja jednej z szalonych zabaw leśnych przedszkolaków. Pełne uroku bajkowe wizerunki zwierzątek na fototapecie zachwycą nasze pociechy. Kolorystyczny minimalizm nie ujmuje fototapecie, a jedynie pobudza wyobraźnię. Być może dzieciaki chwycą za mazaki i zechcą pokolorować świat leśnych Indian wedle swojego uznania? Oczywiście, o ile rodzice wyrażą zgodę! [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta LEŚNI INDIANIE - czas na zabawę! Jedną z ulubionych zabaw dzieciństwa jest zabawa w Indian: budowanie namiotów i noszenie pióropuszy na głowach to ogromna frajda! Sówki i liski również uwielbiają tą zabawę, a żeby stworzyć indiańską scenerię, używają materiałów, które znajdą w lesie: patyczków, piór zagubionych przez leśne ptactwo, opadłych liści [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125522671/1/s/fototapeta-lesni-indianie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125522671/1/m/fototapeta-lesni-indianie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125522671/1/l/fototapeta-lesni-indianie.jpg [formattitle] => fototapeta-lesni-indianie [alt_title] => Fototapeta Leśni Indianie [link] => /fototapeta-lesni-indianie ) [73] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tańczące Sówki [product_id] => 18366 [link_rewrite] => /fototapeta-tanczace-sowki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-119710576 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta TAŃCZĄCE SÓWKI- weź udział w leśnej zabawie! Pomimo tego, że sowy nie posiadają uszu, mają naprawdę dobry słuch. Otwory słuchowe ukryte są pod sztywnymi piórami, które skupiają fale dźwiękowe. Specyficzna forma odbioru częstotliwości dźwięku sprawia, że ten sympatyczny ptak inaczej słyszy muzykę. Co nie przeszkadza w tym, żeby mógł sobie potańczyć do swych ulubionych melodii, co widzimy na fototapecie Tańczące Sówki. Delikatne barwy poruszających się w rytm muzyki sówek przyczynią się do tego, że fototapeta perfekcyjnie wkomponuje się w pastelowy pokój dziecka. Mały władca wnętrza z pewnością pokocha urocze ptaszki, które zapraszają do tańca, kołysząc się to w lewo, to w prawo. Leśna dyskoteka na fototapecie dopiero się rozkręca, więc zapraszamy do wzięcia w niej udziału! [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta TAŃCZĄCE SÓWKI- weź udział w leśnej zabawie! Pomimo tego, że sowy nie posiadają uszu, mają naprawdę dobry słuch [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710576/1/s/fototapeta-tanczace-sowki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710576/1/m/fototapeta-tanczace-sowki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710576/1/l/fototapeta-tanczace-sowki.jpg [formattitle] => fototapeta-tanczace-sowki [alt_title] => Fototapeta Tańczące Sówki [link] => /fototapeta-tanczace-sowki ) [74] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Pan Jeleń [product_id] => 18302 [link_rewrite] => /fototapeta-pan-jelen [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-114127421 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta PAN JELEŃ- nie tylko dla dzieci! W lesie wielkie święto- urodziny Pani Sarny. Cała leśna społeczność została zaproszona, każdy dokłada wielkich starań, aby wypaść jak najlepiej. Mieszkańcy lasu wyciągają ze swoich nor i dziupli najpiękniejsze kreacje. Również Pan Jeleń, uwieczniony na naszej fototapecie, zadbał o elegancki wygląd, by powalić na kolana solenizantkę. Przypolerował rogi, założył muchę, a na nos wcisnął swe odświętne okulary. Fototapeta Pan Jeleń, jest jak ilustracja dziecięcej książeczki z bajkami. I choć Pan Jeleń jest jednobarwny, wygląda bardzo elegancko, co sprawia, że elegancko prezentuje się również fototapeta. Urzekający, uniwersalny wzór, sprawdzi się we wnętrzach w każdej stylistyce. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PAN JELEŃ- nie tylko dla dzieci! W lesie wielkie święto- urodziny Pani Sarny [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114127421/1/s/fototapeta-pan-jelen.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114127421/1/m/fototapeta-pan-jelen.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-114127421/1/l/fototapeta-pan-jelen.jpg [formattitle] => fototapeta-pan-jelen [alt_title] => Fototapeta Pan Jeleń [link] => /fototapeta-pan-jelen ) [75] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dzikie Zwierzęta Północnej Afryki [product_id] => 23342 [link_rewrite] => /fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0009 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta DZIKIE ZWIERZĘTA PÓŁNOCNEJ AFRYKI – drapieżniki w leśnym gąszczu, powiew sawanny, dzikość serca. Gdy wybierzemy się do krainy etiopskiej, która obejmuje obszar na południe od Sahary, z wyjątkiem Madagaskaru, będziemy mogli zwiedzić wiele dzikich pięknych miejsc. Obszar ten rozwijał się osobno, oddzielony od Europy i Azji Saharą oraz Morzem Czerwonym. W klimacie równikowym żyją przeróżne dzikie zwierzęta, w w tym dzikie koty. Na sawannach w gąszczu, można spotkać nosorożce, hieny a naszą uwagę przyciągają dzikie koty, lamparty, które pięknie wylegują się na gałęziach sawannowych drzew. Samoprzylepna tapeta Dzikie zwierzęta północnej Afryki zachwyci nas swoim dzikim stylem, przekazem wprost z orientalnej przestrzeni. Przyczajony lampart, ukryty w gąszczu, o tak! Zdecydowanie robi wrażenie, ta usuwalna czarno- biała fototapeta dzikie zwierzęta północnej Afryki, zachwyci nas swoją prostotą przekazu, i wniesie dzikość serca oraz odważnie nastraja na cały dzień. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DZIKIE ZWIERZĘTA PÓŁNOCNEJ AFRYKI – drapieżniki w leśnym gąszczu, powiew sawanny, dzikość serca [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0009/1/s/fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0009/1/m/fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0009/1/l/fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki.jpg [formattitle] => fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki [alt_title] => Fototapeta Dzikie Zwierzęta Północnej Afryki [link] => /fototapeta-dzikie-zwierzeta-polnocnej-afryki ) [76] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Papużki nie zawsze nierozłączki [product_id] => 23267 [link_rewrite] => /fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-725872129 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta PAPUŻKI NIE ZAWSZE NIEROZŁĄCZKI wśród tropikalnych liści Wesoła, samoprzylepna fototapeta PAPUŻKI NIE ZAWSZE NIEROZŁĄCZKI wprowadzi do naszej codzienności odrobinę radości, dziecięcego optymizmu i nutkę szaleństwa. Nie jest typową fototapetą jakich dziesiątki, a nawet setki. Jest stworzona z myślą o osobach ceniących sobie naturalność, egzotykę oraz wesołe, jasne kolory. Piękne, jasne tło rozświetli pomieszczenie optycznie je przy tym powiększając, a motyw tropikalnych roślin i ptaków doda nutkę ekstrawagancji, finezji i polotu. Usuwalna PAPUŻKI NIE ZAWSZE NIEROZŁĄCZKI genialnie sprawdzi się jako element wystroju pokoju dziecięcego, a także pokoju nastolatka i salonu. Jest oryginalna i niebanalna, zupełnie taka jak jej właściciele. Pamiętajcie, że przy realizacji Waszych zamówień dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a także korzystamy z najwyższych jakościowo materiałów. Wszystkie te starania po to, aby w Państwa ręce trafił produkt z górnej półki. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta PAPUŻKI NIE ZAWSZE NIEROZŁĄCZKI wśród tropikalnych liści Wesoła, samoprzylepna fototapeta PAPUŻKI NIE ZAWSZE NIEROZŁĄCZKI wprowadzi do naszej codzienności odrobinę radości, dziecięcego optymizmu i nutkę szaleństwa [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-725872129/1/s/fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-725872129/1/m/fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-725872129/1/l/fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki.jpg [formattitle] => fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki [alt_title] => Fototapeta Papużki nie zawsze nierozłączki [link] => /fototapeta-papuzki-nie-zawsze-nierozlaczki ) [77] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szop Pracz [product_id] => 22991 [link_rewrite] => /fototapeta-szop-pracz [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-514706617 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta SZOP PRACZ - zabawny akcent dziecięcego pokoju. Szop Pracz jest gatunkiem ssaka zamieszkującym obszary Ameryki Północnej. Niezwykle ciekawe zwierzę, z charakterystycznym wzorem czarnej maski wokół oczu, ma niebywale zgrabne ręce, które umożliwiają mu otwieranie nawet drzwi, i trwałą pamięć, która pozwala zapamiętywać rozwiązania szopich problemów nawet przez trzy lata. Ze słusznych więc względów, szop został bohaterem naszej fototapety. Grafitowo- biała fototapeta z motywem pyszczka szopa będzie zabawnym i uroczym akcentem dziecięcego pokoiku. Z pewnością ładnie będzie wyglądać w towarzystwie delikatnych pasteli. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SZOP PRACZ - zabawny akcent dziecięcego pokoju [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514706617/1/s/fototapeta-szop-pracz.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514706617/1/m/fototapeta-szop-pracz.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514706617/1/l/fototapeta-szop-pracz.jpg [formattitle] => fototapeta-szop-pracz [alt_title] => Fototapeta Szop Pracz [link] => /fototapeta-szop-pracz ) [78] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Legenda o żurawiu [product_id] => 22261 [link_rewrite] => /fototapeta-legenda-o-zurawiu [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-174982916 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta LEGENDA O ŻURAWIU - unieś się w przestworza! Według słowiańskich wierzeń, żuraw miał być wysłannikiem bogów, to jego piór i nóg miały trzymać się ludzkie dusze, które chciały dostać się do zamorskiego kraju, który był odpowiednikiem raju. Pełnił funkcję przewodnika w wędrówce w zaświaty. Fototapeta Legenda o Żurawiu przedstawia tego pięknego, smukłego ptaka unoszącego się w przestworzach, ponad niebiańskimi kwiatami. Jasny błękit fototapety będzie pasował zwłaszcza do jasnych, słonecznych wnętrz, gdzie dzięki światłu nabierze lekkości. Dodatkowo, umieszczone na fototapecie elementy pomarańczowe i granatowe ożywią ścianę, zapobiegając nudzie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta LEGENDA O ŻURAWIU - unieś się w przestworza! Według słowiańskich wierzeń, żuraw miał być wysłannikiem bogów, to jego piór i nóg miały trzymać się ludzkie dusze, które chciały dostać się do zamorskiego kraju, który był odpowiednikiem raju [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-174982916/1/s/fototapeta-legenda-o-zurawiu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-174982916/1/m/fototapeta-legenda-o-zurawiu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-174982916/1/l/fototapeta-legenda-o-zurawiu.jpg [formattitle] => fototapeta-legenda-o-zurawiu [alt_title] => Fototapeta Legenda o żurawiu [link] => /fototapeta-legenda-o-zurawiu ) [79] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kic, Kic, Kic zające polecają się na ścianę [product_id] => 22181 [link_rewrite] => /fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-1138011458 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta KIC, KIC, KIC.. ZAJĄCE POLECAJĄ SIĘ NA ŚCIANĘ Zwierzęcy motyw w Twoich wnętrzach Jako rodzice niejednokrotnie zastanawiamy się jaką przestrzeń powinniśmy stworzyć dla naszych dzieci, aby czuły się w niej swobodnie, swojsko i przytulnie. Oczywiście, wiele zależy od charakteru naszego dziecka. Dla jednego najlepszy będzie motyw marynistyczny, dla innego zielona dżungla, a dla jeszcze innego.. minimalistyczne zajączki z samoprzylepnej fototapety KIC, KIC, KIC.. ZAJĄCE POLECAJĄ SIĘ NA ŚCIANĘ. Jasne tło fototapety wizualnie zwiększy przestrzeń pokoju Twojego dziecka, a zabawne zające zachęcą go do zabawy i poznawania świata. Drodzy rodzice, wiemy jak dociekliwe stają się dzieci, gdy coś pojawia się w ich otoczeniu. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość użytych materiałów zarówno w postaci papieru jak i kleju. Przy realizacji Państwa zamówień dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Po Państwa stronie leży jedynie zawieszenie fototapety i odpowiadanie na tysiące pytań na temat królików i zajęcy. Zapraszamy do zabawy! [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta KIC, KIC, KIC [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1138011458/1/s/fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1138011458/1/m/fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1138011458/1/l/fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane.jpg [formattitle] => fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane [alt_title] => Fototapeta Kic, Kic, Kic zające polecają się na ścianę [link] => /fototapeta-kic-kic-kic-zajace-polecaja-sie-na-sciane ) [80] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Mój Przyjaciel Mops [product_id] => 22990 [link_rewrite] => /fototapeta-moj-przyjaciel-mops [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-514705132 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta MÓJ PRZYJACIEL MOPS- zaprasza do zabawy! Wszystkim jest wiadome, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Mopsia głowa uśmiecha się szeroko do nas z fototapety Mój Przyjaciel Mops. Dzięki radosnemu wyrazowi psiego pyszczka, każdy dzień zaczyna się optymistycznie. Utrzymany w ciepłej kolorystyce motyw jest zabawnym, lecz nie narzucającym się elementem fototapety. Białe tło sprawia, że fototapeta będzie pasowała do wnętrz zarówno słonecznych, jak i zacienionych, do różnobarwnych dodatków. Równomierne rozmieszczenie wzoru nie pomniejszy optycznie pomieszczenia. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MÓJ PRZYJACIEL MOPS- zaprasza do zabawy! Wszystkim jest wiadome, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514705132/1/s/fototapeta-moj-przyjaciel-mops.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514705132/1/m/fototapeta-moj-przyjaciel-mops.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-514705132/1/l/fototapeta-moj-przyjaciel-mops.jpg [formattitle] => fototapeta-moj-przyjaciel-mops [alt_title] => Fototapeta Mój Przyjaciel Mops [link] => /fototapeta-moj-przyjaciel-mops ) [81] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Radosne Zajączki [product_id] => 22762 [link_rewrite] => /fototapeta-radosne-zajaczki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-415526947 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta RADOSNE ZAJĄCZKI – miłe i łagodne zwierzątka w twoim domu.Króliczki miniaturki to jedne z najczęściej wybieranych zwierzątek domowych. Hodowcy twierdzą, że zwierzątko to idealnie wpasowuje się do trzymania w naszych przytulnych domach. Ma spokojny charakter i uwielbia zabawy, stając się idealnym kompanem dla dzieci. Dzieci należy jednak szczególnie poinformować, że króliczki to żywe zwierzątka, które są bardzo delikatne i należy bardzo uważać, żeby nie zrobić mu krzywdy. Jeśli lubisz coś innego niezwykłego coś, co zmieni pokoik dla dzieci, maskotki, ciepłe wnętrza zabawę na łonie natury, to ta tapeta usuwalna Radosne zajączki może stać się zachęceniem do zmiany stylu swojego domu w radosne i pełne zabawy miejsce dla twoich dzieci.Ta usuwalna tapeta Radosne zajączki utrzymana jest w wyrazistym deseniu, nadaje się do dziecięcego pokoju zabaw lub sypialni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta RADOSNE ZAJĄCZKI – miłe i łagodne zwierzątka w twoim domu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-415526947/1/s/fototapeta-radosne-zajaczki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-415526947/1/m/fototapeta-radosne-zajaczki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-415526947/1/l/fototapeta-radosne-zajaczki.jpg [formattitle] => fototapeta-radosne-zajaczki [alt_title] => Fototapeta Radosne Zajączki [link] => /fototapeta-radosne-zajaczki ) [82] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Pawie Królestwo [product_id] => 18147 [link_rewrite] => /fototapeta-pawie-krolestwo [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-102393874 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Pawie Królestwo – tchnij odrobinę luksusu w swój domowy zakątek Barwy mogą przywodzić na myśl różne skojarzenia. Czasem nawet dosyć abstrakcyjne. Tapeta przedstawiająca błękitne oraz turkusowe pawie na intensywnie czerwonym tle to propozycja dość ekstrawagancka i odważna. Pawie te siedzą na gałązkach usianych różowym kwieciem wiśni. Typowy klimat cudownej Japonii może w kilka chwil zaczarować każde pomieszczenie. Usuwalna fototapeta Pawie Królestwo nie należy do skromnych, to absolutnie majestatyczny motyw, który wprowadzi w domu romantyczną i luksusową nutę. Z całą pewnością przeniesiesz się myślami daleko na Wschód. Motyw ten zaprezentuje się w pełnej okazałości w towarzystwie beżowych, szarych oraz brązowych mebli i dodatków. Samoprzylepna tapeta Pawie Królestwo udekoruje sypialnię oraz salon. Urok tapety docenią również goście niebanalnych kawiarni, herbaciarni oraz restauracji. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Pawie Królestwo – tchnij odrobinę luksusu w swój domowy zakątek Barwy mogą przywodzić na myśl różne skojarzenia [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102393874/1/s/fototapeta-pawie-krolestwo.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102393874/1/m/fototapeta-pawie-krolestwo.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102393874/1/l/fototapeta-pawie-krolestwo.jpg [formattitle] => fototapeta-pawie-krolestwo [alt_title] => Fototapeta Pawie Królestwo [link] => /fototapeta-pawie-krolestwo ) [83] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Magiczne Tęczowe Ważki [product_id] => 19812 [link_rewrite] => /fototapeta-magiczne-teczowe-wazki [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-83500314 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta MAGICZNE TĘCZOWE WAŻKI – wejdź do świata baśni Ważki są kojarzone z wróżkami przez wiele dzieci i dorosłych. W rzeczywistości wyglądają, jakby nie były z tego świata, a ich wizerunek może konkurować z pięknem motyli. Usuwalna tapeta MAGICZNE TĘCZOWE WAŻKI przedstawia cudowne turkusowe, fioletowe, żółte i brązowe owady na białym tle. Ważki mają różne rozmiary i wiele szczegółów na skrzydłach. Cały motyw wygląda bardzo realistycznie, co tworzy atrakcyjną dekorację do Twojego wnętrza. Dzięki naszej pięknej tapecie otoczysz pokój ciepłem i nutą wiosny. Ta piękna tapeta może być mocnym akcentem do sypialni, salonu, garderoby, jadalni, kuchni lub łazienki, a także kącika pracowni i hobby. Samoprzylepna tapeta MAGICZNE TĘCZOWE WAŻKI idealnie pasuje do jasnych i ciemnych mebli. Temat pasuje do nowoczesnych i klasycznych pokoi.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta MAGICZNE TĘCZOWE WAŻKI – wejdź do świata baśni Ważki są kojarzone z wróżkami przez wiele dzieci i dorosłych [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-83500314/6/s/fototapeta-magiczne-teczowe-wazki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-83500314/6/m/fototapeta-magiczne-teczowe-wazki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-83500314/6/l/fototapeta-magiczne-teczowe-wazki.jpg [formattitle] => fototapeta-magiczne-teczowe-wazki [alt_title] => Fototapeta Magiczne Tęczowe Ważki [link] => /fototapeta-magiczne-teczowe-wazki ) [84] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Sowia Jesień [product_id] => 22511 [link_rewrite] => /fototapeta-sowia-jesien [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-304939991-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta SOWIA JESIEŃ - doceń urok jesieni! Mogłoby się wydawać, że fototapeta, w której użyto jedynie barwy białej oraz brązowej nie może być ciekawa. Nic bardziej mylnego! Fototapeta Sowia Jesień udowadnia, że nawet tak z pozoru nudne kolory, w połączeniu z pomysłowym wzorem, mogą stworzyć interesujący efekt. Ażurowe, zbudowane z geometrycznych wzorów liście i sowy, przyciągają wzrok. Ciepła kolorystyka kojarzy się z jesienią, ale przy okazji nadaje wnętrzu przytulności. Fototapeta Sowia Jesień pięknie skomponuje się z naturalnym drewnem oraz całą paletą jesiennych barw: zielenią, pomarańczem, czerwienią, burgundem, ciemnożółtym. Idealna będzie do wnętrz rustykalnych, silnie związanych z naturą. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SOWIA JESIEŃ - doceń urok jesieni! Mogłoby się wydawać, że fototapeta, w której użyto jedynie barwy białej oraz brązowej nie może być ciekawa [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-304939991-modyfikacja/1/s/fototapeta-sowia-jesien.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-304939991-modyfikacja/1/m/fototapeta-sowia-jesien.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-304939991-modyfikacja/1/l/fototapeta-sowia-jesien.jpg [formattitle] => fototapeta-sowia-jesien [alt_title] => Fototapeta Sowia Jesień [link] => /fototapeta-sowia-jesien ) [85] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Stado Żurawi na Miętowej Łące [product_id] => 19627 [link_rewrite] => /fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-209869936 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta STADO ŻURAWI NA MIĘTOWEJ ŁĄCE Optymistyczne, wiosenne brzmienie Żurawie uznawane są symbol mądrości, wiedzy i doświadczeń, które przynoszą z dalekich podróży. Często wznoszą się do słońca. Mawia się też, że symbolizują rychłe nadejście wiosny, a następnie odejście lata. Nasza usuwalna fototapeta STADO ŻURAWI NA MIĘTOWEJ ŁĄCE napawa optymizmem i radością. Żurawie już same w sobie zwiastują same dobre nowiny, a w połączeniu z pięknym miętowym tłem dają nam solidnego energetycznego kopniaka. Swoją drogą, wiecie że żurawie to także symbol wierności? Łączą się w pary za młodu i towarzyszą sobie przez całe życie. Czy możemy wyobrazić sobie lepszą fototapetę w naszym rodzinnym domu? Samoprzylepna fototapeta STADO ŻURAWI NA MIĘTOWEJ ŁĄCE sprawdzi się przede wszystkim jako tło sypialni nastolatki lub dziecka. Eterycznym dziewczynkom z pewnością przypadnie też do gustu delikatny różowy motyw. Fototapeta ta świetnie będzie wyglądała w połączeniu z białymi meblami i skromnymi jasnymi dodatkami w kolorach bieli, ecru lub pastelowego różu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta STADO ŻURAWI NA MIĘTOWEJ ŁĄCE Optymistyczne, wiosenne brzmienie Żurawie uznawane są symbol mądrości, wiedzy i doświadczeń, które przynoszą z dalekich podróży [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-209869936/1/s/fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-209869936/1/m/fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-209869936/1/l/fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace.jpg [formattitle] => fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace [alt_title] => Fototapeta Stado Żurawi na Miętowej Łące [link] => /fototapeta-stado-zurawi-na-mietowej-lace ) [86] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Mądrale w Stumilowym Lesie [product_id] => 18365 [link_rewrite] => /fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-119710463-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta MĄDRALE W STUMILOWYM LESIE- zaurocz się od pierwszego spojrzenia! Przez starożytnych Greków, sowa uważana była za uosobienie inteligencji. Doceniano jej wzrok, który doskonale funkcjonował nawet w ciemności i pozwalał ustrzec się przed niebezpieczeństwem. Ptak ten był atrybutem bogini mądrości, czyli Ateny. W opowieści o Kubusiu Puchatku sowa to jedyne zwierzę w Stumilowym Lesie, które potrafi czytać i pisać i jednocześnie jest bardzo wygadana. Nasza fototapeta to rodzinny portret licznych członków sowiego rodu, o których często wspomina najmądrzejszy z przyjaciół Puchatka. Urocze ptaszki zerkają spomiędzy drzew na fototapecie, która będzie śliczną ozdobą dziecięcego pokoiku. Każde dziecko zapewne od pierwszego spojrzenia na ścianę zaprzyjaźni się z sówkami, które będą świetnym towarzystwem użytych we wnętrzu, naturalnych materiałów, takich jak drewno czy wiklina. Fototapeta Mądrale w Stumilowym Lesie wniesie sporo radości w zamkniętą przestrzeń czterech ścian. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MĄDRALE W STUMILOWYM LESIE- zaurocz się od pierwszego spojrzenia! Przez starożytnych Greków, sowa uważana była za uosobienie inteligencji [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710463-modyfikacja/1/s/fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710463-modyfikacja/1/m/fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-119710463-modyfikacja/1/l/fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie.jpg [formattitle] => fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie [alt_title] => Fototapeta Mądrale w Stumilowym Lesie [link] => /fototapeta-madrale-w-stumilowym-lesie ) [87] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tajemniczy Kruk na gałęzi [product_id] => 23429 [link_rewrite] => /fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 600 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0097 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta TAJEMNICZY KRUK NA GAŁĘZI – romantyczny i mroczny element aranżacji Wrony to bardzo mądre ptaki, być może ze względu na upierzenie czasami budzą strach, ale mają swoich zwolenników. Tapeta przedstawia piękną wronę z intensywnie czarnymi piórami, która siedzi na gałęzi z kremowymi kwiatami. Taki kontrast sensacyjnie podkreśla atmosferę tapety. Usuwalna tapeta TAJEMNICZY KRUK NA GAŁĘZI to niezwykle gotycka i romantyczna dekoracja ścienna, dzięki której możesz stworzyć kącik, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się po długim, intensywnym dniu. Motyw podkreśli aranżację salonu, sypialni, łazienki, garderoby, biblioteki, studia, kuchni lub jadalni. Możesz połączyć tę tapetę z jasnymi lub ciemnymi meblami. Samoprzylepna fototapeta TAJEMNICZY KRUK NA GAŁĘZI pasuje do nowoczesnych, romantycznych i klasycznych pokoi. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TAJEMNICZY KRUK NA GAŁĘZI – romantyczny i mroczny element aranżacji Wrony to bardzo mądre ptaki, być może ze względu na upierzenie czasami budzą strach, ale mają swoich zwolenników [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0097/1/s/fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0097/1/m/fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0097/1/l/fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi.jpg [formattitle] => fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi [alt_title] => Fototapeta Tajemniczy Kruk na gałęzi [link] => /fototapeta-tajemniczy-kruk-na-galezi ) [88] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Czarne Jelenie [product_id] => 22355 [link_rewrite] => /fototapeta-czarne-jelenie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-250760272 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta CZARNE JELENIE – poroże jelenia na twojej ścianie.Aranżacja z jeleniem jest uznana za ciekawą stylistycznie od dawna. Leśne krajobrazy, misterne poroże na ścianie, wśród takich deseni z pewnością znajdziesz dekorację, która pięknie wyeksponuje wystrój Twojego domu. Takie akcenty wniosą do wnętrza elegancje, a malownicze krajobrazy staną się efektowną odprężeniem od hałasu miasta. Motyw z jeleniem sprawdzi się doskonale w przestrzeni ułożonej w stylu skandynawskim, minimalistycznym oraz w klasyczny sposób. Zdobienie ścienne będzie wspaniałym upiększeniem elementów, wykonanych z drewnianych dodatków. Doskonale prezentująca się samoprzylepna tapeta Czarne jelenie ociepli pomieszczenie i nada mu nietuzinkowy wygląd.Ta usuwalna fototapeta Czarne jelenie można zostać użyta we wnętrzach ludowych, wyeksponują one stylistykę ekscentrycznie urządzonym pomieszczeniom nadając wyrazisty wygląd. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta CZARNE JELENIE – poroże jelenia na twojej ścianie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-250760272/1/s/fototapeta-czarne-jelenie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-250760272/1/m/fototapeta-czarne-jelenie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-250760272/1/l/fototapeta-czarne-jelenie.jpg [formattitle] => fototapeta-czarne-jelenie [alt_title] => Fototapeta Czarne Jelenie [link] => /fototapeta-czarne-jelenie ) [89] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kociarnia [product_id] => 21938 [link_rewrite] => /fototapeta-kociarnia [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-93839154 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KOCIARNIA - dla wielbicieli kotów Kocim fanatykom z pewnością spodoba się fototapeta Kociarnia. Rzędy czarnych kotów, przedstawionych w prosty, graficzny sposób, zapełniły białe tło, niczym mrucząca armia, strzegąca kocich sekretów. Dla cierpiących na bezsenność, rzędy ogoniastych stworzeń mogą być alternatywą owiec, które można liczyć przed zaśnięciem. Prosta w formie i kolorystyce, fototapeta będzie doskonałym tłem dla intensywnych kolorów: czerwieni, żółci i kobaltu. Idealnie wpasuje się w nowoczesne, minimalistyczne formy oraz graficzne wzory panujące w meblarskim designie w ostatnich latach. Motyw kota na fototapecie jest przedstawiony w nowatorski sposób, dzięki czemu unikniesz banału i tandety, z czym często wiąże się zastosowanie wizerunku zwierzęcych ulubieńców w dekorowaniu wnętrza. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KOCIARNIA - dla wielbicieli kotów Kocim fanatykom z pewnością spodoba się fototapeta Kociarnia [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-93839154/1/s/fototapeta-kociarnia.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-93839154/1/m/fototapeta-kociarnia.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-93839154/1/l/fototapeta-kociarnia.jpg [formattitle] => fototapeta-kociarnia [alt_title] => Fototapeta Kociarnia [link] => /fototapeta-kociarnia ) [90] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Puszyste Piórka [product_id] => 21875 [link_rewrite] => /fototapeta-puszyste-piorka [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-86134852 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Puszyste Piórka – otul się miękkością puchu Z delikatnych piórek różnorodnego ptactwa można tworzyć przepiękne i pomysłowe ozdoby do odzieży oraz pomieszczeń. Ich zauważysz także na tej prześlicznej tapecie. Piórka są na białym tle i mają czarny kolor. Przestawione zostały w niezwykle lekki sposób. Wyglądają, jakby właśnie zostały uniesione lekkim podmuchem wiatru. Samoprzylepna fototapeta Puszyste Piórka stworzy bardzo przytulną i ciepłą atmosferę. Nadaj mieszkaniu niepowtarzalnego uroku tym całkiem prostym i klasycznym motywem. Piórka są na tyle uniwersalne, iż połączysz z nimi dowolne elementy dekoracyjne. Tę uroczą tapetę wykorzystasz do przyozdobienia salonu lub sypialni, a także pokoju dziecka lub garderoby. Możesz połączyć ją z jasnymi meblami i pastelowymi lub mocno intensywnie barwnymi gadżetami. Usuwalna fototapeta Puszyste Piórka nada uroku stylowi nowoczesnemu, designerskiemu lub klasycznemu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Puszyste Piórka – otul się miękkością puchu Z delikatnych piórek różnorodnego ptactwa można tworzyć przepiękne i pomysłowe ozdoby do odzieży oraz pomieszczeń [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-86134852/1/s/fototapeta-puszyste-piorka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-86134852/1/m/fototapeta-puszyste-piorka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-86134852/1/l/fototapeta-puszyste-piorka.jpg [formattitle] => fototapeta-puszyste-piorka [alt_title] => Fototapeta Puszyste Piórka [link] => /fototapeta-puszyste-piorka ) [91] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szare Zające [product_id] => 19659 [link_rewrite] => /fototapeta-szare-zajace [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-253952038 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Szare Zające – wprowadź trochę energii Zające z natury są bardzo ruchliwe i ciężko jest się im dobrze przyjrzeć. Dogonić zająca nie ma szans, uchwycić go na fotografii również jest ciężko. Niemniej jednak są urocze, a teraz dzięki tej tapecie możesz oglądać je do woli, gdyż nigdzie się nie wybierają. Samoprzylepna fototapeta Szare Zające ukazuje mnóstwo tych stworzeń na białym tle. Zające siedzą i bacznie coś obserwują. Całość utrzymana została w klasycznej kolorystyce, dzięki temu motyw jest bardzo uniwersalny. Futerko zajączków jest szare i ciekawie uchwycone. Tapeta będzie doskonała dla miłośników tych stworzeń i leśnych klimatów w swoim domu. Motyw emanuje ciepłem i spokojem w sam raz, aby poprawić nastrój. Zające sprawdzą się w jasnym pomieszczeniu. Pasują do stylu nowoczesnego oraz klasycznego. Usuwalna fototapeta Szare Zające znajdzie miejsce na ścianie salonu, sypialni, a także pokoju dziecięcego. W zestawieniu z jasnymi lub drewnianymi meblami oraz dodatkami typu wiklinowe kosze, stworzy klimat kojarzący się z lasem i wiosną. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Szare Zające – wprowadź trochę energii Zające z natury są bardzo ruchliwe i ciężko jest się im dobrze przyjrzeć [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-253952038/1/s/fototapeta-szare-zajace.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-253952038/1/m/fototapeta-szare-zajace.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-253952038/1/l/fototapeta-szare-zajace.jpg [formattitle] => fototapeta-szare-zajace [alt_title] => Fototapeta Szare Zające [link] => /fototapeta-szare-zajace ) [92] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Podróż przez Sawannę [product_id] => 19504 [link_rewrite] => /fototapeta-podroz-przez-sawanne [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-173101283 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Podróż przez Sawannę – afrykański klimat nowoczesnego pomieszczenia Zapewne każde dziecko i dorosły chciałby ujrzeć sawannę na własne oczy. Zwierzęta, które ją zamieszkują, znalazły miejsce na tej uroczej tapecie. Białe tło pokrywają czarne szkice lwów, strusi, tygrysów, słoni, antylop, żyraf oraz bizonów. Samoprzylepna fototapeta Podróż przez Sawannę jest minimalistyczna, ale w pełni oddaje klimat niesamowitej Afryki. Tapeta będzie dla Ciebie inspiracją do stworzenia cudownej aury wiecznego lata i dalekich zakątków. Urok egzotycznych zwierząt może być doskonałą dekoracją do pokoju dziecka, salonu, sypialni, jadalni, garderoby lub łazienki. Usuwalna fototapeta Podróż przez Sawannę pasuje do mebli drewnianych w kolorze jasnym lub ciemnym. Tapetę zestawisz z aranżacją wnętrza nowoczesnego lub minimalistycznego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Podróż przez Sawannę – afrykański klimat nowoczesnego pomieszczenia Zapewne każde dziecko i dorosły chciałby ujrzeć sawannę na własne oczy [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-173101283/1/s/fototapeta-podroz-przez-sawanne.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-173101283/1/m/fototapeta-podroz-przez-sawanne.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-173101283/1/l/fototapeta-podroz-przez-sawanne.jpg [formattitle] => fototapeta-podroz-przez-sawanne [alt_title] => Fototapeta Podróż przez Sawannę [link] => /fototapeta-podroz-przez-sawanne ) [93] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności [product_id] => 19467 [link_rewrite] => /fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-167228080 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności – egzotyczna zakątek w Twoim domu Fascynujące zwierzęta prosto z gorącej sawanny mogą zagościć w Twoim domu. Umożliwi Ci to ta prześliczna tapeta z zebrami oraz liśćmi i kwiatami. Na białym tle tapety są realistycznie wyglądające zebry o mądrym spojrzeniu, otoczone pięknymi, zielonymi liśćmi monstery i aromatycznych, białych kwiatów. Usuwalna fototapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności będzie Twoją inspiracją do stworzenia kącika w sam raz na popołudniowy odpoczynek w towarzystwie przyrody. Dekoracja ta wyjątkowo upiększy salon, sypialnię, garderobę, kuchnię, jadalnię lub łazienkę. Kompozycja spójnie pasować będzie do mebli białych, beżowych lub brązowych. Samoprzylepna fototapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności to propozycja dla wnętrza kolonialnego, nowoczesnego lub klasycznego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności – egzotyczna zakątek w Twoim domu Fascynujące zwierzęta prosto z gorącej sawanny mogą zagościć w Twoim domu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-167228080/6/s/fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-167228080/6/m/fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-167228080/6/l/fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci.jpg [formattitle] => fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci [alt_title] => Fototapeta Zebry Pośród Rajskiej Roślinności [link] => /fototapeta-zebry-posrod-rajskiej-roslinnosci ) [94] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie [product_id] => 19343 [link_rewrite] => /fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-148511699 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie – urok bajkowej przyrody Misie to ulubione zabawki każdego malucha. Zapewne w swej dziecięcej wyobraźni chciałyby spotkać dużego, puszystego niedźwiedzia, lecz to niebezpieczne. Z tą tapetą misie będą zawsze w zasięgu ich wzroku. Samoprzylepna tapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie ukazuje na białym tle niedźwiedzie, które mają na główkach indiańskie pióropusze, a w łapkach trzymają bukiety kwiatów. Dookoła znajdują się detale w postaci grzybków, kwiatuszków i piórek. Sceneria jest doprawdy słodka i bardzo ciepła. Dekoracja bardzo rozjaśni pokoik małego dziecka. Możesz zamieścić ją w całym pokoju lub na ścianie przy łóżeczku, a także w miejscu przechowywania zabawek. Usuwalna tapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie to propozycja dla wszystkich wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Motyw pasuje do mebli jasnych w kolorze drewna. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie – urok bajkowej przyrody Misie to ulubione zabawki każdego malucha [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-148511699/1/s/fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-148511699/1/m/fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-148511699/1/l/fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie.jpg [formattitle] => fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie [alt_title] => Fototapeta Przyjazne Niedźwiadki na Polanie [link] => /fototapeta-przyjazne-niedzwiadki-na-polanie ) [95] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Halo? Tu Ptasie Radio [product_id] => 19302 [link_rewrite] => /fototapeta-halo-tu-ptasie-radio [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-139661522 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta HALO? TU PTASIE RADIO nadajemy audycję z ptasiego kraju Ptaki to popularny motyw dekoracyjny, stosowany przez ludzkość od niepamiętnych czasów. Stanowiły nieodłączny człowiekowi element wystroju. Dziś z kolei kojarzy się przede wszystkim z pokojem dziecięcym. Tu akurat nie bez przyczyny, wystarczy spojrzeć i skojarzenie nasuwa się jedno.. "HALO? TU PTASIE RADIO w brzozowym gaju, nadajemy audycję z ptasiego kraju.." Samoprzylepna fototapeta HALO? TU PTASIE RADIO z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym jako element wystroju zaszczepiający u młodego człowieka miłość, tolerancję i szacunek do natury. Usuwalna fototapeta HALO? TU PTASIE RADIO to propozycja dla wszystkich miłośników ptasich akcentów we wnętrzach. Wróbelek Elemelek z przyjaciółmi wprowadzi do Twoich pomieszczeń lekkość i radość – stworzą nieco marzycielski i nostalgiczny klimat dostarczając pozytywnej energii. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta HALO? TU PTASIE RADIO nadajemy audycję z ptasiego kraju Ptaki to popularny motyw dekoracyjny, stosowany przez ludzkość od niepamiętnych czasów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139661522/1/s/fototapeta-halo-tu-ptasie-radio.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139661522/1/m/fototapeta-halo-tu-ptasie-radio.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139661522/1/l/fototapeta-halo-tu-ptasie-radio.jpg [formattitle] => fototapeta-halo-tu-ptasie-radio [alt_title] => Fototapeta Halo? Tu Ptasie Radio [link] => /fototapeta-halo-tu-ptasie-radio ) [96] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Doskonały Kamuflaż [product_id] => 22730 [link_rewrite] => /fototapeta-doskonaly-kamuflaz [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-402207565 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta DOSKONAŁY KAMUFLAŻ – egzotyczne zwierzę pośród kaktusowej figi, moc wrażeń.Wszyscy znamy kameleony, te niesamowite jaszczurki, które zmieniają barwę swojego ciała i dostosowują się do otoczenia. Czasem możemy się zdziwić, gdy spróbujemy sięgnąć po owoc na drzewie, gdy ten naraz ożyje i zacznie uciekać przed nami. Tak kameleony to potrafią, a wszystko dlatego by chronić siebie, by stać się niewidzialnym, wtopionym w tło. Samoprzylepna tapeta Doskonały kamuflaż wspaniale ożywi nasze mieszkanie.Wspaniałe zielone to znów czerwone kameleony, pośród kaktusowej figi, ta usuwalna fototapeta Doskonały kamuflaż energetycznie potrząsa twoim wnętrzem, wspaniale ożywia ściany salonu, kuchni, pokoju czy poddasza. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DOSKONAŁY KAMUFLAŻ – egzotyczne zwierzę pośród kaktusowej figi, moc wrażeń [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402207565/1/s/fototapeta-doskonaly-kamuflaz.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402207565/1/m/fototapeta-doskonaly-kamuflaz.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402207565/1/l/fototapeta-doskonaly-kamuflaz.jpg [formattitle] => fototapeta-doskonaly-kamuflaz [alt_title] => Fototapeta Doskonały Kamuflaż [link] => /fototapeta-doskonaly-kamuflaz ) [97] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Z rogami mu do twarzy [product_id] => 19638 [link_rewrite] => /fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-215281746 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Z ROGAMI MU DO TWARZY Wpuść jegomościa jelenia do swojego domu O różnych zwierzętach domowych słyszeliśmy, wiele z nich już opisaliśmy, ale jelenia to jeszcze u nas chyba nie było. Rewelacyjna, samoprzylepna fototapeta Z ROGAMI MU DO TWARZY ma białe tło, które wizualnie nieco powiększy przestrzeń. Minimalistyczny wzór w jelenie i listki doda wnętrzom odrobinę leśnego klimatu w nietypowej formie. Wzornictwo nie oddaje kolorów, fototapeta jest utrzymana w całości w minimalistycznym stylu, który doskonale można połączyć z innymi elementami wystroju wnętrz. Usuwalna fototapeta Z ROGAMI MU DO TWARZY polecana jest przede wszystkim do pokojów dziecięcych, pokojów nastolatków, a także do przydomowych gabinetów. Rewelacyjnie sprawdzi się także jako mała ścianka działowa np. w przedpokoju. Nasze fototapety zawsze wykonujemy z dobrych jakościowo materiałów, a także tuszu drukarskiego. Wiemy jak ważna jest precyzja i z namaszczeniem podchodzimy do wykonywanych obowiązków. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi usuwalnymi fototapetami z naszej oferty. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Z ROGAMI MU DO TWARZY Wpuść jegomościa jelenia do swojego domu O różnych zwierzętach domowych słyszeliśmy, wiele z nich już opisaliśmy, ale jelenia to jeszcze u nas chyba nie było [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-215281746/1/s/fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-215281746/1/m/fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-215281746/1/l/fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy.jpg [formattitle] => fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy [alt_title] => Fototapeta Z rogami mu do twarzy [link] => /fototapeta-z-rogami-mu-do-twarzy ) [98] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Słodkie Pieski [product_id] => 19538 [link_rewrite] => /fototapeta-slodkie-pieski [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-176525174 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Słodkie Pieski – bajkowy klimat dziecięcego wnętrza Nic tak nie cieszy małe dziecko, jak pies lub kot w domu. Nawet jeśli go nie masz lub nie możesz mieć to z całą pewnością sprawisz radość maluchowi tą prześliczną tapetą. Na białym tle zostały umieszczone rude oraz w dwóch tonacjach brązu pieski, które są puszyste i bardzo sympatyczne. Usuwalna fototapeta Słodkie Pieski nada wnętrzu niepowtarzalności i mnóstwo ciepła. Stworzysz przy jej pomocy pokoik marzeń, małego dziecka, w którym będzie chętnie przebywało. Tapet w pieski doskonale zaprezentuje się wraz z jasnymi oraz ciemnymi meblami w kolorze naturalnego drewna. Samoprzylepna fototapeta Słodkie Pieski to propozycja dekoracji dla wnętrz nowoczesnych lub klasycznych. Możesz ją umieścić nad łóżkiem malucha lub w miejscu jego kącika zabaw. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Słodkie Pieski – bajkowy klimat dziecięcego wnętrza Nic tak nie cieszy małe dziecko, jak pies lub kot w domu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-176525174/1/s/fototapeta-slodkie-pieski.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-176525174/1/m/fototapeta-slodkie-pieski.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-176525174/1/l/fototapeta-slodkie-pieski.jpg [formattitle] => fototapeta-slodkie-pieski [alt_title] => Fototapeta Słodkie Pieski [link] => /fototapeta-slodkie-pieski ) [99] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tańczące Flamingi o Zachodzie Słońca [product_id] => 19381 [link_rewrite] => /fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-157355148-2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta TAŃCZĄCE FLAMINGI O ZACHODZIE SŁOŃCA - energetyczne przesłanie, wprost z wód słodkich i morskich południowej Ameryki. Wszystko się może zdarzyć, gdy nasza głowa pełna marzeń, a co jeśli jednym z nich jest zobaczyć te wspaniałe ptaki - flamingi dumnie unoszące głowę pośród tańca godowego? To jeden z piękniejszych widoków jakie można oglądać, dlatego też wiele znawców tcyh ptaków, zakrada się w dzikie obszary Ameryki by zobaczyć jak ptaki te dumnie i fenomenalnie prężą się przy zachodzie słońca wydając bojowe okrzyki. Usuwalna tapeta Tańczące flamingi o zachodzie słońca, wspaniale oddaje tę ptasią ekspresję. Tapeta ta, jest sporym wyzwaniem do odkrywania tego, o czym marzymy a jej łososiowo-białe barwy umilą każde wnętrze. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta TAŃCZĄCE FLAMINGI O ZACHODZIE SŁOŃCA - energetyczne przesłanie, wprost z wód słodkich i morskich południowej Ameryki [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-157355148-2/1/s/fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-157355148-2/1/m/fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-157355148-2/1/l/fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca.jpg [formattitle] => fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca [alt_title] => Fototapeta Tańczące Flamingi o Zachodzie Słońca [link] => /fototapeta-tanczace-flamingi-o-zachodzie-slonca ) ) [sku_number] => 0135 ) 1
HOME / Fototapety / Zwierzęta / Fototapeta Flamingi
ładowanie kreatora

Fototapeta Flamingi

FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo.
Fototapeta Magic Stick
Fototapeta Magic Stick Fototapeta flizelinowa
Zamów próbki
360 cm x 250 cm
360 cm x 250 cm
Zamów próbki
360 cm x 250 cm
360 cm x 250 cm
Personalizuj produkt
0.00
- +
Do koszyka
Szeroka gama metod płatności
Produkty wysokiej jakości od producenta.
Twoje zamówienie wyślemy: Śro, 12.05 - Czw, 13.05
Dodaj do ulubionych
Share
Pin it

FOTOTAPETA FLAMINGI- pierzaste towarzystwo. Jeśli chcesz, aby otulił Cię obłok różowego pierza, otocz się tłumem flamingów. Te piękne, pełne dostojeństwa ptaki, stłoczyły się na naszej fototapecie, aby dotrzymać Ci towarzystwa. Mało kto wie, że flamingi z natury nie są różowe, a ubarwienie ich piór zależy od rodzaju pożywienia. Są to zwierzęta bardzo towarzyskie, w związku z tym, mając na ścianie fototapetę Flamingi z pewnością nie będziesz czuł się samotnie. Przepełniona różem fototapeta wypełni pomieszczenie pozytywnymi wibracjami. Niespotykany motyw uczyni wnętrze oryginalnym i będzie przyciągać uwagę. Skrzydlaci współlokatorzy równie chętnie zamieszkają w sypialni, salonie, jak i łazience, gdzie bliskość wody na pewno będzie im odpowiadała. Fototapeta Flamingi to sposób na niepowtarzalną dekorację ściany, z przymrużeniem oka.

Materiał

Magic Stick

 

Fototapeta MagicStick to innowacyjny materiał do zadań specjalnych z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania. Nie brudzi się, nie drze, jest szybka i łatwa w montażu. Nie nadaje się do naklejania na powierzchniach pokrytych farbą akrylową i lateksową. Łatwo ją zdjąć i przykleić w dowolne miejsce, a sama instalacja nie zajmuje więcej niż 30-60 minut. Fototapetą na materiale MagicStick możesz udekorować każde wnętrze!

 Tapeta winylowa

 

 

Fototapeta Winylowa - trwałość i wytrzymałość. Winyl to materiał odporny na wysokie temperatury i wilgoć, a dzięki podkładowi z flizeliny także na rozciąganie i odkształcanie, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w kuchni czy w łazience. Tapecie winylowej niestraszne są także odciski palców, wystarczy przetrzeć ją od czasu do czasu wilgotną ściereczką. Montaż wymaga użycia kleju do tapet winylowych!

Tapeta laminowana

 

 

Fototapeta Laminowana cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić, podobnie jak jej siostra - fototapeta winylowa - jest odporna na wilgoć i temperaturę, dzięki czemu może stać się oryginalną ozdobą kuchni i łazienki, a jej kolory zachowają swoją intensywność przez lata. Montaż nie wymaga użycia kleju do tapet, materiał jest samoprzylepny.

 Tapeta lateksowa

 

 

Fototapeta Lateksowa - materiał lateksowy dzięki gładkiej, satynowej powierzchni pozwala uzyskać efekt fotograficzny. Ten rodzaj fototapety świetnie sprawdzi się w salonie, biurze, pokoju dziecięcym i w łazience. Trwały materiał i żywe kolory gwarantują efekt wow przez długi czas użytkowania. Montaż wymaga użycia kleju do tapet lateksowych. 

Flizelina

 

 

Fototapeta Flizelinowa - materiał flizelinowy to klasyka sama w sobie. Dzięki nowoczesnym technologiom tapeta flizelinowa jest w pełni ekologiczna, bez sztucznych materiałów. Podkład flizelinowy jest grubszy niż w pozostałych materiałach, co pozwoli zmniejszyć i wygładzić nierówności na powierzchni ściany. Tapeta flizelinowa to rozwiązanie łączące w sobie klasykę i nowoczesność, z powodzeniem można ją wykorzystać jako ozdobę dowolnego wnętrza. Montaż wymaga wcześniejszego przygotowania ściany (klejem smarujemy ścianę, nie tapetę). 

 

Montaż

Fototapety MagicStick

Ściana powinna być sucha, gładka i czysta - nawet minimalna tekstura może sprawić, że fototapeta spadnie. Zalecamy nie malować ściany co najmniej 3 tygodnie przed montażem fototapety. Pamiętaj również, że stan farby na ścianie powinien być w dobrej kondycji, aby uniknąć ryzyka odklejenia się fototapety razem z farbą. Nie zalecamy również umieszczania fototapet na ścianach pomalowanych lateksem lub akrylem. Materiał MagicStick można wielokrotnie naklejać i ściągać, w związku z tym zachowaj folię transportową, na której była przyklejona fototapeta. Upewnij się, że ściana jest odpowiednio przygotowana, ponieważ fototapeta może rozerwać stare lub źle przygotowane powierzchnie podczas ponownego nakładania. Materiał nie zawiera papieru, dlatego może z łatwością być czyszczony mokrą szmatką bez użycia detergentów W przypadku pojawienia się pęcherzyków powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą rakli.

Fototapety flizelinowe i winylowe na podkładzie flizelinowym

Ściana powinna być sucha i czysta. Tapeta musi być przyklejona do ściany za pomocą specjalnego kleju do tapet, który można znaleźć w każdym sklepie budowlanym (polecamy KLEJ METYLAN SPECIAL INSTANT do tapet flizelinowych). Klejem smarujemy ścianę i od razu kładziemy tapetę - nie trzeba smarować materiału przed montażem, jak w przypadku tradycyjnych tapet. 

Fototapety laminowane

Ściana powinna być sucha i czysta. Jeśli montujesz naklejkę na powierzchni pionowej, zacznij montaż od góry. W innych przypadkach nie ma znaczenia, z której strony zaczniesz naklejać wydruk. Rozwiń naklejkę na czystej, suchej powierzchni zadrukowaną stroną do góry. Jeżeli naklejka składa się z kilku elementów, rozwiń je wszystkie. Przyłóż naklejkę równio do powierzchni. Odklej 20-50 cm materiału, a następnie papier podkładowy zwiń pod spód. Wygładzaj raklą klejony fragment, wypychając pęcherzyki powietrza. Do montażu naklejki o większym rozmiarze potrzebne są dwie osoby: jedna z nich powinna wygładzać raklą naklejony fragment, druga natomiast powinna naciągać bryt naklejki, podwijając papier podkładkowy.

Fototapety lateksowe

Ściana powinna być sucha i czysta. Świeżą i gładką ścianę (pokrytą gładzią lub płyta gipsowo-kartonową) zagruntuj specjalnym środkiem gruntującym lub rozwodnionym klejem. Pozostaw do wyschnięcia - po zagruntowaniu ścian zaleca się odczekać 2 tygodnie, aby ściany były idealnie suche. Przygotuj bezpieczne miejsce do rozłożenia fototapety, kładąc ją zadrukowaną stroną do ziemi. Najlepiej zrobić to na czystym i suchym materiale- np. prześcieradło. Nanieś klej na fototapetę, dokładnie go rozsmarowując i kryjąc równomiernie. Bardzo ważne jest, by nanieść klej na wszystkie krawędzie. Odczekaj ok. 5 minut w celu nasiąknięcia tapety. Pomimo iż materiał jest wysokiej jakości, to namoczony w największym stopniu jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Bądź ostrożny!

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej informacji o naszych materiałach oraz jak je montować zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi instrukcjami montażu fototapet.

Standardy bezpieczeństwa

Używamy najnowocześniejszej drukarki HP LATEX 310 z certyfikatem GreenGuard, aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale także zagwarantować, że zakupiony produkt jest przyjazny dla środowiska i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Pakowanie

Nasza fototapeta zostanie dostarczona w częściach o jednakowych rozmiarach. Nasze produkty pakujemy w bezpieczne, kartonowe tuby, dlatego nie musisz martwić się o ich zniszczenie podczas wysyłki. Do każdej tuby dołączamy instrukcję montażu tapety krok po kroku.

Próbki

Czy podoba Ci się któryś ze wzorów z naszej oferty, ale nie jesteś pewien, czy będzie pasował do Twojego wnętrza? Chcesz zobaczyć i dotknąć materiał, na jakim drukujemy nasze fototapety? Nic prostszego! Oferujemy Ci możliwość zamówienia próbek. Uwaga! Próbki są przeznaczone do sprawdzenia materiału w rzeczywistości i przetestowania go na ścianie, a nie do porównywania kolorów! Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od danej partii wydruku.