fototapety chińskie

Jesteś miłośnikiem klimatów dalekowschodnich i chciałbyś poczuć w swoim domu czy mieszkaniu chińską atmosferę? Znakomicie się składa! W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór oryginalnych tapet z motywami nawiązującymi do tego kraju. Do wyboru masz kilkanaście ciekawych, przykuwających wzrok dekoracji.

fototapety chińskie [wyników: 7]
fototapety chińskie

Wprowadź chińska atmosferę do swojego wnętrza dzięki fototapetom

Wprowadź do wnętrza orientalny klimat, wybierając tapetę z chińskim motywem. Subtelne nawiązania do wschodniej kultury, sztuki i natury są szczególnie pożądane, jeżeli chcesz uniknąć oczywistych wzorów, jakimi są znaki z chińskiego alfabetu. Kwieciste motywy wyeksponują eleganckie meble, jak również będą idealnym tłem dla minimalistycznych elementów w chińskim stylu. Orientalne wnętrze nie musi być kopią takiego, jakie widujemy w podręcznikach feng shui. Inspiruj się i dekoruj swój dom tak, by czuć się w nim maksymalnie swobodnie. Chińskie tapety znakomicie prezentują się również w przestrzeni oszczędnej w dekoracje. Wzorzysty motyw na ścianie sam w sobie może służyć za ozdobę. Sięgnij po to, co we wschodnich wnętrzach podoba Ci się najbardziej. Może to być zamiłowanie do tradycji, elegancja, spokój lub egzotyczna roślinność. Wybierając jedną z naszych tapet, będziesz mieć pewność, że Twój salon, sypialnia bądź gabinet będą prezentować się stylowo, a ich orientalny charakter subtelnie połączy się z pozostałymi elementami wystroju.

Orientalny klimat

Na uwagę zasługuje między innymi tapeta przedstawiająca kwitnące kwiaty wiśni. Kolejna propozycja to dekoracja z żurawiami w roli głównej. Ptak ten odgrywa niezwykle ważną rolę w chińskiej kulturze. Stanowi on symbol szczęścia, płodności, dobrobytu oraz długowieczności. Jeżeli pasjonuje Cię górska wspinaczka, do gustu przypadnie Ci z pewnością tapeta przedstawiającą Karakorum, czyli łańcuch górski leżący na pograniczu Chin, Pakistanu oraz Indii. Jak umiejętnie zaaranżować tego typu dekoracje? Wyłożyć możesz nimi wszystkie ściany w danym pomieszczeniu lub ograniczyć się do 1, na przykład tej, na której znajduje się łóżko w sypialni czy kanapa w salonie. To także dobre rozwiązanie do gabinetu lub przedpokoju.