Obrazy turkusowe

obrazy turkusowe [wyników: 12]
Obrazy turkusowe

Turkusowy obraz - klimatyczne dzieło sztuki w Twoim domu

Kolekcja turkusowych obrazów to klimatyczne grafiki, wśród których znajdziesz zarówno realistyczne malowidła, jak i abstrakcje. Doskonale uzupełnią one wnętrza glamour, nowoczesne i vintage.

Obrazy turkusowe utrzymane są w spokojnej kolorystyce, która wprowadza harmonię do wnętrza. Możesz wybierać spośród klimatycznych pejzaży, w których główną rolę gra woda oraz wyrazistych detali, np. swobodnie leżących słoneczników. W naszej kolekcji znajdują się także turkusowe obrazy na ścianę przedstawiające mozaiki w formie przenikających się fal, świetlistych punktów i swobodnie płynących linii.

Turkusowe obrazy do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego

Turkusowy obraz jest na tyle uniwersalny, że da się powiesić go w wielu pomieszczeniach. W salonie może stać się dodatkiem do bardziej zaawansowanej kompozycji dekoracyjnej lub wisieć na ścianie solo. W każdym z tych przypadków na pewno nie pozostanie niezauważony i umili odpoczynek po męczącym dniu.

Natomiast turkusowe obrazy w sypialni to element ułatwiający zasypianie. Spokojne kolory powieszone naprzeciw łóżka wprowadzą się do krainy snu.

Abstrakcyjne obrazy turkusowe doskonale pasują także do pokoju dziecięcego. Dzięki nim można udekorować puste ściany, które mogłyby być przytłaczające dla kilkulatka. Te grafiki wprowadzają do wnętrza spokój, który maluch z pewnością odczuje.

Obrazy turkus - trwałe grafiki na płótnie i canvas

Turkusowe obrazy do salonu, kuchni i pokoju dziecięcego zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest to płótno i canvas, które cenione są za wytrzymałość. Technika nadruku sprawia, że intensywne barwy pozostaną z Tobą na długie lata. Same obrazy, pomimo stosunkowo dużych rozmiarów, mają niewielką wagę. To sprawia, że możesz je przenosić nie tylko pomiędzy pokojami, ale nawet zmieniając mieszkanie. Ponadto turkusowe grafiki pasują do wielu wnętrz, dlatego sprawdzą się jako prezent.

Sprawdź naszą kolekcję turkusowych obrazów i wybierz grafiki pasujące do Twojego domu.