Obrazy nad łóżko

obrazy nad łóżko [wyników: 76]
Obrazy nad łóżko

Czy warto powiesić obraz nad łóżkiem?

Sypialnia to prywatna przestrzeń w mieszkaniu, gdzie właściciele pozwolić sobie mogą na aranżację marzeń. Mocne kolory, eklektyzm i wyszukana ekstrawagancja? Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Nie inaczej sprawa się ma, jeśli mowa o ściennych dekoracjach. Koniecznie pamiętajmy o tym wybierając piękne obrazy nad łóżko.

Oferowane w naszym sklepie, unikalne obrazy nad łóżko do sypialni są cyfrowo drukowane na płótnie canvas. Jest to wyjątkowo trwała imitacja płótna malarskiego pokryta warstwą lakieru UV. Estetyczny obraz olśniewa wyrazistością i wysoką jakością. Kolory są idealnie wyeksponowane. Faktura płótna pozwala na wydobycie z obrazu pożądanego artyzmu. Klienci otrzymują elegancką, gotową do powieszenia dekorację.

 Zasady wyboru obrazów nad łóżko

Im większe obrazy nad łóżkiem, tym bardziej stylowo prezentować się będzie sypialnia. Jak stworzyć wybitnie udaną kompozycję zgodną z aktualnymi trendami? Po pierwsze, niech kolor ściany koresponduje z wiodącą barwą obrazu. Tym sposobem stworzymy spójną, harmonijna przestrzeń. Modna jest dziś kojąca, relaksująca sypialnia bogata w barwy ziemi. Subtelne zielenie, delikatne beże, ciepłe żółcienie i przytulny pomarańcz. Urokliwe, przedstawiające przyrodę obrazy nad łóżko do sypialni zapewnią przyjazną, kameralną aurę.