Obrazy dekoracyjne

obrazy dekoracyjne [wyników: 169]
Obrazy dekoracyjne

Obrazy dekoracyjne do salonu

Las wiosną lub jesienią, płynąca leniwie rzeczka, wiejska chata albo fragment miejskiego krajobrazu. Jeszcze inne dekoracyjne obrazy na ścianę to kwiatowe kompozycje, kobiece akty, morskie fale...

Kolorystyka obrazów dekoracyjnych jest tak różnorodna jak tematyka. Na niektórych barwy są mocne, wyraziste, na innych przymglone, spokojne. Wszystkie są intrygujące, wymagają odpowiedniego wyeksponowania. Dekoracyjne obrazy na ścianę są dość duże, dlatego najpiękniej będą się prezentowały w salonie, dopełnią jego aranżację.

Zalety obrazów dekoracyjnych na ścianach

Obrazy dekoracyjne na ścianę to efektowna ozdoba do nowocześnie urządzonego salonu. W nieprzeładowanym meblami wnętrzu, o stonowanej kolorystyce ścian, interesujący design obrazów dekoracyjnych malowanych na płótnie canvas sprawi, że salon nabierze oryginalnego wyglądu, stworzy ciepły, przytulny nastrój.

Tematyka obrazów dekoracyjnych na ścianę jest bardzo różnorodna. Jedną z propozycji są obrazy abstrakcyjne, przemawiające barwami, światłem, załamywaniem się kolorów, niebanalną formą, układami linii i brył. Niektóre obrazy przedstawiają pejzaże.