Grafika obrazy

grafika obrazy [wyników: 64]
Grafika obrazy

Grafika na obrazie to świetny pomysł na aranżację salonu. Tematyka i kolorystyka obrazów z grafiką drukowanych na płótnie canvas jest niesamowicie różnorodna, każdy może znaleźć coś, co go zachwyci.

Tematyka obrazów z grafiką

Niesamowicie inspirujące są abstrakcyjne obrazy. Element natury zatopiony w tle, faliste linie, światło mieniące się różnymi barwami...Tajemnica i swoboda interpretacji.  Obrazy z grafiką to też inny rodzaj abstrakcji - geometryczne bryły, proste linie. Grafika na obrazie czy dzieło kubisty? Tych, którzy kochają pejzaże, zachwyci niezwykle piękny obraz grafika, przedstawiający widok z Montmartre. Patrzymy z góry na Paryż... przenikające się barwy stwarzają atmosferę nostalgii za tym pięknym miejscem... Albo fragment brzegu morskiego, łodzie na plaży, wzburzone morskie fale...

W jakich wnętrzach sprawdzi się grafika na obrazie?

Niektóre grafiki obrazy są bogate w treści, mieniące się barwami. Inne minimalistyczne.

Jeden szczegół. Gałązka, owad, który przysiadł na chwilę na liściu, szkic kobiety lub abstrakcja - światłocień... Ta różnorodność powoduje, że obrazy z grafiką dopełnią aranżacji wnętrz urządzonych praktycznie w każdym stylu. Ich interesujący design sprawia, że będą prawdziwą ozdobą nowoczesnych wnętrz. Proste umeblowanie, odcienie bieli i szarości na ścianach spowodują, że obraz grafika przemówi ze zdwojona siłą.

Kolorystycznie i tematycznie wkomponujemy je w najróżniejszą kolorystykę pomieszczenia. Można obrazy grafiki wykorzystać do aranżacji wnętrz w stylu eklektycznym, łączącym elementy różnych stylów. Obraz odpowiednio dobrany do takiego wnętrza pomoże stworzyć spójną i niebanalną całość. Grafiki nadadzą charakteru surowym wnętrzom industrialnym, ocieplą je, stworzą klimat łagodności i harmonii. Wkomponują się też we wnętrze urządzone w klasycznym stylu. Właśnie ich różnorodność sprawia, że jest to dekoracja uniwersalna. Obraz grafika świetnie nadaje się do salonu, ale będzie również ozdobą sypialni, gabinetu, pokoju nastolatka. Każdemu pomieszczeniu, w którym go powiesimy, doda blasku i charakteru.