Duże obrazy

duże obrazy [wyników: 129]
Duże obrazy

Duże obrazy w Coloray.pl - różne motywy w jednym miejscu

Czy pragniesz odmienić swoje wnętrze? Czy zależy Ci na tym, aby znaleźć dodatek, który je odświeży i nada mu nowego charakteru? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! To duże obrazy do salonu. Są na płótnie Canvas, składają się z elementów: rama, zawieszka, zszywka, płótna wysokiej jakości, wydruku cyfrowego oraz warstwa lakieru UV. Duże obrazy na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach: 100 cm x 50 cm, 120 cm x 60 cm, 140 x 70 cm.

Jak dobrać duży obraz do wnętrza?

Duże obrazy na płótnie Canvas doskonale przyozdobią każde wnętrze. Wystarczy, że wybierzesz motyw, który będzie współgrał z Twoją przestrzenią w domu lub w mieszkaniu. Dlatego znajdziesz u nas obrazy z motywami: z miastem i parą, abstrakcją cieczy, kwiatów, łąki, wsi, rośliny z liśćmi, akty męskie oraz wiele innych. Dzięki takiej różnorodności możesz nadać wnętrzu: wyrazistości, przytulności albo może zyskać nową jakość.

 

 

Duże obrazy na ścianę – zawiesić czy ustawić, a może stworzyć galerię?

Jeśli już zdecydujesz się na to, aby któryś z naszych dużych obrazów zagościł w Twoim wnętrzu, możesz umieścić go na dwa sposoby: powiesić albo postawić. Możesz także zdecydować się na każdą z tych możliwości, stwarzając galerię obrazów we wnętrzu. Jeśli zdecydujesz się tylko je powiesić, możesz umieścić kilka na jednej ścianie ze zbliżonym motywem, ale w różnych rozmiarach. Zrezygnuj tylko z powieszenia obrazów od najmniejszego do największego, ponieważ tak będą wyglądać nieestetycznie. Ładnie i estetycznie będą wyglądać obrazy, które powiesisz na równi z meblem. W zależności od tego ile masz przestrzeni w swoim wnętrzu, możesz wyciągnąć je w górę albo rozbudować na boki. Jeżeli jednak wybierzesz tę ostatnią możliwość, zadbaj o to, aby z obydwu stron zajmowały tyle samo miejsca.

Obejrzyj duże i wielkie obrazy do salonu i dopasuj najlepsze do swojego wnętrza. Sprawdź też pozostałe produkty, które znajdują się w obrębie kategorii fajne obrazy oraz obrazy na korytarz.