Ulubione 24 Podoba Ci się? Kliknij serduszko i wróć do grafiki później
680
Kup
lub
zmień parametry

Wyprawa do Dżungli

Samoprzylepna fototapeta WYPRAWA DO DŻUNGLI 

Rozmiar: 250x250cm
Materiał: MagicStick

Fototapeta WYPRAWA DO DŻUNGLI - elegancka czerń i biel wykorzystana do stworzenia tropikalnej kompozycji to mocny i oryginalny akcent dla Twojego mieszkania.

 

Czy marzyliście kiedyś o wycieczce do dżungli? Przemierzyć tajemnicze zakamarki lasów deszczowych bądź afrykańskich zarośli. Zrobić krok w tajemnicze, nieznane terytorium... Pierwszym krokiem do zbliżenia się ku tym marzeniom może być wprowadzenie odpowiedniego klimatu do swojego wnętrza. Samoprzylepna fototapeta WYPRAWA DO DŻUNGLI to jeden z ciekawych sposobów interpretacji tropikalnego motywu dekoracyjnego. Nadrukowanie czarno-białej ilustracji na usuwalnej fototapecie jest pomysłem na szybkie odnoqwienie wnętrza oraz nadanie mu nietuzinkowego charakteru.

Samoprzylepna fototapeta WYPRAWA DO DŻUNGLI wspaniale nada się jako dekoracja ściany pokoju dziecięcego, salonu, łazienki czy sypialni. Neutralna kolorystyka pozwoli urządzić resztę pomieszczenia w dowolny sposób, a ciekawy szkic stylem nawiązuje do stylu retro. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.