Array
( [product_id] => 22375 [photo_id] => [motive_id] => 257033281 [add_date] => 2020-04-25 00:00:00 [visible] => 1 [is_custom] => 0 [number] => 0 [default_category] => 233 [product_code] => coloraydecor-f-ss-257033281 [shipping_group_id] => 1 [weight] => 0 [title] => Fototapeta Malowane Róże [subtitle] => Fototapeta [descr_short] => [descr] => 

Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage. Ponadczasowy motyw różanej fototapety nawiązujący do angielskiej stylistyki doczekał się zupełnie świeżej odsłony. Kompozycja nawiązuje do malunku z użyciem akwareli. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE jest subtelna i delikatna, a użycie stonowanych barw nadaje jej eleganckiego charakteru. Duży, lekko niewyraźny motyw kwiatowy świetnie pasuje romantykom. Samoprzylepna tapeta to dobry sposób na szybki i czysty remont w nowoczesnym stylu. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE pozwoli na szybkie przeobrażenie wnętrza w zgodzie z najnowszymi trendami. Pastelowe barwy, tradycyjny wzór i oryginalny sposób wykonania to największe atuty tej tapety.

[prod_size] => [order_count] => 0 [view_count] => 415 [main_photo_num] => 7 [rank_avg] => 5.0 [meta_title] => Fototapeta Romantyczne Malowane Róże - Coloray.pl [meta_descr] => Unikatowe tapety samoprzylepne. Fototapeta Malowane Róże nada elegancji i stylu Twojej przestrzeni. Tysiące modnych i nowoczesnych fototapet online. [meta_keywords] => Fototapeta, Malowane Róże [link_rewrite] => /fototapeta-malowane-roze [price] => 0.00 [discount] => 0.00 [discount_date_to] => [width] => 0 [height] => 0 [material_id] => 12 [tags] => Array ( [0] => Array ( [tag] => Fototapety [link_rewrite] => /fototapety ) [1] => Array ( [tag] => Fototapety w Kwiaty [link_rewrite] => /fototapety/kwiaty ) [2] => Array ( [tag] => Fototapety w róże [link_rewrite] => /fototapety/kwiaty/roze ) [3] => Array ( [tag] => Ekskluzywne tapety do wnętrz [link_rewrite] => /fototapety/destynacja ) [4] => Array ( [tag] => Fototapety do sypialni [link_rewrite] => /fototapety/destynacje/sypialnia ) [5] => Array ( [tag] => Fototapety do pokoju dziecka [link_rewrite] => /fototapety/destynacje/pokoj-dziecka ) [6] => Array ( [tag] => Bestsellery [link_rewrite] => /fototapety/bestsellery ) [7] => Array ( [tag] => fototapety dla dziewczynek [link_rewrite] => /decor-fototapety-dla-dziewczynek ) [8] => Array ( [tag] => fototapety eleganckie [link_rewrite] => /decor-fototapety-eleganckie ) [9] => Array ( [tag] => fototapety kolorowe [link_rewrite] => /decor-fototapety-kolorowe ) [10] => Array ( [tag] => fototapety shabby chic [link_rewrite] => /decor-fototapety-shabby-chic ) ) [cattags] => fototapety shabby chic, fototapety dziecięce, fototapety kolorowe, fototapety dla dziewczynek, fototapety eleganckie [photos_count] => 4 [is_index] => 1 [is_loop] => 1 [is_xml] => 0 [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [material] => Array ( [material_id] => 12 [photo_id] => [add_date] => 2020-04-25 00:00:00 [visible] => 1 [isolated] => 0 [number] => 0 [default_category] => 233 [product_code] => [sizes] => [default_size] => 1000x1000 [size_round] => 10 [min_width] => 1000 [min_height] => 1000 [max_width] => 0 [max_height] => 0 [is_user_size] => 0 [density] => 0 [shipping_group_id] => 1 [production_days] => 2 [multiple] => 0 [ppi] => 40 [default_align] => 0 [rotate] => 0 [unit] => cm [units] => mm,cm,in [margins] => 0 [shipping_size] => n [title] => Fototapeta [subtitle] => [descr_short] => [descr] =>
Materiał

Magic Stick

 

Fototapeta MagicStick to innowacyjny materiał do zadań specjalnych z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania. Nie brudzi się, nie drze, jest szybka i łatwa w montażu. Nie nadaje się do naklejania na powierzchniach pokrytych farbą akrylową i lateksową. Łatwo ją zdjąć i przykleić w dowolne miejsce, a sama instalacja nie zajmuje więcej niż 30-60 minut. Fototapetą na materiale MagicStick możesz udekorować każde wnętrze!

 Tapeta winylowa

 

 

Fototapeta Winylowa - trwałość i wytrzymałość. Winyl to materiał odporny na wysokie temperatury i wilgoć, a dzięki podkładowi z flizeliny także na rozciąganie i odkształcanie, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w kuchni czy w łazience. Tapecie winylowej niestraszne są także odciski palców, wystarczy przetrzeć ją od czasu do czasu wilgotną ściereczką. Montaż wymaga użycia kleju do tapet winylowych!

Tapeta laminowana

 

 

Fototapeta Laminowana cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić, podobnie jak jej siostra - fototapeta winylowa - jest odporna na wilgoć i temperaturę, dzięki czemu może stać się oryginalną ozdobą kuchni i łazienki, a jej kolory zachowają swoją intensywność przez lata. Montaż nie wymaga użycia kleju do tapet, materiał jest samoprzylepny.

 Tapeta lateksowa

 

 

Fototapeta Lateksowa - materiał lateksowy dzięki gładkiej, satynowej powierzchni pozwala uzyskać efekt fotograficzny. Ten rodzaj fototapety świetnie sprawdzi się w salonie, biurze, pokoju dziecięcym i w łazience. Trwały materiał i żywe kolory gwarantują efekt wow przez długi czas użytkowania. Montaż wymaga użycia kleju do tapet lateksowych. 

Flizelina

 

 

Fototapeta Flizelinowa - materiał flizelinowy to klasyka sama w sobie. Dzięki nowoczesnym technologiom tapeta flizelinowa jest w pełni ekologiczna, bez sztucznych materiałów. Podkład flizelinowy jest grubszy niż w pozostałych materiałach, co pozwoli zmniejszyć i wygładzić nierówności na powierzchni ściany. Tapeta flizelinowa to rozwiązanie łączące w sobie klasykę i nowoczesność, z powodzeniem można ją wykorzystać jako ozdobę dowolnego wnętrza. Montaż wymaga wcześniejszego przygotowania ściany (klejem smarujemy ścianę, nie tapetę). 

 

Montaż

Fototapety MagicStick

Ściana powinna być sucha, gładka i czysta - nawet minimalna tekstura może sprawić, że fototapeta spadnie. Zalecamy nie malować ściany co najmniej 3 tygodnie przed montażem fototapety. Pamiętaj również, że stan farby na ścianie powinien być w dobrej kondycji, aby uniknąć ryzyka odklejenia się fototapety razem z farbą. Nie zalecamy również umieszczania fototapet na ścianach pomalowanych lateksem lub akrylem. Materiał MagicStick można wielokrotnie naklejać i ściągać, w związku z tym zachowaj folię transportową, na której była przyklejona fototapeta. Upewnij się, że ściana jest odpowiednio przygotowana, ponieważ fototapeta może rozerwać stare lub źle przygotowane powierzchnie podczas ponownego nakładania. Materiał nie zawiera papieru, dlatego może z łatwością być czyszczony mokrą szmatką bez użycia detergentów W przypadku pojawienia się pęcherzyków powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą rakli.

Fototapety flizelinowe i winylowe na podkładzie flizelinowym

Ściana powinna być sucha i czysta. Tapeta musi być przyklejona do ściany za pomocą specjalnego kleju do tapet, który można znaleźć w każdym sklepie budowlanym (polecamy KLEJ METYLAN SPECIAL INSTANT do tapet flizelinowych). Klejem smarujemy ścianę i od razu kładziemy tapetę - nie trzeba smarować materiału przed montażem, jak w przypadku tradycyjnych tapet. 

Fototapety laminowane

Ściana powinna być sucha i czysta. Jeśli montujesz naklejkę na powierzchni pionowej, zacznij montaż od góry. W innych przypadkach nie ma znaczenia, z której strony zaczniesz naklejać wydruk. Rozwiń naklejkę na czystej, suchej powierzchni zadrukowaną stroną do góry. Jeżeli naklejka składa się z kilku elementów, rozwiń je wszystkie. Przyłóż naklejkę równio do powierzchni. Odklej 20-50 cm materiału, a następnie papier podkładowy zwiń pod spód. Wygładzaj raklą klejony fragment, wypychając pęcherzyki powietrza. Do montażu naklejki o większym rozmiarze potrzebne są dwie osoby: jedna z nich powinna wygładzać raklą naklejony fragment, druga natomiast powinna naciągać bryt naklejki, podwijając papier podkładkowy.

Fototapety lateksowe

Ściana powinna być sucha i czysta. Świeżą i gładką ścianę (pokrytą gładzią lub płyta gipsowo-kartonową) zagruntuj specjalnym środkiem gruntującym lub rozwodnionym klejem. Pozostaw do wyschnięcia - po zagruntowaniu ścian zaleca się odczekać 2 tygodnie, aby ściany były idealnie suche. Przygotuj bezpieczne miejsce do rozłożenia fototapety, kładąc ją zadrukowaną stroną do ziemi. Najlepiej zrobić to na czystym i suchym materiale- np. prześcieradło. Nanieś klej na fototapetę, dokładnie go rozsmarowując i kryjąc równomiernie. Bardzo ważne jest, by nanieść klej na wszystkie krawędzie. Odczekaj ok. 5 minut w celu nasiąknięcia tapety. Pomimo iż materiał jest wysokiej jakości, to namoczony w największym stopniu jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Bądź ostrożny!

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej informacji o naszych materiałach oraz jak je montować zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi instrukcjami montażu fototapet.

Standardy bezpieczeństwa

Używamy najnowocześniejszej drukarki HP LATEX 310 z certyfikatem GreenGuard, aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale także zagwarantować, że zakupiony produkt jest przyjazny dla środowiska i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Pakowanie

Nasza fototapeta zostanie dostarczona w częściach o jednakowych rozmiarach. Nasze produkty pakujemy w bezpieczne, kartonowe tuby, dlatego nie musisz martwić się o ich zniszczenie podczas wysyłki. Do każdej tuby dołączamy instrukcję montażu tapety krok po kroku.

Próbki

Czy podoba Ci się któryś ze wzorów z naszej oferty, ale nie jesteś pewien, czy będzie pasował do Twojego wnętrza? Chcesz zobaczyć i dotknąć materiał, na jakim drukujemy nasze fototapety? Nic prostszego! Oferujemy Ci możliwość zamówienia próbek. Uwaga! Próbki są przeznaczone do sprawdzenia materiału w rzeczywistości i przetestowania go na ścianie, a nie do porównywania kolorów! Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od danej partii wydruku.

[descr_size] => [meta_title] => [meta_descr] => [meta_keywords] => [link_rewrite] => /wallpapers/wallpaper [price_descr] => [h_prices] => [] [price] => 0 [price_value] => 0 [m2_price] => 0 [mb_price] => 0 [mb_prices] => [] [min_price] => 0 [m2_prices] => [] [w_price] => 0 [w_prices] => [] [h_price] => 0 [discount] => 0.00 [discount_date_to] => [shipping_cost] => [shipping_info] => [parameters] => Array ( [0] => Array ( [group_id] => 23 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:30:06 [number] => 10 [name] => Materiał [hidden] => 0 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 51 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta MagicStick [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 24 [m2_price] => 114.45 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 52 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta Vinyl 350g [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 25 [m2_price] => 99.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [2] => Array ( [param_id] => 588 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta laminowana [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 225 [m2_price] => 61.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [3] => Array ( [param_id] => 596 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta flizelinowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 227 [m2_price] => 47.25 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [4] => Array ( [param_id] => 599 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta lateksowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 228 [m2_price] => 68.75 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [1] => Array ( [group_id] => 24 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:34:33 [number] => 8 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 53 [group_id] => 24 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 715.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => size [value] => 2500x2500 ) ) ) [2] => Array ( [group_id] => 227 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:47:36 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 597 [group_id] => 227 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 295.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) [3] => Array ( [group_id] => 228 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:54:39 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 600 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 429.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 601 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => 2 [name] => Bezpłatne Próbki [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [4] => Array ( [group_id] => 25 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-11 14:29:34 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 55 [group_id] => 25 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 624.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [5] => Array ( [group_id] => 225 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-06 13:12:58 [number] => 1 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 589 [group_id] => 225 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 374.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) ) [motive] => Array ( [id] => 1030 [photo_id] => 257033281 [url] => https://www.coloray.pl//coloray_decor2019/4565.jpg [is_load] => 1 [attempts] => 0 [width] => 4000 [height] => 4000 [photo_url] => https://coloray.pl/images/motives/.jpg ) [photos] => Array ( ) [files] => Array ( [0] => Array ( [file_id] => 2 [material_id] => 12 [number] => 1 [ext] => mp4 [add_date] => 2020-11-26 13:38:09 [size] => 12.69 MB [file_name] => coloray [code] => 956478c388054a3950db4d482632646bf9631c1b [catalog] => [name] => [descr] => [download] => /download/956478c388054a3950db4d482632646bf9631c1b ) ) ) [photos] => Array ( [0] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [1] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/5/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/5/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/5/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [2] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/6/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/6/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/6/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [3] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/1/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/1/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/1/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [4] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/2/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/2/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/2/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [5] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/3/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/3/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/3/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) [6] => Array ( [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/4/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/4/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/4/l/fototapeta-malowane-roze.jpg ) ) [files] => Array ( ) [parameters] => Array ( [0] => Array ( [group_id] => 23 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:30:06 [number] => 10 [name] => Materiał [hidden] => 0 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 51 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta MagicStick [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 24 [m2_price] => 114.45 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 52 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta Vinyl 350g [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 25 [m2_price] => 99.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [2] => Array ( [param_id] => 588 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta laminowana [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 225 [m2_price] => 61.95 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [3] => Array ( [param_id] => 596 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta flizelinowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 227 [m2_price] => 47.25 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [4] => Array ( [param_id] => 599 [group_id] => 23 [shipping_group_id] => [name] => Fototapeta lateksowa [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => 228 [m2_price] => 68.75 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [1] => Array ( [group_id] => 24 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-01 10:34:33 [number] => 8 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 53 [group_id] => 24 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 715.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => size [value] => 2500x2500 ) ) ) [2] => Array ( [group_id] => 227 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:47:36 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 597 [group_id] => 227 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 295.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) [3] => Array ( [group_id] => 228 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-13 12:54:39 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 600 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 429.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) [1] => Array ( [param_id] => 601 [group_id] => 228 [shipping_group_id] => 2 [name] => Bezpłatne Próbki [descr] => [number] => 0 [price] => 0.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [4] => Array ( [group_id] => 25 [visible] => 1 [add_date] => 2020-05-11 14:29:34 [number] => 2 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 55 [group_id] => 25 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 624.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => ) ) ) [5] => Array ( [group_id] => 225 [visible] => 1 [add_date] => 2020-07-06 13:12:58 [number] => 1 [name] => Rozmiar [hidden] => 1 [is_sample] => 0 [sample_link] => [material_id] => 12 [value] => Array ( [0] => Array ( [param_id] => 589 [group_id] => 225 [shipping_group_id] => [name] => 250 x 250 cm [descr] => [number] => 0 [price] => 374.00 [price_pct] => 0.00 [groups] => [m2_price] => 0.00 [m2_prices] => [] [actions] => [value] => 2500x2500 ) ) ) ) [attributes] => Array ( [0] => Array ( [attribute_id] => 14 [photo_id] => [attribute_group_id] => 3 [name] => Niebieski [color] => #3cb6e9 [number] => 19 [group_name] => Kolor ) [1] => Array ( [attribute_id] => 13 [photo_id] => [attribute_group_id] => 3 [name] => Zielony [color] => #18cf9d [number] => 17 [group_name] => Kolor ) [2] => Array ( [attribute_id] => 20 [photo_id] => [attribute_group_id] => 3 [name] => Różowy [color] => #f14d80 [number] => 13 [group_name] => Kolor ) [3] => Array ( [attribute_id] => 33 [photo_id] => [attribute_group_id] => 5 [name] => Angielski [color] => [number] => 0 [group_name] => Styl ) ) [uri] => https://coloray.pl/fototapeta-malowane-roze [shipping] => Array ( [from] => 1620809750 [to] => 1620896150 ) [descr_mini] => Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage. [section1] => Array ( [section_id] => 7 [visible] => 1 [is_head] => 1 [is_main] => 1 [type] => slider2 [number] => 11 [name] => Bestsellery [descr] => [products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [product_id] => 22300 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnace-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu. W przyrodzie występuje w kilku barwach, podobnie jak na naszej samoprzylepnej fototapecie KWITNĄCE PIWONIE. Niestety, w naszych ogrodach możemy cieszyć się jej wdzięczną obecnością jedynie w maju i czerwcu. Dlatego warto pomysleć o zaproszeniu jej do wnętrza na dłużej w postaci pięknego wzoru na usuwalnej fototapecie. Samoprzylepna fototapeta KWITNĄCE PIWONIE jest wspaniałą ilustracją kwiatów piwonii w zbliżeniu. Stylem nawiązuje do barokowego przepychu, jednak delikatność płatków piwonii nie przytłacza mieszkańców domu udekorowanego tą tapetą. Kwiaty te kryją w sobie dużo romantycznego ducha i cudownie urozmaicoą każde wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/s/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/m/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/l/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnace-piwonie [alt_title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [link] => /fototapeta-kwitnace-piwonie ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [product_id] => 23445 [link_rewrite] => /fototapeta-dyskretne-jaskry [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0113 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności. Żaden mężczyzna nie uwierzyłby, że róż może mieć tyle odcieni. Eteryczna fototapeta Dyskretne Jaskry to opowieść o delikatności, o ulotnej urodzie kwiatów, o niewinności. Różowe, jakby przezroczyste płatki i szarawe liście na fototapecie sprawiają wrażenie, jak gdyby za moment miały się rozpłynąć, wtopić w powietrze, w białe tło. A może są tylko złudzeniem, porannym snem, z którego powoli przebudzamy się, by zacząć nowy dzień? Fototapeta Dyskretne Jaskry będzie piękną dekoracją wnętrz kobiecych i dziewczęcych, wprowadzając do pomieszczeń spokój i harmonię. Łagodne, zamglone barwy i delikatny wzór sprzyjają wyciszeniu, w związku z czym fototapetę z powodzeniem można umieścić w sypialni.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/s/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/m/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/l/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [formattitle] => fototapeta-dyskretne-jaskry [alt_title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [link] => /fototapeta-dyskretne-jaskry ) [3] => Array ( [subtitle] => Obraz na Płótnie [title] => Obraz na Płótnie drzewa woda [product_id] => 139959 [link_rewrite] => /obraz-na-plotnie-drzewa-woda-176376358 [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 84 [descr_short] => [product_code] => och-176376358 [material_id] => 13 [prod_size] => [descr] =>

Szukasz idealnego dopełnienia wnętrza? W sklepie Coloray odkryjesz zapierające dech w piersiach ilustracje drukowane na płótnie canvas, które sprawią, że każda kompozycja nabierze barw. Obraz na Płótnie drzewa woda to unikatowa ozdoba artystyczny charakter i bogactwo kolorów w jednym. Obrazy dostępne w Coloray.pl to znakomity sposób na uwydatnienie charakteru przestrzeni i metoda na wniesienie czegoś nowego do aranżacji. Obraz na Płótnie drzewa woda nie jest odstępstwem od tej reguły. To obraz znakomitej jakości. Może być idealnym dopełnieniem wizji na estetykę aranżacji. Gdy chcemy wybrać dekoracje, powinniśmy kierować się sercem, daltego warto odkryć wewnętrzną chęć komponowania to prosta droga do tego, by nasze wnętrze stało się spójne i przytulne.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Szukasz idealnego dopełnienia wnętrza? W sklepie Coloray odkryjesz zapierające dech w piersiach ilustracje drukowane na płótnie canvas, które sprawią, że każda kompozycja nabierze barw [photo_s] => /images/cd/och-176376358/1/s/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [photo_m] => /images/cd/och-176376358/1/m/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [photo_l] => /images/cd/och-176376358/1/l/obraz-na-plotnie-drzewa-woda.jpg [formattitle] => obraz-na-plotnie-drzewa-woda [alt_title] => Obraz na Płótnie drzewa woda [link] => /obraz-na-plotnie-drzewa-woda-176376358 ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [product_id] => 23438 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiaty-vintage [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 695 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0106 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>
Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno.
Potrafią rozświetlić ciemność, rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. Kwiaty przez wieki zachwycają, nie poddają się modom, zawsze są pożądaną ozdobą. Budząca skojarzenia z minionymi epokami, z malarstwem holenderskich artystów, czasem romantyzmu, gdzie piękno i mrok szły w parze, fototapeta Kwiaty Vintage z całą pewnością zachwyci osoby, które lubią zwracać się w stronę przeszłości i czerpią z niej inspirację.
Oryginalny wzór ogromnych,pastelowych kwiatów na kontrastującym, czarnym tle fototapety, jest przeznaczony dla odważnych, którzy nie obawiają się, że taka ozdoba ściany zagarnie całą przestrzeń, stając się głównym punktem wnętrza. Fototapeta Kwiaty Vintage to niebanalna, niezwykła dekoracja, która diametralnie zmieni Twoje mieszkanie, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/s/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/m/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/l/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiaty-vintage [alt_title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [link] => /fototapeta-kwiaty-vintage ) ) [link] => [products_count] => 5 [products_sort] => bestsellers ) [section2] => Array ( [section_id] => 8 [visible] => 1 [is_head] => 1 [is_main] => 1 [type] => slider2 [number] => 10 [name] => Nowości [descr] => [products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [product_id] => 22300 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnace-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu. W przyrodzie występuje w kilku barwach, podobnie jak na naszej samoprzylepnej fototapecie KWITNĄCE PIWONIE. Niestety, w naszych ogrodach możemy cieszyć się jej wdzięczną obecnością jedynie w maju i czerwcu. Dlatego warto pomysleć o zaproszeniu jej do wnętrza na dłużej w postaci pięknego wzoru na usuwalnej fototapecie. Samoprzylepna fototapeta KWITNĄCE PIWONIE jest wspaniałą ilustracją kwiatów piwonii w zbliżeniu. Stylem nawiązuje do barokowego przepychu, jednak delikatność płatków piwonii nie przytłacza mieszkańców domu udekorowanego tą tapetą. Kwiaty te kryją w sobie dużo romantycznego ducha i cudownie urozmaicoą każde wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/s/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/m/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/l/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnace-piwonie [alt_title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [link] => /fototapeta-kwitnace-piwonie ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Naklejki na kafelki Czarno-białe Maroko [product_id] => 16685 [link_rewrite] => /naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 75 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-td-as-140073033 [material_id] => 6 [prod_size] => [descr] =>

Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest bardzo zaskakująca. Dlaczego? Kiedy mówi się o Maroku, to na myśl od razu przychodzi bogactwo kolorów, zapachów i smaków. W tym przypadku, kompozycja ma klasyczną czarno-białą kolorystykę. Pomimo tego, że elementy są w stylu marokańskim, to użycie klasycznej kolorystyki sprawia, że kompozycja wygląda nowocześnie i zarazem orientalnie. Naklejka usuwalna CZARNO-BIAŁE MAROKO z pewnością jest bardzo efektowna i stylowa. Chciałbyś coś zmienić w wystroju swojej kuchni bądź łazienki, ale nie chcesz pakować się w czasochłonne remonty? Wypróbuj naklejkę samoprzylepną CZARNO-BIAŁE MAROKO, która pozwoli Ci przeprowadzić szybką metamorfozę Twoich starych płytek. Orientalne, różnorodne wzory i klasyczne połączenie czerni i bieli sprawia, że naklejka wygląda wyjątkowo i oryginalnie. naklejka usuwalna CZARNO-BIAŁE MAROKO ukazuje styl marokański w nowoczesnej wersji. Jeśli jesteś fanem takich innowacji w wystroju wnętrz, to naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest czymś co Cię zachwyci.

[photo_photo_id] => 1218 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => png [photo_name] => [photo_file] => naklejki-na-kafelki-39 [photo_file_name] => naklejki-na-kafelki-39 [photo_descr] => [photo_code] => 9140de594c79a1dd9ff0d1e224df0bfe331c2cdd [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-09-14 13:59:08 [descr_mini] => Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO Naklejka samoprzylepna CZARNO-BIAŁE MAROKO jest bardzo zaskakująca [photo_s] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_s.png [photo_m] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_m.png [photo_l] => /resources/photos/91/naklejki-na-kafelki-39_1218_l.png [formattitle] => naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko [alt_title] => Naklejki na kafelki Czarno-białe Maroko [link] => /naklejki-na-kafelki-czarno-biale-maroko ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [3] => Array ( [subtitle] => Obraz na Płótnie [title] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie [product_id] => 141585 [link_rewrite] => /obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie-675404668 [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 84 [descr_short] => [product_code] => och-675404668 [material_id] => 13 [prod_size] => [descr] =>

Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie to świetny pomysł na ozdobienie dowolnego pomieszczenia. Warto go wybrać gdziekolwiek, gdzie potrzebne są unikatowe obrazy. Bogactwo kolorów pozwala stworzyć niespotykany klimat. Piękno to klucz do stworzenia każdego wnętrza. Wybierając zakupy w Coloray.pl, mogą Państwo liczyć na niezwykle estetyczne oraz świetnie prezentujące się kompozycje. W Coloray.pl dysponujemy sporym wyborem obrazów canvas i zapewniamy wysokiej klasy dekoracji, które wpisują się w wiele rozmaitych stylów aranżacji. Wybierając Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie, na zawsze zmienisz charakter każdego wnętrza. Odkryj unikatowe ilustracje na płótnie w naszym sklepie, które zachwycą każdego gościa. Zachęcamy do skorzystania z oferty Coloray.pl.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie to świetny pomysł na ozdobienie dowolnego pomieszczenia [photo_s] => /images/cd/och-675404668/1/s/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [photo_m] => /images/cd/och-675404668/1/m/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [photo_l] => /images/cd/och-675404668/1/l/obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie.jpg [formattitle] => obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie [alt_title] => Obraz na Płótnie Drzewa Kwiaty Łodzie [link] => /obraz-na-plotnie-drzewa-kwiaty-lodzie-675404668 ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [product_id] => 23061 [link_rewrite] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-562806100 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej. Zwłaszcza, gdy mowa o tworzeniu wystroju wnętrza. Przepych zmusza do częstego sprzątania drobiazgów, wprowadza pozorny chaos w pomieszczeniu. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE należy do tych elementów, które nie zajmą wiele miejsca, ale stworzą zupełnie nową atmosferę pokoju. Naszym zdaniem ten busz w stylu glamour jest świetnym dekoratorskim rozwiązaniem. Złoto, biel i czerń to bardzo eleganckie zestawienie kolorystyczne. Sprawdzi się w otoczeniu glamourowych mebli i dodatków. Ta fototapeta może zagościć w kawiarni czy kwiaciarni, gdzie na pewno ożywi pomieszczenie. Biały kolor wizualnie powiększy pokój, a palmowe liście dodadzą uroku nawet najbardziej surowemu wnętrzu. Czerń nada charakternego kontrastu. Ta plątanina barw i faktur to prawdziwa gratka dla koneserów wykwintnych wnętrz. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE jest dokładnie tym, czego potrzeba współczesnemu mieszkaniu. Klasyka o niecodziennym klimacie – tak można by ją opisać w najprostszych słowach

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/s/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/m/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/l/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [formattitle] => fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [alt_title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [link] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie ) ) [link] => [products_count] => 5 [products_sort] => popular ) [similar_products] => Array ( [0] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [product_id] => 22300 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnace-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu. W przyrodzie występuje w kilku barwach, podobnie jak na naszej samoprzylepnej fototapecie KWITNĄCE PIWONIE. Niestety, w naszych ogrodach możemy cieszyć się jej wdzięczną obecnością jedynie w maju i czerwcu. Dlatego warto pomysleć o zaproszeniu jej do wnętrza na dłużej w postaci pięknego wzoru na usuwalnej fototapecie. Samoprzylepna fototapeta KWITNĄCE PIWONIE jest wspaniałą ilustracją kwiatów piwonii w zbliżeniu. Stylem nawiązuje do barokowego przepychu, jednak delikatność płatków piwonii nie przytłacza mieszkańców domu udekorowanego tą tapetą. Kwiaty te kryją w sobie dużo romantycznego ducha i cudownie urozmaicoą każde wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCE PIWONIE - barokowy styl i kwiecista elegancja dla Twojego wnętrza Piwonia to wdzięczny kwiat o cudownym zapachu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/s/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/m/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-3/8/l/fototapeta-kwitnace-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnace-piwonie [alt_title] => Fototapeta Kwitnące Piwonie [link] => /fototapeta-kwitnace-piwonie ) [1] => Array ( [subtitle] => [title] => Bezpłatne próbki [product_id] => 64942 [link_rewrite] => /bezplatne-probki [number] => 10 [main_photo_num] => 1 [price] => 0 [descr_short] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić próbki!

[product_code] => bezpłatne próbki [material_id] => [prod_size] => [descr] =>

Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki!.

Nasze produkty oraz proponowane przez nas unikalne rozwiązania, które rozpalają wnętrza na całym świecie, zdobyły zaufanie setek klientów. Bezpłatne próbki wydruków na naszych materiałach pozwolą Ci się przekonać o bezkonkurencyjnych standardach produkcji.

    ♦ Wysyłkę próbek realizujemy na terenie kraju         ♦ Na dany adres realizujemy jedną wysyłkę w ciągu roku

Nasze tapety drukujemy na bardzo dobrej jakości materiałach. Zestaw zawiera próbki wszystkich dostępnych w naszym sklepie materiałów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o naszych materiałach, to zapraszamy Cię do naszego poradnika, z którego dowiesz się, która tapeta będzie odpowiednia dla Twojej ściany.

Magic Stick

Fototapeta Vinyl

Fototapeta Lateksowa

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta laminowan

Fototapeta Bubble Free

[photo_photo_id] => 613 [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => jpg [photo_name] => [photo_file] => tapety-bezplatne-probki [photo_file_name] => tapety-bezplatne-probki [photo_descr] => [photo_code] => f565f6440f4ea0c024f9aba86b25a401d03d197f [photo_catalog] => [photo_adddate] => 2020-06-01 00:00:00 [descr_mini] => Chcesz zobaczyć jak materiał prezentuje się w rzeczywistości? Tutaj możesz zamówić bezpłatne próbki! [photo_s] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_s.jpg [photo_m] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_m.jpg [photo_l] => /resources/photos/f5/tapety-bezplatne-probki_613_l.jpg [formattitle] => bezplatne-probki [alt_title] => Bezpłatne próbki [link] => /bezplatne-probki ) [2] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [product_id] => 23061 [link_rewrite] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-562806100 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej. Zwłaszcza, gdy mowa o tworzeniu wystroju wnętrza. Przepych zmusza do częstego sprzątania drobiazgów, wprowadza pozorny chaos w pomieszczeniu. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE należy do tych elementów, które nie zajmą wiele miejsca, ale stworzą zupełnie nową atmosferę pokoju. Naszym zdaniem ten busz w stylu glamour jest świetnym dekoratorskim rozwiązaniem. Złoto, biel i czerń to bardzo eleganckie zestawienie kolorystyczne. Sprawdzi się w otoczeniu glamourowych mebli i dodatków. Ta fototapeta może zagościć w kawiarni czy kwiaciarni, gdzie na pewno ożywi pomieszczenie. Biały kolor wizualnie powiększy pokój, a palmowe liście dodadzą uroku nawet najbardziej surowemu wnętrzu. Czerń nada charakternego kontrastu. Ta plątanina barw i faktur to prawdziwa gratka dla koneserów wykwintnych wnętrz. Samoprzylepna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE jest dokładnie tym, czego potrzeba współczesnemu mieszkaniu. Klasyka o niecodziennym klimacie – tak można by ją opisać w najprostszych słowach

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TROPIKALNE ZŁOTE LIŚCIE – odnajdź siebie w stylu glamour Czasem mniej znaczy więcej [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/s/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/m/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-562806100/7/l/fototapeta-tropikalne-zlote-liscie.jpg [formattitle] => fototapeta-tropikalne-zlote-liscie [alt_title] => Fototapeta Tropikalne Złote Liście [link] => /fototapeta-tropikalne-zlote-liscie ) [3] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tajemniczy Krajobraz [product_id] => 23294 [link_rewrite] => /fototapeta-tajemniczy-krajobraz [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-752582494 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta TAJEMNICZY KRAJOBRAZ – ponadczasowe piękno natury Wycieczki w góry lub do lasu mogą być bardzo inspirujące. Każdy podróżnik uwielbia mieć przy sobie odrobinę swoich pasji. Ta piękna fototapeta może być idealnym dodatkiem do wnętrza i przypominać o magicznym wolnym czasie. Usuwalna fototapeta TAJEMNICZY KRAJOBRAZ to mieszanka odcieni szarości. Wzór przedstawia cudowną scenerię lasów widoczną z lotu ptaka. Ta tapeta otoczy wnętrze specjalną, unikalną aurą. Za pomocą naszej tapety ozdobisz ściany salonu, sypialni, garderoby, łazienki, studia, kuchni lub jadalni. Tapeta będzie pasować do mebli w jasnych lub ciemnych kolorach. Samoprzylepna fototapeta TAJEMNICZY KRAJOBRAZ to świetny pomysł do nowoczesnych, stylowych i klasycznych wnętrz. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta TAJEMNICZY KRAJOBRAZ – ponadczasowe piękno natury Wycieczki w góry lub do lasu mogą być bardzo inspirujące [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-752582494/1/s/fototapeta-tajemniczy-krajobraz.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-752582494/1/m/fototapeta-tajemniczy-krajobraz.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-752582494/1/l/fototapeta-tajemniczy-krajobraz.jpg [formattitle] => fototapeta-tajemniczy-krajobraz [alt_title] => Fototapeta Tajemniczy Krajobraz [link] => /fototapeta-tajemniczy-krajobraz ) [4] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Barokowe Piwonie [product_id] => 22308 [link_rewrite] => /fototapeta-barokowe-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-207589906-modyfikacja2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta BAROKOWE PIWONIE- jak na płótnach holenderskich malarzy. Realistyczny wizerunek kwiatów na fototapecie Barokowe Piwonie wygląda jak fragment obrazu holenderskich malarzy okresu baroku. Martwe natury na ciemnym tle, doskonale skomponowane, odtworzone w niesamowicie realistyczny sposób zdobią obrazy Willema van Aelsta, czy jego uczennicy Rachel Ruysch. Fototapeta Barokowe Piwonie przedstawia cudowne pęki piwonii na białym tle. Rozmieszczenie wzoru na przeciwległych rogach fototapety przypomina fresk ścienny. W towarzystwie fototapety pięknie wypadną stylizowane na staro meble czy autentyczne antyki. Również proste, ciemne umeblowanie, kontrastujące ze zgaszoną kolorystyką fototapety, będą tutaj trafnym rozwiązaniem.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BAROKOWE PIWONIE- jak na płótnach holenderskich malarzy [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-207589906-modyfikacja2/1/s/fototapeta-barokowe-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-207589906-modyfikacja2/1/m/fototapeta-barokowe-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-207589906-modyfikacja2/1/l/fototapeta-barokowe-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-barokowe-piwonie [alt_title] => Fototapeta Barokowe Piwonie [link] => /fototapeta-barokowe-piwonie ) [5] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Czarno-białe pasy [product_id] => 22167 [link_rewrite] => /fototapeta-czarno-biale-pasy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-1067109923 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta CZARNO BIAŁE PASY- dyskretny elegancki deseń.Klasyczne, zawsze modne i zawsze eleganckie wzornictwo w pasy sprawdzi się tak w tradycyjnym jak i współczesnym mieszkaniu, dodając wnętrzu dyskrecji i dobrego stylu. Pasy optycznie powiększają wysokość pomieszczenia. Takie nowoczesne podejście do tematu wystroju wnętrza jest przyjemne wizualnie, ale i w zmysłowym dotyku. Czarno białe pasy żwawo oraz zwinnie zharmonizują i otulą ściany. Dzięki temu rozchwytywanemu podejściu do aranżacji w kolorowe pasy, wasze ściany wyglądać będą na czasie i szykownie. Ta samoprzylepna tapeta Czarno białe pasy dzięki swojej niepospolitości przyciąga przyjemnym wizualnym kolorem zapewniającym oczekiwane postrzeganie piękna.Usuwalna fototapeta Czarno białe pasy to modne i właściwe nowym czasom dekoracyjny trend, który sprawdzi się w przedpokoju lub biurze. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta CZARNO BIAŁE PASY- dyskretny elegancki deseń [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1067109923/1/s/fototapeta-czarno-biale-pasy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1067109923/1/m/fototapeta-czarno-biale-pasy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1067109923/1/l/fototapeta-czarno-biale-pasy.jpg [formattitle] => fototapeta-czarno-biale-pasy [alt_title] => Fototapeta Czarno-białe pasy [link] => /fototapeta-czarno-biale-pasy ) [6] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szarość Piwonii [product_id] => 23457 [link_rewrite] => /fototapeta-szarosc-piwonii [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0125 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta SZAROŚĆ PIWONII- szlachetność i niepowtarzalny styl! Piwonie to niepodważalnie jedne z najbardziej eleganckich i uwodzicielskich kwiatów. Ich imponujących rozmiarów korony oraz przepiękny zapach z pewnością oczarują każdego widza. Jednak ścięte z ogrodu i włożone w wazon, prędzej czy później więdną. Pomożemy Ci zatrzymać ich piękno dzięki samoprzylepnej fototapecie SZAROŚĆ PIWONII. Dodatkowo wyjątkową cechą tej dekoracji ściennej jest oryginalna kolorystyka. Piwonie w odcieniach szarości wyglądają jeszcze bardziej dostojnie i elegancko, a usuwalna fototapeta staje się naprawdę czarującą dekoracją. Samoprzylepna Fototapeta SZAROŚĆ PIWONII ze względu na swą neutralną kolorystykę świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu, a także w domu, którego dekoracja inspirowana jest stylem retro. Na tle ciemnej ściany bardzo dobrze wyglądać będą białe i jasne meble, ale także róznokolorowe dodatki.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SZAROŚĆ PIWONII- szlachetność i niepowtarzalny styl! Piwonie to niepodważalnie jedne z najbardziej eleganckich i uwodzicielskich kwiatów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0125/6/s/fototapeta-szarosc-piwonii.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0125/6/m/fototapeta-szarosc-piwonii.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0125/6/l/fototapeta-szarosc-piwonii.jpg [formattitle] => fototapeta-szarosc-piwonii [alt_title] => Fototapeta Szarość Piwonii [link] => /fototapeta-szarosc-piwonii ) [7] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Subtelne Kwiaty o delikatnej barwie [product_id] => 22151 [link_rewrite] => /fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie [number] => 0 [main_photo_num] => 9 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-1032185956 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE w romantycznym ogrodzie Jasna barwa tła samoprzylepnej fototapety SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE optycznie powiększa pomieszczenie, a mnogość kwiatów o różowej barwie wprowadza nutkę delikatności. Odcienie różowych roślin przełamane są szarymi elementami. Usuwalna SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE znakomicie podkreśli charakter jej właścicielki. Idealnie będzie pasowała do pokoju eklektycznej nastolatki, jak i do sypialni młodej pary, a także do garderoby czy gabinetu romantycznej bizneswoman. Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia została urządzona romantycznie, kobieco i funkcjonalnie to usuwalna SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE jest stworzona dla Ciebie. Dekoracyjna ściana narzuca wystrój całemu wnętrzu jednocześnie go nie dominując i nie przytłaczając. Naszym zdaniem ta samoprzylepna fototapeta w towarzystwie białych i szarych mebli rewelacyjnie sprawdzi się także w pokoikach dziecięcych nadając im uroczy wygląd.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE w romantycznym ogrodzie Jasna barwa tła samoprzylepnej fototapety SUBTELNE KWIATY O DELIKATNEJ BARWIE optycznie powiększa pomieszczenie, a mnogość kwiatów o różowej barwie wprowadza nutkę delikatności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1032185956/9/s/fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1032185956/9/m/fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1032185956/9/l/fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie.jpg [formattitle] => fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie [alt_title] => Fototapeta Subtelne Kwiaty o delikatnej barwie [link] => /fototapeta-subtelne-kwiaty-o-delikatnej-barwie ) [8] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dostojeństwo Róży [product_id] => 23446 [link_rewrite] => /fototapeta-dostojenstwo-rozy [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0114 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DOSTOJEŃSTWO RÓŻY - harmonia pełna emocji Róż i szarość do połączenie perfekcyjne. Obojętność i emocjonalność, surowość i finezyjność. Twardy beton i delikatne kwiaty. Fototapeta Dostojeństwo Róży przedstawia siłę kontrastu, kompozycję dwóch sprzeczności, które tworzą harmonijną całość. Różane, obfite w płatki pąki na jasnoszarym tle to zestaw niezwykle elegancki. Klasyczny wzór fototapety doskonale wpisuje się we wnętrza stylizowane na angielskie, w towarzystwie kwiecistych obić i romantycznych rzeźbień mebli wyglądać będzie doskonale. W uroczym, dziewczęcym pokoiku fototapeta zaprezentuje się równie dobrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DOSTOJEŃSTWO RÓŻY - harmonia pełna emocji Róż i szarość do połączenie perfekcyjne [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0114/7/s/fototapeta-dostojenstwo-rozy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0114/7/m/fototapeta-dostojenstwo-rozy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0114/7/l/fototapeta-dostojenstwo-rozy.jpg [formattitle] => fototapeta-dostojenstwo-rozy [alt_title] => Fototapeta Dostojeństwo Róży [link] => /fototapeta-dostojenstwo-rozy ) [9] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wielokolorowe Polne Kwiaty [product_id] => 19750 [link_rewrite] => /fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-70601133 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Wielokolorowe Polne Kwiaty – poczuj delikatny powiew wiosny Wiosna to najpiękniejsza pora roku, gdyż to właśnie wtedy roślinność zaczyna barwnie kwitnąć. Wokół czuć lekki i przyjemny zapach, który możesz poczuć również w wyobraźni niezależnie od pory roku, dzięki tej ślicznej tapecie. Usuwalna fototapeta Wielokolorowe Kolorowe Polne Kwiaty to mnóstwo zielonych łodyżek zakończonych kolorowymi kuleczkami i kwiatami. Czerwony, turkusowy, żółty i pomarańczowy są barwami radosnymi. Tak niewiele trzeba, aby cieszyć się ich wdziękiem, wystarczy kawałek miejsca na ścianie. Motyw sprawi, że każdego poranka kawa lub herbata będzie jeszcze lepsza, a dzień bardziej pogodny. Tę delikatną roślinność na tapecie możesz zestawić z jasnymi oraz ciemniejszymi meblami lub akcentami pomieszczenia. Samoprzylepna fototapeta Wielokolorowe Polne Kwiaty upiększy Twój salon, sypialnię lub garderobę. Jest dobrym pomysłem na podkreślenie swoistego uroku również kuchni i jadalni. Tapeta może być także ozdobą herbaciarni lub restauracji. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Wielokolorowe Polne Kwiaty – poczuj delikatny powiew wiosny Wiosna to najpiękniejsza pora roku, gdyż to właśnie wtedy roślinność zaczyna barwnie kwitnąć [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-70601133/1/s/fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-70601133/1/m/fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-70601133/1/l/fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty.jpg [formattitle] => fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty [alt_title] => Fototapeta Wielokolorowe Polne Kwiaty [link] => /fototapeta-wielokolorowe-polne-kwiaty ) [10] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnąca Opuncja [product_id] => 22420 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnaca-opuncja [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 760 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-271676639-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWITNĄCA OPUNCJA, ogrzej swój dom egzotyczną dekoracją! Gorący klimat, wakacyjny nastrój i gęste powietrze, sprawiające wrażenie, że można je uchwycić w dłoń. I nagle, niczym fatamorgana, z zalanego słońcem horyzontu, wyłania się przepiękny kwiat, roślina zachwycająca i niebezpieczna- opuncja, którą w całej okazałości można podziwiać na naszej fototapecie Kwitnąca Opuncja. Egzotyczny wzór fototapety pobudzi Twoją wyobraźnię, stanie się marzeniem ( a może wspomnieniem ?), którym udekorujesz swój dom, ogrzewając się nim nawet w mroźne, zimowe wieczory.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCA OPUNCJA, ogrzej swój dom egzotyczną dekoracją! Gorący klimat, wakacyjny nastrój i gęste powietrze, sprawiające wrażenie, że można je uchwycić w dłoń [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-271676639-modyfikacja/6/s/fototapeta-kwitnaca-opuncja.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-271676639-modyfikacja/6/m/fototapeta-kwitnaca-opuncja.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-271676639-modyfikacja/6/l/fototapeta-kwitnaca-opuncja.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnaca-opuncja [alt_title] => Fototapeta Kwitnąca Opuncja [link] => /fototapeta-kwitnaca-opuncja ) [11] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta W Dzikim Gąszczu Egzotycznych Liści [product_id] => 19544 [link_rewrite] => /fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-178454583-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta W Dzikim Gąszczu Egzotycznych Liści – sprawdź, co kryje się wielkim buszu Nietypowo wielka i okazała roślinność występuje na wyspach i w miejscach, gdzie klimat jest im sprzyjający. Nie zawsze mamy okazję podziwiać piękno takiej natury z bliska, dlatego też tapeta może być świetną dekoracją dla każdego, kto lubi być blisko natury. Samoprzylepna tapeta W Dziki Gąszczu Egzotycznych Liści przedstawia prawdziwie bujna roślinność w kolorze stonowanej i realistycznej zieleni. Liście są pięknie wycieniowane i mają ciekawe detale. Dzięki tapecie możesz nieco bliżej na co dzień podziwiać ich urok. Tapeta pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego lub też kolonialnego. W towarzystwie białych mebli lub też bardzo ciemnych stanowić będzie rajski akcent podkreślający ciepło wnętrza. Usuwalna tapeta W Gąszczu egzotycznych Liści sprawdzi się dosłownie wszędzie np. w salonie, sypialni, kuchni lub łazience. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta W Dzikim Gąszczu Egzotycznych Liści – sprawdź, co kryje się wielkim buszu Nietypowo wielka i okazała roślinność występuje na wyspach i w miejscach, gdzie klimat jest im sprzyjający [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-178454583-modyfikacja/1/s/fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-178454583-modyfikacja/1/m/fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-178454583-modyfikacja/1/l/fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci.jpg [formattitle] => fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci [alt_title] => Fototapeta W Dzikim Gąszczu Egzotycznych Liści [link] => /fototapeta-w-dzikim-gaszczu-egzotycznych-lisci ) [12] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [product_id] => 23438 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiaty-vintage [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 695 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0106 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>
Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno.
Potrafią rozświetlić ciemność, rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. Kwiaty przez wieki zachwycają, nie poddają się modom, zawsze są pożądaną ozdobą. Budząca skojarzenia z minionymi epokami, z malarstwem holenderskich artystów, czasem romantyzmu, gdzie piękno i mrok szły w parze, fototapeta Kwiaty Vintage z całą pewnością zachwyci osoby, które lubią zwracać się w stronę przeszłości i czerpią z niej inspirację.
Oryginalny wzór ogromnych,pastelowych kwiatów na kontrastującym, czarnym tle fototapety, jest przeznaczony dla odważnych, którzy nie obawiają się, że taka ozdoba ściany zagarnie całą przestrzeń, stając się głównym punktem wnętrza. Fototapeta Kwiaty Vintage to niebanalna, niezwykła dekoracja, która diametralnie zmieni Twoje mieszkanie, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIATY VINTAGE niestarzejące się piękno [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/s/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/m/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0106/7/l/fototapeta-kwiaty-vintage.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiaty-vintage [alt_title] => Fototapeta Kwiaty Vintage [link] => /fototapeta-kwiaty-vintage ) [13] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Łańcuchy Liści [product_id] => 22663 [link_rewrite] => /fototapeta-lancuchy-lisci [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-381683023 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta ŁAŃCUCHY LIŚCI - niech gałęzie oplotą ścianę! Oto nowoczesna wersja klasycznego wzoru pnącza na ścianie. Graficzna forma liści ułożonych wzdłuż pionowych gałęzi zdobi fototapetę Łańcuchy Liści. Pionowy układ wzoru sprawia, że wnętrze optycznie będzie wydawało się wyższe. Fototapeta świetnie będzie wyglądała w towarzystwie granatu – farbą w tym kolorze można pokryć pozostałe ściany lub umieścić w pomieszczeniu sofę o granatowym obiciu. Dodatkowo, proponujemy dodatki w barwie złota, które korespondować będą z żółtawo- złotym akcentem liści na fototapecie. Równie dobrym rozwiązaniem będzie obecność akcesoriów dekoracyjnych o jesiennej tematyce, które podążą tropem różnobarwnych gałęzi na fototapecie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ŁAŃCUCHY LIŚCI - niech gałęzie oplotą ścianę! Oto nowoczesna wersja klasycznego wzoru pnącza na ścianie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-381683023/7/s/fototapeta-lancuchy-lisci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-381683023/7/m/fototapeta-lancuchy-lisci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-381683023/7/l/fototapeta-lancuchy-lisci.jpg [formattitle] => fototapeta-lancuchy-lisci [alt_title] => Fototapeta Łańcuchy Liści [link] => /fototapeta-lancuchy-lisci ) [14] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Ekstrawagancja Polnych Kwiatów [product_id] => 22878 [link_rewrite] => /fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-464938556 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta EKSTRAWAGANCJA POLNYCH KWIATÓW - soczyste barwy naszych pól i łąk cieszące oko. Kwiaty polne to delikatne rośliny ozdobne, jednak zaskakujące nas często swoją doniosłością. Pośród nich rośnie wiele atrakcyjnych i pięknie kwitnących kwiatów, które ciągle zadziwiają nasze oczy. Doskonale zapełniają przestrzeń romantycznych ogródków, rustykalnych, wiejskich czy nawet angielskich. Kwiaty polne doskonale komponują się w przytulnych sypialniach, wnosząc ciepły oraz łagodny klimat spokoju i wyciszenia. Samoprzylepna fototapeta Ekstrawagancja polnych kwiatów – inspirująca wyprawa w poszukiwaniu szuwarów, podmokłych łąk wydm lub widoków wiosennych pól. Przeniesienie ciepła natury w romantyczne wnętrza naszych miejsc odpoczynku i relaksu, a poniekąd dla dobrego snu. Ta usuwalna tapeta Ekstrawagancja polnych kwiatów , to zachęcenie dla innego spojrzenia w piękno pospolitych kwiatów z naszych łąk i pól, oraz sycenie się ich zaskakująco- ekstrawaganckimi barwami.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta EKSTRAWAGANCJA POLNYCH KWIATÓW - soczyste barwy naszych pól i łąk cieszące oko [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-464938556/6/s/fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-464938556/6/m/fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-464938556/6/l/fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow.jpg [formattitle] => fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow [alt_title] => Fototapeta Ekstrawagancja Polnych Kwiatów [link] => /fototapeta-ekstrawagancja-polnych-kwiatow ) [15] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Złote Romby [product_id] => 18166 [link_rewrite] => /fototapeta-zlote-romby [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-104054985 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Złote Romby – czarująca odrobina bogactwa Luksusowe wnętrze wcale nie musi obfitować w ogromny przepych. Motyw tej tapety to połączenie czerni i złota, które w osobliwy sposób wyrazi każde nowoczesne pomieszczenie. Czarne tło zostało pokryte błyszczącymi rombami, a połączenie obu tych barw nadaje bardzo eleganckiego wizerunku. Samoprzylepna tapeta Złote Romby pomoże Ci w skomponowaniu wyjątkowej aranżacji wnętrza, które stanie się przestronne, wygodne i gustowne. Tapeta zainspiruje Cię do stworzenia niebanalnego miejsca w swoim domu. Tą elegancką tapetą możesz przyozdobić ścianę salonu, sypialni, kuchni, jadalni, garderoby, a także łazienki. Tapeta rewelacyjnie zaprezentuje się we wnętrzu nowoczesnym, minimalistycznym oraz designerskim. Usuwalna tapeta Złote Romby komponować będzie się z meblami białymi oraz beżowymi. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Złote Romby – czarująca odrobina bogactwa Luksusowe wnętrze wcale nie musi obfitować w ogromny przepych [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-104054985/1/s/fototapeta-zlote-romby.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-104054985/1/m/fototapeta-zlote-romby.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-104054985/1/l/fototapeta-zlote-romby.jpg [formattitle] => fototapeta-zlote-romby [alt_title] => Fototapeta Złote Romby [link] => /fototapeta-zlote-romby ) [16] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Drewniane Inspiracje [product_id] => 22626 [link_rewrite] => /fototapeta-drewniane-inspiracje [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-36610765 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta DREWNIANE INSPIRACJE – malowane drewniane słoje, piękne, niepowtarzalne .Drewno nigdy nie wychodzi z mody, jest ponadczasowe i piękne. Drewniane meble, czy dodatki w naszym domu wspaniale prezentują się , oddając jego urok i klasę. Drewno budzi w nas chęć bycia blisko z naturą, cieszy nasze oczy i inspiruje. Wspaniale jest, gdy wszystkie jego elementy doskonale ze sobą współgrają tworząc przytulną i przede wszystkim funkcjonalną przestrzeń. Drewno ze względu na swe piękne usłojenie, tworzy ciekawe wzory, naturalne sęki dodają wszystkiemu uroku. Ta samoprzylepna tapeta Drewniane inspiracje przedstawia nam malowane drewno na ścianie, które wygląda wprost rewelacyjnie. Czarne słoje, naturalne sęki tworzą wspaniały obraz drzewa. Usuwalna fototapeta Drewniane inspiracje rozbudzi w nas pragnienie spędzania czasu na łonie natury, spacerów w lesie , doskonale zagości na ścianie naszego salonu, pokoju czy sypialni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DREWNIANE INSPIRACJE – malowane drewniane słoje, piękne, niepowtarzalne [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-36610765/1/s/fototapeta-drewniane-inspiracje.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-36610765/1/m/fototapeta-drewniane-inspiracje.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-36610765/1/l/fototapeta-drewniane-inspiracje.jpg [formattitle] => fototapeta-drewniane-inspiracje [alt_title] => Fototapeta Drewniane Inspiracje [link] => /fototapeta-drewniane-inspiracje ) [17] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [product_id] => 23445 [link_rewrite] => /fototapeta-dyskretne-jaskry [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0113 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności. Żaden mężczyzna nie uwierzyłby, że róż może mieć tyle odcieni. Eteryczna fototapeta Dyskretne Jaskry to opowieść o delikatności, o ulotnej urodzie kwiatów, o niewinności. Różowe, jakby przezroczyste płatki i szarawe liście na fototapecie sprawiają wrażenie, jak gdyby za moment miały się rozpłynąć, wtopić w powietrze, w białe tło. A może są tylko złudzeniem, porannym snem, z którego powoli przebudzamy się, by zacząć nowy dzień? Fototapeta Dyskretne Jaskry będzie piękną dekoracją wnętrz kobiecych i dziewczęcych, wprowadzając do pomieszczeń spokój i harmonię. Łagodne, zamglone barwy i delikatny wzór sprzyjają wyciszeniu, w związku z czym fototapetę z powodzeniem można umieścić w sypialni.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DYSKRETNE JASKRY - opowieść o delikatności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/s/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/m/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0113/6/l/fototapeta-dyskretne-jaskry.jpg [formattitle] => fototapeta-dyskretne-jaskry [alt_title] => Fototapeta Dyskretne Jaskry [link] => /fototapeta-dyskretne-jaskry ) [18] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Anemonowa Jesień [product_id] => 22106 [link_rewrite] => /fototapeta-anemonowa-jesien [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0132 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta ANEMONOWA JESIEŃ- jesienny obrazek. „Anemone” to wyraz pochodzący z greki i oznacza „wiatr”. Łodygi anemonów, zwanych również zawilcami, kołyszą się na wietrze i wydawałoby, że zaraz zostaną przezeń połamane, ale pod pozorami delikatności kryje się moc. Potrafią wyrosnąć nawet na metr wysokości, królując w ogrodzie. Fototapeta Anemonowa Jesień jest uroczą, rysunkową ilustracją tych jesiennych kwiatów, których niektóre gatunki kwitną nawet do pierwszych przymrozków. Pastelowe plamy na fototapecie, otoczone czarną kreską, kształtującą się w formę kwiatu, przypominają nieco dziecięcy rysunek. Subtelne połączenie zgaszonej czerwieni z pastelowym, zielonkawoniebieskim kolorem tworzy interesującą dekorację, która będzie kapitalną ozdobą wnętrza w sielskim stylu. Fototapetę możemy również zastosować w pokoju dziewczynki, której z pewnością spodoba się wzór inspirowany jesiennym ogrodem.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ANEMONOWA JESIEŃ- jesienny obrazek [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0132/7/s/fototapeta-anemonowa-jesien.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0132/7/m/fototapeta-anemonowa-jesien.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0132/7/l/fototapeta-anemonowa-jesien.jpg [formattitle] => fototapeta-anemonowa-jesien [alt_title] => Fototapeta Anemonowa Jesień [link] => /fototapeta-anemonowa-jesien ) [19] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Bogactwo Łąki [product_id] => 22808 [link_rewrite] => /fototapeta-bogactwo-laki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-435567106 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta BOGACTWO ŁĄKI – kwitnące przestrzenie, pełna kwiatami wiosny. Łąkę pełną kwiatów można było znaleźć kiedyś na wsiach lub na terenach pozamiejskich,może ona być dobrym pomysłem na relaks, odpoczynek na świeżym powietrzu wśród zieleni roślin i dzikich zwierząt, daje wyciszenie i oczyszcza nasze umysły. Lubimy spędzać czas na zewnątrz, możemy napawać się widokiem zmieniającym postrzeganie świata, jest to również miła odmiana dla miejskich zimnych blokowisk. Właśnie wiosną z radością wybieramy się by zaczerpnąć zapach wiosennych traw i krzewów, zieleniejących się drzew. Okres kwitnienia i wypuszczania nowych liści, cieszy wszystkie stworzenia małe i duże. Owady budują sobie schronienie gdzieś w szuwarach, a ptaki wiją gniazda. Ta samoprzylepna tapeta Bogactwo łąki przenosi nas w taki wiosenno letni ciepły ogród gdzie polne kwiaty rosną w dziki sposób oraz w harmonii z naturą.Wielorakie kwiaty i trawy oraz krzewy rosną na łące to inspirujący motyw naturalny, dlatego usuwalna tapeta Bogactwo łąki daje nam odczucie stałej radosnej delikatności roślin w naszych salonach i sypialniach, jeśli pragniemy nadać im niecodziennego wyglądu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BOGACTWO ŁĄKI – kwitnące przestrzenie, pełna kwiatami wiosny [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-435567106/1/s/fototapeta-bogactwo-laki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-435567106/1/m/fototapeta-bogactwo-laki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-435567106/1/l/fototapeta-bogactwo-laki.jpg [formattitle] => fototapeta-bogactwo-laki [alt_title] => Fototapeta Bogactwo Łąki [link] => /fototapeta-bogactwo-laki ) [20] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Polne Kwiaty [product_id] => 23464 [link_rewrite] => /fototapeta-polne-kwiaty [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0132 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta POLNE KWIATY- radosne pastelowe barwy kolorowej łąki rozświetlą każde wnętrze w niebanalny sposób. Kwiaty na tapecie to motyw znany od lat. Kiedyś w modzie były drobno upstrzone wzory, dziś wybór jest bardziej urozmaicony. Dzieki temu wśród kwiatowych fototapet znajdziemy takie perełki jak samoprzylepna fototapeta POLNE KWIATY. Dużo większe rysunki kwiatów, nawiązujące do stylistyki vintage, to interesująca kompozycja. Całość przypomina łąkę falującą na wietrze. Ta samoprzylepna tapeta na pewno będzie pasowała do większości wnętrz i wyposażenia dzięki swym delikatnym barwom. Samoprzylepna fototapeta POLNE KWATY będzie dobrze wyglądać w każdym pokoju, jako akcent na jednej ze ścian, ale także jako część bardziej rozbudowanej dekoracji. Warto wykorzystać ją w pomieszczeniach nastawionych na nawiązanie do dawnych tradycji lub takich, gdzie większośc wyposażenia jest wykonana z naturalnych materiałów.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta POLNE KWIATY- radosne pastelowe barwy kolorowej łąki rozświetlą każde wnętrze w niebanalny sposób [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0132/6/s/fototapeta-polne-kwiaty.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0132/6/m/fototapeta-polne-kwiaty.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0132/6/l/fototapeta-polne-kwiaty.jpg [formattitle] => fototapeta-polne-kwiaty [alt_title] => Fototapeta Polne Kwiaty [link] => /fototapeta-polne-kwiaty ) [21] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Czar Egzotycznych Liści [product_id] => 22733 [link_rewrite] => /fototapeta-czar-egzotycznych-lisci [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-402619864 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Czar Egzotycznych Liści – wprowadź trochę rajskiego klimatu Słońca nigdy nie jest zbyt wiele, dlatego też patrząc na przepiękne motywy roślinne różnorodnych dekoracji, od razu kojarzą się one z wiecznie panującym latem. Ta tapeta pomoże Ci zatrzymać lato bez względu na to, jaka temperatura będzie za oknem. Usuwalna fototapeta Czar Egzotycznych Liści oczaruje Cię swoim realistycznym wizerunkiem. Liście są naprawdę ogromne oraz przedstawione w niezwykle ujmujący sposób poprzez połączenie naturalnej kolorystyki oraz ich wyglądu. Te przepiękne liście mogą stanowić mocny akcent wystroju nowoczesnego, klasycznego lub kolonialnego. Samoprzylepna fototapeta Czar Egzotycznych Liści rewelacyjnie będzie współgrać z meblami jasnymi lub też ciemnymi oraz drewnianymi dodatkami i kwiatami w doniczkach. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Czar Egzotycznych Liści – wprowadź trochę rajskiego klimatu Słońca nigdy nie jest zbyt wiele, dlatego też patrząc na przepiękne motywy roślinne różnorodnych dekoracji, od razu kojarzą się one z wiecznie panującym latem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402619864/1/s/fototapeta-czar-egzotycznych-lisci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402619864/1/m/fototapeta-czar-egzotycznych-lisci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-402619864/1/l/fototapeta-czar-egzotycznych-lisci.jpg [formattitle] => fototapeta-czar-egzotycznych-lisci [alt_title] => Fototapeta Czar Egzotycznych Liści [link] => /fototapeta-czar-egzotycznych-lisci ) [22] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach [product_id] => 19679 [link_rewrite] => /fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-362310215 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach – oczaruj się klimatem Wschodu Na świecie istnieje wiele gatunków roślin i zwierząt, ale niektóre z nich emanują majestatem i wyjątkowym urokiem. Bez wątpienia kwiaty drzewek owocowych i pawie doskonale się komponują. Tapeta wyraża piękną wizję, w której uczestniczą te nieziemskiej urody ptaki w kolorze cudownego niebieskiego odcienia, siedząc na gałęziach obfitej w delikatne kwiecie. Samoprzylepna tapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach przedstawia scenerię na czarnym tle, dlatego też stanowi wyrazisty i mocny akcent. Przy pomocy tapety możesz stworzyć rajski kącik do odpoczynku. Bogactwo tapety nada się wyśmienicie do zaaranżowania salonu lub sypialni. Pasują do niej meble beżowe i wszelkie drewniane akcenty. Szare dodatki uświetnią stylizację. Usuwalna tapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach może być ozdobą ekskluzywnej łazienki, a także niesamowitej herbaciarni lub restauracji w indywidualnym klimacie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach – oczaruj się klimatem Wschodu Na świecie istnieje wiele gatunków roślin i zwierząt, ale niektóre z nich emanują majestatem i wyjątkowym urokiem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-362310215/1/s/fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-362310215/1/m/fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-362310215/1/l/fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach.jpg [formattitle] => fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach [alt_title] => Fototapeta Bajeczne Pawie na Gałęziach [link] => /fototapeta-bajeczne-pawie-na-galeziach ) [23] => Array ( [subtitle] => Fototapeta [title] => Fototapeta Malowane Róże [product_id] => 22375 [link_rewrite] => /fototapeta-malowane-roze [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-257033281 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage. Ponadczasowy motyw różanej fototapety nawiązujący do angielskiej stylistyki doczekał się zupełnie świeżej odsłony. Kompozycja nawiązuje do malunku z użyciem akwareli. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE jest subtelna i delikatna, a użycie stonowanych barw nadaje jej eleganckiego charakteru. Duży, lekko niewyraźny motyw kwiatowy świetnie pasuje romantykom. Samoprzylepna tapeta to dobry sposób na szybki i czysty remont w nowoczesnym stylu. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE pozwoli na szybkie przeobrażenie wnętrza w zgodzie z najnowszymi trendami. Pastelowe barwy, tradycyjny wzór i oryginalny sposób wykonania to największe atuty tej tapety.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/s/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/m/fototapeta-malowane-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-257033281/7/l/fototapeta-malowane-roze.jpg [formattitle] => fototapeta-malowane-roze [alt_title] => Fototapeta Malowane Róże [link] => /fototapeta-malowane-roze ) [24] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Biały Marmur [product_id] => 19658 [link_rewrite] => /fototapeta-bialy-marmur [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-252032365 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta BIAŁY MARMUR- luksusowe ściany. Już w Starożytności marmur stosowano jako materiał budowlany i architektoniczny, był wykorzystywany także przez rzeźbiarzy. Ten cenny kamień wydobywa się głównie w Carrarze we Włoszech i na chorwackiej wyspie Brač. Piękny i szlachetny, uważany był za wyznacznik luksusu. Możesz ozdobić nim ściany dzięki fototapecie Biały Marmur. Marmurowy deseń na fototapecie doskonale sprawdzi się w eleganckich wnętrzach, w towarzystwie złotych i srebrnych dodatków. Styl skandynawski także dobrze skomponuje się z marmurem, z uwagi na charakterystyczną dla tego stylu nowoczesność i jasną kolorystykę. Fototapeta będzie doskonale współgrać z elementami betonowymi i drewnianymi, które ocieplą nieco jej chłód.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BIAŁY MARMUR- luksusowe ściany [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-252032365/7/s/fototapeta-bialy-marmur.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-252032365/7/m/fototapeta-bialy-marmur.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-252032365/7/l/fototapeta-bialy-marmur.jpg [formattitle] => fototapeta-bialy-marmur [alt_title] => Fototapeta Biały Marmur [link] => /fototapeta-bialy-marmur ) [25] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Romantyczne Piwonie [product_id] => 23460 [link_rewrite] => /fototapeta-romantyczne-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0128 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta ROMANTYCZNE PIWONIE - kwiatowy wzór w stylu retro, elegancja i szyk Romantyzm to nie tylko morza czerwonych róż i serduszek. Romantyczny nastrój tworzą oczywiście takie detale, jak i np. zapalone świecie czy nastrojowa muzyka. Ale może go też stworzyć takie rozwiązanie, jak samoprzylepna fototapeta ROMANTYCZNE PIWONIE. Klasyczna czerwona róża została tu zastąpiona nie mniej piękną i delikatną piwonią, a do tego przedstawienie jej w odbarwiony sposób dodaje jej świeżości i nutki tajemnicy. Usuwalna fototapeta ROMANTYCZNE PIWONIE Będzie doskonałą propozycją do sypialni, ale także do pokoju dziewczęcego czy salonu. A może łazienka? Tam również ta samoprzylepna fototapeta zrobi wrażenie!

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ROMANTYCZNE PIWONIE - kwiatowy wzór w stylu retro, elegancja i szyk Romantyzm to nie tylko morza czerwonych róż i serduszek [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0128/6/s/fototapeta-romantyczne-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0128/6/m/fototapeta-romantyczne-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0128/6/l/fototapeta-romantyczne-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-romantyczne-piwonie [alt_title] => Fototapeta Romantyczne Piwonie [link] => /fototapeta-romantyczne-piwonie ) [26] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Różowe Pudrowe Piwonie [product_id] => 22520 [link_rewrite] => /fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie [number] => 0 [main_photo_num] => 8 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-309675767-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta RÓŻOWE PUDROWE PIWONIE – stylowo i klimatycznie, przekaz pełen ekspresji. Piwonie- te okazałe kwiaty, które dumnie prezentują swe bogate w kwiatowe listki głowy. Często zwieszone pod własnym ciężarem , piękne, różowe soczyste kwiaty. Obfitujące w malutkie pączki, które niczym armata wystrzelą lada chwila swym pięknem, by zachwycić wszystkich tych, którzy uwielbiają patrzeć na nie i podziwiać ich kształty. Piwonie pełne różu, jak gdyby ktoś musnął je różowym pudrem. Samoprzylepna tapeta Różowe pudrowe piwonie, jest przekazem który zaprasza nas w krainę cudownych piwonii. Ta usuwalna fototapeta Różowe pudrowe piwonie doskonale wkomponuje się z twoje wnętrze, tworząc inspirującą zachętę do przebywania pośród tych niecodziennych kwiatów.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta RÓŻOWE PUDROWE PIWONIE – stylowo i klimatycznie, przekaz pełen ekspresji [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-309675767-modyfikacja/8/s/fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-309675767-modyfikacja/8/m/fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-309675767-modyfikacja/8/l/fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie.jpg [formattitle] => fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie [alt_title] => Fototapeta Różowe Pudrowe Piwonie [link] => /fototapeta-rozowe-pudrowe-piwonie ) [27] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Odpoczynek Wśród Flamingów [product_id] => 19485 [link_rewrite] => /fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-169665777 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW - optymistyczna strona świata Jeżeli pragniemy czuć się w swoim mieszkaniu przyjemnie, nabierać energii do walki z trudami życia codziennego i nabywać w nim pozytywny nastrój, musimy go odpowiednio urządzić. Jak to zrobić? Porad z pewnością jest wiele. Nasza jedna, a właściwie dwie. Nie zagracajmy swojej przestrzeni zbędnymi bibelotami, milionem figurek, muszelek i kamyczków. Nasza samoprzylepna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW pomoże Ci stworzyć energetyzującą aranżację wnętrza. Mnogość barw, ciepłe akcenty i egzotyczne flamingi dobrze będzie połączyć ze stonowaną bazą, np. w postaci jasnej podłogi i białych mebli. Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni, a także w gabinecie. Wzór ten zyskał miłośników także wśród dzieci, ale czy można się temu dziwić? Fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW napawa optymizmem i tysiącami szalonych pomysłów. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ODPOCZYNEK WŚRÓD FLAMINGÓW - optymistyczna strona świata Jeżeli pragniemy czuć się w swoim mieszkaniu przyjemnie, nabierać energii do walki z trudami życia codziennego i nabywać w nim pozytywny nastrój, musimy go odpowiednio urządzić [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/s/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/m/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-169665777/1/l/fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow.jpg [formattitle] => fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow [alt_title] => Fototapeta Odpoczynek Wśród Flamingów [link] => /fototapeta-odpoczynek-wsrod-flamingow ) [28] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tajemnicza Mgła [product_id] => 23275 [link_rewrite] => /fototapeta-tajemnicza-mgla [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-736023025-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta TAJEMNICZA MGŁA spowijająca górski las Mgliste krajobrazy to jeden z częściej wykorzystywanych elementów w wystrojach wnętrze. Tajemnicza mgła spowijająca doliny, wychodząca z lasu. Naturalna, dzika, nieprzejednana. Wprowadź odrobinę tej baśniowej magii w Twoim otoczeniu. Samoprzylepna fototapeta TAJEMNICZA MGŁA doda aranżacji baśniowego charakteru, sprawi, że Twój salon czy sypialnia nie będzie wyglądał szablonowo. Zwróćmy uwagę, że zarówno motyw jak i kolory usuwalnej fototapety TAJEMNICZA MGŁA znakomicie odnajdą się także w pomieszczeniach profesjonalnych. Do aranżacji Twojego biura czy gabinetu wniesie odrobinę tajemnicy, nieoczywistości, naturalności. W domu zaś, gdy zawiesimy ją w sypialni odciąży minimalistyczny salon, zaś w pokoju nastolatka będzie stanowić oryginalne nawiązanie do książkowych historii fantasy pobudzając wyobraźnię młodego człowieka. Samoprzylepna fototapeta TAJEMNICZA MGŁA to propozycja skierowana zarówno do wnętrz nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Delikatny motyw i mgliste kolory będą świetnie wyglądały z naturalnymi dodatkami. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TAJEMNICZA MGŁA spowijająca górski las Mgliste krajobrazy to jeden z częściej wykorzystywanych elementów w wystrojach wnętrze [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-736023025-modyfikacja/1/s/fototapeta-tajemnicza-mgla.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-736023025-modyfikacja/1/m/fototapeta-tajemnicza-mgla.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-736023025-modyfikacja/1/l/fototapeta-tajemnicza-mgla.jpg [formattitle] => fototapeta-tajemnicza-mgla [alt_title] => Fototapeta Tajemnicza Mgła [link] => /fototapeta-tajemnicza-mgla ) [29] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Prosta jodełka [product_id] => 22883 [link_rewrite] => /fototapeta-prosta-jodelka [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-467486588 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta PROSTA JODEŁKA – lekkość, prostota formy, minimalizm.Świat pędzi do przodu, a nikt z nas nie chce pozostawać w tyle, wszyscy chcemy biec z duchem czasu i poznawać coraz to nowsze, wspanialsze rzeczy, rozwiązania dla naszego życia. To jak żyjemy, nie jest obojętne, dlatego tak ważne jest czym się otaczamy. Nasze wnętrze, powinno odzwierciedlać stan naszej duszy, która lekka niczym piórko pragnie prostych form. Moda na wzory w jodełkę przechodzi twórcze ekspansje, a teraz wyraża się w lekkiej i prostej formie. Samoprzylepna tapeta Prosta jodełka, zachwyca nas swoją delikatnością i prostotą.Delikatna jodełka, czarno-biały wzór przestrzenny, usuwalna fototapeta Prosta jodełka nie wymaga nic więcej, ten obraz mówi sam za siebie, wspaniale będzie prezentować się na ścianie naszego salonu, pokoju, sypialni czy kuchni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PROSTA JODEŁKA – lekkość, prostota formy, minimalizm [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-467486588/1/s/fototapeta-prosta-jodelka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-467486588/1/m/fototapeta-prosta-jodelka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-467486588/1/l/fototapeta-prosta-jodelka.jpg [formattitle] => fototapeta-prosta-jodelka [alt_title] => Fototapeta Prosta jodełka [link] => /fototapeta-prosta-jodelka ) [30] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Elegancki Mur [product_id] => 18116 [link_rewrite] => /fototapeta-elegancki-mur [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-100024156 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta ELEGANCKI MUR – postaw na minimalizm Motywy inspirowane kamiennymi elementami są bardzo nowoczesne. Dzięki naszej tapecie nie musisz przeprowadzać generalnego remontu, aby cieszyć się tą wyjątkową dekoracją. Wzór tapety odnosi się do betonowych ścian. Usuwalna tapeta ELEGANCKI MUR to niezwykle wszechstronny motyw, który pasuje do wielu aranżacji, w tym do ciekawych akcesoriów w dowolnym kolorze. Dzięki tej tapecie uzyskasz naturalny efekt na ścianie. Nasze ciekawe tapety będą świetnie wyglądać w sypialni, salonie, kuchni, łazience, jadalni lub garderobie. Samoprzylepna tapeta ELEGANCKI MUR będzie idealnie komponować się w pomieszczeniu urządzonym w jasnych lub ciemnych kolorach. Tapeta będzie pasować do każdego surowego i eleganckiego wnętrza w nowoczesnym i klasycznym stylu.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta ELEGANCKI MUR – postaw na minimalizm Motywy inspirowane kamiennymi elementami są bardzo nowoczesne [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-100024156/1/s/fototapeta-elegancki-mur.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-100024156/1/m/fototapeta-elegancki-mur.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-100024156/1/l/fototapeta-elegancki-mur.jpg [formattitle] => fototapeta-elegancki-mur [alt_title] => Fototapeta Elegancki Mur [link] => /fototapeta-elegancki-mur ) [31] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Ombre [product_id] => 19437 [link_rewrite] => /fototapeta-ombre [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 660 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-164012251-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta OMBRE – stworzona dla marzycieli Trend cieniowania ścian stał się hitem w wystroju wnętrz. Światowi projektanci pasjonują się tym motywem. Technika ombre pozwala na niezwykle kreatywną zabawę kolorem i stworzenie oryginalnej dekoracji w pokoju. Dzięki temu specjalnemu efektowi nasze wnętrza zyskają niepowtarzalny charakter. Dekoracja ścian stylem ombre niewątpliwie ma swój urok - urzeka, uwodzi i kusi swoją wyjątkowością. Nasza samoprzylepna fototapeta OMBRE to połączenie dwóch jasnych kolorów, które łączą się, tworząc miękkie przejście w dół ściany. Może być to idealne tło dla tkanin i tekstur. Dzięki takiej stylizacji stworzymy we własnym domu przestrzeń przypominającą sam środek lata. W pokoju, w którym użyjemy usuwalną fototapetę OMBRE będą świetnie wyglądać ażurowe kute krzesła lub stoły w kremowym odcieniu. Równie dobrze prezentować się będą meble z litego drewna. Puszysty dywan w jasnych kolorach skutecznie rozgrzeje taką przestrzeń. Możesz użyć tej niesamowitej tapety w salonie, sypialni lub biurze. Nasza piękna samoprzylepna tapeta OMBRE będzie idealnie pasować do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta OMBRE – stworzona dla marzycieli Trend cieniowania ścian stał się hitem w wystroju wnętrz [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-164012251-modyfikacja/1/s/fototapeta-ombre.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-164012251-modyfikacja/1/m/fototapeta-ombre.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-164012251-modyfikacja/1/l/fototapeta-ombre.jpg [formattitle] => fototapeta-ombre [alt_title] => Fototapeta Ombre [link] => /fototapeta-ombre ) [32] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiecista Barokowa Biel [product_id] => 22117 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiecista-barokowa-biel [number] => 0 [main_photo_num] => 10 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0143 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KWIECISTA BAROKOWA BIEL - Kwieciste barokowe dekoracje kojarzą się z bogactwem i różnorodnością. Jasność i biel równoważą barokowy przepych i nadają niepowtarzalny styl Biel jest uniwersalna. Do białych ścian pasuje praktycznie każdy mebel i nie trzeba się martwić doborem kolorystycznym dodatków. A gdyby tak połączyć trend tapetowania ścian z modną bielą? Samoprzylepna fototapeta KWIECISTA BAROKOWA BIEL jest doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz. Subtelny kwiatowy bukiet i znaczna przewaga bieli tworzą ciekawą kompozycję, nawiązującą jednocześnie do stylu vintage, jak i nowoczesnego design. Usuwalna fototapeta KWIECISTA BAROKOWA BIEL będzie bardzo dobrze wyglądała w dużych pomieszczeniach, gdzie cały kwiatowy wzór zaprezentuje się w pełnej krasie, ale również na mniejszych ścianach. Jasna kolorystyka nie przytłoczy i sprawi, że ta samoprzylepna fototapeta pięknie ukwieci pomieszczenie. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIECISTA BAROKOWA BIEL - Kwieciste barokowe dekoracje kojarzą się z bogactwem i różnorodnością [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0143/10/s/fototapeta-kwiecista-barokowa-biel.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0143/10/m/fototapeta-kwiecista-barokowa-biel.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0143/10/l/fototapeta-kwiecista-barokowa-biel.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiecista-barokowa-biel [alt_title] => Fototapeta Kwiecista Barokowa Biel [link] => /fototapeta-kwiecista-barokowa-biel ) [33] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Rajska Sumatra [product_id] => 19244 [link_rewrite] => /fototapeta-rajska-sumatra [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-132540496-2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta RAJSKA SUMATRA- piękno wydobyte z mroku. Sumatra jest szóstą, co do wielkości, wyspą świata. Środek wyspy, dzięki glebom wulkanicznym, jest niezwykle żyzny. Na całej wyspie panuje wilgotny klimat równikowy, który sprzyja bujnej roślinności. Siedem rzek Sumatry transportuje niesamowite ilości szlamu, tworząc tereny nizinne przeplatane z bagnami. Fototapeta Rajska Sumatra przedstawia roślinność tych rejonów. Oryginalne, granatowe tło fototapety tworzy klimat bagiennego mroku. Kontrastuje z nim zgaszona zieleń liści i czerwień kwiatów. Całość kojarzy się z nocą w równikowym lesie, z ciszą panującą jedynie pozornie, gdyż pełną leśnych odgłosów.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta RAJSKA SUMATRA- piękno wydobyte z mroku [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132540496-2/1/s/fototapeta-rajska-sumatra.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132540496-2/1/m/fototapeta-rajska-sumatra.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-132540496-2/1/l/fototapeta-rajska-sumatra.jpg [formattitle] => fototapeta-rajska-sumatra [alt_title] => Fototapeta Rajska Sumatra [link] => /fototapeta-rajska-sumatra ) [34] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Egzotyczne Duże Liście [product_id] => 22983 [link_rewrite] => /fototapeta-egzotyczne-duze-liscie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-513113494-2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta EGZOTYCZNE DUŻE LIŚCIE – wspaniałe tropikalne liście, niczym żywe.Żyjemy w ciągłym pośpiechu, natłok codziennych spraw i obowiązków często sprawia, że jesteśmy zmęczeni i nie mamy czasu na relaks. Pragniemy choć na chwilkę zamknąć za sobą drzwi i usiąść w ciszy, by złapać nieco głębszy oddech. Takim miejscem jest często nasza sypialnia, gdzie wypoczywamy, a więc musimy zadbać o to, byśmy czuli się w niej dobrze, samoprzylepna tapeta Egzotyczne duże liście otuli nas i przyniesie ukojenie.Okazałe liście palm, monstery, jak by żywe cudownie otaczają nas , usuwalna tapeta Egzotyczne duże liście wspaniale zadomowi się na ścianie naszej sypialni, pokoju czy salonu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta EGZOTYCZNE DUŻE LIŚCIE – wspaniałe tropikalne liście, niczym żywe [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-513113494-2/1/s/fototapeta-egzotyczne-duze-liscie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-513113494-2/1/m/fototapeta-egzotyczne-duze-liscie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-513113494-2/1/l/fototapeta-egzotyczne-duze-liscie.jpg [formattitle] => fototapeta-egzotyczne-duze-liscie [alt_title] => Fototapeta Egzotyczne Duże Liście [link] => /fototapeta-egzotyczne-duze-liscie ) [35] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Majestatyczny Urok Piwonii [product_id] => 19399 [link_rewrite] => /fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-159153886 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Majestatyczny Urok Piwonii – zatrać się w nieziemskim aromacie Piwonie są cudowną ozdobą każdego ogrodu. Kwiaty te znalazły się także na tapecie, która ukazuje ich piękno w wyniosły sposób. Piwonie mają kolor pastelowo-różowy, a nad nimi krążą przepiękne błękitne motyle. Samoprzylepna fototapeta Majestatyczny Urok Piwonii przeobrazi Twoje wnętrze w romantyczny pałac. Ta cudowna tapeta doskonale odzwierciedla urok naturalnych kwiatów piwonii, które od teraz mogą wiecznie kwitnąć na ścianie i czarować swym wdziękiem. Piękno tego kwiecia ozdobi salon, sypialnię, a także garderobę i kącik hobbystyczny. Motyw pasuje do jasnych oraz ciemnych mebli z drewna, a także wyszukanych dodatków. Usuwalna fototapeta Majestatyczny Urok Piwonii podkreśli styl klasyczny, romantyczny lub vintage. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Majestatyczny Urok Piwonii – zatrać się w nieziemskim aromacie Piwonie są cudowną ozdobą każdego ogrodu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-159153886/1/s/fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-159153886/1/m/fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-159153886/1/l/fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii.jpg [formattitle] => fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii [alt_title] => Fototapeta Majestatyczny Urok Piwonii [link] => /fototapeta-majestatyczny-urok-piwonii ) [36] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Rustykalny styl skandynawski [product_id] => 22293 [link_rewrite] => /fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-201530186 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta Rustykalny Styl Skandynawski – modny skandynawski styl, odcienie szarości. W klasycznym wydaniu styl skandynawski bazuje na naturalnych materiałach i kolorach. Najczęściej spotykane połączenia to ciepłe drewno z bielą, szarością i akcentami czerni. Coraz częściej projektanci zapraszają jednak do wnętrz złoto, które nadaje swojskiemu stylowi skandynawskiemu elegancję i oryginalny charakter. Chociaż klasyczne w formie meble są dość ciężkie, to jednak jasne kolory sprawiają, że idealnie prezentują się na tle , jasnych parkietów oraz w towarzystwie dodatków dekoracyjnych wykonane z materiałów naturalnych w kolorach neutralnych. Samoprzylepna tapeta Rustykalny styl skandynawski to jasnoszare przecierane deski, boazeria która w sam raz pasuje do skandynawskich mebli, czy wnętrz. Jasno- szare deski bogate w sęki, a w dodatku wspaniale przecierane, tworzą niepowtarzalny klimat, ta usuwalna fototapeta W skandynawskim stylu, doskonale wypełni przestrzeń ściany waszego salony, pokoju czy też kuchni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Rustykalny Styl Skandynawski – modny skandynawski styl, odcienie szarości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-201530186/1/s/fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-201530186/1/m/fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-201530186/1/l/fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski.jpg [formattitle] => fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski [alt_title] => Fototapeta Rustykalny styl skandynawski [link] => /fototapeta-rustykalny-styl-skandynawski ) [37] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwitnąca Wiśnia [product_id] => 22217 [link_rewrite] => /fototapeta-kwitnaca-wisnia [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 954 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-1379284082 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KWITNĄCA WIŚNIA – natura największym artystą. Gałęzie fantazyjnie pną się w górę, co chwilę wykręcając się w tą,czy tamtą stronę. Zima minęła, a one zakryły swą nagość delikatnym i zmysłowym niczym koronka, a jednocześnie jakże niewinnym kwieciem. Żaden artysta, lepiej niż natura, nie połączy ze sobą zmysłowości z delikatnością, skromności z bogactwem piękna. Fototapeta Kwitnąca Wiśnia jest wspaniałym obrazem, który może ozdobić ścianę Twojego mieszkania. Wiosna, radosna, a zarazem tajemnicza w swej niezwykłej zdolności odradzania świata na nowo, już dzisiaj za sprawą fototapety sprawi, że Twoje mieszkanie odrodzi się, tak jak przyroda po zimie. Piękna fototapeta, niczym ścienne malowidło, nadaje wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Przyjrzawszy się bliżej tej niezwykłej ozdobie ściany, możemy dostrzec pociągnięcia pędzla. Wspaniałe tło fototapety ,w niebieskozielonym, niespotykanym odcieniu , podkreśla delikatność kwiatów wiśni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWITNĄCA WIŚNIA – natura największym artystą [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1379284082/1/s/fototapeta-kwitnaca-wisnia.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1379284082/1/m/fototapeta-kwitnaca-wisnia.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-1379284082/1/l/fototapeta-kwitnaca-wisnia.jpg [formattitle] => fototapeta-kwitnaca-wisnia [alt_title] => Fototapeta Kwitnąca Wiśnia [link] => /fototapeta-kwitnaca-wisnia ) [38] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wróble na gałęziach [product_id] => 22587 [link_rewrite] => /fototapeta-wroble-na-galeziach [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-344941886 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta WRÓBLE NA GAŁĘZIACH - zimowy poranek Ogołocone z liści gałęzie i jedne z niewielu ptaków, które nie odlatują na południe – oto prawdziwie zimowa pocztówka. Usuwalna fototapeta WRÓBLE NA GAŁĘZIACH być może kojarzy się z najzimniejszą porą w roku, ale z pewnością nie brak jej ciepła. Małe ptaszki roztapiają serce swoim urokiem. Gałęzie nie są szare i nijakie, ale mają różne odcienie i wabią swoją tajemniczością. Wróbelki są rozbiegane, zlatują z gałęzi, tworząc dynamiczny obraz. Samoprzylepna fototapeta WRÓBLE NA GAŁĘZIACH jest zaprojektowana w stonowanej i spokojnej kolorystyce. Dzięki temu będzie wyglądała przecudnie w wielu różnych miejscach i na pewno nie będzie gryzła się z żadnym innym elementem wyposażenia. Zima być może nie jest najbardziej rajską porą roku, ale również ma swój niepowtarzalny klimat. Wspomnienie o niej będzie stanowiło letnią ochłodę. A gdy mroźna pora już przyjdzie, urzekający obraz przypomni, że na zewnątrz nadal tętni życie, a przyroda tylko hibernuje, by za chwilę na nowo rozpocząć swój odwieczny cykl. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta WRÓBLE NA GAŁĘZIACH - zimowy poranek Ogołocone z liści gałęzie i jedne z niewielu ptaków, które nie odlatują na południe – oto prawdziwie zimowa pocztówka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941886/6/s/fototapeta-wroble-na-galeziach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941886/6/m/fototapeta-wroble-na-galeziach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-344941886/6/l/fototapeta-wroble-na-galeziach.jpg [formattitle] => fototapeta-wroble-na-galeziach [alt_title] => Fototapeta Wróble na gałęziach [link] => /fototapeta-wroble-na-galeziach ) [39] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Sen Kwiaciarki [product_id] => 18243 [link_rewrite] => /fototapeta-sen-kwiaciarki [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-109848004-3 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta SEN KWIACIARKI - bogactwo kwiatów. Gdy całymi dniami przebywa się w towarzystwie kwiatów, nie jest niczym zaskakującym, że wypełniają one również sny. Dziesiątki barw, rozmaitość kształtów, różnorodność liści… Kwiaciarka śni o nowych bukietach, które mogłaby ułożyć z kwiatów stworzonych przez jej wyobraźnię. Wyśnione, nowe gatunki, zdobią fototapetę Sen Kwiaciarki. Świeże i soczyste kolory fototapety nadadzą wnętrzu słoneczny i radosny wygląd. Kwiatowy wzór stworzy udany duet z rustykalnym stylem pomieszczenia, pełnym nawiązań do motywów wiejskich. Pomimo tego, że kwiaty przedstawione na fototapecie wyglądają dość swojsko, z uwagi na intensywność zastosowanych kolorów, doskonałym pomysłem będzie połączenie jej z dodatkami w stylu egzotycznym. Tropiki są ostatnio niezwykle modnym tematem we wnętrzarskim świecie, a to niebanalne połączenie z pewnością stanie się godnym naśladowania.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SEN KWIACIARKI - bogactwo kwiatów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109848004-3/7/s/fototapeta-sen-kwiaciarki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109848004-3/7/m/fototapeta-sen-kwiaciarki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-109848004-3/7/l/fototapeta-sen-kwiaciarki.jpg [formattitle] => fototapeta-sen-kwiaciarki [alt_title] => Fototapeta Sen Kwiaciarki [link] => /fototapeta-sen-kwiaciarki ) [40] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Bujność Zieleni [product_id] => 22750 [link_rewrite] => /fototapeta-bujnosc-zieleni [number] => 0 [main_photo_num] => 3 [price] => 663 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-411660367 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta BUJNOŚĆ ZIELENI- styl i wdzięk na zielono. Fototapeta Bujność Zieleni będzie niczym tropikalna dżungla wrastająca do naszego wnętrza. Liście sprawiają wrażenie, jak gdyby zwisały z sufitu, tworząc zielone zadaszenie naszego wnętrza. Oryginalny efekt zmienia nasze pomieszczenie w szałas w środku egzotycznego lasu. Delikatne, akwarelowe plamy zieleni na fototapecie tworzą subtelny, roślinny wzór. Niesamowity efekt tworzy pokrycie dużym wzorem jedynie części fototapety. Umiejscowienie motywu liści w górnej części ściany, obniży ją optycznie, więc dekoracja w postaci fototapety będzie idealnym rozwiązaniem do wnętrz wysokich.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BUJNOŚĆ ZIELENI- styl i wdzięk na zielono [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-411660367/3/s/fototapeta-bujnosc-zieleni.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-411660367/3/m/fototapeta-bujnosc-zieleni.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-411660367/3/l/fototapeta-bujnosc-zieleni.jpg [formattitle] => fototapeta-bujnosc-zieleni [alt_title] => Fototapeta Bujność Zieleni [link] => /fototapeta-bujnosc-zieleni ) [41] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Las ze snów [product_id] => 19147 [link_rewrite] => /fototapeta-las-ze-snow [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-125504264 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta LAS ZE SNÓW - odetchnij leśnym powietrzem! Uważa się, że las stanowi archetypiczny symbol nieświadomości, jako, że wiąże się z rozległa i pełną niespodzianek przestrzenią, gdzie łatwo się zgubić. Las może stać się schronieniem, otoczyć opieką. Pojawiający się w marzeniach sennych, może symbolizować potrzebę ucieczki od codzienności, doładowania baterii, odzyskania sił. Mieszkanie udekorowane fototapetą Las ze Snów pozwoli Ci odseparować się od codziennych spraw, pomoże odpocząć. Rozmyte kształty i stonowane barwy fototapety sprawią, że przestrzeń optycznie się powiększy. Subtelny wzór idealnie wkomponuje się we wnętrza pełne szarości czy bieli. Ciemna zieleń roślin doniczkowych oraz meble i dodatki w ciepłych odcieniach drewna ożywią fototapetę i sprawią, że efekt będzie jeszcze ciekawszy.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta LAS ZE SNÓW - odetchnij leśnym powietrzem! Uważa się, że las stanowi archetypiczny symbol nieświadomości, jako, że wiąże się z rozległa i pełną niespodzianek przestrzenią, gdzie łatwo się zgubić [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264/5/s/fototapeta-las-ze-snow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264/5/m/fototapeta-las-ze-snow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264/5/l/fototapeta-las-ze-snow.jpg [formattitle] => fototapeta-las-ze-snow [alt_title] => Fototapeta Las ze snów [link] => /fototapeta-las-ze-snow ) [42] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Królewski Granat [product_id] => 23454 [link_rewrite] => /fototapeta-krolewski-granat [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0122 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KRÓLEWSKI GRANAT- nadaj wnętrzu szlachetności! Wzorowane na chińskiej porcelanie, biało- kobaltowe fajanse z Delft, dość szybko zyskały na popularności. W XVII wieku pierwsze zakłady wytwarzające podobną ceramikę powstały w Norwich, później pojawiały się kolejne. Swoje zamiłowanie do kwiatowych wzorów Brytyjczycy przemycili również na fajanse brytyjskie, którym nadano nazwę „delftware”. Przepiękny , kwiatowy wzór zagościł na fototapecie Królewski Granat. Ciemnobłękitne smugi, układające się w wizerunek kwiatów, są jedynym barwnym akcentem na białym tle fototapety. Biel wydobywa głębię granatu, z którym tworzy świeże i zarazem szlachetne zestawienie. Fototapeta Królewski Granat jest propozycją dla wnętrz eleganckich, gdzie będzie doskonale komponowała się ze srebrem , złotem czy kryształami. Bardzo dobrze wypadnie także we przestrzeniach umeblowanych na biało, gdzie granatowe malunki kwiatów będą jedyną, lecz jakże efektowną, ozdobą pomieszczenia. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KRÓLEWSKI GRANAT- nadaj wnętrzu szlachetności! Wzorowane na chińskiej porcelanie, biało- kobaltowe fajanse z Delft, dość szybko zyskały na popularności [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0122/6/s/fototapeta-krolewski-granat.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0122/6/m/fototapeta-krolewski-granat.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0122/6/l/fototapeta-krolewski-granat.jpg [formattitle] => fototapeta-krolewski-granat [alt_title] => Fototapeta Królewski Granat [link] => /fototapeta-krolewski-granat ) [43] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Barokowe Róże [product_id] => 21946 [link_rewrite] => /fototapeta-barokowe-roze [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-94967917 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna tapeta Barokowe Róże – poznaj urok dawnych lat Przepych to nie tylko złoto i drogie przedmioty w postaci klejnotów. Kwiaty swym urokiem rozsiewają bezwzględnie bogaty i onieśmielający dla oczu widok. Przede wszystkim róże. Były one jednymi z najczęściej pojawiających się kwiatów w ogrodach przy pałacach i zamkach. Na tapecie przepych emanujący od róży wprawia w przyjemny i refleksyjny nastrój. Kwiaty są w barwie pomarańczowej, beżowej oraz białej. Pomiędzy różami przeplatają się drobne kwiatuszki. Całość nie pozostawia miejsca dla tła. Samoprzylepna fototapeta Barokowe Róże to romantyczny element mieszkania, doskonała dla pomieszczeń, w których świece i nastrojowa muzyka są ich nieodłącznym elementem. Barokowa nuta wizerunku wymieszana jest z ponadczasowością. Stłumione barwy, stylizowane na stare to typowy akcent dla vintage. Te urokliwe róże uzupełnią sypialnię lub salon umeblowany w jasnych i ciemnych barwach. Pasuje ona do mebli drewnianych, a także charakterystycznych dodatków w postaci instrumentów muzycznych. Usuwalna tapeta Barokowe Róże dedykowana jest dla stylu romantycznego, klasycznego oraz vintage.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Barokowe Róże – poznaj urok dawnych lat Przepych to nie tylko złoto i drogie przedmioty w postaci klejnotów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-94967917/6/s/fototapeta-barokowe-roze.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-94967917/6/m/fototapeta-barokowe-roze.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-94967917/6/l/fototapeta-barokowe-roze.jpg [formattitle] => fototapeta-barokowe-roze [alt_title] => Fototapeta Barokowe Róże [link] => /fototapeta-barokowe-roze ) [44] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Spacer po Dżungli [product_id] => 18323 [link_rewrite] => /fototapeta-spacer-po-dzungli [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-116015285 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Spacer po Dżungli – skryj się pod wielkimi liśćmi Nowoczesne dekoracje wyrażają zupełnie nowe spojrzenie na coś, co od wieków stanowiło elementy ozdobne lub zachwycało w niezmienny sposób. Tapeta obrazuje wielkie liście bananowca, które są czarnym szkicem na białym tle. Nowatorska ozdoba dla każdego, kto podąża z prądem najnowszej mody, nie tracąc przy tym subtelności natury. Motyw ten jest bardzo ciekawy i uniwersalny dla wielu innych barw. Usuwalna tapeta Spacer po Dżungli zachwyca swą prostotą, a zarazem niebanalnością. Możesz lekko i subtelnie wprowadzić trochę rajskiego klimatu do swojego pomieszczenia, który z pewnością wpłynie na dobre samopoczucie. Piękny i klasyczny motyw szkicu zestawisz z zarówno z jasnymi oraz ciemnymi meblami. Tapeta pasuje do stylu nowoczesnego lub designerskiego. Samoprzylepna tapeta Spacer po Dżungli upiększy salon, sypialnię lub kuchnię. Kilka roślin w doniczkach uzupełni egzotyczną aranżację. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Spacer po Dżungli – skryj się pod wielkimi liśćmi Nowoczesne dekoracje wyrażają zupełnie nowe spojrzenie na coś, co od wieków stanowiło elementy ozdobne lub zachwycało w niezmienny sposób [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-116015285/1/s/fototapeta-spacer-po-dzungli.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-116015285/1/m/fototapeta-spacer-po-dzungli.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-116015285/1/l/fototapeta-spacer-po-dzungli.jpg [formattitle] => fototapeta-spacer-po-dzungli [alt_title] => Fototapeta Spacer po Dżungli [link] => /fototapeta-spacer-po-dzungli ) [45] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wyciszenie Wśród Pachnących Róż [product_id] => 22886 [link_rewrite] => /fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-468367409 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ romantyzm w różanym ogrodzie Samoprzylepną fototapetę WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ polecamy dla wszystkich Pań pielęgnujących w sobie nutkę romantyzmu, delikatności i nade wszystko kobiecości. Nasza usuwalna fototapeta z różanym motywem przewodnim będzie idealnym wyborem do pomieszczeń jasnych, dobrze oświetlonych, aczkolwiek niekoniecznie dużych (choć i w takich będzie wyglądała pięknie). Jasne tło fototapety dobrze rozpromienieni wnętrze, a delikatne różane akcenty wprowadzą ciepło, romantyzm i nienaganną elegancję. Samoprzylepna fototapeta WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ doskonale będzie wyglądała w zestawieniu z jasnymi meblami oraz dodatkami w stylu glamour. Szklane, kryształowe czy bladoróżowe bibeloty z tą fototapetą będą wyglądały obłędnie, stylowo i elegancko. Osobiście marzyłby nam się olbrzymi fotel, stolik z abażurową lampką, kubek herbaty i książka, a w tle WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ. Czegóż chcieć więcej?

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ romantyzm w różanym ogrodzie Samoprzylepną fototapetę WYCISZENIE WŚRÓD PACHNĄCYCH RÓŻ polecamy dla wszystkich Pań pielęgnujących w sobie nutkę romantyzmu, delikatności i nade wszystko kobiecości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409/7/s/fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409/7/m/fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409/7/l/fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz.jpg [formattitle] => fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz [alt_title] => Fototapeta Wyciszenie Wśród Pachnących Róż [link] => /fototapeta-wyciszenie-wsrod-pachnacych-roz ) [46] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Gwieździste Niedźwiedzie [product_id] => 22083 [link_rewrite] => /fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0108 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE. Lubicie patrzeć w gwiazdy? My też i to bardzo. W odróżnieniu od wpatrywania się w chmury i zabawy w wymyślanie co tam widać to zasady gry są dosyć proste i znane od wieków. I chodź w rzeczywistości mała i duża niedźwiedzica wyglądają odrobinę inaczej, to i tak nasza samoprzylepna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE jest dowodem na to, że jak się bardzo chce to wszystko można. Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE polecana jest oczywiście przede wszystkim do pokojów dziecięcych, w których swoim kolorem i tematyką wprowadzi małych poszukiwaczy przygód w magię wszechświata. Drodzy rodzice, sami też mamy dzieci i wiemy jak dociekliwe potrafią być, gdy coś nowego pojawia się w ich otoczeniu. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość użytych materiałów zarówno w postaci papieru jak i kleju. Przy realizacji zamówienia na usuwalną fototapetę GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Po Państwa stronie leży jedynie zawieszenie fototapety i odpowiadanie na tysiące pytań na temat zasad funkcjonowania wszechświata.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta GWIEŹDZISTE NIEDŹWIEDZIE [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/s/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/m/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0108/6/l/fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie.jpg [formattitle] => fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie [alt_title] => Fototapeta Gwieździste Niedźwiedzie [link] => /fototapeta-gwiezdziste-niedzwiedzie ) [47] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Niebo w stylu grunge [product_id] => 22020 [link_rewrite] => /fototapeta-niebo-w-stylu-grunge [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0044 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta NIEBO W STYLU GRUNGE – niebanalne niebo, wzburzone i podrapane. Styl grunge, to styl gdzie piękno miesza się z brzydotą, czyli stylowe robią się dziury w spodniach, przetarcia, zagięcia, czy modny staje się efekt niewyprasowanego materiału. To wszystko dzieje się w modzie, natomiast w sztuce nadciąga to samo! Podrapane ściany, pełne plam, niedociągnięć, przetarć , wydawało by się niechlujne, a jednak właśnie o to chodzi, ten styl podoba się nam. Samoprzylepna tapeta Niebo w stylu grunge, to obraz nieba, które zadziwia nas swoim ciekawym wyglądem. Niebo błękitno-szare, wzburzone, momentami spokojne , pełne rys, jak gdyby ktoś je podrapał, ta usuwalna fototapeta Niebo w stylu grunge zagości na ścianie naszej sypialni, pokoju czy kuchni.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta NIEBO W STYLU GRUNGE – niebanalne niebo, wzburzone i podrapane [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0044/1/s/fototapeta-niebo-w-stylu-grunge.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0044/1/m/fototapeta-niebo-w-stylu-grunge.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0044/1/l/fototapeta-niebo-w-stylu-grunge.jpg [formattitle] => fototapeta-niebo-w-stylu-grunge [alt_title] => Fototapeta Niebo w stylu grunge [link] => /fototapeta-niebo-w-stylu-grunge ) [48] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Gwiezdna Galaktyka [product_id] => 22649 [link_rewrite] => /fototapeta-gwiezdna-galaktyka [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-374491213 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta GWIEZDNA GALAKTYKA - jak pod gołym niebem. Niemal każdy z nas marzy o szklanym suficie, przez który w pogodne noce mógłby obserwować niebo. Człowieka od zawsze fascynowały gwiazdy i przypisywano im cudowne moce i tajemnicze właściwości. Można by tak położyć się na trawie i patrzeć na gwiazdy, czekając aż jedna, spadająca, spełni nasze życzenie. Fototapeta Gwiezdna Galaktyka stanie się namiastką szklanego sufitu, punktem obserwacyjnym dla małego badacza. Granatowa fototapeta pięknie będzie wyglądała w zestawieniu z bielą i prostymi, nowoczesnymi meblami. Świetnym pomysłem wydaje się być umieszczenie fototapety w pokoju ucznia, czy małego entuzjasty astronomii czy astrologi

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta GWIEZDNA GALAKTYKA - jak pod gołym niebem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374491213/7/s/fototapeta-gwiezdna-galaktyka.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374491213/7/m/fototapeta-gwiezdna-galaktyka.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-374491213/7/l/fototapeta-gwiezdna-galaktyka.jpg [formattitle] => fototapeta-gwiezdna-galaktyka [alt_title] => Fototapeta Gwiezdna Galaktyka [link] => /fototapeta-gwiezdna-galaktyka ) [49] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wakacje na wsi [product_id] => 18151 [link_rewrite] => /fototapeta-wakacje-na-wsi [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-102800353 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta WAKACJE NA WSI- leniwy, letni dzień. Zapach świeżo skoszonej trawy, błękitne niebo, pranie suszące się na sznurze. Jedynie brzęczenie owadów nad ogrodową rabatką zakłóca ciszę. Na fototapecie Wakacje na Wsi dostrzeżesz spokój leniwego, letniego dnia, delikatność wiatru unoszącego pyłki i zapach kwiatów. Romantyczne, kobiece wnętrza będą idealnym miejscem, by umieścić w nich naszą fototapetę. Subtelność różu w połączeniu z mocnymi akcentami czerwieni i zielenią na fototapecie ożywią nudne pomieszczenia, zwłaszcza te, w których panuje jeden, pastelowy kolor. Fototapeta dobrze sprawdzi się również w nowoczesnej stylistyce, gdzie sprawi, że wnętrze stanie się ciekawsze, poprzez przełamanie surowej konwencji.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta WAKACJE NA WSI- leniwy, letni dzień [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102800353/7/s/fototapeta-wakacje-na-wsi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102800353/7/m/fototapeta-wakacje-na-wsi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-102800353/7/l/fototapeta-wakacje-na-wsi.jpg [formattitle] => fototapeta-wakacje-na-wsi [alt_title] => Fototapeta Wakacje na wsi [link] => /fototapeta-wakacje-na-wsi ) [50] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Izolinie [product_id] => 22701 [link_rewrite] => /fototapeta-izolinie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-393857740 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta IZOLINIE- mapowe inspiracje. Izolinie to linie na mapie, łączące punkty o jednakowych wartościach liczbowych danej cechy, przykładowo ciśnienia atmosferycznego albo sumy opadów. Giętkie linie tworzą niesamowite, graficzne układy. Tym razem znalazły się one nie na mapie, a na fototapecie Izolinie. Delikatne, czarne kompozycje linii na fototapecie tworzą niezwykły, graficzny obraz. Fototapeta będzie wspaniałą ozdobą wnętrz w stylu skandynawskim czy minimalistycznym, które są pochwałą prostoty. Niebanalny wzór sprawia, że z pewnością wnętrze wyróżni się na tle innych i sprawi, że nasze mieszkanie będzie jedyne w swoim rodzaju. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta IZOLINIE- mapowe inspiracje [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-393857740/1/s/fototapeta-izolinie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-393857740/1/m/fototapeta-izolinie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-393857740/1/l/fototapeta-izolinie.jpg [formattitle] => fototapeta-izolinie [alt_title] => Fototapeta Izolinie [link] => /fototapeta-izolinie ) [51] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiat Paproci [product_id] => 22841 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiat-paproci [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-452144221 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KWIAT PAPROCI- zatop się w zielonym gąszczu. W noc świętego Jana, czyli pierwszą noc lata, jak mówi legenda, w leśnej gęstwinie można odnaleźć kwiat paproci. Kwitnie on tylko raz do roku, a ten kto odnajdzie wyjątkową roślinę, może liczyć na szczęście i pomyślność. Na fototapecie Kwiat Paproci nie znajdziecie upragnionego kwiatu, ponieważ nie mamy pojęcia, jak on może wyglądać. Podczas poszukiwań zachwyciło nas jednak wspaniałe zagęszczenie zieleni i uznaliśmy, że zilustrujemy to naszą fototapetą. Różnorodność odcieni zielonego na fototapecie, gdzieniegdzie rozbielonego, w niektórych miejscach wzbogaconego o błękit, nada pomieszczeniu głębi i stworzy miejsce idealne do wypoczynku. Leśną tematykę, do której nawiązuje fototapeta, świetnie uzupełnią drewniane dodatki, rośliny doniczkowe i akcenty beżu i brązu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIAT PAPROCI- zatop się w zielonym gąszczu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452144221/6/s/fototapeta-kwiat-paproci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452144221/6/m/fototapeta-kwiat-paproci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-452144221/6/l/fototapeta-kwiat-paproci.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiat-paproci [alt_title] => Fototapeta Kwiat Paproci [link] => /fototapeta-kwiat-paproci ) [52] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Marzenia Ornitologa [product_id] => 22111 [link_rewrite] => /fototapeta-marzenie-ornitologa [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-pw-0137 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta MARZENIA ORNITOLOGA- sielska nowoczesność. W poszukiwaniu rzadko spotykanych gatunków ptaków ornitolodzy są w stanie pokonać naprawdę spore odległości. Wytrzymują niesprzyjające warunki pogodowe i potrafią wytrzymać w bezruchu kilka godzin tylko po to, by zaobserwować konkretny gatunek. Piękne, unikatowe okazy na fototapecie Marzenia Ornitologa z pewnością zachwyciłyby każdego pasjonata ptaków. Fototapeta stanowi połączenie współczesnego wzoru czarnych gałęzi z wielobarwnymi ilustracjami przedstawiającymi ptaki. Prostota tła pozwala dostrzec okazałość egzotycznego ptactwa. Połączenie dwóch stylów na fototapecie sprawia, że będzie odpowiednia zarówno do wnętrz współczesnych, minimalistycznych, gdzie wniesie odrobinę egzotycznej sielskości, jak stylistyki rustykalnej, której z kolei nada lekko nowoczesnego charakteru.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MARZENIA ORNITOLOGA- sielska nowoczesność [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0137/1/s/fototapeta-marzenia-ornitologa.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0137/1/m/fototapeta-marzenia-ornitologa.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-pw-0137/1/l/fototapeta-marzenia-ornitologa.jpg [formattitle] => fototapeta-marzenia-ornitologa [alt_title] => Fototapeta Marzenia Ornitologa [link] => /fototapeta-marzenie-ornitologa ) [53] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Czy ta ściana jest wykafelkowana? [product_id] => 22585 [link_rewrite] => /fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-343074749 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta CZY TA ŚCIANA JEST WYKAFELKOWANA? Imitacja różnokolorowych cegiełek Trend na loftowe wykończenia wnętrz od lat ma się bardzo dobrze i zajmuje wysokie pozycje w pomysłach an aranżację przestrzeni. Imitacja cegły na ścianie to oryginalna dekoracja wnętrza. Tylko już dosyć oklepana. Przyznacie, że choć jedna osoba w waszym otoczeniu ma w swoim mieszkaniu ścianę z cegieł w naturalnym bądź w białym odcieniu. Często też spotyka się szare imitacje skalnych kamieni. Co zatem zrobić, aby się wyróżnić? Podpowiadamy sposób na nietypową aranżację. Nasza samoprzylepna fototapeta CZY TA ŚCIANA JEST WYKAFELKOWANA? daje złudzenie różnokolorowych kafelek na ścianie. Kolorowe cegiełki przyciągają wzrok, sprawiają wrażenie remontowego chaosu, ale i loftowego porządku. Dla kogo usuwalna fototapeta CZY TA ŚCIANA JEST WYKAFELKOWANA? będzie dobrym wyborem? przede wszystkim dla ludzi ceniących sobie niezależność, lubiących nieszablonowe rozwiązania i niebojących się nowych wyzwań. Brzmi jakbym pisała o Tobie? To do dzieła! [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta CZY TA ŚCIANA JEST WYKAFELKOWANA? Imitacja różnokolorowych cegiełek Trend na loftowe wykończenia wnętrz od lat ma się bardzo dobrze i zajmuje wysokie pozycje w pomysłach an aranżację przestrzeni [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-343074749/1/s/fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-343074749/1/m/fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-343074749/1/l/fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana.jpg [formattitle] => fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana [alt_title] => Fototapeta Czy ta ściana jest wykafelkowana? [link] => /fototapeta-czy-ta-sciana-jest-wykafelkowana ) [54] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wędrujące Chmury [product_id] => 23353 [link_rewrite] => /fototapeta-wedrujace-chmury [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0020 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta WĘDRUJĄCE CHMURY – pochmurne niebo, piękny delikatny obraz. Czym jest niebo i skąd się wzięło ? Ile pytań, tyle odpowiedzi lecz która z nich jest prawdziwa? Jesteśmy ciekawi świata, który nas otacza, dlatego kto pyta, ten nie błądzi. Kolor nieba i znajdujących się na nim chmur zależy od kilku zjawisk optycznych, najważniejszym z nich jest rozpraszanie światła widzialnego przez molekuły powietrza, znajdujące się w powietrzy kropelki wody, kryształki lodu oraz pyły zawieszone w powietrzu. Po niebie spacerują chmury, radośnie przemierzają niebieski szlak, przesuwają się z miejsca na miejsce, tworząc ciekawe motywy. Niektóre kształtem przypominają nam zwierzęta, lub ludzi, są ciekawe i wydaje się jak by dobrze bawiły się na nieboskłonie. Ta samoprzylepna tapeta Wędrujące chmury, to ciekawy i nastrojowy przekaz, pełen tajemniczości. Doskonała do naszego pokoju, salonu czy sypialni. Obraz nieba, a na nim chmury w gromadach pędzące, niczym baranki w stadzie, zmieniające natężenie i barwy, ta usuwalna fototapeta w pastelowych barwach, świetnie współgra z otoczeniem i zaprasza nas do ciekawych rozważań. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta WĘDRUJĄCE CHMURY – pochmurne niebo, piękny delikatny obraz [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0020/1/s/fototapeta-wedrujace-chmury.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0020/1/m/fototapeta-wedrujace-chmury.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0020/1/l/fototapeta-wedrujace-chmury.jpg [formattitle] => fototapeta-wedrujace-chmury [alt_title] => Fototapeta Wędrujące Chmury [link] => /fototapeta-wedrujace-chmury ) [55] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Skarby Zaczarowanego Lasu [product_id] => 21892 [link_rewrite] => /fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-88073293 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta SKARBY ZACZAROWANEGO LASU- naturalne bogactwo. Oj, chcielibyśmy, aby takimi kolorami czarowała nas jesień. Wysyp jesiennych skarbów na fototapecie Skarby Zaczarowanego Lasu mieni się wszystkimi barwami tęczy. Neonowe szaleństwo zapanowało wśród leśnych kniei, przenosząc się na nasze ściany. Fantastycznie kolorowa fototapeta przepięknie udekoruje pokój dziecka, tworząc cudowny, bajkowy nastrój. Listki, grzyby, jagody- to wszystko wciąga w wielobarwny wir, stwarzając ciekawe, wyróżniające się wnętrze. Fototapeta doskonale wkomponuje się w pełen zabawek i dziecięcych akcesoriów świat, ożywiając go, a dzieciom dodając energii do zabawy.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SKARBY ZACZAROWANEGO LASU- naturalne bogactwo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-88073293/6/s/fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-88073293/6/m/fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-88073293/6/l/fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu.jpg [formattitle] => fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu [alt_title] => Fototapeta Skarby Zaczarowanego Lasu [link] => /fototapeta-skarby-zaczarowanego-lasu ) [56] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Liście Monstery [product_id] => 22827 [link_rewrite] => /fototapeta-liscie-monstery [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 954 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-446478754-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

LIŚCIE MONSTERY- w głębi tropikalnej puszczy Tropiki to nie tylko żywe kolory i słońce. To również mrok i tajemnica, cień egzotycznych drzew, niezbadana gęstwina ogromnych liści. Fototapeta Liście Monstery próbuje przemycić do wnętrza klimat tropikalnego lasu, zatopionego w nocnej ciemności. Cisza tutaj jest tylko pozorna- dżungla nigdy nie śpi. Dzięki pokrytej liśćmi fototapecie odpoczniesz, ale jednocześnie unikniesz nudy, zagłębiając się w tajemniczą, nieznaną przestrzeń. Połączenie ciemnego odcienia zieleni z czernią sprawia, że fototapeta Liście Monstery to trafny wybór zwłaszcza do dużych przestrzeni, które chcemy optycznie zmniejszyć i jednocześnie nadać im nieco przytulności. Dobierzmy do udekorowanej fototapetą ściany dekoracje w bieli i żywych kolorach zieleni, by rozjaśnić wnętrze i uzyskać bardziej radosną przestrzeń. Egzotyczne gatunki drewna doskonale dopełnią stylizację i pozwolą uzyskać niebagatelny efekt tropikalnej elegancji.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => LIŚCIE MONSTERY- w głębi tropikalnej puszczy Tropiki to nie tylko żywe kolory i słońce [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-446478754-modyfikacja/6/s/fototapeta-liscie-monstery.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-446478754-modyfikacja/6/m/fototapeta-liscie-monstery.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-446478754-modyfikacja/6/l/fototapeta-liscie-monstery.jpg [formattitle] => fototapeta-liscie-monstery [alt_title] => Fototapeta Liście Monstery [link] => /fototapeta-liscie-monstery ) [57] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Pochmurne Niebo [product_id] => 23407 [link_rewrite] => /fototapeta-pochmurne-niebo [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0075 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta POCHMURNE NIEBO – niebanalny wizerunek pomieszczenia Chmury to niesamowite naturalne zjawisko. Każdego dnia dostarczają nam piękny spektakl na niebie, podczas którego możemy cieszyć się ich fantazyjnymi kształtami. Są również zwiastunem deszczu, oczekiwanym albo nieproszonym. Nasza intrygująca samoprzylepna fototapeta POCHMURNE NIEBO pozwala poczuć się, jakbyś szybował wysoko na niebie, bez ryzyka zamoknięcia. Delikatny wzór tapety całkowicie przekształci Twoje wnętrze, czyniąc z niego naprawdę wyjątkowym miejscem. Sprawi, że wnętrze będzie jaśniejsze i nabierze głębi. Usuwalna tapeta POCHMURNE NIEBO stanie się charakterystycznym akcentem Twojego pokoju. To propozycja dla każdego, kto lubi wyrafinowane elementy wystroju wnętrz. Sprawdzi się na ścianach w sypialni, salonie i biurze. Będzie idealnie komponować się z meblami z jasnego naturalnego drewna oraz akcesoriami w białych, szarych lub beżowych odcieniach. Samoprzylepna tapeta POCHMURNE NIEBO podkreśli nowoczesne, klasyczne i stylowe wnętrze. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta POCHMURNE NIEBO – niebanalny wizerunek pomieszczenia Chmury to niesamowite naturalne zjawisko [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0075/1/s/fototapeta-pochmurne-niebo.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0075/1/m/fototapeta-pochmurne-niebo.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0075/1/l/fototapeta-pochmurne-niebo.jpg [formattitle] => fototapeta-pochmurne-niebo [alt_title] => Fototapeta Pochmurne Niebo [link] => /fototapeta-pochmurne-niebo ) [58] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Drewniana Wizja [product_id] => 19294 [link_rewrite] => /fototapeta-drewniana-wizja [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-139217037 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta Drewniana Wizja – zaczerpnij skandynawskich inspiracji Drewno to surowiec, bez którego trudno byłoby nam sobie wyobrazić życie. Na co dzień towarzyszy nam także pod postacią mebli i wystroju wnętrz. Tę niezwykle ciekawą tapetę możesz wpleść w aranżację swoich pomysłów. Usuwalna fototapeta Drewniana Wizja to wizualnie bardzo realistycznie uchwycone deseczki, ułożone we wzór jodełki. Z tą tapetą bez konieczności użycia naturalnego drewna, możesz udekorować ściany w nieskomplikowany i szybki sposób. Niebanalny motyw pięknie zaprezentuje się w towarzystwie jasnych mebli oraz wiklinowych i drewnianych dodatków. Samoprzylepna fototapeta Drewniana Wizja uświetni aranżację w stylu klasycznym, skandynawskim lub nowoczesnym. Tapetą podkreślisz salon, sypialnię lub kuchnię.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Drewniana Wizja – zaczerpnij skandynawskich inspiracji Drewno to surowiec, bez którego trudno byłoby nam sobie wyobrazić życie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139217037/7/s/fototapeta-drewniana-wizja.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139217037/7/m/fototapeta-drewniana-wizja.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-139217037/7/l/fototapeta-drewniana-wizja.jpg [formattitle] => fototapeta-drewniana-wizja [alt_title] => Fototapeta Drewniana Wizja [link] => /fototapeta-drewniana-wizja ) [59] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Świeżość tropików [product_id] => 23172 [link_rewrite] => /fototapeta-swiezosc-tropikow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-641127859 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta ŚWIEŻOŚĆ TROPIKÓW – gęste tajemnicze zarośla w Twoim salonie Wszyscy pragniemy przygód. Podróże w głąb dżungli są jednak drogie i niebezpieczne. Dla domatorów proponujemy zastępstwo, które będzie towarzyszyć im przez wszystkie dni w roku. Usuwalna fototapeta ŚWIEŻOŚĆ TROPIKÓW to gwarancja przeżywania wiecznego lata w samym sercu dżungli. To ciekawa propozycja również dla tych, którzy takie wycieczki mają już za sobą i chcieliby mieć coś, na co patrząc, zawsze będą mogli przypomnieć sobie doświadczenia tamtej podróży. Liście tropikalnych palm i monster są przykuwającym oko wzorem. Sprawdzą się w każdych warunkach. Miłośnicy nowoczesnych zimnych pomieszczeń mogą wykorzystać je jako akcent, który ożywi pomieszczenie. Zwolennicy stylu boho poczują się jeszcze bardziej przybliżeni do natury i odkryją jej nowe oblicze na własnych zasadach. Ta zielono-biała tapeta gwarantuje maksimum wizualnych doznań, zabierając jednocześnie minimalną ilość miejsca. Puste ściany proszą się o pokrycie ich ciekawym wzorem, a samoprzylepna fototapeta ŚWIEŻOŚĆ TROPIKÓW sprawdzi się w tym celu lepiej, niż cokolwiek innego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ŚWIEŻOŚĆ TROPIKÓW – gęste tajemnicze zarośla w Twoim salonie Wszyscy pragniemy przygód [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-641127859/1/s/fototapeta-swiezosc-tropikow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-641127859/1/m/fototapeta-swiezosc-tropikow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-641127859/1/l/fototapeta-swiezosc-tropikow.jpg [formattitle] => fototapeta-swiezosc-tropikow [alt_title] => Fototapeta Świeżość tropików [link] => /fototapeta-swiezosc-tropikow ) [60] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jesien w kolorach złota i brązu [product_id] => 23074 [link_rewrite] => /fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-576619345-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta JESIEŃ W KOLORACH ZŁOTA I BRĄZU Polska złota jesień poleca się do aranżacji wnętrza Jesień jest naszą ulubioną porą roku, Twoją też? Ta magia barw, liści, kolorowe powietrze i zapach zbliżającej się zimy. Tak, wiemy.. poza pięknym pejzażem jest to też deszcz, wiatr, plucha i ciągły katar. No cóż.. jak to mówią "wszystko ma swoje plusy i minusy". Nie jest to prawda w przypadku samoprzylepnej fototapety JESIEŃ W KOLORACH ZŁOTA I BRĄZU, która to naszym zdaniem ma same plusy i brak minusów. Doskonale sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu w Twoim domu bez względu na to czy to jadania, sypialnia, salon czy pokój dziecięcy. Chętnie też gotowalibyśmy w kuchni z takim widokiem na ścianie. Jasne tło usuwalnej fototapety JESIEŃ W KOLORACH ZŁOTA I BRĄZU pięknie rozświetli przestrzeń i optycznie ją powiększy, a delikatny motyw wprowadzi do pomieszczenia cudowny klimat polskiej złotej jesieni. Fototapeta samoprzylepna w takiej aranżacji znakomicie połączy się z drewnianymi meblami i naturalnymi dodatkami w ciepłych odcieniach kolorystycznych. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta JESIEŃ W KOLORACH ZŁOTA I BRĄZU Polska złota jesień poleca się do aranżacji wnętrza Jesień jest naszą ulubioną porą roku, Twoją też? Ta magia barw, liści, kolorowe powietrze i zapach zbliżającej się zimy [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-576619345-modyfikacja/1/s/fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-576619345-modyfikacja/1/m/fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-576619345-modyfikacja/1/l/fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu.jpg [formattitle] => fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu [alt_title] => Fototapeta Jesien w kolorach złota i brązu [link] => /fototapeta-jesien-w-kolorach-zlota-i-brazu ) [61] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Rajska Zieleń Palmowych Liści [product_id] => 38439 [link_rewrite] => /fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss- 353419331-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta RAJSKIE ZIELONE LIŚCIE PALMOWE - poczuj się odświeżony w chłodnym cieniu. Liście palmowe zachwycają swoim niesamowitym urokiem. Często są elementem różnych dekoracji, dlatego też pojawiły się na naszej tapecie. Na białym tle stworzyliśmy piękne duże liście palmowe, które są często utożsamiane z nietkniętą przyrodą i egzotycznymi wyspami. Usuwalna tapeta RAJSKIE ZIELONE LIŚCIE PALMOWE pięknie uchwyci gorący egzotyczny klimat i wprowadzi go do Twojego wnętrza. Za pomocą tej tapety w kilka chwil możesz stworzyć słoneczny kącik w domu. Realistyczny obraz uroczych liści stanie się oryginalną ozdobą sypialni, salonu, kuchni lub łazienki. Samoprzylepna tapeta RAJSKIE ZIELONE LIŚCIE PALMOWE w towarzystwie mebli z ciemnego lub jasnego drewna podkreśli wyjątkową atmosferę pomieszczenia.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta RAJSKIE ZIELONE LIŚCIE PALMOWE - poczuj się odświeżony w chłodnym cieniu [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss- 353419331-modyfikacja/1/s/fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss- 353419331-modyfikacja/1/m/fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss- 353419331-modyfikacja/1/l/fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci.jpg [formattitle] => fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci [alt_title] => Fototapeta Rajska Zieleń Palmowych Liści [link] => /fototapeta-rajska-zielen-palmowych-lisci ) [62] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jesień w odcieniu szarości [product_id] => 22242 [link_rewrite] => /fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-153881771 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta Jesień w Odcieniu Szarości – natura w modnym kolorze Szary należy do jednej z najbardziej uniwersalnych barw, ponadto stał się również najmodniejszą częścią wszystkich nowoczesnych wnętrz, ponieważ pasuje w zestawieniu z każdym innym kolorem. Na tej tapecie znalazła się ciekawa wizja opadających listeczków w kilku tonacjach, które są gęsto rozmieszczone jeden za drugim. Usuwalna fototapeta Jesień w Odcieniu Szarości jest rewelacyjną i uniwersalna propozycją dla każdego pomieszczenia, w którym stawiasz na prostotę i wygodę. Tapeta nie zajmie wiele miejsca, a z całą pewnością ożywi ścianę. Dekoracja posłuży Ci za uzupełnienie aranżacji sypialni, garderoby, salonu, kuchni, jadalni, a nawet łazienki. Kolor tapety dopasujesz do mebli białych, beżowych i brązowych, a także ciekawych dodatków w jaskrawych tonacjach. Samoprzylepna fototapeta Jesień w Odcieniu Szarości skomponuje się ze stylem klasycznym lub nowoczesnym.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Jesień w Odcieniu Szarości – natura w modnym kolorze Szary należy do jednej z najbardziej uniwersalnych barw, ponadto stał się również najmodniejszą częścią wszystkich nowoczesnych wnętrz, ponieważ pasuje w zestawieniu z każdym innym kolorem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-153881771/1/s/fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-153881771/1/m/fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-153881771/1/l/fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci.jpg [formattitle] => fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci [alt_title] => Fototapeta Jesień w odcieniu szarości [link] => /fototapeta-jesien-w-odcieniu-szarosci ) [63] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiaty na żakardzie [product_id] => 19677 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiaty-na-zakardzie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-35975692 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta Kwiaty na Żakardzie – piękno królewskiej tkaniny Tkanina żakardowa od wieków była wykorzystywana do tworzenia kostiumów, zasłon oraz dekoracji naściennych, czyli gobelinów. Tapeta oddaje piękno tamtych czasów i doskonale nawiązuje w realistyczny sposób do popularnego motywu floralnego wyszywanego na tkaninach. Samoprzylepna tapeta Kwiaty na Żakardzie ukazuje to białe tło pokryte licznymi szarymi wzorami o bardzo skomplikowanym układzie. Całość wygląda majestatycznie i niezwykle gustownie, dlatego też przy pomocy tapety stworzysz niepowtarzalną aranżację. Piękno tapety może być częścią dekoracji Twojej sypialni, salonu, łazienki lub garderoby, czy też kącika poświęconemu hobby. Usuwalna tapeta Kwiaty na Żakardzie zaprezentuje się w towarzystwie białych, beżowych lub brązowych mebli. Pasuje ona do stylu nowoczesnego, klasycznego, romantycznego lub wiktoriańskiego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Kwiaty na Żakardzie – piękno królewskiej tkaniny Tkanina żakardowa od wieków była wykorzystywana do tworzenia kostiumów, zasłon oraz dekoracji naściennych, czyli gobelinów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-35975692/1/s/fototapeta-kwiaty-na-zakardzie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-35975692/1/m/fototapeta-kwiaty-na-zakardzie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-35975692/1/l/fototapeta-kwiaty-na-zakardzie.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiaty-na-zakardzie [alt_title] => Fototapeta Kwiaty na żakardzie [link] => /fototapeta-kwiaty-na-zakardzie ) [64] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Ciemny Las we Mgle [product_id] => 23112 [link_rewrite] => /fototapeta-ciemny-las-we-mgle [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-602580125 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta CIEMNY LAS WE MGLE – specyficzny klimat dla amatorów ciemnych przestrzeni, nastrojowo. Kto z nas chciałby znaleźć się w środku ciemnego lasu, a w dodatku spowitego mgłą? Ten stan rzeczy przyprawia niejednych z nas o dreszcze, jednak wcale nie musi być aż tak źle. Często wydaje się nam , że dobrze znamy samych siebie jednak czy to jest prawdą?Zmieniamy się, jednego dnia boimy się czarnego kota na pasach, a drugiego już nie zwracamy na niego uwagi. Wszystko zależy od siły sugestii, od myśli i nastawienia. Dlatego możemy polubić to, czego dotychczas nie lubiliśmy oraz pójść w miejsca, do których nie poszlibyśmy jeszcze wczoraj, a nawet poczuć sympatię czy pasję, która zaowocuje czymś dobrym. Dlatego też możemy podziwiać ciemny las we mgle, gdzie wszystko cichnie, słychać tylko odgłosy nocy,gdzie sowa zahuczy a gęsta mgła kładzie się nisko i podnosi okrywając leśne drzewa i trawę. Ta samoprzylepna tapeta Ciemny las we mgle, nada twemu mieszkaniu specyficzny klimat. Gdy przyjrzymy się z bliska całości, zobaczymy ciemne i białe kolory, oraz las w oryginalnych rysach, ta usuwalna fototapeta Ciemny las we mgle, nastraja nas i nadaje naszym wnętrzom dosyć ciekawy, oryginalny klimat. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta CIEMNY LAS WE MGLE – specyficzny klimat dla amatorów ciemnych przestrzeni, nastrojowo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-602580125/1/s/fototapeta-ciemny-las-we-mgle.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-602580125/1/m/fototapeta-ciemny-las-we-mgle.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-602580125/1/l/fototapeta-ciemny-las-we-mgle.jpg [formattitle] => fototapeta-ciemny-las-we-mgle [alt_title] => Fototapeta Ciemny Las we Mgle [link] => /fototapeta-ciemny-las-we-mgle ) [65] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Jelonek Bambi [product_id] => 23132 [link_rewrite] => /fototapeta-jelonek-bambi [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-614689496 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta JELONEK BAMBI – dziecięcy świat marzeń, miłe leśne zwierzątka.Pośród pięknego lasu, hen daleko za górami, za lasami żyje piękny jelonek, który jest bardzo łagodny i kocha wszystkie dzieci. Jest tak miły, tak radosny, że nie sposób oderwać od niego oczu, każde dziecko pragnie go zobaczyć, dotknąć i pobyć z tym kochanym zwierzaczkiem. Sympatyczny jelonek żyje pośród lasu, gdzie grzybki kłaniają się podnosząc dumnie swe kapelusiki. Gdy wybierzemy się w odwiedziny do Bambi, będziemy podziwiać bajkowy świat wraz z naszymi pociechami, samoprzylepna tapeta Jelonek Bambi da wiele radości naszemu dziecku. Mały brązowy jelonek, z malutkimi różkami, pośród grzybków i leśnych owoców, usuwalna tapeta Jelonek Bambi zachęci twoje dziecko do zabawy, do odkrywania lasu, wspaniale zagości na ścianie pokoju twojego malucha. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta JELONEK BAMBI – dziecięcy świat marzeń, miłe leśne zwierzątka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/s/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/m/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-614689496/6/l/fototapeta-jelonek-bambi.jpg [formattitle] => fototapeta-jelonek-bambi [alt_title] => Fototapeta Jelonek Bambi [link] => /fototapeta-jelonek-bambi ) [66] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Tropikalna Dżungla w Środku Miasta [product_id] => 23393 [link_rewrite] => /fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0061 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta TROPIKALNA DŻUNGLA W ŚRODKU MIASTA Wstąp do magicznego świata dżungli O tym jak bardzo pragniemy chociaż odrobiny tropikalnego raju w swoich czterech kątach nie trzeba nikogo przekonywać. Świadczy o tym choćby fakt ustawiania w swoich domach i ogrodach coraz to bardziej egzotycznych roślin i motywów. Od jakiegoś czasu trend też obserwujemy w aranżacjach wnętrz domów, mieszkań i obiektów komercyjnych. Na przeciw Państwa oczekiwaniom wychodzi także nasza samoprzylepna fototapeta TROPIKALNA DŻUNGLA W ŚRODKU MIASTA. Nie jest ona jednak typową ozdobą z wizerunkiem plaży, palmy i kokosa. Baaa, powiemy nawet więcej. Przez dłuższą chwilę mieliśmy wątpliwości czy to dżungla czy też podwodny świat jakiegoś ciepłego morza lub oceanu. Usuwalna fototapeta TROPIKALNA DŻUNGLA W ŚRODKU MIASTA będzie rewelacyjnie wyglądała nie tylko w mieszkaniach, ale także w obiektach użytku publicznego. Chętnie wybralibyśmy się na kawę i dobre ciacho do kawiarenki z takim wnętrzem, a Wy? [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta TROPIKALNA DŻUNGLA W ŚRODKU MIASTA Wstąp do magicznego świata dżungli O tym jak bardzo pragniemy chociaż odrobiny tropikalnego raju w swoich czterech kątach nie trzeba nikogo przekonywać [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0061/7/s/fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0061/7/m/fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0061/7/l/fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta.jpg [formattitle] => fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta [alt_title] => Fototapeta Tropikalna Dżungla w Środku Miasta [link] => /fototapeta-tropikalna-dzungla-w-srodku-miasta ) [67] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Lekka Jak Piórko [product_id] => 22797 [link_rewrite] => /fototapeta-lekka-jak-piorko [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 859 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-431286373 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta LEKKA JAK PIÓRKO Zwiewna i eteryczna Romantyczny wystrój pomieszczeń to nie tylko delikatne, pastelowe barwy i kobiece dekoracje. Nowoczesne romantyczne wnętrza to także szkło, kryształ i ciekawe zestawienia faktur i dodatków, które rewelacyjnie będą wyglądały w komplecie z naszą samoprzylepną fototapetą LEKKA JAK PIÓRKO. Cudowne pastelowe beże wpadające w róż to nieodzowny element wystroju każdej romantyczki ceniącej sobie subtelne i delikatne wykończenia wnętrz. Usuwalna fototapeta LEKKA JAK PIÓRKO pięknie będzie wyglądała jako element wystroju sypialni czy jako tło do toaletki. Naszym zdaniem świetnie będzie jej w towarzystwie białych mebli i dodatków w kolorze bieli, a także dodatków szklanych, kryształowych i perłowych. Dodając do samoprzylepnej fototapety LEKKA JAK PIÓRKO odpowiednie bibeloty i inne elementy wystroju wnętrza zyskamy bardzo szykowny i elegancki efekt glamour. Fototapeta ta genialnie sprawdzi się także w kobiecych obiektach komercyjnych jak np. salony kosmetyczne czy SPA.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta LEKKA JAK PIÓRKO Zwiewna i eteryczna Romantyczny wystrój pomieszczeń to nie tylko delikatne, pastelowe barwy i kobiece dekoracje [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-431286373/7/s/fototapeta-lekka-jak-piorko.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-431286373/7/m/fototapeta-lekka-jak-piorko.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-431286373/7/l/fototapeta-lekka-jak-piorko.jpg [formattitle] => fototapeta-lekka-jak-piorko [alt_title] => Fototapeta Lekka Jak Piórko [link] => /fototapeta-lekka-jak-piorko ) [68] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Wiśniowy Sad [product_id] => 23138 [link_rewrite] => /fototapeta-wisniowy-sad [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-620402870 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna fototapeta WIŚNIOWY SAD - delikatny japoński styl. Usuwalna fototapeta WIŚNIOWY SAD to japońska klasyka. Kwitnące drzewa sakury są tym, na co Japończycy czekają cały rok! Kwiaty wiśni mienią się delikatnymi, pastelowymi barwami, a ich zapach kojarzy się z wiosennym ciepłym wiatrem. Kwiatowe, akwarelowe wzory to świetny pomysł na dekorację pokoju dziecka, sypialni czy salonu. Na samoprzylepną tapetę WIŚNIOWY SAD powinny zwrócić uwagę fanki stylu boho i vintage. Romantyczne, delikatne kwiatowe kompozycje na białym tle dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Jeśli zależy Wam na klasycznej elegancji i stylowym wnętrzu samoprzylepna fototapeta WIŚNIOWY SAD będzie idealnym wyborem. Kwiatowe kompozycje cieszą się niegasnącą popularnością, ze względu na ich ponadczasowy i unikalny charakter. Główną zaletą usuwalnej fototapety jest jej trwałość, wysoka jakość wykonania oraz szybki montaż, który pozwoli na uzyskanie spektakularnej przemiany w mniej niż 30 minut. Usuwalna tapetę można z powodzeniem wykorzystać nie tylko jako dekorację ścienną, ale także jako naklejkę dekoracyjną na szafki, komody czy ramy łóżka.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta WIŚNIOWY SAD - delikatny japoński styl [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-620402870/6/s/fototapeta-wisniowy-sad.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-620402870/6/m/fototapeta-wisniowy-sad.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-620402870/6/l/fototapeta-wisniowy-sad.jpg [formattitle] => fototapeta-wisniowy-sad [alt_title] => Fototapeta Wiśniowy Sad [link] => /fototapeta-wisniowy-sad ) [69] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Cichy Las [product_id] => 19150 [link_rewrite] => /fototapeta-cichy-las [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-125534578 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta Cichy Las – gwarancja spokoju i harmonii Aranżując dziecięcy pokój trzeba brać pod uwagę to, że dzieci po prostu szybko rosną. Warto więc zastosować uniwersalną samoprzylepną fototapetę CICHY LAS, która pasuje zarówno do sypialni maluszków, jak i nastolatków. Jest to produkt w odcieniach szarości, ale ilustracje drzew o delikatnie rozmazanych rysach wprowadzą harmonię do każdego wnętrza. Usuwalna fototapeta CICHY LAS jest propozycją niezwykle estetyczną i funkcjonalną. Jego główną zaletą jest przede wszystkim łatwy montaż, do którego nie trzeba wzywać żadnego profesjonalnego fachowca. Fototapeta działa jak naklejka i w każdym momencie można ją zdjąć lub zmienić jej położenie. Jest to dekoracja, dzięki której w dziecięcym pokoju nigdy nie zagości nuda i monotonia

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Cichy Las – gwarancja spokoju i harmonii Aranżując dziecięcy pokój trzeba brać pod uwagę to, że dzieci po prostu szybko rosną [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125534578/1/s/fototapeta-cichy-las.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125534578/1/m/fototapeta-cichy-las.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125534578/1/l/fototapeta-cichy-las.jpg [formattitle] => fototapeta-cichy-las [alt_title] => Fototapeta Cichy Las [link] => /fototapeta-cichy-las ) [70] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwieciste Pnącza [product_id] => 22769 [link_rewrite] => /fototapeta-kwieciste-pnacza [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-418003681 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta KWIECISTE PNĄCZA- oplata mieszkanie urokiem. Sielskie, pełne uroku kwiaty, oplatają łańcuchem ścianę, tworząc niewymuszoną, stylową ozdobę. Hibiskus, dalie, jaśmin, płatki białe, różowe, pomarańczowe i żółte wirują na fototapecie niczym w tańcu, zamieniając jakże klasyczny zamysł kwiatowego motywu w nowoczesną dekorację ściany. Fototapeta Kwieciste Pnącza jest zatem unowocześnioną wersją tradycyjnego wzoru tapet. Stonowane barwy fototapety idealnie pasować będą do pomieszczeń słonecznych, w których promienie naturalnego światła, otulając wizerunek kwiatów, pozwolą im ukazać pełnię uroku. Fototapeta Kwieciste Pnącza jest propozycją zarówno dla wielbicieli tradycyjnego wystroju wnętrz, jak również dla fanów nowoczesności, którym niekoniecznie odpowiada surowy charakter pomieszczenia. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIECISTE PNĄCZA- oplata mieszkanie urokiem [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-418003681/6/s/fototapeta-kwieciste-pnacza.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-418003681/6/m/fototapeta-kwieciste-pnacza.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-418003681/6/l/fototapeta-kwieciste-pnacza.jpg [formattitle] => fototapeta-kwieciste-pnacza [alt_title] => Fototapeta Kwieciste Pnącza [link] => /fototapeta-kwieciste-pnacza ) [71] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Cegła w Odcieniu Bieli [product_id] => 23084 [link_rewrite] => /fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-582871189 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta CEGŁA W ODCIENIU BIELI – kiedy lubisz nowoczesne podjęcie z surowym wyglądemCegła na ścianie to wizja ciekawej, bezpretensjonalnej aranżacji. Cegła, zwłaszcza biała z odcieniem szarości, to wdzięczny materiał do dekoracji, dziś często trafia na salony. Mniejsze pomieszczenia dobrze komponują się z cegłą białą i w jasnych, szaro – kremowych barwach. Jej jasny odcień pozwoli na znacznie większe możliwości udekorowania wnętrza. Wdzięcznym towarzyszami cegieł na ścianie są naturalne materiały, łączące się z surową powierzchnią. Lepiej jej pobliżu nie nadużywać mebli o wzorzystej fakturze. Postaw na prostotę, ponieważ delikatna linia stołu lub pufy potrafi przełamać schematyczną ostrość pozostałego wystroju. Ta samoprzylepna tapeta Cegła w odcieniu bieli dzięki niepowtarzalnemu designowi będzie inspirującym pomysłem na dekorację wnętrza.Usuwalna tapeta Cegła w odcieniu bieli jest inspirującą tapetą pasującą zarówno do nowoczesnych salonów, sypialni i łazienek, kiedy chcemy czegoś surowego i niecodziennego przynoszącego urok ciekawej dekoracji

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta CEGŁA W ODCIENIU BIELI – kiedy lubisz nowoczesne podjęcie z surowym wyglądemCegła na ścianie to wizja ciekawej, bezpretensjonalnej aranżacji [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-582871189/1/s/fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-582871189/1/m/fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-582871189/1/l/fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli.jpg [formattitle] => fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli [alt_title] => Fototapeta Cegła w Odcieniu Bieli [link] => /fototapeta-cegla-w-odcieniu-bieli ) [72] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Małe Miasteczko ze snów [product_id] => 22331 [link_rewrite] => /fototapeta-male-miasteczko-ze-snow [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-223249357 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta MAŁE MIASTECZKO ZE SNU – dziecięca tapeta pełna rozmaitych domków. Zastanawia mnie tekst pewnej piosenki:”Trochę nieprawdziwe miasteczko ze snu Nieco osobliwe miasteczko ze snu. Czy ja tu już byłam, czy mieszkałam tu Czy tylko przyśniłam miasteczko ze snu? Obejdę dokoła ryneczek malutki Odnajdę wspomnienia w uliczce wąziutkiej,W trochę nieprawdziwym miasteczku ze snu W nieco osobliwym miasteczku ze snu. W twoich listach odnalazłam to miasteczkoDrogę mi wskazuje każdy ptak. Stary rynek i uliczek wąskich kilka Obraz ten na pamięć dzisiaj znam.” Samoprzylepna tapeta Małe miasteczko ze snu, doskonale wkomponuje się w ścianę dziecięcego pokoju. Niebiesko - białe bary, różnorodne budynki, gdzieniegdzie gałązki drzew, tak przedstawia się ta usuwalna fototapeta Małe miasteczko ze snu, która sprawi radość twemu dziecku. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MAŁE MIASTECZKO ZE SNU – dziecięca tapeta pełna rozmaitych domków [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-223249357/1/s/fototapeta-male-miasteczko-ze-snow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-223249357/1/m/fototapeta-male-miasteczko-ze-snow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-223249357/1/l/fototapeta-male-miasteczko-ze-snow.jpg [formattitle] => fototapeta-male-miasteczko-ze-snow [alt_title] => Fototapeta Małe Miasteczko ze snów [link] => /fototapeta-male-miasteczko-ze-snow ) [73] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Safari i Dziki Zwierzęta [product_id] => 23341 [link_rewrite] => /fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0008 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta SAFARI I DZIKIE ZWIERZĘTA – dzikie koty, drapieżniki w leśnym gąszczu, zew południowej Afryki. Oderwij się od codzienności i wyrusz w podróż w zupełnie inny świat, zobacz z bliska jak żyją dzikie zwierzęta. Przygotuj się na to, że staniesz się częścią porywającego widowiska. Będziemy świadkami odpoczywających na słońcu gepardów, oraz wielu innych zwierząt, które dumnie prezentują się w dzikiej sawannie. W południowej Afryce zobaczymy również Kanion rzeki Blyde, spotkamy się na boma braami, by pod gołym niebem przy akompaniamencie ryków lwów, pisków hien zjeść wspólnie kolację. Ta samoprzylepna tapeta Safari i dzikie zwierzęta wprowadzi cię w niecodzienny świat pełen wrażeń. Wyrusz razem z nami do innego świata, wyrusz w podróż do Safari w RPA, ta usuwalna fototapeta Safari i dzikie zwierzęta, zachęci cię i zainspiruje do dzikich wypraw w obszary południowej Afryki. Jej dziki przekaz wspaniale zagości na ścianach twojego domu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta SAFARI I DZIKIE ZWIERZĘTA – dzikie koty, drapieżniki w leśnym gąszczu, zew południowej Afryki [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/s/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/m/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0008/1/l/fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta.jpg [formattitle] => fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta [alt_title] => Fototapeta Safari i Dziki Zwierzęta [link] => /fototapeta-safari-i-dziki-zwierzeta ) [74] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Z wizytą w tropikach [product_id] => 23318 [link_rewrite] => /fototapeta-z-wizyta-w-tropikach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-795451108 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta Z WIZYTĄ W TROPIKACH Fototapeta z efektem 3D Dzięki takiej fototapecie każde wnętrze będzie wyjątkowe, a efekt 3D zrobi na każdej osobie piorunujące wrażenie. Nasza samoprzylepna fototapeta Z WIZYTĄ W TROPIKACH należy do tapet nieoczywistych, stworzonych z pomysłem, dla pomysłowych osób. Przy tym modelu nie musieliśmy pomyśleć tylko my, ale i Ty. Jak ozdobić ścianę z usuwalną fototapetą Z WIZYTĄ W TROPIKACH tak, aby spotęgować jej wizualną wartość? Tropikalne liście mogą wychodzić nieśmiało zza ramy obrazu lub lustra, a przy dodaniu odpowiedniego światła zyskamy efekt rozbłysku. Samoprzylepna fototapeta Z WIZYTĄ W TROPIKACH znajdzie swoje miejsce zarówno w salonach, jak i w przedpokojach od progu witając gości w naszym tropikalnym raju. Ten model fototapety stworzy iluzję optyczną w Twoim pomieszczeniu. Jest dedykowany dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań w swoim domu i nieustannie dążą do coraz to lepszego efektu.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta Z WIZYTĄ W TROPIKACH Fototapeta z efektem 3D Dzięki takiej fototapecie każde wnętrze będzie wyjątkowe, a efekt 3D zrobi na każdej osobie piorunujące wrażenie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-795451108/1/s/fototapeta-z-wizyta-w-tropikach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-795451108/1/m/fototapeta-z-wizyta-w-tropikach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-795451108/1/l/fototapeta-z-wizyta-w-tropikach.jpg [formattitle] => fototapeta-z-wizyta-w-tropikach [alt_title] => Fototapeta Z wizytą w tropikach [link] => /fototapeta-z-wizyta-w-tropikach ) [75] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Chińskie Czaple nad Jeziorem [product_id] => 23424 [link_rewrite] => /fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0092 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Samoprzylepna tapeta CHIŃSKIE CZAPLE NAD JEZIOREM – powiew orientu

Motywy orientalne są bardzo inspirujące, dlatego często są wykorzystywane do tworzenia dekoracji wnętrz. Ta tapeta należy do niezwykle pięknych i uniwersalnych dekoracji. Szary ton jeziora i okolic doskonale przełamują dwie piękne białe czaple. Usuwalna tapeta CHIŃSKIE CZAPLE NAD JEZIOREM będzie idealnym dodatkiem do orientalnego projektu, ale może być również używana jako niezależna dekoracja ścienna. Motyw wygląda niezwykle realistycznie i szczegółowo. Możesz użyć tej tapety do dekoracji ścian salonu, sypialni, łazienki, jadalni lub kuchni. Samoprzylepna tapeta CHIŃSKIE CZAPLE NAD JEZIOREM pasuje do mebli w jasnych lub ciemnych kolorach. Tapeta świetnie sprawdzi się w klasycznych, nowoczesnych i stylowych pokojach.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta CHIŃSKIE CZAPLE NAD JEZIOREM – powiew orientu Motywy orientalne są bardzo inspirujące, dlatego często są wykorzystywane do tworzenia dekoracji wnętrz [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0092/1/s/fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0092/1/m/fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0092/1/l/fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem.jpg [formattitle] => fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem [alt_title] => Fototapeta Chińskie Czaple nad Jeziorem [link] => /fototapeta-chinskie-czaple-nad-jeziorem ) [76] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Góry Jak z Bajki [product_id] => 23325 [link_rewrite] => /fototapeta-gory-jak-z-bajki [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-93212494 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta GÓRY JAK Z BAJKI – przepiękny widok malowanych gór, uspokaja i daje ukojenie. Na myśl przychodzi mi wypowiedź pewnego człowieka:” Estetyczne wrażenie gór szczególnie mocno uzmysławia ogrom przestrzeni i zmusza do wejrzenia w tę przestrzeń coraz głębiej, aż do nieskończoności, aby się zadziwić, iż rzeczywiście jest nieskończona. Trudno pojąć ściśle co odsłaniają te przeżycia, są one jednak niewątpliwie źródłem otuchy i siły, które znacznie trudniej wydobyć z płaskiej jak stół równiny. I to jest właśnie Ścieżka." Samoprzylepna tapeta Góry jak z bajki inspiruje nas do tego, by sięgać po więcej, wspaniale ubogaci wnętrze naszego domu czy mieszkania. Przepiękny pejzaż gór, w oddali widać szczyt za szczytem majestatycznie rozłożone, cóż za wspaniały widok, który nie umknie naszym oczom. Ta usuwalna fototapeta Góry jak z bajki w pięknych kolorach zieleni, aż po budyniowe niebo cudownie zagości na ścianie naszego salonu, pokoju czy sypialni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta GÓRY JAK Z BAJKI – przepiękny widok malowanych gór, uspokaja i daje ukojenie [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-93212494/1/s/fototapeta-gory-jak-z-bajki.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-93212494/1/m/fototapeta-gory-jak-z-bajki.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-93212494/1/l/fototapeta-gory-jak-z-bajki.jpg [formattitle] => fototapeta-gory-jak-z-bajki [alt_title] => Fototapeta Góry Jak z Bajki [link] => /fototapeta-gory-jak-z-bajki ) [77] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Z marmurem mi do twarzy [product_id] => 22742 [link_rewrite] => /fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-408052453 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta Z MARMUREM MI DO TWARZY – czyli piękny efektowny marmur, na dobry nastrój.Dobrą nowiną jest to, że marmur nigdy nie wyszedł z mody, a raczej stał się nieodzownym elementem przy aranżowaniu wnętrz. Posadzki z marmuru szybko zrobiły furorę, tak samo schody z marmuru, czy też filary,kolumny podtrzymujące strop domu. Marmur kojarzy się nam z bogactwem, jest to w samej rzeczy królewski kruszec, ta samoprzylepna tapeta Z marmurem mi do twarzy stawia na elegancję i szyk. Piękna ściana z marmuru, zdobiona naturalnymi pęknięciami, wprawia nas w zachwyt.Marmur w kolorach bieli, czerni i szarości, piękny momentami rozmyty, fascynujący, budzi w nas szlachetne odczucia, ta usuwalna fototapeta Z marmurem mi do twarzy, wspaniale i elegancko ozdobi ściany naszego salonu, przedpokoju, sypialni czy poddasza.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta Z MARMUREM MI DO TWARZY – czyli piękny efektowny marmur, na dobry nastrój [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-408052453/6/s/fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-408052453/6/m/fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-408052453/6/l/fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy.jpg [formattitle] => fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy [alt_title] => Fototapeta Z marmurem mi do twarzy [link] => /fototapeta-z-marmurem-mi-do-twarzy ) [78] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Grafitowe Dalie [product_id] => 22473 [link_rewrite] => /fototapeta-grafitowe-dalie [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-285090068 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta GRAFITOWE DALIE- udekoruj ścianę kwiatowym szkicem! Pochodzące z Gwatemali i Meksyku dalie zwane są również georginiami. Do Europy sprowadzono je w II połowie XVII wieku i od tej pory wciąż zdobią nasze ogrodowe rabatki. Fototapeta Grafitowe Dalie jest niczym wykonany ołówkiem rysunek człowieka, który zachwycony pięknymi kwiatami, postanowił je uwiecznić na kartce papieru. Grafitowy wzór na białym tle fototapety wygląda niezwykle subtelnie, jest niczym ogromne dzieło sztuki na ścianie. Wspaniale będzie wyglądał w zestawieniu z czernią i szarością, ale fototapetę, ze względu na jej uniwersalną kolorystykę, można zestawiać z dowolnymi barwami.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta GRAFITOWE DALIE- udekoruj ścianę kwiatowym szkicem! Pochodzące z Gwatemali i Meksyku dalie zwane są również georginiami [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-285090068/7/s/fototapeta-grafitowe-dalie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-285090068/7/m/fototapeta-grafitowe-dalie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-285090068/7/l/fototapeta-grafitowe-dalie.jpg [formattitle] => fototapeta-grafitowe-dalie [alt_title] => Fototapeta Grafitowe Dalie [link] => /fototapeta-grafitowe-dalie ) [79] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zaczarowany Las [product_id] => 19606 [link_rewrite] => /fototapeta-zaczarowany-las [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 859 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-204106292 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS - podróż do baśniowego świata. Kogo można spotkać w zaczarowanym lesie? Szary szczęśliwy królik, młoda figlarna łania, kolorowe ptaki ukryte w pięknie rosnących krzewach. Usuwalan tapeta ZACZAROWANY LAS wygląda jak wyjęta z bajki. Subtelne, pastelowe kolory i delikatne rysynku odmienią sypialnię dziecka w magiczną leśną krainę. Dzięki odporności na zabrudzenia Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS będzie świetnym rozwiązaniem dla pokoju malucha. Bardzo ważne jest rozwijanie wyobraźni dziecka od najmłodszych lat jego życia, aby dziecko uważało książki za interesujące i porywające. Nasza usuwalna tapeta ZACZAROWANY LAS rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka i zainteresowanie otaczającym go światem. Pastelowe kolory będą nowoczesnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ten przepiękny wzór będzie uwielbiany przez dzieci i dorosłych. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna foto ZACZAROWANY LAS - podróż do baśniowego świata [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/s/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/m/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-204106292/5/l/fototapeta-zaczarowany-las.jpg [formattitle] => fototapeta-zaczarowany-las [alt_title] => Fototapeta Zaczarowany Las [link] => /fototapeta-zaczarowany-las ) [80] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Bukiet Martwa Natura [product_id] => 23439 [link_rewrite] => /fototapeta-bukiet-martwa-natura [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0107 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta BUKIET MARTWA NATURA- prawdziwa sztuka na Twojej ścianie! Flora charakteryzuje się fascynująco nieskończoną ilością kombinacji barw i kształtów. Niejeden artysta, zauroczony przepychem natury, zapragnął uwiecznić przemijające, nieopisane piękno kwiatów na swoich obrazach. Bukiet Martwa Natura to fototapeta, za pomocą której ozdobisz wnętrze swojego mieszkania obrazem w stylu osiemnastowiecznych mistrzów malarstwa, łączących piękno z mrokiem, na tle którego mogło ono jeszcze bardziej zachwycać. Na fototapecie Martwa Natura każdy szczegół został odwzorowany z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegóły. Przepych i obfitość w sposobie przedstawienia kwiatów na fototapecie wydaje się wymagać od wnętrza bogactwa dodatków i mnogości zdobień. Warto pobawić się konwencją i zamiast oczywistego wyboru miejsca na fototapetę w salonie, zainstalować dekorację na ścianie łazienki bądź przedpokoju. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BUKIET MARTWA NATURA- prawdziwa sztuka na Twojej ścianie! Flora charakteryzuje się fascynująco nieskończoną ilością kombinacji barw i kształtów [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0107/1/s/fototapeta-bukiet-martwa-natura.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0107/1/m/fototapeta-bukiet-martwa-natura.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0107/1/l/fototapeta-bukiet-martwa-natura.jpg [formattitle] => fototapeta-bukiet-martwa-natura [alt_title] => Fototapeta Bukiet Martwa Natura [link] => /fototapeta-bukiet-martwa-natura ) [81] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Atramentowa Plama [product_id] => 19687 [link_rewrite] => /fototapeta-atramentowa-plama [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-43799340 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => FOTOTAPETA ATRAMENTOWA PLAMA - piękno z przypadku. Choć to przypadek sprawił, że kałamarz wywrócił się i atrament wypełznął z niego, pokrywając nieskazitelnie biały arkusz nieregularnymi plamami, to ten barbarzyński, mogłoby się wydawać, akt zniszczenia, przyniósł niespodziewany efekt. Umieszczone na fototapecie Atramentowa Plama dzieło przypadku, niczym malunek artysty pragnącego przedstawić pełne burzowych chmur niebo, niepowtarzalne i niepokojące, lecz piękne zarazem, pomoże Ci stworzyć wnętrze niepospolite, wyróżniające się pierwiastkiem tajemniczości. Wyjątkowy wzór na fototapecie, utrzymany w odcieniach granatu , delikatnego beżu i bieli, będzie pasował niemal do każdego stylu wnętrza. Doskonale skomponują się z nim białe meble, dobrym posunięciem będzie również uzupełnienie fototapety dodatkami w kolorze złota czy srebra. Pozwól rozlać się atramentowi na Twojej ścianie, a efekt z pewnością Cię zaskoczy! [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => FOTOTAPETA ATRAMENTOWA PLAMA - piękno z przypadku [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-43799340/1/s/fototapeta-atramentowa-plama.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-43799340/1/m/fototapeta-atramentowa-plama.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-43799340/1/l/fototapeta-atramentowa-plama.jpg [formattitle] => fototapeta-atramentowa-plama [alt_title] => Fototapeta Atramentowa Plama [link] => /fototapeta-atramentowa-plama ) [82] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Bujając w Jasnych Obłokach [product_id] => 22674 [link_rewrite] => /fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 981 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-385087978 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta BUJAJĄC W JASNYCH OBŁOKACH- stworzona dla marzycieli Oddzielić się od swego ciała i myślami odlecieć gdzieś daleko, do równoległych światów, do wymyślonych rzeczywistości. Unosić się pomiędzy chmurami, wzlecieć nad powierzchnią Ziemi, tak, aby nikt nie miał do nas dostępu, być wolnym od tego, czego wymaga od nas codzienność, unosić się, lekko, bez ciężaru obowiązków. Któż z nas nie marzył o takiej sytuacji, kto nie bujał w obłokach? Fototapeta Bujając w Jasnych Obłokach przeniesie Cię w świat marzeń, pomoże odetchnąć, przyniesie ukojenie. Biel poplamiona szarością sprawia, że fototapeta rozjaśnia wnętrze i sprzyja relaksowi. Dzięki fototapecie wnętrze nabierze lekkości i świeżości, pozwoli na głęboki oddech po trudnym, męczącym dniu. Umieszczenie fototapety na ścianie będzie doskonałym krokiem dla tych, którzy lubią aranżacje spokojne, lecz niepozbawione charakteru.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta BUJAJĄC W JASNYCH OBŁOKACH- stworzona dla marzycieli Oddzielić się od swego ciała i myślami odlecieć gdzieś daleko, do równoległych światów, do wymyślonych rzeczywistości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-385087978/1/s/fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-385087978/1/m/fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-385087978/1/l/fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach.jpg [formattitle] => fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach [alt_title] => Fototapeta Bujając w Jasnych Obłokach [link] => /fototapeta-bujajac-w-jasnych-oblokach ) [83] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Monstera Dziurawa [product_id] => 22482 [link_rewrite] => /fototapeta-monstera-dziurawa [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-287590682 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta MONSTERA DZIURAWA- tropikalne ściany. Te ogromne liście w kształcie serca, poprzecinane otworami, to liście monstery dziurawej, tropikalnej rośliny, występującej głównie na obszarze Meksyku. Często można spotkać się z nią również w polskich mieszkaniach, uprawianą w doniczkach. Liście monstery na fototapecie mają taką przewagę nad doniczkowymi, że aby lśniły zielenią , nie trzeba ich podlewać. Symetryczne rozmieszczenie wzoru na fototapecie wprowadza harmonię do wnętrza, a połączenie koloru zielonego z białym kojarzy się z tropikalnymi plażami, gdzie biel piasku kontrastuje z roślinnością wrastającą w wybrzeże. Fototapeta Monstera Dziurawa będzie świetnym sposobem na odświeżenie pomieszczenia i ożywienie ścian. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MONSTERA DZIURAWA- tropikalne ściany [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-287590682/1/s/fototapeta-monstera-dziurawa.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-287590682/1/m/fototapeta-monstera-dziurawa.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-287590682/1/l/fototapeta-monstera-dziurawa.jpg [formattitle] => fototapeta-monstera-dziurawa [alt_title] => Fototapeta Monstera Dziurawa [link] => /fototapeta-monstera-dziurawa ) [84] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Na wyspach Polinezji [product_id] => 21865 [link_rewrite] => /fototapeta-na-wyspach-polinezji [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-84089036 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta NA WYSPACH POLINEZJI- dla kochających egzotyczne podróże. Wyspy Polinezji mają pochodzenie wulkaniczne lub koralowe. Gorący i wilgotny klimat sprawia, że porasta je bujna, międzyzwrotnikowa roślinność. Lasy zajmują 1/3 powierzchni terenu, a rosną w nich palmy kokosowe, paprocie, bananowce. Liczne gatunki kwiatów występujące w Polinezji, dzięki doskonałym warunkom klimatycznym, zachwycają formami i kolorem. Fototapeta Na Wyspach Polinezji pozwoli Ci się poczuć jak podczas wyprawy na plażę, drogą prowadzącą przez tropikalny las. Liczne odcienie zieleni na fototapecie w połączeniu z czerwienią, żółcią i pomarańczowym odcieniem kwiatów sprawią, że wnętrze nabierze tropikalnego charakteru. Idealnym uzupełnieniem fototapety będą wiklinowe bądź wykonane z egzotycznego drewna meble i wielobarwne dodatki. Umieszczenie roślin doniczkowych, sprawi, że ściana zyska optycznie trzeci wymiar, a pomieszczenie nabierze głębi. Fototapeta Na Wyspach Polinezji dedykowana jest tym, którzy kochają podróże lub marzą o tym, by wyruszyć w najbardziej odległe zakątki świata.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta NA WYSPACH POLINEZJI- dla kochających egzotyczne podróże [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84089036/6/s/fototapeta-na-wyspach-polinezji.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84089036/6/m/fototapeta-na-wyspach-polinezji.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-84089036/6/l/fototapeta-na-wyspach-polinezji.jpg [formattitle] => fototapeta-na-wyspach-polinezji [alt_title] => Fototapeta Na wyspach Polinezji [link] => /fototapeta-na-wyspach-polinezji ) [85] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Dotyk Róży [product_id] => 22266 [link_rewrite] => /fototapeta-dotyk-rozy [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 714 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-181298414 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DOTYK RÓŻY – niczym muśnięcie różanego płatka. Stanowiące pochwałę subtelności i synonim luksusu, cienkie niczym pergamin i subtelne jak muślin płatki róży zdobią fototapetę Dotyk Róży. Biel muśnięta akwarelowym wizerunkiem kwiatów sprawia, że wnętrze zyskuje lekkości i niemal unosi się w powietrzu. Pastelowe barwy fototapety Dotyk Róży skłaniają do bujania w obłokach, oddawania się marzeniom. Fototapeta będzie trafioną ozdobą sypialni czy dziewczęcego pokoju. Świetnie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach, których ten eteryczny, kwiatowy motyw nie przytłoczy. Biel tła i mnogość odcieni różu, zastosowanych w przedstawieniu różanych płatków na fototapecie, wspaniale rozświetli wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DOTYK RÓŻY – niczym muśnięcie różanego płatka [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414/7/s/fototapeta-dotyk-rozy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414/7/m/fototapeta-dotyk-rozy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414/7/l/fototapeta-dotyk-rozy.jpg [formattitle] => fototapeta-dotyk-rozy [alt_title] => Fototapeta Dotyk Róży [link] => /fototapeta-dotyk-rozy ) [86] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Złociste Liście Palmy [product_id] => 22716 [link_rewrite] => /fototapeta-zlociste-liscie-palmy [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-398001112 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna fototapeta Złociste Liście Palmy – odkryj subtelność nowatorskiego wzoru Subtelne, zwiewne i piękne, tak też można określić liście palmy. Ich wygląd zachwyca niezmiennie, mimo iż to tylko liście. Tapeta przedstawia je w sposób wyjątkowy, gdyż mają one barwę złotą, beżową oraz szarą. Kolorystyka ta jest absolutnie nowoczesna i doskonała do uzupełnienia pomysłowej aranżacji. Usuwalna tapeta Złociste Liście Palmy otoczy pomieszczenie egzotyczną, ale i nowoczesną nutą. Rajski akcent pozwoli zapomnieć o brzydkiej pogodzie za oknem. Tapeta mimo swego okazałego motywu jest tak naprawdę całkiem minimalistycznym rozwiązaniem. Gustowny wizerunek liści pasuje do salonu, sypialni, a także jadalni, kuchni lub łazienki. Samoprzylepna tapeta Złociste Liście Palmy odnajdzie się pośród lekkich i stonowanych barw beżu, brązu lub też bieli i kremu. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego lub designerskiego. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna fototapeta Złociste Liście Palmy – odkryj subtelność nowatorskiego wzoru Subtelne, zwiewne i piękne, tak też można określić liście palmy [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-398001112/1/s/fototapeta-zlociste-liscie-palmy.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-398001112/1/m/fototapeta-zlociste-liscie-palmy.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-398001112/1/l/fototapeta-zlociste-liscie-palmy.jpg [formattitle] => fototapeta-zlociste-liscie-palmy [alt_title] => Fototapeta Złociste Liście Palmy [link] => /fototapeta-zlociste-liscie-palmy ) [87] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Monochromatyczne Drzewo [product_id] => 23116 [link_rewrite] => /fototapeta-monochromatyczne-drzewo [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-606234647 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta MONOCHROMATYCZNE DRZEWO – ciekawy przekaz, jedna barwa w różnych odcieniach. Na samym początku zadajmy sobie pytanie, czym jest monochromatyzm? A ściślej, czym jest on w sztuce? Jest to użycie w obrazie tylko jednej barwy w różnych odcieniach. Techniką monochromatyczną malowano zwykle , według zasad tradycyjnego warsztatu malarskiego podmalówki pod obrazy olejne, lub olejno-żywiczne. Technika ta stała się bardzo popularna i zyskała wielu zwolenników, dlatego też samoprzylepna tapeta Monochromatyczne drzewo przedstawia drzewo właśnie w tej technice, wykonane z dokładną precyzją. Piękny obraz zwisających gałęzi drzewa, ich liści króluje nad polami trawy.Liście drzewa układające się momentami w kleksy, jak by rozlane tworzące zupełną całość, wszystko to w jednolitych odcieniach, ta usuwalna fototapeta Monochromatyczne drzewo doskonale zapełni przestrzeń ścienną salonu, pokoju czy sypialni.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta MONOCHROMATYCZNE DRZEWO – ciekawy przekaz, jedna barwa w różnych odcieniach [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-606234647/1/s/fototapeta-monochromatyczne-drzewo.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-606234647/1/m/fototapeta-monochromatyczne-drzewo.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-606234647/1/l/fototapeta-monochromatyczne-drzewo.jpg [formattitle] => fototapeta-monochromatyczne-drzewo [alt_title] => Fototapeta Monochromatyczne Drzewo [link] => /fototapeta-monochromatyczne-drzewo ) [88] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Mglisty Poranek w lesie [product_id] => 19148 [link_rewrite] => /fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-125504264-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta MGLISTY PORANEK W LESIE Jesienny mglisty poranek Lubicie spacery po lesie? My bardzo. Zwłaszcza wiosną, gdy wszystko budzi się do życia po zimowym śnie, a także jesienią, gdy las mieni się tysiącami barw. W powietrzu czuć jesień, a słońce jakby protestowało i ostatnimi tchnieniami wpuszczało przez liście wciąż ciepłe promyki. Samoprzylepna fototapeta MGLISTY PORANEK W LESIE przypomina właśnie taki spacer, choć jeszcze o poranku, gdy mgła spowija konary drzew, a pierwsze przymrozki osiadają na liściach. Usuwalna fototapeta MGLISTY PORANEK W LESIE będzie pięknie wyglądała w Państwa sypialni, wprowadzając do niej eteryczny, tajemniczy klimat. Naszą propozycją jest także umieszczenie w pokoju dziecięcym, gdzie po dodaniu odpowiednich elementów stworzy wrażenie obozu pośrodku lasu zarażając młodego człowieka pasją i chęcią obcowania z naturą. Delikatne, pastelowe barwy nie przytłoczą Państwa pomieszczeń i będą pasowały zarówno do tych mniejszych, jak i do tych większych wnętrz. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta MGLISTY PORANEK W LESIE Jesienny mglisty poranek Lubicie spacery po lesie? My bardzo [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264-modyfikacja/1/s/fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264-modyfikacja/1/m/fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-125504264-modyfikacja/1/l/fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie.jpg [formattitle] => fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie [alt_title] => Fototapeta Mglisty Poranek w lesie [link] => /fototapeta-mglisty-poranek-w-lesie ) [89] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Relaksująca Chwila [product_id] => 18317 [link_rewrite] => /fototapeta-relaksujaca-chwila [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-115497248-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta RELAKSUJĄCA CHWILA Wśród tropikalnych liści Fototapeta dosyć trudna do zdefiniowania, bo i nietypowa. Jednocześnie emanuje feerią barw i nie narzuca ich na nas, nie powoduje dyskomfortu. Jest też cała zapełniona, a nie powoduje uczucia przesycenia. Samoprzylepna fototapeta RELAKSUJĄCA CHWILA wprowadzi do naszego pomieszczenia nutkę egzotyki w totalnie nieszablonowym wydaniu. Będzie pasowała do miejsc raczej dużych i dobrze oświetlonych. Dobrze będzie jeśli znajdziemy na nią nie. Jak większość florystycznych motywów będzie świetnie wyglądała, gdy zestawimy ją z prawdziwymi roślinami w okazałych donicach czy też wazonach. Piękny komplet stworzy z drewnianymi meblami i podłogami, a także z dodatkami w kolorach zieleni czy brązu. Usuwalna, samoprzylepna fototapeta RELAKSUJĄCA CHWILA polecana jest do sypialni, przedpokoiku, a także przydomowego biura. Rewelacyjnie sprawdzi się także w obiektach użytku publicznego, np. jako tło dla nowoczesnej recepcji.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta RELAKSUJĄCA CHWILA Wśród tropikalnych liści Fototapeta dosyć trudna do zdefiniowania, bo i nietypowa [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-115497248-modyfikacja/7/s/fototapeta-relaksujaca-chwila.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-115497248-modyfikacja/7/m/fototapeta-relaksujaca-chwila.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-115497248-modyfikacja/7/l/fototapeta-relaksujaca-chwila.jpg [formattitle] => fototapeta-relaksujaca-chwila [alt_title] => Fototapeta Relaksująca Chwila [link] => /fototapeta-relaksujaca-chwila ) [90] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Piękny Krajobraz Lasu [product_id] => 19274 [link_rewrite] => /fototapeta-piekny-krajobraz-lasu [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-137046527 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta PIĘKNY KRAJOBRAZ LASU – powrót do natury, zachwyca swoim zielonym soczystym kolorem, pełnia harmonii. Zieleń jest kolorem nadziei, on to rozpala nasze serca, tak byśmy mogli wierzyć, że wszystko co najlepsze przed nami. Nigdy nie patrzymy się wstecz, lecz brniemy do przodu, z ufną odwagą pokonując wszelkie przeszkody i sięgając po to przed nami. A co jest przed nami? Żyjemy w świecie, gdzie odpoczynek zwykle kojarzy się pięciominutową przerwą na wypicie filiżanki kawy lub herbaty. Jednak to nie wystarczy nam, ponieważ potrzebujemy powrócić na łono przyrody, do natury gdzie czeka na nas soczysta zieleń a drzewa rozkładają swe liście, jak gdyby w geście przytulenia nas. W leśnym klimacie poczujemy się lepiej, tam cichnie miejski gwar, nie ma hałasu, tylko cisza i spokój, możemy położyć się pod pięknymi drzewami, i w ich ukryciu oddychać głęboko. Ta samoprzylepna tapeta Piękny krajobraz lasu, wniesie odpocznienie dla naszego życia. Piękne kolory zieleni,które wpadają w brąz pni leśnych drzew, inspirują nad do odpoczynku, dlatego usuwalna Fototapeta Piękny krajobraz lasu jest tym ukrytym miejscem ciszy i relaksu dla każdego z nas. Doskonała do salonu, pokoi, kuchni. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta PIĘKNY KRAJOBRAZ LASU – powrót do natury, zachwyca swoim zielonym soczystym kolorem, pełnia harmonii [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-137046527/1/s/fototapeta-piekny-krajobraz-lasu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-137046527/1/m/fototapeta-piekny-krajobraz-lasu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-137046527/1/l/fototapeta-piekny-krajobraz-lasu.jpg [formattitle] => fototapeta-piekny-krajobraz-lasu [alt_title] => Fototapeta Piękny Krajobraz Lasu [link] => /fototapeta-piekny-krajobraz-lasu ) [91] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Szkic Bananowych Liści [product_id] => 21921 [link_rewrite] => /fototapeta-szkic-bananowych-lisci [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-91859645 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Samoprzylepna tapeta Szkic Bananowych Liści – poczuj delikatną egzotyczną nutę Rajskie wyspy obfitują w piękną i bujną roślinność, jednak liście bananowca mają w sobie niepowtarzalny wdzięk i urok. Tapeta obrazuje ich delikatny, szary szkic, którego zastosowanie odnajdziesz w każdym pomieszczeniu. Dzięki tapecie w sposób lekki wprowadzisz spokojny, rajski klimat. Usuwalna fototapeta Szkic Bananowych Liści wygląda, jak grafika narysowana ołówkiem, dlatego też wizerunek ten jest bardzo stylowy, gustowny i nowoczesny. Nawet jeśli lubisz surowe wnętrza, to motyw idealnie je podkreśli. Natura w designerskim wydaniu zdecydowanie odpowiada wizjom większości pomieszczeń w obecnych czasach. Jasne meble lub wręcz bardzo ciemne doskonale będą współgrać z tą tapetą. Drewniane elementy dekoracyjne pomogą Ci uzyskać subtelny wizerunek. Samoprzylepna fototapeta szkic Bananowych Liści nada uroku sypialni, salonowi, kuchni, a także łazience, uprzyjemniając gorące i długie kąpiele. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Samoprzylepna tapeta Szkic Bananowych Liści – poczuj delikatną egzotyczną nutę Rajskie wyspy obfitują w piękną i bujną roślinność, jednak liście bananowca mają w sobie niepowtarzalny wdzięk i urok [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-91859645/1/s/fototapeta-szkic-bananowych-lisci.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-91859645/1/m/fototapeta-szkic-bananowych-lisci.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-91859645/1/l/fototapeta-szkic-bananowych-lisci.jpg [formattitle] => fototapeta-szkic-bananowych-lisci [alt_title] => Fototapeta Szkic Bananowych Liści [link] => /fototapeta-szkic-bananowych-lisci ) [92] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Różany Krzew [product_id] => 22887 [link_rewrite] => /fototapeta-rozany-krzew [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-468367409-2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta RÓŻANY KRZEW- staroświecki urok róż. Róże od wieków święcą triumfy w dekoracji wnętrz. Ukazane w realistyczny sposób, mają w sobie staroświecki urok, który wspaniale dopełniają meble w klasycznym, tradycyjnym stylu. Okazałe, uginające się pod własnym ciężarem kwiaty zdobią fototapetę Różany Krzew. Fototapeta jest wprost stworzona do wnętrz stylizowanych na angielskie, gdzie królują jasne, pastelowe barwy, a kwiatów nigdy nie jest zbyt wiele. Ukazane na fototapecie, wręcz z fotograficzną precyzją, róże będą stanowiły piękną, cieszącą oko dekorację , zwłaszcza dla wielbicieli klasyki i romantyków.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta RÓŻANY KRZEW- staroświecki urok róż [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409-2/7/s/fototapeta-rozany-krzew.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409-2/7/m/fototapeta-rozany-krzew.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-468367409-2/7/l/fototapeta-rozany-krzew.jpg [formattitle] => fototapeta-rozany-krzew [alt_title] => Fototapeta Różany Krzew [link] => /fototapeta-rozany-krzew ) [93] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Rozmowy Ptaków [product_id] => 19746 [link_rewrite] => /fototapeta-rozmowy-ptakow [number] => 0 [main_photo_num] => 5 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-68365798 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Fototapeta ROZMOWY PTAKÓW- niczym akwarelowy obraz. Na dzisiaj ptaki zaplanowały spotkanie towarzyskie. Skrzydlaci znajomi będą „ ćwirzyć, świstać, kwilić, pitpilitać i pimpilić”, jak to określił Julian Tuwim. W przeciwieństwie do audycji Ptasiego Radia, przedstawione na fototapecie spotkanie, wydaje się być nader spokojne. Plotki, ploteczki, najnowsze wiadomości dotyczące zarządzeń leśnych władz- tematów do omówienia bez liku, szkoda czasu na waśnie i spory. Delikatna fototapeta Rozmowy Ptaków może pełnić funkcję obrazu, dekorując ścianę akwarelowym rysunkiem. Rozmyte, pastelowe barwy tła subtelnie ozdabiają pomieszczenie, nie dominując we wnętrzu, a nadając mu niezwykły charakter. Wzór na fototapecie jest jakby skąpany we mgle, co powoduje, że sprawia wrażenie wyrwanego ze snu. Fototapeta będzie stylową i przede wszystkim unikatową ozdobą wnętrza, w opozycji do powszechnie dostępnych dekoracji o ptasiej tematyce, często znajdujących się na granicy kiczu. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ROZMOWY PTAKÓW- niczym akwarelowy obraz [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-68365798/5/s/fototapeta-rozmowy-ptakow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-68365798/5/m/fototapeta-rozmowy-ptakow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-68365798/5/l/fototapeta-rozmowy-ptakow.jpg [formattitle] => fototapeta-rozmowy-ptakow [alt_title] => Fototapeta Rozmowy Ptaków [link] => /fototapeta-rozmowy-ptakow ) [94] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Drzewo Wiśni o Świcie [product_id] => 22267 [link_rewrite] => /fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie [number] => 0 [main_photo_num] => 3 [price] => 660 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-181298414-modyfikacja [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta DRZEWKO WIŚNI O ŚWICIE- utrwal ulotne piękno! W Japonii słowem „Sakura” nazywa się drzewo wiśni. Dla wielu Japończyków kwiat tego drzewa jest symbolem miłości. Szybko gubiący swe płatki kwiat jest celnym symbolem estetyki japońskiej, która podkreśla fakt, że piękno jest ulotne. Fototapeta Drzewko Wiśni o Świcie akcentuje tą ulotność, jednocześnie próbując ją utrwalić. Piękne, delikatne kwiaty wiśniowego drzewa na fototapecie, uchwycone w krótkim momencie wschodzącego słońca staną się pełną symbolicznych znaczeń ilustracją szczęścia, nadziei, ulotnej natury życia. Sprzyjający refleksji motyw uwydatni się na tle białych dodatków. Pastelowa kolorystyka fototapety dobrze sprawdzi się we wnętrzach przeznaczonych na odpoczynek, czyli w sypialni czy salonie. Dobierając dodatki, warto zwrócić uwagę na odcienie szarości i różu zastosowane we wzorze fototapety i to nimi się kierować. Dobrze wyglądać będą w zestawieniu z fototapetą akcesoria w odcieniach szarości, gołębiego błękitu, dobrym pomysłem wydaje się być zastosowanie srebrnych czy granatowych dodatków. Ciekawy, oryginalny efekt możemy uzyskać poprzez dobranie mebli czy dekoracji w grafitowym czy czerwonym kolorze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta DRZEWKO WIŚNI O ŚWICIE- utrwal ulotne piękno! W Japonii słowem „Sakura” nazywa się drzewo wiśni [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414-modyfikacja/3/s/fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414-modyfikacja/3/m/fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-181298414-modyfikacja/3/l/fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie.jpg [formattitle] => fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie [alt_title] => Fototapeta Drzewo Wiśni o Świcie [link] => /fototapeta-drzewo-wisni-o-swicie ) [95] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kwiaty Hibiskusa [product_id] => 22451 [link_rewrite] => /fototapeta-kwiaty-hibiskusa [number] => 0 [main_photo_num] => 6 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-280585433 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta KWIATY HIBISKUSA, ciesz się kunsztem przyrody! Pozwól, by przestrzeń wokół Ciebie rozkwitła niczym ten azjatycki kwiat. Nie będziesz musiał się już głowić nad dekorowaniem swojego mieszkania. Biało- różowe płatki hibiskusa na fototapecie, znanego także jako róża chińska, staną się detalem, który zwróci uwagę Twoich gości, a Tobie pozwoli się cieszyć kunsztem przyrody przez cały rok. Wzór fototapety, użyty na całej powierzchni ścian, sprawi, że pomieszczenie stanie się egzotycznym ogrodem. Umieszczony tylko na pojedynczej powierzchni, będzie pełnił funkcję obrazu, urozmaicającego nudne wnętrze.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta KWIATY HIBISKUSA, ciesz się kunsztem przyrody! Pozwól, by przestrzeń wokół Ciebie rozkwitła niczym ten azjatycki kwiat [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-280585433/6/s/fototapeta-kwiaty-hibiskusa.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-280585433/6/m/fototapeta-kwiaty-hibiskusa.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-280585433/6/l/fototapeta-kwiaty-hibiskusa.jpg [formattitle] => fototapeta-kwiaty-hibiskusa [alt_title] => Fototapeta Kwiaty Hibiskusa [link] => /fototapeta-kwiaty-hibiskusa ) [96] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Zapowiedź Deszczu [product_id] => 23456 [link_rewrite] => /fototapeta-zapowiedz-deszczu [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 967 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-wm-0124 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Fototapeta ZAPOWIEDŹ DESZCZU- poszybuj w przestworza! Wędrują po niebie, decydując o tym, które obszary zasilą dostawą życiodajnej wody. Chmury mogą cieszyć fantazyjnymi kształtami, mogą również martwić, z uwagi na zbliżające się widmo ulewy. Stwarzają wspaniałe widowisko na podniebnej scenie, którego każdego dnia możemy być świadkami. Fototapeta zapowiedź deszczu dokona cudu, sprawiając, że w czterech ścianach swojego mieszkania poczujesz się jakbyś szybował w przestworzach, bez ryzyka, że zmoczy Cię choć kropla deszczu. Wspaniały wzór fototapety dokona całkowitej metamorfozy wnętrza, zamieniając je w miejsce niezwykłe. Przestrzeń nabierze lekkości, nabierze głębi. Chłodne barwy na fototapecie doskonale wkomponują się w aranżację utrzymaną w bieli, szarości, beżach czy granacie.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Fototapeta ZAPOWIEDŹ DESZCZU- poszybuj w przestworza! Wędrują po niebie, decydując o tym, które obszary zasilą dostawą życiodajnej wody [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0124/1/s/fototapeta-zapowiedz-deszczu.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0124/1/m/fototapeta-zapowiedz-deszczu.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-wm-0124/1/l/fototapeta-zapowiedz-deszczu.jpg [formattitle] => fototapeta-zapowiedz-deszczu [alt_title] => Fototapeta Zapowiedź Deszczu [link] => /fototapeta-zapowiedz-deszczu ) [97] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Złoto-czarna elegancja [product_id] => 19200 [link_rewrite] => /fototapeta-zloto-czarna-elegancja [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-128138103 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna fototapeta ZŁOTO-CZARNA ELEGANCJA Klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody Istnieją takie zestawienia kolorystyczne, które na dobre zakorzeniły się naszej świadomości aranżacyjnej i moda na wystroje w takich połączeniach nie przemija. Do idealnych połączeń kolorystycznych bez wątpienia możemy zaliczyć czerń i biel, szarości z różami, a także wyjątkowo wyrafinowane połączenie czerni ze złotem. Złoto to synonim bogactwa, czerń zaś – elegancji. Te dwa kolory w połączeniu ze sobą tworzą pewną szlachetną kompozycję, której nie sposób odmówić eleganckiego szyku i uroku. Połączenie złota i czerni to idealny przepis na stworzenie aranżacji według najnowszych trendów. Należy jednak zachować umiar - samoprzylepna fototapeta ZŁOTO-CZARNA ELEGANCJA ma piękny, bogaty motyw florystyczny, który w zupełności wystarczy jako ozdoba wnętrza. Zbędne okażą się dodatkowe ozdobniki w postaci wzorzystych tekstyliów, obrazów czy bibelotów. Ta iście królewska kombinacja jest już wystarczającą ozdobą sama w sobie, postaw na elegancki minimalizm. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta ZŁOTO-CZARNA ELEGANCJA Klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody Istnieją takie zestawienia kolorystyczne, które na dobre zakorzeniły się naszej świadomości aranżacyjnej i moda na wystroje w takich połączeniach nie przemija [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128138103/1/s/fototapeta-zloto-czarna-elegancja.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128138103/1/m/fototapeta-zloto-czarna-elegancja.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-128138103/1/l/fototapeta-zloto-czarna-elegancja.jpg [formattitle] => fototapeta-zloto-czarna-elegancja [alt_title] => Fototapeta Złoto-czarna elegancja [link] => /fototapeta-zloto-czarna-elegancja ) [98] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Pobudka Przy Bukiecie Kwiatów [product_id] => 22302 [link_rewrite] => /fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow [number] => 0 [main_photo_num] => 7 [price] => 1 431 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-ss-205523440-modyfikacja2 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] =>

Usuwalna fototapeta POBUDKA PRZY BUKIECIE KWIATÓW Styl vintage wiecznie żywy Sztuka łączenia starego z nowym na dobrze zakorzeniła się w polskich aranżacjach wnętrza. Może to nasz sentyment, może chęć powrotu do dawnych lat, a może zwyczajnie upodobanie do stylu lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Samoprzylepna fototapeta POBUDKA PRZY BUKIECIE KWIATÓW jest idealnym przykładem na to, że styl vintage ma się dobrze i wciąż jest obecny w polskich domostwach. Jasne barwy zastosowane w usuwalnej fototapecie POBUDKA PRZY BUKIECIE KWIATÓW sprawią, że pomieszczenie optycznie się powiększy, złapie więcej światła i stworzy nieco chłodniejszą atmosferę, którą zrównoważy ciepły florystyczny motyw. Samoprzylepna fototapeta POBUDKA PRZY BUKIECIE KWIATÓW będzie cudownym wykończeniem sypialni, pokoju nastolatki czy eterycznej młodej kobiety. Polecana jest do pomieszczeń dużych i dobrze oświetlonych. Będzie rewelacyjnie wyglądała w towarzystwie białych bądź czarnych mebli i minimalistycznych dodatków.

[photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna fototapeta POBUDKA PRZY BUKIECIE KWIATÓW Styl vintage wiecznie żywy Sztuka łączenia starego z nowym na dobrze zakorzeniła się w polskich aranżacjach wnętrza [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-modyfikacja2/7/s/fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-modyfikacja2/7/m/fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-ss-205523440-modyfikacja2/7/l/fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow.jpg [formattitle] => fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow [alt_title] => Fototapeta Pobudka Przy Bukiecie Kwiatów [link] => /fototapeta-pobudka-przy-bukiecie-kwiatow ) [99] => Array ( [subtitle] => [title] => Fototapeta Kacza Rodzina [product_id] => 19409 [link_rewrite] => /fototapeta-kacza-rodzina [number] => 0 [main_photo_num] => 1 [price] => 715 [descr_short] => [product_code] => coloraydecor-f-as-160770840 [material_id] => 12 [prod_size] => [descr] => Usuwalna tapeta Kacza Rodzina – poczuj klimat pachnącej wsi Nawet tak pospolite z pozoru kaczki mają w sobie wiele piękna, a przede wszystkim mądrości. Ich ubarwienie wcale nie jest banalne. Tapeta doskonale ukazuje ich naturalne walory. Naturalne łączenie barw w postaci beżu, zieleni, niebieskiego oraz odrobiny czerni. Kaczki lecą w różne strony, zapewne chcą zebrać materiał na gniazda. Tuż pod nimi i dookoła nich widać roślinność typową dla wiejskich, pięknych łąk. Samoprzylepna tapeta Kacza Rodzina to wyjątkowa sceneria, pełna życia i realizmu. Kaczki mają skrzydła ułożone w różnych pozycjach i do złudzenia wydaje się, jakby naprawdę leciały. Gdzie? Tego nie wiadomo. Dzięki tapecie już zawsze ten piękny widok towarzyszyć będzie w Twoim domu. Wiejski nastrój roztaczany przez motyw spisze się idealnie do salonu lub kuchni. Tapeta przyozdobi pomieszczenia nowoczesne i klasyczne. Usuwalna tapeta Kacza Rodzina stworzy ciepłą i klimatyczny nastrój wraz z beżowymi i drewnianymi meblami, jak również z akcentami w postaci brązowych dodatków z wikliny takich jak koszyki lub fotele. [photo_photo_id] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_ext] => [photo_name] => [photo_file] => [photo_file_name] => [photo_descr] => [photo_code] => [photo_catalog] => [photo_adddate] => [descr_mini] => Usuwalna tapeta Kacza Rodzina – poczuj klimat pachnącej wsi Nawet tak pospolite z pozoru kaczki mają w sobie wiele piękna, a przede wszystkim mądrości [photo_s] => /images/cd/coloraydecor-f-as-160770840/1/s/fototapeta-kacza-rodzina.jpg [photo_m] => /images/cd/coloraydecor-f-as-160770840/1/m/fototapeta-kacza-rodzina.jpg [photo_l] => /images/cd/coloraydecor-f-as-160770840/1/l/fototapeta-kacza-rodzina.jpg [formattitle] => fototapeta-kacza-rodzina [alt_title] => Fototapeta Kacza Rodzina [link] => /fototapeta-kacza-rodzina ) ) [sku_number] => 257033281 ) 1
HOME / Fototapety / Fototapeta Malowane Róże
ładowanie kreatora

Fototapeta Malowane Róże

Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage.
Fototapeta MagicStick
Fototapeta MagicStick Fototapeta Vinyl 350g Fototapeta laminowana Fototapeta flizelinowa Fototapeta lateksowa
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm Bezpłatne Próbki
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm
250 x 250 cm
Personalizuj produkt
0.00
- +
Do koszyka
Szeroka gama metod płatności
Produkty wysokiej jakości od producenta.
Twoje zamówienie wyślemy: Śro, 12.05 - Czw, 13.05
Dodaj do ulubionych
Share
Pin it

Fototapeta MALOWANE RÓŻE - malowana podróż w czasie, powrót do stylistyki retro w nowoczesnym wydaniu kwiatowego vintage. Ponadczasowy motyw różanej fototapety nawiązujący do angielskiej stylistyki doczekał się zupełnie świeżej odsłony. Kompozycja nawiązuje do malunku z użyciem akwareli. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE jest subtelna i delikatna, a użycie stonowanych barw nadaje jej eleganckiego charakteru. Duży, lekko niewyraźny motyw kwiatowy świetnie pasuje romantykom. Samoprzylepna tapeta to dobry sposób na szybki i czysty remont w nowoczesnym stylu. Samoprzylepna fototapeta MALOWANE RÓŻE pozwoli na szybkie przeobrażenie wnętrza w zgodzie z najnowszymi trendami. Pastelowe barwy, tradycyjny wzór i oryginalny sposób wykonania to największe atuty tej tapety.

Materiał

Magic Stick

 

Fototapeta MagicStick to innowacyjny materiał do zadań specjalnych z możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania. Nie brudzi się, nie drze, jest szybka i łatwa w montażu. Nie nadaje się do naklejania na powierzchniach pokrytych farbą akrylową i lateksową. Łatwo ją zdjąć i przykleić w dowolne miejsce, a sama instalacja nie zajmuje więcej niż 30-60 minut. Fototapetą na materiale MagicStick możesz udekorować każde wnętrze!

 Tapeta winylowa

 

 

Fototapeta Winylowa - trwałość i wytrzymałość. Winyl to materiał odporny na wysokie temperatury i wilgoć, a dzięki podkładowi z flizeliny także na rozciąganie i odkształcanie, dlatego z powodzeniem można go wykorzystać w kuchni czy w łazience. Tapecie winylowej niestraszne są także odciski palców, wystarczy przetrzeć ją od czasu do czasu wilgotną ściereczką. Montaż wymaga użycia kleju do tapet winylowych!

Tapeta laminowana

 

 

Fototapeta Laminowana cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić, podobnie jak jej siostra - fototapeta winylowa - jest odporna na wilgoć i temperaturę, dzięki czemu może stać się oryginalną ozdobą kuchni i łazienki, a jej kolory zachowają swoją intensywność przez lata. Montaż nie wymaga użycia kleju do tapet, materiał jest samoprzylepny.

 Tapeta lateksowa

 

 

Fototapeta Lateksowa - materiał lateksowy dzięki gładkiej, satynowej powierzchni pozwala uzyskać efekt fotograficzny. Ten rodzaj fototapety świetnie sprawdzi się w salonie, biurze, pokoju dziecięcym i w łazience. Trwały materiał i żywe kolory gwarantują efekt wow przez długi czas użytkowania. Montaż wymaga użycia kleju do tapet lateksowych. 

Flizelina

 

 

Fototapeta Flizelinowa - materiał flizelinowy to klasyka sama w sobie. Dzięki nowoczesnym technologiom tapeta flizelinowa jest w pełni ekologiczna, bez sztucznych materiałów. Podkład flizelinowy jest grubszy niż w pozostałych materiałach, co pozwoli zmniejszyć i wygładzić nierówności na powierzchni ściany. Tapeta flizelinowa to rozwiązanie łączące w sobie klasykę i nowoczesność, z powodzeniem można ją wykorzystać jako ozdobę dowolnego wnętrza. Montaż wymaga wcześniejszego przygotowania ściany (klejem smarujemy ścianę, nie tapetę). 

 

Montaż

Fototapety MagicStick

Ściana powinna być sucha, gładka i czysta - nawet minimalna tekstura może sprawić, że fototapeta spadnie. Zalecamy nie malować ściany co najmniej 3 tygodnie przed montażem fototapety. Pamiętaj również, że stan farby na ścianie powinien być w dobrej kondycji, aby uniknąć ryzyka odklejenia się fototapety razem z farbą. Nie zalecamy również umieszczania fototapet na ścianach pomalowanych lateksem lub akrylem. Materiał MagicStick można wielokrotnie naklejać i ściągać, w związku z tym zachowaj folię transportową, na której była przyklejona fototapeta. Upewnij się, że ściana jest odpowiednio przygotowana, ponieważ fototapeta może rozerwać stare lub źle przygotowane powierzchnie podczas ponownego nakładania. Materiał nie zawiera papieru, dlatego może z łatwością być czyszczony mokrą szmatką bez użycia detergentów W przypadku pojawienia się pęcherzyków powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą rakli.

Fototapety flizelinowe i winylowe na podkładzie flizelinowym

Ściana powinna być sucha i czysta. Tapeta musi być przyklejona do ściany za pomocą specjalnego kleju do tapet, który można znaleźć w każdym sklepie budowlanym (polecamy KLEJ METYLAN SPECIAL INSTANT do tapet flizelinowych). Klejem smarujemy ścianę i od razu kładziemy tapetę - nie trzeba smarować materiału przed montażem, jak w przypadku tradycyjnych tapet. 

Fototapety laminowane

Ściana powinna być sucha i czysta. Jeśli montujesz naklejkę na powierzchni pionowej, zacznij montaż od góry. W innych przypadkach nie ma znaczenia, z której strony zaczniesz naklejać wydruk. Rozwiń naklejkę na czystej, suchej powierzchni zadrukowaną stroną do góry. Jeżeli naklejka składa się z kilku elementów, rozwiń je wszystkie. Przyłóż naklejkę równio do powierzchni. Odklej 20-50 cm materiału, a następnie papier podkładowy zwiń pod spód. Wygładzaj raklą klejony fragment, wypychając pęcherzyki powietrza. Do montażu naklejki o większym rozmiarze potrzebne są dwie osoby: jedna z nich powinna wygładzać raklą naklejony fragment, druga natomiast powinna naciągać bryt naklejki, podwijając papier podkładkowy.

Fototapety lateksowe

Ściana powinna być sucha i czysta. Świeżą i gładką ścianę (pokrytą gładzią lub płyta gipsowo-kartonową) zagruntuj specjalnym środkiem gruntującym lub rozwodnionym klejem. Pozostaw do wyschnięcia - po zagruntowaniu ścian zaleca się odczekać 2 tygodnie, aby ściany były idealnie suche. Przygotuj bezpieczne miejsce do rozłożenia fototapety, kładąc ją zadrukowaną stroną do ziemi. Najlepiej zrobić to na czystym i suchym materiale- np. prześcieradło. Nanieś klej na fototapetę, dokładnie go rozsmarowując i kryjąc równomiernie. Bardzo ważne jest, by nanieść klej na wszystkie krawędzie. Odczekaj ok. 5 minut w celu nasiąknięcia tapety. Pomimo iż materiał jest wysokiej jakości, to namoczony w największym stopniu jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Bądź ostrożny!

Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej informacji o naszych materiałach oraz jak je montować zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi instrukcjami montażu fototapet.

Standardy bezpieczeństwa

Używamy najnowocześniejszej drukarki HP LATEX 310 z certyfikatem GreenGuard, aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale także zagwarantować, że zakupiony produkt jest przyjazny dla środowiska i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Pakowanie

Nasza fototapeta zostanie dostarczona w częściach o jednakowych rozmiarach. Nasze produkty pakujemy w bezpieczne, kartonowe tuby, dlatego nie musisz martwić się o ich zniszczenie podczas wysyłki. Do każdej tuby dołączamy instrukcję montażu tapety krok po kroku.

Próbki

Czy podoba Ci się któryś ze wzorów z naszej oferty, ale nie jesteś pewien, czy będzie pasował do Twojego wnętrza? Chcesz zobaczyć i dotknąć materiał, na jakim drukujemy nasze fototapety? Nic prostszego! Oferujemy Ci możliwość zamówienia próbek. Uwaga! Próbki są przeznaczone do sprawdzenia materiału w rzeczywistości i przetestowania go na ścianie, a nie do porównywania kolorów! Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od danej partii wydruku.