Piękne obrazy

piękne obrazy [wyników: 44]
Piękne obrazy

Piękne obrazy - kolekcja malowniczych grafik

Piękne obrazy to kolekcja złożona z grafik i zdjęć w niemalże każdym stylu. Dzięki z nim z powodzeniem uzupełnisz swoje wnętrza, niezależnie od tego, czy urządzasz mieszkanie w stylu minimalistycznym, skandynawskim, industrialnym, glamour, boho, rustykalnym czy vintage.

Znajdziesz tutaj barwne pejzaże, w których główne skrzypce gra natura. W zależności od upodobań możesz sięgnąć po grafiki przedstawiające bezkresne wody morza lub oceanu. W kolekcji znajdują się także obraz przedstawiające klimatyczne lasy, niewielkie wioski otoczone bezkresną zielenią i ciągnące się pola, na których stoi samotne drzewo. Nie brak tutaj także detali ze świata przyrody. W Twoim domu może zawisnąć barwny mak, dorodne gruszki lub spokojnie płynące kaczki.

Dla miłośników abstrakcji przygotowaliśmy także piękne obrazy przedstawiające bliżej nieokreślone kształty. Wśród nich pojawiają się wzburzone, ale swobodnie płynące fale, kompozycje złożone z dwóch podstawowych kolorów oraz minimalistyczne grafiki. Te ostatnie mogą być doskonałym tłem do stworzenia ekstrawaganckiego wnętrza.

Poza naturą i abstrakcyjnymi grafikami na pięknych obrazach pojawił się także element ludzki. Na jednym z nich widnieje sensualna kobieta, na innym mężczyzna pracujący w pocie czoła. Nie brak także propozycji do dziecięcego pokoju, czyli twarzy małej dziewczynki patrzącej marzycielskim wzrokiem w dal.

Piękne obrazy do salonu, sypialni i kuchni

Liczna kolekcja obrazów sprawia, że znajdziesz w niej propozycje zarówno do sypialni, jak i do salonu oraz kuchni. W pierwszym z wymienionych pomieszczeń świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju spokojne grafiki. Pomogą Ci one przenieść się do krainy snów nawet po najbardziej emocjonalnym dniu.

Piękne obrazy ozdobią także salon. To propozycje w dużych rozmiarach, dlatego nadadzą się nawet do wnętrza o większej powierzchni. Mogą stać się elementem barwnej kompozycji lub ozdabiać ścianę jako pojedynczy element dekoracyjny. W każdej z tych ról spełnią się doskonale.

Co lepiej umili posiłek niż atrakcyjne wnętrze? Pięknymi obrazami udekorujesz kuchnię, dzięki czemu przebywanie w niej będzie prawdziwą przyjemnością. W tym miejscu najlepiej sprawdzą się grafiki przedstawiające detale, np. gruszki na talerzu. Możesz także postawić na abstrakcyjną mozaikę, którą skomponujesz z ciekawym motywem na płytkach.

 Luksusowy dodatek w Twoim domu - piękne obrazy na płótnie

Piękne obrazy zostały wykonane na płótnie, aby wnieść odrobinę luksusu do Twojego domu. To pożądany materiał o stosunkowo dużej grubości, który świetnie prezentuje się na ścianie. Już w niewielkiej cenie możesz mieć u siebie małe dzieło sztuki. Ponadto płótno jest stosunkowo lekkie, dlatego obraz można przenosić nie tylko między pokojami, ale także nawet mieszkaniami. Nadruk na tym materiale jest trwały. To sprawia, że kolory nie wyblakną, a zakup pięknego obrazu to inwestycja na długie lata.

Sprawdź naszą kolekcję pięknych obrazów i wybierz grafiki, które uzupełnią Twoje wnętrza.