Obrazy na klatkę schodową

obrazy na klatkę schodową [wyników: 95]
Obrazy na klatkę schodową

Obrazy na klatkę schodową w Coloray.pl

Klatka schodowa jest miejscem, które w całym domu jest najbardziej narażonym na uszkodzenia oraz zniszczenia. Dlatego dobrym pomysłem jest zawieszenie w niej obrazu na ścianie. To piękna ozdoba, która nie tylko dopełni pomieszczenie, ale także nada mu nowego charakteru. Obrazy na klatkę schodową występują u nas w różnych motywach np. kwiatów, roślin, abstrakcją, pejzaże czy też portrety. Każdy z nich jest wykonany tak, że nawet jeśli osadzi się kurz, to wszelkie zabrudzenia będą niewidoczne.

Obrazy na klatce schodowej – jeden czy kilka?

Planując zawieszenie obrazów na klatce schodowej, zastanów się nad tym, czy ma znaleźć się jeden, czy też kilka sztuk. Obrazy, które są dostępne w naszym e-sklepie z obrazami w różnych rozmiarach: 100 cm x 50 cm, 120 cm x 60 cm, 140 cm x 70 cm. Każdy z nich składa się z: ramy z zawieszką i zszytym zszywkami płótnem wysokiej jakości, na którym jest nadrukowany nadruki cyfrowy. Obraz jest pokryty warstwą lakieru UV, dzięki temu jest odporny na działanie promieni słonecznych.

Decydując się na powieszenie kilku obrazów na ścianie na klatce schodowej, możesz powiesić kilka sztuk obok siebie w różnych rozmiarach. Nie decyduj się na to, aby obok siebie były te, które są w rozmiarach od największego do najmniejszego, ponieważ nie będą wyglądać efektownie. Wybierając jeden, dopasuj go do rozmiarów swojego wnętrza.

Dopasuj obraz do swojej klatki schodowej

Wybierając obraz na klatkę schodową, dopasuj go do aranżacji wnętrza. Jeśli masz klatkę schodową urządzoną w stylu klasycznym, zdecyduj się na obrazy z krajobrazem albo z motywem roślinnym, czy kwiatowym. Jeśli masz w stylu nowoczesnym, zdecyduj się na motyw z abstrakcją. Niezależnie od tego, który wybierzesz w prosty sposób, uwydatnisz charakter przestrzeni oraz odświeżysz każde wnętrze.

Sprawdź, jakie obrazy znajdują się w obrębie kategorii obrazy na klatce schodowej. Zobacz też jakie produkty znajdują się w kategorii naklejki. Stwórz aranżację marzeń.