Obrazy do gabinetu

obrazy do gabinetu [wyników: 24]
Obrazy do gabinetu

Obrazy do gabinety - wybór stylowych dzieł

Obrazy do gabinetu w zależności od jego przeznaczenia, powinny podkreślać charakter biznesu i dobrze komponować się z wnętrzem.

Jeśli mamy na myśli obrazy do gabinetu w domu, czyli do domowego gabinetu, gdzie na przykład pracujemy zdalnie to mogą to być kwiaty w abstrakcji, krajobraz z łąką, góry w śniegu w abstrakcji czy też ptaki na wodą. Obraz do gabinetu powinien być spokojny, stonowany i nierozpraszający uwagi, jeśli jest to miejsce naszej pracy zdalnej.

Z kolei obrazy do gabinetu kosmetycznego czy też obrazy do gabinetu psychologa również powinny wyciszać, skłaniać do myślenia i cechować się raczej spokojną stylistyką.

Dekoracja ścian gabinetu obrazami - przykłady

Można pomyśleć o obrazie Azjatki w Kimono na spokojnym białym tle czy o refleksyjnej abstrakcji czyli Wielkiej Fali z Kanagawy, gdzie natura rządzi się swoimi prawami i skłania nas do myślenia. Konwencja może być też nieco bardziej odważna, załóżmy może być to obraz na płótnie przedstawiający taniec Henri Matisse symbolizujący współpracę, idealny jako ozdoba do gabinetu psychologa.

A jakie wybrać obrazy do gabinetu prezesa? Na przykład obraz na płótnie Parlament Banksy symbolizuje siłę i jest utrzymany w konwencji nieco humorystycznej. Z kolei Abstrakcyjne Kostki to dynamika i ożywienie na przykład spokojnego wnętrza gabinetu prezesa.