- HOME /
- Płytki samoprzylepne /
- Samoprzylepne płytki Romby z kwiatowym akcentem
































Samoprzylepne płytki Romby z kwiatowym akcentem
Produkty wysokiej jakości od producenta.
Samoprzylepne płytki Romby z kwiatowym akcentem to wyjątkowe samoprzylepne płytki winylowe, które wprowadzą nowoczesny styl i funkcjonalność do każdego wnętrza. Idealne zarówno na ścianę, jak i na podłogę, te dekoracyjne kafelki PCV pozwalają stworzyć efektowną aranżację bez potrzeby użycia kleju czy specjalistycznych narzędzi.
Wzór Romby z kwiatowym akcentem, nadrukowany w technologii cyfrowej, gwarantuje wyrazisty wygląd i długotrwałą estetykę. Niezależnie od tego, czy chcesz zastosować je jako płytki winylowe na ścianę, kafelki do kuchni na ścianę, czy płytki samoprzylepne na podłogę, efekt będzie równie zachwycający. Trwałe, odporne na wilgoć i łatwe do utrzymania w czystości – są świetnym wyborem do kuchni, łazienki czy przedpokoju.
Dzięki elastyczności i możliwości docinania, samoprzylepne płytki PCV dopasujesz do każdej powierzchni. Ich montaż jest szybki i intuicyjny – wystarczy odkleić folię i przykleić kafelki w wybranym miejscu. Każdy zestaw zawiera 9 lub 20 sztuk (w zależności od wybranego rozmiaru), co pozwala na stworzenie spójnej i stylowej kompozycji.
Wybierając Samoprzylepne płytki Romby z kwiatowym akcentem, inwestujesz w połączenie piękna, trwałości i wygody. To nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy pragną efektownej zmiany bez bałaganu i kosztów remontu. Odkryj, jak winylowe płytki samoprzylepne mogą przemienić Twoje wnętrze, nadając mu unikalny charakter i przytulną atmosferę.
Informacje o produkcie
Typ: kafelki na ścianę
Kształt: kwadratowy
Dostępne zestawy: 9x30x30 cm lub 20x20x20 cm
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0,8 kg
Grafika: drukowana cyfrowo w ekologicznej technologii lateksowej przy użyciu ekologicznych tuszy
Materiał dominujący: winyl
Grubość: 1,6 mm
Zastosowanie: uniwersalne
Pamiętaj, że kupujesz kafelki z nadrukiem. Motywy takie jak np. brokat, złoto, srebro, beton, marmur, pordzewiała blacha, itp. są nadrukowane, przez co mogą się różnić wyglądem od ich prawdziwych odpowiedników.
Ze względów bezpieczeństwa, wskazówki zegara pakowane są osobno, wraz z instrukcją montażu.
Odcienie gotowego produktu mogą różnić się delikatnie od wizualizacji ze względu na kalibrację monitora, na którym ogląda się przedmioty, maszynę drukującą i rodzaj użytego tuszu – delikatna różnica w odcieniach nie jest powodem do reklamacji.
Zamówienia tworzone w innym przedziale czasowym w przypadku domawiania towaru mogą się delikatnie różnić odcieniami i kadrem, ponieważ wszystkie produkty wytwarzamy po otrzymaniu zamówień.

