Ulubione 82 Podoba Ci się? Kliknij serduszko i wróć do grafiki później
680
Kup
lub
zmień parametry

Dziewczęce Kwiaty

Samoprzylepna fototapeta DZIEWCZĘCE KWIATY

Rozmiar: 250cm x 250cm
Materiał: MagicStick

Fototapeta DZIEWCZĘCE KWIATY - Pastelowe odcienie zieleni i różowego tworzą harmonijną kwiatową kompozycję, która pasuje zarówno dziewczynce, jak i kobiecie.

Chociaż kwiatowe motywy dekoracyjne zdają się pasować do każdego wnętrza i być ponadczasowe, to jednak nie każdy decyduje się na ściany usiane drobnymi kwiatkami czy też wyraźne, duże kwiatowe bukiety. Samoprzylepna fototapeta DZIEWCZĘCE KWIATY TO świetny kompromis pomiędzy oboma rozwiązaniami. Kwiaty nadrukowane na jej materiale nie są za małe i nie tworzą zbyt wielkiego poczucia chaosu, ale nie są także zbyt duże i przytłaczające. Ta samoprzylepna tapeta to doskonałe tło dla jasnych mebli bądź wyposażenia z naturalnego drewna.

Samoprzylepna fototapeta DZIEWCZĘCE KWIATY to doskonałe rozwiązanie do dekoracji pokoju małej księżniczki, szczególnie jeśli nie chcemy czuć się przytłoczeni popularnym i wszechobecnym dziewczęcym różem. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że ta usuwalna tapeta doskonale sprawdzi się także w sypialni dla dorosłej romantyczki lub salonie.